Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-10, 14:57   #3301
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z naturalnych póki co tylko Hagi jak dla mnie wyczuwalny intensywny zapach, cała reszta słabo.

Tak, ten Parasite Świetny reżyser.



To bardziej stymuluje pracę mózgu, poprawia koncentrację., stawia na nogi, kiedy najchętniej walnęłabym się do łóżka

Almodovara także bardzo cenię, widziałam chyba wszystkie jego filmy poza Juliettą. I Penelopa, uwielbiam ją oglądać.

A z proszeniem o urlop to niestety, smuteczki etatu. Doceniam to, że nikt mi dni urlopowych nie liczy
Swiece Ecoya sa w miare wyczuwalne (nawet przy moim drewnianym nosie...), ale co z tego, skoro wszystkie zapachy nie w moim stylu, duzo slodkich i owocowych jest, a ja takich nie znosze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 16:41   #3302
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziekuje za mile slowa
Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 17:03   #3303
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso kupię preparat na pewno.

Leje u mnie, wiec tym sposobem poprasowałam wszystko

a na kolacje dziś zaserwuje sobie pad thai
robisz sama Soso ? Pamietam, że narzekałaś ostatnio
Ja na jakimś zjeździe foodtrackow miałam okazje jeść tę potrawę. Coś okropnego. Lubię bardzo tak podany makaron ale to co jadłam odebrało mi ochotę do zamawiania. Gotuje wiec sama i dodatkowo nadaje się na danie do pracy w pudełkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 17:22   #3304
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Soso kupię preparat na pewno.

Leje u mnie, wiec tym sposobem poprasowałam wszystko

a na kolacje dziś zaserwuje sobie pad thai
robisz sama Soso ? Pamietam, że narzekałaś ostatnio
Ja na jakimś zjeździe foodtrackow miałam okazje jeść tę potrawę. Coś okropnego. Lubię bardzo tak podany makaron ale to co jadłam odebrało mi ochotę do zamawiania. Gotuje wiec sama i dodatkowo nadaje się na danie do pracy w pudełkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak Anyz będziesz w Berlinie i Soso i każda z was to poktira lubi kuchnie wietnamska polecam Mosier Voung. Restauracja w Mitte.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 17:42   #3305
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi a z chęcią tam będę. Mnie na knajpy namawiać nie trzeba
Zapisałam.

Nie wiem co robić. Dzień taki, ze chyba wanna i film. Fajne takie wolne popołudnie i wieczór w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 18:45   #3306
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Co to za okropna potrawa Anyzku? Chyba nie znam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 19:17   #3307
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny szampon i maska z keratyną.
Co polecacie?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 19:20   #3308
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso Husky to straszne świry, miałam dwie sztuki
Mój kolejny pies będzie pluszowy, chyba, że w końcu wyniosę się za miasto. Kocham te swoje, ale jestem wypalona.

Yankee wzięłam Cinnamon Stick, Home Sweet Home, Cranberry Ice, Baby Powder i Autumn Pearl.
Sojowe są w Tk Maxxie prawda? Koleżanka się zachwyca, a dla mnie śmierdzą. Kule Organique mimo zafoliowania tak pachną, że musiałam je wymeldować z łazienki i rozłożyć pojedynczo po mieszkaniu.

Popieram pomysł wanny i filmu!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 19:40   #3309
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Co to za okropna potrawa Anyzku? Chyba nie znam


Sent from my iPhone using Tapatalk


Reign znasz na pewno: https://www.kuchnieorientu.pl/przepi...agda-klimczak/
Lubię w każdej wersji
a okropna bo źle podana, u nas popularne to bo w sumie tanie ale potrafią zawalić na całej linii. Mi podali prawie w formie zupy pływający makaron w sosie wodnosojowym




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2019-09-10 o 19:52
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 19:48   #3310
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szampon i maska z keratyną.
Co polecacie?


Miszka polecam ten krem: IMG_1655.jpg
lekki i mega wygładza.
Mają tez z tej serii odżywkę, keratyna w płynie. Równie dobra.

PaniRobot poparte i spełnione
i
cały czAs myśle nad wypełnieniem łez. Sporo czytam. Zdania podzielone. Mam zamiar być w Łodzi w pierwszej połowie października a już wiem ze doktorek wybiera się na urlop. Jakie są Twoje odczucia teraz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2019-09-10 o 19:49
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 20:42   #3311
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Reign znasz na pewno: https://www.kuchnieorientu.pl/przepi...agda-klimczak/
Lubię w każdej wersji
a okropna bo źle podana, u nas popularne to bo w sumie tanie ale potrafią zawalić na całej linii. Mi podali prawie w formie zupy pływający makaron w sosie wodnosojowym




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dziekuje Anyzku nie, nie znalam tego.

Ale mnir swedza brwi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 21:09   #3312
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, tak, na początku brwi sa strasznie ciemne ( rozpłaszczałam grzywkę, by ich nie było widać bo się w pracy wstydziłam. swędza, trzeba je natłuszczać, potem odpadają takie mini strupki i ewentualnie się dokłada. potem już tylko lepiej.
w temacie aromaterapii - spodobało mi się dziś na masazu
https://allegro.pl/oferta/nawilzacz-...yer=ADD_BUNDLE
czy musze mowic, ze już nabyłam...? Dla siebie i od razu dla przyjaciółki na prezent
U mnie wieje, leje i zniecheca. ale jutro jedziemy na Krete
To jeszcze te swiecie hagi musze obadac...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 21:21   #3313
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign dobrze zrobiony pad thai jest pyszny, jak zresztą (dla mnie) wszystko co jadłam z tajskiej kuchni w Trójmieście znam kilka restauracji, gdzie robią to dobrze, zatem sama jeszcze nie próbowałam gotować, ale pewnie się skuszę, bo masz rację Anyżku, że dobrze by się to nosiło do pracy


Aussiewoman - zapisuję byłam w kilku tajskich☠w Berlinie i zawsze było omnommm, bosko.


Pani Robot to chyba zależy jakie, sojowe sojowym nierówne. Jak będziesz miała okazję powąchać Hagi to spróbuj, mają m.in. takie zapachy jak np. lawenda (lubię się przy niej kąpać), Korzenna pomarancza czy Zimowy las A co do huskych i alaskanów to my je tylko wypożyczamy na czas marszu, są cudowne, mądre i śliczne, ale i tak moje serce bije dla kotów


Kama koniecznie



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 01:25   #3314
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Yankee wzięłam Cinnamon Stick, Home Sweet Home, Cranberry Ice, Baby Powder i Autumn Pearl.
Autumn pearl brzmi pieknie, ale u mnie niestety nie ma zadnych zapachow z ostatnich kilku lat.
Home sweet home tez zawsze lubilam, fajny na jesien.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Reign, tak, na początku brwi sa strasznie ciemne ( rozpłaszczałam grzywkę, by ich nie było widać bo się w pracy wstydziłam. swędza, trzeba je natłuszczać, potem odpadają takie mini strupki i ewentualnie się dokłada. potem już tylko lepiej.
Pamietam, jak moja tesciowa rok temu robila sobie brwi, byly strasznie ciemne na poczatku.
Po paru tygodniach sie wszystko zagoilo i byl ladny, subtelny efekt.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:09   #3315
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Yankee wzięłam Cinnamon Stick, Home Sweet Home, Cranberry Ice, Baby Powder i Autumn Pearl.
Home sweet home nie znam... cinnamon stick spoko ale nie za duzo... reszte uwielbiam

Boshe... slonce znowu swieci i bardzo dobrze bo od chmur i deszczu zaczynala mnie deprecha lapac.... jak ja zime przezyje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:14   #3316
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Home sweet home tez zawsze lubilam, fajny na jesien.
Też lubiłam. Moim faworytem na jesień zawsze była ta o nazwie Spiced Pumpkin .

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Boshe... slonce znowu swieci i bardzo dobrze bo od chmur i deszczu zaczynala mnie deprecha lapac.... jak ja zime przezyje
Czułam się podobnie przez ostatnie dni . Dla mnie byle listopad przeżyć i już z górki, bo w grudniu wolne i spotkania rodzinne, impreza sylwestrowa... a od stycznia te dni coraz jaśniejsze i słoneczniejsze, już pomimo tego, że zimno jest
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:16   #3317
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87161289]Też lubiłam. Moim faworytem na jesień zawsze była ta o nazwie Spiced Pumpkin .

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Czułam się podobnie przez ostatnie dni . Dla mnie byle listopad przeżyć i już z górki, bo w grudniu wolne i spotkania rodzinne, impreza sylwestrowa... a od stycznia te dni coraz jaśniejsze i słoneczniejsze, już pomimo tego, że zimno jest [/QUOTE]

Spiced pumpkin nie znam, kojarze za to Spiced orange.
Dyniowe swiece mi sie przejadly po wypaleniu kilku takowych z Kringle.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:21   #3318
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale i tak moje serce bije dla kotów


Czekam na dostawe z Ikeii - zamówiliśmy komode do sypialni i lustro do salonu. Art print też dotarł, ale czeka na poczcie na odbiór.

Podobaja Wam sie wiklinowe meble? Mysle nad lusterkiem do sypialni z wiklinowa lub rattanowa oprawą. Fotel też za mną chodzi.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:52   #3319
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szampon i maska z keratyną.
Co polecacie?
Witam,

Kama, śliczny ten nawilżacz powietrza Jakiś czas temu ten i inne dizajnerskie zdjęcia nawilżaczy były przedstawiane w jakimś czasopiśmie dla kobiet. Super.
Szczęśliwej podróży życzę Wam

Miszka, z keratyną to różnie bywa, niektóre włosy za nią nie przepadają no chyba, że miałaś keratynowe prostowanie włosów, wtedy to jakby mus stosowania
Dobry jest ten z Bingo Spa:
https://www.bingosklep.com/plynna-ke...spa-p-463.html

Akurat u mnie się sprawdził ale... zapach mnie zabił więc odpuściłam. Nie znoszę jak mi coś śmierdzi pod nosem...

Cinderella, rattan lubię, chociaż sporo mebli już sie dawno pozbyłam z domu bo trzeba konserwować, dbać, żeby kurz nie gromadził się w zakamarkach rattanu... Pozostały mi dwa fotele, które stoją na poddaszu. A... i mam rattanowe meble ogrodowe
https://jysk.pl/salon/fotele/krzeslo...SABEgJDqfD_BwE
Nie miałam pojęcia, że są jeszcze te fotele w sprzedaży, moje kupowane były w czasach panowania na świecie dinozaurów
Są tak wygodne, że szkoda nam je wydawać.

O świecach sojowych niedługo trzeba będzie pomyśleć
Też bardzo lubię, natomiast kupując nowe zwracam uwagę, żeby właśnie za intensywnie nie pachniały
Wybór świec na rynku jest ogromny, Oczywiście myślę o tych nieszkodliwych dla zdrowia. Akurat świece Yankee nie kupuję chociaż rozmawiałyśmy kiedyś na temat tych świec...
Uwielbiam WoodWicki za subtelne zapachy ( ale nie wszystkie zapachy są delikatne, zresztą nie wszystkie znam...) i przede wszystkim za cudowny drewniany knot
https://icandle.pl/producent/woodwic...a-w-szkle-duza
Wpadłam w zeszłym roku na świece Lanoline
https://lanaline.eu/kategoria-produk...e-black-white/
Są świetne, niedrogie, długo się palą i nie są barwione, co również może być zaletą, nie tylko zdrowotną.
Natomiast świeca Hagi nie zdała u mnie egzaminu, źle się wypalała, knot topił mi się w wosku, a nie powinien, bo przez to tylko kopcił zamiast roztaczać po domu piękno zapachu...no może trafił mi się taki egzemplarz

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-11 o 09:58
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 10:15   #3320
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

wczoraj się zirytowałam. Ot, ida zmiany w logowaniach do banków, to postanowiłam dodac telefon komórkowy do inteligo. Niby proste...Ale na koncie tego nei zrobie - mogłabym przelac cała kase na Kajmany, telefonu nie dodam, trzeba dzwonic do konsultanta...Wczoraj dzwonie, odczekałam swoje...ups, samo połaczenie nie wystarczy, przed musze podac indentyfikator i telekod dla zidentyfikowania od razu...No dobrze, dzwonie kolejny raz, odczekuje, loguje się prawidłowo, chce podac numer telefonu...prrr...Dalsza weryfikacja. Imie,nazwisko,a dres, czesc peselu, numer dowodu, nazwisko panieńskie matki, ostatnia waluta przelewu, ilość lokat...Po 5 minutach pani mi mowi, ze odpowiedz na jedno pytanie się nie zgadza I ze mam zadzwonić za 2 godziny, to oni ułoza nowe pytania. No się wbulwiłam i pewnie mało grzecznie stwierdziłam, ze az tak to ja tego telefonu na koncie nie potrzebuje, do widzenia! Już po przetrzepałam konto i się okazało, ze faktycznie mam jakas stara, mała lokate, z oprocentowaniem 0,8% na rok, o której kompletnie zapomniałam Tyle satysfakcji, ze ja od razu zlikwidowałam i już mnie na tym nie złapia Niemniej numeru nie mam...
A inny absurd...? RODO miało być proludzkie, a bywa antyludzkie. Skarzyła nam się pacjentka, schorowana, po operacji, choroba nowotworowa, ze zapisała się na wizyte do specjalisty, 130 km od nas. Czeka się poł roku. No i pech -zapomniała na kiedy. A pani w rejestracji stwierdziła, ze nie poda jej takiej wrażliwej informacji, mimo, ze ta podała wszystkie dane. Nie, aby dowiedzieć się, na kiedy ma wizyte czy nawet upewnić się, czy to ten akurat dzień - to ma przyjechać osobiście. A przez telefon to może ja zapisac na nowa wizyte - za poł roku
Soso, korzenna pomarancza kupiona, zapoznam się po powrocie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:35   #3321
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary miałam te fotele w pierwszym mieszkaniu na tarasie parę ładnych lat temu, a i wtedy to nie był nowy model. Są mega wygodne!

Rattanowe lustro miałam, ale sprzedałam, bo mi się znudziło i miałam w sumie problem z jego dokładnym wyczyszczeniem. Obecnie mam tylko to krzesło: https://www.ikea.com/pl/pl/p/agen-kr...mbus-50058376/

Cinde na które meble się zdecydowałaś w Ikea?

Ja mam drobny dylemat co do szuflad. Za duży wybór
Ta:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/hemnes-...ialy-90374274/
vs ta:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/hemnes-...ialy-60429466/
Nie wiem co wygodniejsze, dwie małe, czy jedna duża szuflada.

Zapiszę sobie marki świec, które polecacie i pewnie sukcesywnie wypróbuję.

Anyżku ogólnie dr jest bardzo młody, ale to jeszcze ten wiek, kiedy jesteś przejęty pacjentem i nie działasz na automacie. Przede wszystkim z tego, co mi wytłumaczył, dolina łez, to jakby łuk 90 stopni od wewnętrznego kącika do połowy szerokości oka i to się wypełnia. Gorzej, jeśli ktoś ma 180 stopni, czyli pełną podkowę pod okiem tak jak ja, bo nie był w stanie zrobić jednego z miejsc. Nie dopytałam, czy to dlatego, że np idzie w tamtej okolicy nerw i nie można się przebijać kaniulą.
Poprzednio robiono mi iglą po prostu w okolicy oka nakłucia i nie ograniczało to zasinień pod oczami. Teraz mam kwas podany kaniulą pod policzkiem przy samej kości oczodołowej i nie muszę już używać korektora, a miałam bardzo mocne sińce. Wystarczy machnąć jaśniejszym podkładem dwukrotnie. Wcześniej to było niewykonalne. Oczy są zrobione idealnie równo, a każde było podkrążone inaczej. Również jestem zadowolona z tego, jak zrobił policzki. Jest uważny, od razu zauważył, co mi przeszkadza, a wcześniejsi lekarze w ogóle nie zwracali na to uwagi. Z nitek zadowolona nie jestem, bo wyszedł mi ostatnio dołek w czole po podaniu sterydu, który musiałam dostać po zabiegu. Nie wiem, czy odważę się je jeszcze poprawiać, czy dam sobie spokój. Brodę u niego zrobię i marionetki też, bo uważam, że ma wyczucie estetyczne.

Mnie jeszcze jesień nie bierze, czuję się psychicznie bardzo dobrze, ale fizycznie gorzej - zaczęły się migreny i zawroty głowy. Sezon stanów depresyjnych witam w listopadzie - grudniu.

Kama to faktycznie jakiś absurd! Nieraz dzwonię w różne miejsca pytać, na kiedy jestem zapisana, bo mi wcięło karteczkę z godziną. Nikt do tej pory nie robił problemów.

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-09-11 o 11:38
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:14   #3322
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde na które meble się zdecydowałaś w Ikea?
Obie ładne, które zalinkowałaś, ale jakbym miała wybrać, to wziełabym tą gdzie są dwie małe i pod spodem dwie większe, bo jakoś ciekawiej to wygląda.

Myśmy kupili tą większą: https://www.ikea.com/pl/pl/p/hemnes-...ialy-40374281/ - chce ją dać pod ściane w sypialni, a nad nią lusterko i może jakaś lampka jeszcze.

Do tego wzieliśmy ogromne, okrągłe lustro do salonu: https://www.ikea.com/pl/pl/p/stockho...nowa-80404479/ - jeszcze nie wiem jak z tym lusterkiem, będziemy testować, ale myśle, że powinno dobrze się wkomponować.

I TŻ-et sobie kupił biurko jeszcze.

Jeżeli chodzi o lustro do sypialni, to szukam coś w deseń tego z załącznika, jednak nic nie moge znalezc na polskich stronach - moze to nie jest z rattanu zrobione i stąd nie moge na nic podobnego trafić?

Co do fotela wiklinowego, to kusi mnie bujany
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:21   #3323
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie na te wszystkie Yankee Candle itp, czytałam sporo doniesień, ze są rakotwórcze. Sama pozbyłam się swojego zbioru ładując do go śmieci, zamiast tego kupuję świece naturalne, np. Hagi ma piękne zapachy - mam lawendę i pomarańczę.

Byłam w kinie po kolei na nowym Tarantino, bez szału, ale przyjemnie się to oglądało, na Almodovarze - w takiej roli boskiego Antonio jeszcze nie widziałam , i [B]wczoraj na Parasite - wbija w fotel. [B]Polecam, to triumfator ostatniego festiwalu w Cannes.

Gosia z książek czytam ostatnio reportaże Pawła Smoleńskiego, zaczęłam od Królowych Mogadiszu i tak czuję, że przynajmniej przejrzę wszystkie pozostałe.

Został mi niewiele ponad miesiąc do urlopu Już myślę o kolejnym, teraz choruję na Cabo Verde, uwielbiam caboverdejską (o ile jest taki przymiotnik ) muzykę


Anyzkowa jak mnie przytłacza nadmiar pracy i niesprzyjająca auta to sięgam np. po noopept (przy wsparciu choliny), to ze swissherbal, albo najprościej po citotrop z apteki. Czyli tak od jesieni do wiosny, średnio

Swoją drogą, jesień Czemu tak szybko? Zajadam smutek śliwkami w każdej postaci, niemniej wolałabym słońce.

Wybieram się w sobotę na marsz na orientację z huskimi i alaskanami (Pani R podobałoby Ci się, tak myślę ) i mam zamiar zbłądzić w poszukiwaniu grzybów. O ile nie będzie padać , dziś leje cały dzień.
...wróciłam z zakupów.
Umówiłam się z przyjaciółką na kawę ( i oczywiście też na ciacho) i tyci shopping
Cóż, wymościłyśmy tyłki w wygodnych fotelach i ... no my to jednak niezmordowane w gadaniu jesteśmy tak, że zaniedbałyśmy trochę zakupy....aż to niepodobne do nas
Postanowiłyśmy uprzyjemnić sobie jeszcze wieczór i wpaść do kina na ten film Parasite, o którym wspomniała Soso. Bilety w środy tańsze to trzeba na maxa wykorzystać
Czytałam, że film wciąga widza kompletnie, że film o zdeprawowanej, biednej rodzinie, która nie wie, co to przyzwoitość czy moralność, za to świetnie odnajduje się w życiu bogaczy No boska komedia z mądrym przesłaniem... Niestety na miejscu okazało się, że premiera w Polsce 20 września ale ja "chcem" i już
Soso a jak Ty trafiłaś na ten film?
To idziemy za namową pani w okienku na Pewnego razu w Hollywood
Relacja z filmu już jutro

fajne komody Pani Robot, też miałabym dylemat ale chyba wybrałabym podobnie jak Cinderella, z podwójnymi, górnymi szufladami. Może te szufladki nie są pojemne ale na pewno na podręczne drobiazgi będą idealne.

...wszystko pięknie, ładnie... a ktoś czyli ja musi jeszcze chałupę odgruzować i przygotować szybki obiad ( w tym jestem chyba dobra hehe...) Tyle, że pomysłów na obiad mam w głowie z tysiąc pięćset sto dziewięćset jak mówi Młoda a w lodówce leżakuje jedynie zamrożony szpinak... eee... damy radę

Przypomniało mi się Kama, że moją mamę ostatnio też spotkał identyczny absurd. Mama zapisana jest od dawna na kolonoskopię i zapomniała godziny. Dobrze, że ma szpital blisko, bo musiała zgłosić się osobiście. A na miejscu czekało na nią nie tylko informacja o czasie ale też mnóstwo "dodatkowych" pytań. Chciała również dowiedzieć się przy okazji, czy będzie miała znieczulenie. O! Na tak trudną informację nikt nie był w stanie jej powiedzieć. Chodziła od Annasza do Kajfasza bo tak nia pokierowali i w rezultacie wróciła do domu, bo nie uzyskała informacji. Może tak, może nie, nie wiemy... Gdybym ja tak załatwiała swoje sprawy w pracy z klientami to dawno nie pracowałabym... wyrzuciliby mnie na zbity pysk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-11 o 13:29
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:58   #3324
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary chodzę do kin studyjnych, lubię ich klimat, to, że mogę do seansu wypić lampkę wina i że nikt mi nie śmierdzi popcornem nad uchem A no i premiery są dużo wcześniej, brak mi cierpliwości do czekania

A widziałyście Złodziejaszków? Gdzieś tam w tle podobny do Parasite klimat wybrzmiewa. Akurat na tym filmie byłam w kinie w gdańskim Żaku i uśmiałam się, bo część widzów przysnęła (długi był) - szacun, bo fotele mało wygodne

Moje służbowe karty są w ING i to co tam się dzieje, to jakiś żart. Ostatnio moja karta była zablokowana z uwagi na rzekomo 3krotnie wpisany błędnie pin i nigdy nie aktywowana jednocześnie. Cuda, pozdrawiam programistów Dodam, że ostatecznie okazało się, że bankomat miał określony limit na jednorazowe wypłaty. Serio, gdybym miała dużo hajsu wykupiłabym to i przemianowała na burdel, przynajmniej rzecz zostałaby odpowiednio nazwana

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2019-09-11 o 13:59
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:13   #3325
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Późne lato w ogrodzie IMG_20190911_145056.jpgIMG_20190911_144617.jpgIMG_20190911_144203.jpgIMG_20190911_143233.jpgIMG_20190911_142648.jpgIMG_20190911_143900.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:43   #3326
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie mieszkasz blisko raju?
Ja też właśnie podziwiam wchodzącą dyskretnie jesień do mojego ogrodu. Dzisiaj jest ładna pogoda, piję aperitif (ostatnie krople aperolu z prosecco) i podziwiam moje winogrona... kupione w warzywniaku
Załącznik 7690740Załącznik 7690739Załącznik 7690738Załącznik 7690737
To mój pigwowiec japoński...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-15 o 13:28
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:58   #3327
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pigwowiec to te żółte owoce
Na zdrowie
Załącznik 7690744


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-15 o 13:28
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:59   #3328
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Pigwowiec to te żółte owoce
Na zdrowie
Załącznik 7690744


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pięknie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:44   #3329
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pięknie, Aussie!

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Aussie mieszkasz blisko raju?
Ja też właśnie podziwiam wchodzącą dyskretnie jesień do mojego ogrodu. Dzisiaj jest ładna pogoda, piję aperitif (ostatnie krople aperolu z prosecco) i podziwiam moje winogrona... kupione w warzywniaku
Załącznik 7690740Załącznik 7690739Załącznik 7690738Załącznik 7690737
To mój pigwowiec japoński...
Też cudnie

Fajnie Wam, że macie ogrody! Ja... może kiedyś . Na razie doceniam fakt posiadania balkonu, o którym marzyłam mieszkając na Wyspach, bo tam ich nie mają.



LaMary, jak wrażenia po filmie?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:56   #3330
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wrażenia po filmie?
Brak wrażeń
...są sprawy ważne i pilne i wczoraj dała o sobie znać pilna, mąż odebrał córkę z zajęć popołudniowych z wysoką temperaturą i bólem gardła. O katarze nie wspomnę bo z katarem córa chodziła od kilku dni. Więc zamiast do kina trzeba było podjechać z dzieckiem do lekarza. I mamy zapalenie górnych dróg oddechowych
Niestety jak ma się "dziecia" to zarządzanie swoim czasem raczej bywa utrudnione... a owszem, jest wybór bo można a nawet trzeba zaangażować Tż ale w trudnych chwilach jak np. choroba to mamusia bywa najważniejsza
Jeszcze...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.