Pm 2020. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-19, 10:34   #2551
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Hej, chciałabym dołączyć do wątku z moim narzeczonym oficjalnie od 30.06.2012, zaręczyny 30.09.2018, ślub 13.06.2020 jak na razie mamy zarezerwowaną salę, godzinę w kościele i wstępnie Dja, teraz rozgladąm się za jakimś dobrym kamerzystą, tylko te cenyy, ehhh
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:11   #2552
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym dołączyć do wątku z moim narzeczonym oficjalnie od 30.06.2012, zaręczyny 30.09.2018, ślub 13.06.2020 jak na razie mamy zarezerwowaną salę, godzinę w kościele i wstępnie Dja, teraz rozgladąm się za jakimś dobrym kamerzystą, tylko te cenyy, ehhh
Cześć!
Szybko z tym kościołem. Ja dopiero w marcu idę księdza podpytać o szczegóły.
Tutaj sporo osób kamerzysty nie planuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:24   #2553
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Wiesz co, też nam się na początku wydawało, że nie ma co się śpieszyć, że spokojnie, na luzie ale coś mi nie dawało spokoju, i stwierdziłam że nie będę czekać, idziemy do księdza 'zaklepać' datę i godzinę (chcieliśmy o 15 w kościele), po czym u księdza się okazało, że tego dnia są już dwa inne śluby, w tym o godzinie 15... więc została nam tylko godzina 16.00 :/ no ale dobre i to, bo inaczej musielibyśmy kombinować z innym kościołem
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 14:07   #2554
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co, też nam się na początku wydawało, że nie ma co się śpieszyć, że spokojnie, na luzie ale coś mi nie dawało spokoju, i stwierdziłam że nie będę czekać, idziemy do księdza 'zaklepać' datę i godzinę (chcieliśmy o 15 w kościele), po czym u księdza się okazało, że tego dnia są już dwa inne śluby, w tym o godzinie 15... więc została nam tylko godzina 16.00 :/ no ale dobre i to, bo inaczej musielibyśmy kombinować z innym kościołem
U mnie jest kilka-kilkanaście ślubów w roku, więc się nie stresuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 15:15   #2555
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja miałam trochę pytań do sali, ale koniec końców nie zadałam nawet 20% z nich, bo właściciel odpowiedział na większość w swojej wypowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

A ja myślałam, że koleżanka pyta o porcje przy samym obiedzie, ale teraz zgłupiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, miałam na myśli 3 porcje przy obiedzie
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 17:13   #2556
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się dlaczego mam problem zalogować się do aplikacji Forum Wizaż? Mimo, że wpisuje dobry login i hasło to mi wyskakuje, że "hasło lub login są błędne", nawet specjalnie zmieniłam hasło, bo pomyślałam, że może coś pomieszałam, ale nic z tego, wszystko wpisuje dobrze a i tak nie chce mnie zalogować

Btw, czy jest tutaj jakaś PM która zajmuje się obecnie niesamowicie fascynującym zadaniem jakim jest pisanie pracy magisterskiej ? Ja mam swoją na głowie, i tak ciężko jest się na tym skupić, próbuje pisać, a myśli i tak latają tylko wokół ślubu i wesela..

Edit: ok, niewazne, juz się zalogowałam

Edytowane przez Zoykaaa
Czas edycji: 2019-02-19 o 17:40
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 17:59   #2557
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Btw, czy jest tutaj jakaś PM która zajmuje się obecnie niesamowicie fascynującym zadaniem jakim jest pisanie pracy magisterskiej ? Ja mam swoją na głowie, i tak ciężko jest się na tym skupić, próbuje pisać, a myśli i tak latają tylko wokół ślubu i wesela..
Ja licencjacką tworzę (a w sumie to utknęłam przy zbieraniu materiałów). Nieco mniejsza objętość, równie fascynujące zadanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 19:11   #2558
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm 2020.

co studiujecie dziewczyny?
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 19:47   #2559
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
co studiujecie dziewczyny?
Ja filologie rosyjska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 19:52   #2560
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Ja też piszę magisterkę, studiuję finanse i rachunkowość. Przy pisaniu pracy dyplomowej wszystko wydaje się ciekawsze, sprzątanie i gotowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 20:01   #2561
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Jak ja się cieszę że to już za mną, oczywiście u mnie egzanim zdało pisanie ich 2 tyg przed ostatecznym terminem bo już nie miałam wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 20:04   #2562
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Ja też piszę magisterkę, studiuję finanse i rachunkowość. Przy pisaniu pracy dyplomowej wszystko wydaje się ciekawsze, sprzątanie i gotowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, jeszcze robienie porządkow we wszystkich możliwych szufladach, albo wynagradzanie siebie na zasadzie: napisałam pół strony, należy mi się odpoczynek i nagroda np. w postaci serialu, YouTube'a itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 20:20   #2563
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Jak ja się cieszę, że mam za sobą studia, często mialam tak że "jeszcze zamiote pustynie i zaczynam się uczyć"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 20:39   #2564
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Ja napiszę trzy zdania i odświeżam wizaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 20:40   #2565
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pm 2020.

Jedne studia mam za sobą, ale "kryzys wieku średniego" i poszłam na kolejne. Studiuje kosmetologię i w sumie licencjat akurat na przyszły rok
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 20:51   #2566
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Jedyne po co wróciła na studia to atmosfera i nic więcej, cieszę się że pracuje na pełny etat, utrzymujemy się sami, mam wolne weekendy i za nic w świecie nie chciałoby mi się zaś studiować, tymbardziej że mgr praktycznie nic mi nie dał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 21:03   #2567
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Jedyne po co wróciła na studia to atmosfera i nic więcej, cieszę się że pracuje na pełny etat, utrzymujemy się sami, mam wolne weekendy i za nic w świecie nie chciałoby mi się zaś studiować, tymbardziej że mgr praktycznie nic mi nie dał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że studiowałaś dziennie?
Ja zaocznie, nie wyobrażam sobie inaczej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 21:05   #2568
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
co studiujecie dziewczyny?
Filologię węgierską. Wcześniej bardziej ściśle, bo biofizykę / optykę okularową. Wolałam pisanie pracy tam, krótko i konkretnie - w dwa popołudnia ogarnęłam. Tu już tak prosto nie jest
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 21:10   #2569
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że studiowałaś dziennie?
Ja zaocznie, nie wyobrażam sobie inaczej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Licencjat dziennie, mieszkałam w innym mieście w wynajmowanym mieszkaniu, mgr zaocznie i nigdy więcej.. Człowiek zryoany i jeszcze w weekendy zasuwa i za to plac no ale jak mówię nic mnie tam nie nauczyli i uważam że straciłam tylko pieniądze i czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 23:58   #2570
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja na mgr nie poszłam i nie żałuję, na dodatek moi znajomi po tym samym kierunku twierdzą, że zmarnowali 2 lata.
A pracę licencjacką zaczęłam pisać... 5 dni przed terminem oddania dlatego ważne było, że wybrałam temat, który mnie interesował. Wyszło mi 75 stron promotor na wstępie przy oddaniu mnie wyśmiał, że i tak się nie obronię, a potem stwierdził, że jednak dobra praca i poprawił jakieś pojedyncze sprawy na całych dwóch stronach.
Ale ja jestem literatem, ktoś bez polotu w pisaniu może mieć trudniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 06:04   #2571
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się dlaczego mam problem zalogować się do aplikacji Forum Wizaż? Mimo, że wpisuje dobry login i hasło to mi wyskakuje, że "hasło lub login są błędne", nawet specjalnie zmieniłam hasło, bo pomyślałam, że może coś pomieszałam, ale nic z tego, wszystko wpisuje dobrze a i tak nie chce mnie zalogować

Btw, czy jest tutaj jakaś PM która zajmuje się obecnie niesamowicie fascynującym zadaniem jakim jest pisanie pracy magisterskiej ? Ja mam swoją na głowie, i tak ciężko jest się na tym skupić, próbuje pisać, a myśli i tak latają tylko wokół ślubu i wesela..

Edit: ok, niewazne, juz się zalogowałam
Ja piszę magisterkę, właśnie w weekend będę przedłużać termin. Studiuję zarządzanie produkcją i infrastrukturą techniczną, inż z mechaniki.
Generalnie wykończyły mnie te studia, bo godzinowo było długo, całe weekendy, 8-20 I zamiast co drugi tydzień, to po 3-4 zjazdy pod rząd. Do tego w pracy dostał mi się mega wymagający i szurnięty klient, więc nadgodziny i zmęczenie.
Byle skończyć pisać pracę i się obronić

Do tego mam nawarstwienie problemów domowych i kota z nowotworem u mamy, z którym lada dzień trzeba się żegnać po prawie 14 latach wspólnego życia i moje baterie są na wyczerpaniu, nawet planowanie tego wesela mnie nie cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 09:26   #2572
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

A ze tak zapytam ile dałybyscie do kopert jako świadkowa na ślubie swojej przyjaciółki? Bo za niedługo mnie czeka wesele i mam dylemat, wiem że 500zl to ich wyniosą talerzyki za parę a jakoś świadek wypada trochę więcej i teraz nie wiem czy 800 czy 1000 dać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 09:35   #2573
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A ze tak zapytam ile dałybyscie do kopert jako świadkowa na ślubie swojej przyjaciółki? Bo za niedługo mnie czeka wesele i mam dylemat, wiem że 500zl to ich wyniosą talerzyki za parę a jakoś świadek wypada trochę więcej i teraz nie wiem czy 800 czy 1000 dać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mówię tak: nie ma że wypada, dajesz tyle, na ile Cię stać.
Jeśli stać Cię na tysiaka, spoko, daj tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 09:38   #2574
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Pm 2020.

Edit: przepraszam, pomyliłam wątki

Chociaż możliwe, że i do Was niedługo zawitam
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".

Edytowane przez Dagunia
Czas edycji: 2019-02-20 o 09:39
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:40   #2575
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A ze tak zapytam ile dałybyscie do kopert jako świadkowa na ślubie swojej przyjaciółki? Bo za niedługo mnie czeka wesele i mam dylemat, wiem że 500zl to ich wyniosą talerzyki za parę a jakoś świadek wypada trochę więcej i teraz nie wiem czy 800 czy 1000 dać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem zdania że daje tyle na ile mnie stać, a nie ile wypada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 11:15   #2576
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja piszę magisterkę, właśnie w weekend będę przedłużać termin. Studiuję zarządzanie produkcją i infrastrukturą techniczną, inż z mechaniki.
Generalnie wykończyły mnie te studia, bo godzinowo było długo, całe weekendy, 8-20 I zamiast co drugi tydzień, to po 3-4 zjazdy pod rząd. Do tego w pracy dostał mi się mega wymagający i szurnięty klient, więc nadgodziny i zmęczenie.
Byle skończyć pisać pracę i się obronić

Do tego mam nawarstwienie problemów domowych i kota z nowotworem u mamy, z którym lada dzień trzeba się żegnać po prawie 14 latach wspólnego życia i moje baterie są na wyczerpaniu, nawet planowanie tego wesela mnie nie cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ale wiem co czujesz, może nie mam aż takiego nawału pracy, ale za to mam troche problemów rodzinnych, czasami też w związku... I podobnie, momentami organizacja ślubu i wesela nie sprawia mi przyjemności, przy problemach to się człowiekowi wszystkiego odechciewa.. no ale wiadomo, są lepsze i gorsze dni

Współczuję sytuacji z kotkiem sama mam swojego już 7 lat, taka znajde, ale przekochaną, i nie wyobrażam sobie dnia, w którym mogłoby go zabraknąć



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 13:24   #2577
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A ze tak zapytam ile dałybyscie do kopert jako świadkowa na ślubie swojej przyjaciółki? Bo za niedługo mnie czeka wesele i mam dylemat, wiem że 500zl to ich wyniosą talerzyki za parę a jakoś świadek wypada trochę więcej i teraz nie wiem czy 800 czy 1000 dać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja w takiej sytuacji dałam 800. Pewnie jakbym miała to i dałabym 1000 ale nie dlatego ze wypada, tylko po prostu chciałam.

Ja w połowie lekarskiego jestem, mam 2 lata opóźnienia i bardzo zazdroszczę koleżankom z LO, ze lada chwila kończą, ale co zrobić.

Edytowane przez truskawaka
Czas edycji: 2019-02-20 o 13:27
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:17   #2578
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Ja w przyszłym roku zaczynam podyplomowe miałam w tym ale boje się organizacji ślubu i studiów więc poczekam rok chociaż nie wiem jak się ogarnę po 2 latach przerwy w nauce no mam nadzieję że się zbiore w sobie i zacznę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:10   #2579
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm 2020.

Ja też pisze pracę magisterską Mam już równo połowę a termin oddania to 1 czerwca studia dziennie, filologia angielska. Na szczęście nie mam już żadnych zajęć, tylko cały semestr piszę pracę i pracuję dodatkowo 2-3 dni w tygodniu.



Dziewczyny, spotkałyście się z sushi na weselu? Bardzo chciałabym coś innego. U nas w regionie standardem jest dodatkowe danie, najczęściej szynki "płonące" albo dzik, świnia w całości serwowane na środku sali. Chciałabym sushi, bo większość osób u mnie to lubi i jest to "rarytas". Cenowo tez powinno wyjść mniej niż dzik (ten około 1500 zł). Chętnie dowiem się jakie macie doświadczenia z sushi na weselu, bo ja nigdzie tego nie widziałam, co jeszcze bardziej mnie zachęca
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:21   #2580
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Widzę, że dużo tu Pań magister, czy tylko ja jestem taki leń i zrobiłam tylko inżyniera ? ale za to teraz zaczynam się szkolić w zupełnie odmiennej dziedzinie, pierwszy kurs już w sobote ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.