Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 16:29   #421
kociak1281
Raczkowanie
 
Avatar kociak1281
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk / Londyn
Wiadomości: 56
GG do kociak1281
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

najlepiej uzyj farby Awangarda do pasemek czerwonych, gwarantuje ze wyjda czerwone albo Matrix'a
kociak1281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 17:11   #422
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: DEKOLORYZACJA- i jak potem?

Jakiej firmy popielaty blond nakładałas? Naprawdę poradził sobie z żółcią? Pytam, bo mam podobny problem..
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 23:32   #423
vampirella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: DEKOLORYZACJA- i jak potem?

wiec ja do swoich eksperymentow uzylam rozjasniaczy z joanny najbardziej mi pomogl taki do pasek rozjasnia do 6 tonow i na to dalam popielaty blond z londy ale sadze ze moze byc kazdy nie zolty blond .napewno nie uzyskasz za pierwszysm razem jakiegos platynowego blondu ale z tego co mi wyszlo jestem zadowolona .oczywiscie za jakis czas zrobie jeszcze raz dla wyrownania koloru ze wzgledu na to ze mialam wyjsciowo 2 kolory ale juz sama farba.niestety nie mam mozliwosci pokazania efektu przed jak i po ale jest dobrze .ZYCZE CI POWODZENIA I WIERZE ZE SOBIE PORADZISZ.
vampirella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 10:21   #424
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: DEKOLORYZACJA- i jak potem?

po dekoloryzjacji włosy są pomarańczowo- żółte. Tak wychodzi i jest to tylko zabieg wstępny przed farbowaniem właściwym
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 21:16   #425
Monisia5
Przyczajenie
 
Avatar Monisia5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

jednak zdecydowałam sie narazie na pasemka blond, jutro idę zrobić i dodam zdjecie
Monisia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 22:02   #426
carolinca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 25
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Mialam to samo w lipcu postanowilam zrobic z siebie blondynke .. Uparlam sie, poszlam do fryzjera. Za 250zl zrobil dekoloryzacje i nalozyl blond. Szczerze nie bylam na poczatku zadowolona z koloru, byl zoltawy, a pierwszy tydzien moje wlosy przypominaly istne siano- sztywne, nie do ulozenia. Juz mialam kupowac farbe i wracac do brazu ale mama mi powiedziala, ze moze warto to przeczaekac i potem jeszcze raz isc na pasemka, zeby zlikwidowac te odcienie zolci. No i jakos wyszlo nie po pierwszym, ale za drugim razem bylam juz w 100% zadowolona. Tez nie chcialam zaczynac od pasemek, postawilam na swoim mimo, ze meczylam sie z miesiac to mysle, ze bylo warto
Odrosty mnie na razie nie mecza, najgorzej bylo na poczatku potem juz z gorki..
Pozdrawiam
carolinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 16:59   #427
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Czekamy na zdjecie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 17:44   #428
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Ja wytrzymałam rok w blondzie jako naturalna brunetka Najbardziej zastanawiaja mnie zróżnicowane opinie znajomych. Jedni uważaja, ze wyglądałam świetnie! natomiast inni ze kompletnie mi nie pasują bo mam ciemną oprawe oczu. No i te odrosty.... :/ Wróciłam do naturalnego koloru i jestem zadowolona. Czekam teraz az odrosną, bo po rozjaśnianiu musiałam znacznie je skrócić.
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 17:51   #429
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

tez jestem naturalna brunetka i marze o blondzie , ale zrobie to stopniowo , przez pasemka
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:20   #430
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Nie rob tego:P zreszta zrob, sama sie przekonasz. Ja naturalne wloski mam jasny brąz [kiedys mialam jak bylam mala blond] Przed wakacjami postanowilam zrobic sie blondynka, najpierw zafarbowalam wloski na jasniejszy niz mam braz w sumie wyszedl sredni blond nawet bylo fajnie, zaluje ze rozjasnialam tzn po 3 miechach postaowilam jeszcze bardziej rozjasnic włosy [wtedy jeszcze byly w dobrym stanie] no i rozjasnilam stalam sie blondynka oj bardzo sie cieszylam wygladalo to super ale rosna mi szybko wlosy wiec ODROSTY to porazka! nie dasz sobie z tym rady, napisalas ze rosna Ci szybko wlosy a to ze ejstes naturalna brunetka a bedziesz blondynka sprawi ze nie ebda rosly szybciej ale odrosty bedzie widac strasznie szybko moze Ty to jakos przezyjesz ale ja po 2 tygodniach od farbowaniu byly odrosty a to mnie starsznie wkurzało juz bylam "chora' chcialam farbowac grr;/ potem wroclam do naturalnego koloru, pozostaloscia po tym BLEDZIE bycia blondynka sa zniszczone wlosy, ale i tak polysk ejst duzo wiekszy niz w blondzie.Aha i to nieprawda ze faceci wolą blondynki naprawde Pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:24   #431
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

czekamy na fotki
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 20:37   #432
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Mnie tez zawsze kusi farbowanie, nawet teraz cos planuje, mam juz fotki ale nie wiem co to za kolor Zawsze martwia mnie tylko tak bardzo zniszczone wloski.........ehh
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:43   #433
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Asik_ mnie tak samo kusi ikusi, ciagle bym cos zmieniala w wlosach a szczegolnie w kolorze ale po tym ostatnim jak chcialam miec blond to juz nigdy wiecej. wole postawic na regeneracje ich, bo wygladaja okropnie;/
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 22:30   #434
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Ja tez własnie od dłuzszego czasu je regeneruje i mimo obiecywania ze już nic z nimi nie bede robic to jednak....
Musze to przemyslec Bo chyba lepiej miec zdrowe swoje niz zniszczone farbowane?
Pozdrawiam
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 16:03   #435
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Jasne ze tak lepsze zdrowe mnie tez ciagle kusi, ale mam takie wlosy z natury suche a jeszcze jak zniszczone to wgladaja straszniee;/ dlatego jak je widze to wolejuz nic z nimi nierobic
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 17:45   #436
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Tez mam z natury niezbyt "żywe" Coż taka juz chyba nasza uroda:P
Czekamy na fotki
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 18:28   #437
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

to i ja się przyłączę do dyskusji.
Mam teraz ciemne włosy, ale przeszłam też etap blondynki
Rzeczywiście niszczą się włosy od takiego rozjaśniania, szczególnie, że moje z natury również są suche i lekko kręcone... Z ulgą powróciłam do brązu i teraz po kilku miesiącach odżywiania mam znów w miarę ładne i błyszczące włosy w kolorze mlecznej czekolady

Jeśli jednak się upierasz przy blondzie to domyślam się, że nic Cię nie powtrzyma, bo to pokusa nie do odparcia a włosy przecież odrastają.
Myślę, że takie właśnie jasne pasemka pomieszane z brazowymi powinny być ok.
Nie podoba mi się zestawienie platyny i czarnych pasemek, ale sybtelny blond pomieszany z brązem jak najbardziej
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 19:33   #438
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

jeśli masz ciemną oprawę oczu i karnacje,to raczej blond by Ci nie pasował... ja z powodu czarnych brwi bardzo mocno sie zastanawiam nad pasemkami blond... nie mówiąc,że całości na blond w zyciu!
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 17:36   #439
madziarena20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 20
GG do madziarena20
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

małe skoromne pytanie...ile kosztuje zrobienie z siebie blond marzenia po dekoloryzacji w stosunkowo dobrym salonie fyzjerskim ??
madziarena20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 18:11   #440
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

dekoloryzacja ok 100-150 zl, farbowanie 80- 100zl...
opcja minimum wychodzi ok 180zl
a maksimum ok 250zl

tak wam wylicze
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 14:35   #441
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

wow p.Gaga tu byla ... Nom szkoda, ze nie ma zadnych sposobow na zmywalne rozjasnienie wlosow, dlatego szukam w innych watkach np. o sunsilku czy rumianku, bo chodzi mi tu o blond wlosy, ale podobnu efekty sa tici tici .
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-25, 13:48   #442
Elodie
Przyczajenie
 
Avatar Elodie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: rude, czarne i dekoloryzator... ?

Ja sama robilam 3 razy dekoloryzacje i mowiac szczerze wloski nie byly wcale w zlym stanie. Troche tylko przesuszone ale po miesiacu wracaly do pierwotnego stanu. Raz poszlam na zabieg (dekoloryzacje) do salonu i wyszlam z popalonymi wlosami(koncowki) w kolorze wscieklej marchewki. Po kilku miesiacach moje wlosy wrocily do pierwotnego stanu z tym ze musialam sporo je podciac. Teraz znowu mam ciemne wloski i na poczatku przyszlego miesiaca ide do fryzjera rozjasnic ale daje sobie wiecej czasu i przejsc stopniowo do upragnionego kolorku (pasemkami). Dodam ze mam dosc gruby i mocny wlos i chyba tylko dzieki temu mam jeszcze wloski na glowie.
Elodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-25, 16:32   #443
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
łódź, dekoloryzacja

witam szukam dobrego fryzjera, który przeprowadziłby dekoloryzację na ciemno brązowych włosach, długich i zniszczonych niestety , przy użyciu dobrych kosmetyków, i potem zafarbował na ciemno-miodowy blond i jeszcze żeby nie wypadły wszystkie.. czy może ktoś zna taki salon w łodzi? najlepiej w centrum, ale niekoniecznie.. będę wdzięczna za wszelkie porady
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 10:40   #444
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
dekoloryzacja - jakimi kosmetykami

witam. powoli przymierzam się do zdekoloryzowania włosów bo mam już dość farbowanych ciemnobrązowych , nie chcę mieć oczywiście platyny na głowie tylko jakiś blond, nie wiem co da się na moich włosach osiągnąć
oczywiście nie zamierzam robić tego sama w domu, tylko u fryzjera. i tu moje pytanie - (na forum dobry fryzjer zadałam pytanie o konkretnego fryzjera, który byłby sprawdzonym już w takich operacjach, w Łodzi, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi) - salonu pracującego na jakich kosmetykach powinnam szukać?
gdzieś tutaj czytałam o pozytywach dekoloryzacji goldwellem, ale nie jestem pewna.. proszę o pomoc..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 12:14   #445
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: dekoloryzacja - jakimi kosmetykami

goldwell jest bardzo polecany, w sumie tak jak wszstkie lepsze firmy(wella, loreal), szukaj po prostu dobrego salonu, polecanego, pracującego na dobrej jakości kosmetykach i zacznij może od balejazu, na ciemnym brązie mozna uzyskać nawet platynowe pasemka i potem stopniowo przejśc do blondu.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 14:37   #446
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

dołączam sie do pytania ale ja mam taki problemik ze jestem bladynką malowaną naturalne moje wlosy są koloru ciemny braz obecnie mam blad i no juz sa raczej slabe nie bede ukrywac ze sie zrobilytroche siankowate.. w maju moja siostra sie zeni i to bardzo szczegolny dzien dla mnie (znaczy sie no dla mnie tez ) noi na to wesele chcialabym miec taki ladny blad ... nie zółte tylko bląd i nie wiem jak go uzyskac..nie chce chodzic do fryzjera bo powiem szczerze ze nie lubie a zreszta nie mam bardzo czasu przesiadywac w salonie co ja mam zrobic zeby moje wlosy nie byly zolte... plukanka juz plukalam wlosy ale nadal sa takie zolte jak moge je pomalowac choc na ten jeden szczegolny dzien...zeby juz pozniej nie malowac i dac wlosom spokoj... jak bede miala fotke to wstawie to zobaczycie jak moje wloski wygladaja
liberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-04, 12:27   #447
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: rozjaśnić czarne

ja mam podobny problem :p
z 1,5 miesiaca temu fryzjer zafarbowal mi wloski na czekoladowy braz. bardzo mi sie ten kolor podobal, ale niestety pojawily sie odrosty i kolor sie wyplukal wiec postanowilam ze kupie sobie sama czekoladowa farbe i naloze na te co mialam. niestety wyszedl mi kolor czarny tylko pod swiatlo przypomina braz, ale najciemniejszy z mozliwych.. znajomi mowia ze fajnie to wyglada, ale jakos nie moge sie przestawic.
tez chcialabym pofarbowac je na jasniejszy, i wrocic do czekoladki.. chyba wyprobuje wasze sposoby dot. mycia szamponem przeciwlupiezowym itd i jak troszke sie wyplucze ta czern to kupie jakas farbe brazowa.

a wlasnie, myslicie ze lepiej jst kupic jasniejszy braz i rzucic to na ten czarny? czy lepiej taka czekolade? po prostu chodzi mi o uzyskanie ladnego brazu i tak sobie myslalam ze moze jak zaatakuje je jasniejszym brazem to troszke lepiej sie rozjasnia?
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-04, 14:23   #448
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Question Jak zmienic kolor z oberzyny na ciemny blond???

potrzebuje pomocy, czy jest mozliwe przejscie z koloru oberzyny (za pomoca szamponu u fryzjera) do koloru ciemny blond ?
Mam juz swoje naturalne odrosty ok. 4 cm wlasnie w kolorze ciemnego blondu - widoczne poszczegolne blond wloski - a dalej co prawda zmyty ale jednak kolor oberzyny - czy istnieje mozliwosc przejscia do koloru ciemny blond bez jakis drastycznych zabiegów ? Czy kto moze ma podobne doswiadczenia, co mozna z tym zrobic?

Edytowane przez UlaM
Czas edycji: 2006-03-04 o 15:13
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 12:21   #449
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Ja mam podobny problem. Mam brazowe wloski i chcialabym wrocic do jasnego blondu - taki mialam poprzednio i najlepiej mi w nim
I tez nie wiem co zrobic
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 12:53   #450
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Wydaje mi się, że raczej nie, chyba dekoloryzacja będzie potrzebna, na peweno zwykła farba chwyci tylko odrost, resztę może rozjaśnić w bardzo nieweilkim stopniu i raczej na brzydki zielonkawy, lub pomarańczowy odcień, najlepiej jest jeśli chcecie wrócić do swojego kolory, zafarbowac włosy na kolor w miarę neutralny, jakiś sredni brąz, wtedy odrosty bedą mniej widoczne i sukcesywnie ścinać.
Chyba, że nie chcecie czekać, wtedy zdekoloryzowac włosy i zafarbować na jakis bardzo zbliżony do naturalnego.
Tyle, że odbarwianie strasznie niszczy włosy i u osób z delikatniejszymi wlosami zostaje siano i wypadają garściami.
Oczywiście to wszystko w dobrym salonie fryzjerskim, dobrymi profesjonalnymi produktami i absolutnie nic na wlasną rekę, bo skutki sa najczęściej oplakane.
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.