modelowanie włosów + niechciane siano na głowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 20:13   #31
candore
Raczkowanie
 
Avatar candore
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
GG do candore
Dot.: modelowanie włosów + niechciane siano na głowie

hehe...
Powiem Ci, że naprawde włosy są całkiem inne niż wtedy jak zakładałam ten wątek. Odżywke na początku stosowałam po każdym myciu, ale z czystego lenistwa nakładałam ją co drugie mycie włosów (włosy myje co 2-3 dni). Włosy są podatne na układanie, bardziej proste i zniszczone końcówki włosów podcieniowanych tj. tych krótszych już tak się nie wyróżniają od pozostałych. Jeszcze walcze z krótkimi włoskami które są na czubku głowy i układają się jak chcą, raz sterczą dęba a raz są pokręcone jak sprężynki ;/
Ale ogólnie rzecz biorąc to jestem zdziwiona, że tak szybko zregenerowały się moje włosy, myślałam, że będę długo musiała czekać na efekty...
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie (nawet z ciekawości)
__________________
"... Mimo wszystko chce się żyć,
krętą ścieżką w górę iść..."
candore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:22   #32
Rise_Ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 62
Dot.: modelowanie włosów + niechciane siano na głowie

Ja też niestety borykam się z przesuszonymi końcówkami, jak również ze sterczącymi antenkami na czubku głowy. Do tego dochodzi to, że część włosków jest prosta, a część pofalowana, więc całość do kupy daje piękną szopę Podejrzewam, że również zniszczyły mi się od rozjaśniania i używania prostownicy.
Przeglądam właśnie porządnie forum szukając dobrej odżywki, bo niestety to podstawa. Dziękuję za wszystkie sprawdzone sposoby i porady
Ja polecam saunę ozonową. Chodzę do fryzjerki, która ma właśnie takie cudo w salonie. Polega to na tym, że na mokre włosy zostaje nałożona odpowiednia dla włosów odżywka i nad głową zostaje umieszczone właśnie to urządzonko, które wydziela ciepło i parę z zawartością ozonu. Wspaniale nawilża włosy! A dodatkowo i buźka na tym trochę skorzysta, bo skóra też sobie tą parą oddycha Ja płacę za jeden taki zabieg 20zł.
Rise_Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.