spirulina - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 19:24   #481
keefriff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: spirulina

Witajcie! A my wciąż zbieramy ankiety. Jeżeli wcinacie Spirulinę teraz bądź wcinaliście w przeszłości to mamy ogromną prośbę - poświećcie dosłownie chwilę na wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety: LINK DO ANKIETY JESZCZE RAZ OGROMNE DZIĘKI

Edytowane przez keefriff
Czas edycji: 2016-02-11 o 19:27
keefriff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 09:44   #482
Gocek_lu
Przyczajenie
 
Avatar Gocek_lu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 25
Dot.: spirulina

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
Myślę, że ciężko się zgodzić, że jej nie czuć..Ja właśnie przez jej okropny smak zaczęłam brać w tabletkach. Ale jak ktoś wie, jak zabić ten smak proszku, to chętnie przyjmę radę
Taki najszybszy wiosenny koktajl: banan, garść truskawek i jagód i do tego pół łyżki spiruliny (tutaj trzeba samemu eksperymentować z ilością) i gdy za gęste to trochę wody lub jogurtu. Najważniejsze, aby taki koktajl spożyć zaraz po przygotowaniu, ze względu na to, że im dłużej stoi, tym smak spiruliny zaczyna dominować
Spirulina w proszku jest do przeżycia jak się wie czym jej smak zabić. Polecam jeszcze koktajle na bazie ananasa, który wydaje mi się, że również dobrze tłumi jej smak.
Wg mnie najlepszą formą jest sprasowana tabletka. Dobrą jakościowo ma Febico, połykasz i zapominasz
Gocek_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 23:09   #483
TymoteuszFIT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: spirulina

Ja od dłuższego stosuję spirtulinę bardzo dobrze działa na wątrobę i nerki, a także potrafi oczyścić organizm zdecydowanie polecam xxx
__________________
Mój blog o spirulinie hawajskiej - enatura

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-09 o 10:25 Powód: link
TymoteuszFIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 09:52   #484
fit_lover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: spirulina

Spirulina posiada wiele różnych opinii, niektórzy mówią, że to jest to jeden z tych superfoods, który zrobił się modny nie wiadomo dlaczego i że jego właściwości są naciągane. Ja jednak osobiście uważam, że pomimo wszystko ma ona wiele witamin i minerałów, więc często dodaję małą łyżeczkę do koktajli (ale nie więcej bo ma bardzo intensywny smak i później koktajl jest niedobry)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-11-13 o 20:33 Powód: Link.
fit_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 10:33   #485
sassola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: spirulina

Przepraszam, że odkopuję temat z przed roku.. ale mam pytanko. Czytając Wasze komentarze w tym temacie, zaciekawiło mnie jakie są Wasze widoczne efekty po stosowaniu spiruliny? Sama ostatnio czytam na ten temat i chętnie wprowadziłabym spirulinę do mojej codziennej diety. Nie ukrywam, że nie należę do grupy nastolatek i odczuwam większe zmęczenie, dostrzegam że moja skóra i paznokcie też potrzebują dodatkowego wspomagacza. W jakiej formie stosujecie spirulinę? Może mogłybyście mi coś zaproponować sprawdzonego? Czekam na Wasze odpowiedzi co do Waszego doświadczenia i opinii. Pozdrawiam Was ciepło!
sassola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-25 11:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.