Krwawienie śródmiesięczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 14:55   #1
lenka199345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6

Krwawienie śródmiesięczne


Witam
jestem tu nowa Otóż mam krwawienie dwa tygodnie przed planowaną miesiączką. Ostatnia przebiegła prawidłowo, w terminie a teraz takie zaskoczenie. Mam ból jajnika szczególnie lewego. Często mi się to zdarza lecz pierwszy raz jest to tak obfite krwawienie?
Czy któraś z was miała coś podobnego?
Pozdrawiam serdecznie
lenka199345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 15:26   #2
mruta
Raczkowanie
 
Avatar mruta
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Krwawienie śródmiesięczne

Cytat:
Napisane przez lenka199345 Pokaż wiadomość
Witam
jestem tu nowa Otóż mam krwawienie dwa tygodnie przed planowaną miesiączką. Ostatnia przebiegła prawidłowo, w terminie a teraz takie zaskoczenie. Mam ból jajnika szczególnie lewego. Często mi się to zdarza lecz pierwszy raz jest to tak obfite krwawienie?
Czy któraś z was miała coś podobnego?
Pozdrawiam serdecznie
To może być spowodowane owulacją. Jeśli jest to mocne krwawienie, może być związane z endometriozą. Powinnaś to zbadać.
__________________
Szczęśliwa studentka medycyny
mruta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 15:35   #3
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Krwawienie śródmiesięczne

po nicku wnioskuję , że to nie są twoje pierwsze miesiączki? Ciąży też nie bierzesz pod uwagę? ... lepiej takie sprawy skonsultować z ginekologiem...
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:42   #4
lenka199345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Krwawienie śródmiesięczne

Miesiączki są regularne ale często miewam właśnie ból jajnika, były plamienia owulacyjne a teraz straszne krwawienie ból i ogólnie masakra ;/;/;/;/ seks był ale z gumką i to przerywany i na zewnątrz a takie mocne krwawienie pojawilo sie drugi raz . Przy tym pierwszym przymknelam oko ale teraz czuje ze musze sie wybrac do przyjaciela kobiety... dziekuje dziewczyny
lenka199345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 19:08   #5
malineczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Krwawienie śródmiesięczne

Podłączam się pod temat. Mam podobny problem. Okres zawsze miałam regularny 28-31 dni. W 19 dc zauważyłam u siebie delikatne, brązowe plamienie, które następnego dnia stało się mocniejsze, przeszło w krwawienie, w kolejnych dniach z małymi skrzepami. Plamienie było dosyć mocne i trwało tydzień. W ostatnim dniu plamienia byłam u ginekologa, który zbadał mnie i stwierdził stan zapalny i powiększony lewy jajnik. Zapisał antybiotyki, które miałam wziąć po zakończonej miesiączce. Wtedy też miałam pokazać się ponownie na USG. Dwa ostatnie dni plamienia przebiegały z bólem lewego jajnika, ból utrzymał się jeszcze tydzień, ból był nie do zniesienia. Nie wytrzymałam do spodziewanej miesiączki i wzięłam pierwszą (i ostatnią) tabletkę Gynalginu. Następnego dnia ból ustąpił. Pojawiło się krwawienie. Był to 31 dc. 32 dc po krwawieniu nie było śladu. Okres nie pojawił się do tej pory - 37 dc. W 34 i 35 dc. zrobiłam test - negatywny, wyraźna jedna kreska. W cyklu miałam tylko dwa stosunki (11 i 12 dc), u partnera nie doszło do wytrysku, ale nie stosowaliśmy zabezpieczeń. Z czym może być związany taki problem?
malineczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 20:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.