Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 21:41   #2341
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Clip in czy remy?

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Macie jeszcze kilka fotek
Genialne są!!!
w ogóle świetnie wyglądasz, pomimo, że tylko taki fragmencik
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:34   #2342
ileane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny Mam do was pytanie, czy ktoras z Was kupowala wloski u allegrowicza ClipHair? Albo chociaz slyszala od kogos jakiej jakości włoski tam sprzedaja? Ja wiem ze niby na allegro sa komentarze ale z doświadczenia wiem, że przez pierwsze dni kazde wlosy sa "idealne"... Chaialabym sie dowiedziec czy szybko sie nie wykruszaja, nie traca na objetosci i dlugosci? Bede bardzo wdzieczna za kazda wskazowke

Do tej pory (juz jakies 3 lata) kupowalam syntetyczne wlosy i musze powiedziec ze bylam z nich bardzo zadowolona. Wlosy co prawda cholernie trudno sie krecilo (jak to syntetyki) i po pewnym czasie koncowki zaczynaly drapac ale poza tym byly naprawde ok Ostatnio kupilam wlosy naturalne i po ok 1,5 miesiaca skrocily sie o polowe pomimo stosowania balsamow i odzywek do wlosow przedluzanych... Nie chce po raz drugi wydac 200-250 zl na jakies badziewie

Dodaje zdjecia moich syntetycznych wlosow (na zdjeciach po jakis 6 miesiacach uzytkowania wiec wydaje mi sie ze dobrze sie trzymaja)

ileane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:18   #2343
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Clip in czy remy?

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Genialne są!!!
w ogóle świetnie wyglądasz, pomimo, że tylko taki fragmencik
dziękuję
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:53   #2344
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Clip in czy remy?

Cześć, dziewczynki Dawno mnie tu nie było, widzę małe zmiany-AŚKA-GRATULACJE !! Agrawa, koleżanko z osiedla, piękne masz te swoje włoosyy ! W ogóle przejścia nie widać ! Będę zmuszona nadrobić zaległości i obczaić, która jakie kłaczki ma Sama również wstawię coś, co aktualnie posiadam
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:10   #2345
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Konto na all ClipHair to ta firma http://cosmoshop.pl/
cosmoshop tylko na all mają minimalnie taniej

wiecie chyba zamówię te cosmoshop czytałam pozytywne opinie ale jakoś się ich boję

Edytowane przez sylwiaxx
Czas edycji: 2012-04-18 o 20:11
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:11   #2346
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Clip in czy remy?

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczynki Dawno mnie tu nie było, widzę małe zmiany-AŚKA-GRATULACJE !! Agrawa, koleżanko z osiedla, piękne masz te swoje włoosyy ! W ogóle przejścia nie widać ! Będę zmuszona nadrobić zaległości i obczaić, która jakie kłaczki ma Sama również wstawię coś, co aktualnie posiadam
Pewnie jak będziesz miała okazję mnie zobaczyć to na pewno poznasz mnie po włoskach
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:18   #2347
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny,pomożcie bo mam problem-farbowałam wlosy castingiem ciemny braz i jak wiecie wychodzi on bardzo ciemny nawet mogę rzec ze czarny?-i nie wiem czy mam zamowić z doczepiane.pl kolor wlosow ciemny braz czy czarny?zeby nie bylo widac różnicy-pomożcie :pro si:: prosi::pros i:
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 00:01   #2348
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,pomożcie bo mam problem-farbowałam wlosy castingiem ciemny braz i jak wiecie wychodzi on bardzo ciemny nawet mogę rzec ze czarny?-i nie wiem czy mam zamowić z doczepiane.pl kolor wlosow ciemny braz czy czarny?zeby nie bylo widac różnicy-pomożcie :pro si:: prosi::pros i:
Wychodzi czarny, ale spłukuje się potem do ciemnego brązu.

Cytat:
Napisane przez ileane Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam do was pytanie, czy ktoras z Was kupowala wloski u allegrowicza ClipHair? Albo chociaz slyszala od kogos jakiej jakości włoski tam sprzedaja? Ja wiem ze niby na allegro sa komentarze ale z doświadczenia wiem, że przez pierwsze dni kazde wlosy sa "idealne"... Chaialabym sie dowiedziec czy szybko sie nie wykruszaja, nie traca na objetosci i dlugosci? Bede bardzo wdzieczna za kazda wskazowke

Do tej pory (juz jakies 3 lata) kupowalam syntetyczne wlosy i musze powiedziec ze bylam z nich bardzo zadowolona. Wlosy co prawda cholernie trudno sie krecilo (jak to syntetyki) i po pewnym czasie koncowki zaczynaly drapac ale poza tym byly naprawde ok Ostatnio kupilam wlosy naturalne i po ok 1,5 miesiaca skrocily sie o polowe pomimo stosowania balsamow i odzywek do wlosow przedluzanych... Nie chce po raz drugi wydac 200-250 zl na jakies badziewie
Ja bym w ogóle nie powiedziała, że masz przedłużone! A jeśli już, to na pewno nie syntetykami. Jestem zachwycona.
Moje naturalne też skróciły się o połowę.. Teraz służą tylko do zagęszczania.

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Konto na all ClipHair to ta firma http://cosmoshop.pl/
cosmoshop tylko na all mają minimalnie taniej

wiecie chyba zamówię te cosmoshop czytałam pozytywne opinie ale jakoś się ich boję
Ja bym odradzała. :C
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:39   #2349
ileane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość

Ja bym w ogóle nie powiedziała, że masz przedłużone! A jeśli już, to na pewno nie syntetykami. Jestem zachwycona.
Moje naturalne też skróciły się o połowę.. Teraz służą tylko do zagęszczania.



Ja bym odradzała. :C
Tak trafilam chyba na bardzo dobre syntetyczne wloski Sa naprawde super i tylko osoby ktore wiedza ze mam przedluzane sa w stanie powiedziec ze to nie moje wlosy Ale... Przez pierwsze 4-5 miesiecy bylo wszystko ok (stosuje do nich odzywki do wlosow przedluzanych badz jedwab zeby byly delikatne) ale teraz juz nie da sie ich nosic... koncowki STRASZNIE gryza! ( Wygladaja ladnie ale komfortowo jest masakra..) Zakladam tylko jak wychodze, po powrocie od razu sciagam bo mnie szlag trafia... Podcinalam je juz kilka razy ale to nic nie daje... Pora na zmiane.. a teraz cce jakies naturalne ale w rozsadnej cenie

Wiec co? Nie kupowac od uzytkownika ClipHair? Szkoda maja bardzo fajne oferty! Na doczepiane.pl wiecznie nie ma mojego koloru - #2 ciemny braz... Znacie jakies inne fajne strony z wloskami?

Dodam jeszcze kilka zdjec moich syntetykow (kupowane od allegrowicza headstyler_pl)





ileane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:08   #2350
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

sama już nie wiem boję się trochę kupić doczepiane.pl i farbować..
albo zaryzykuję z cameronami ..

asiulka ty farbowałaś Castingiem włosy? Chyba zamówię doczepiane. I ile czasu trzymałaś?

Edytowane przez sylwiaxx
Czas edycji: 2012-04-19 o 16:51
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:11   #2351
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Clip in czy remy?

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczynki Dawno mnie tu nie było, widzę małe zmiany-AŚKA-GRATULACJE !! Agrawa, koleżanko z osiedla, piękne masz te swoje włoosyy ! W ogóle przejścia nie widać ! Będę zmuszona nadrobić zaległości i obczaić, która jakie kłaczki ma Sama również wstawię coś, co aktualnie posiadam
Witaj,gdZie sie tyle podziewalas, hehe. Koniedcznie sie pochwal co madz teraz nas glowie

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

[QUOTE=sylwiaxx;33654948]sama już nie wiem boję się trochę kupić doczepiane.pl i farbować..
albo zaryzykuję z cameronami ..

asiulka ty farbowałaś Castingiem włosy? Chyba zamówię doczepiane. I ile czasu trzymałaś?[/QUOTE
Tak, ja casdrtingiem robiklam i trzymalasm ostatnio ok 40 min,chcvialam ciemne,, ale dzxisiaj kupilam jeszcze inna farbe ktorej nie mialam
loreal exelence, byla promocja w rossmanie, s totrwaly kolorek jesst a generalnied te kolorki wychodza i tak ciemniejsze. Jak chce miec ciemny braz to biore fsarbe braz, gdybym wziela ciemny braz wloski pewnie czarne

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Sorki za bledyh, ale pisze z telefonu ik male literki hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 19:39   #2352
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wlasnie ten ciemny braz wychodzi czarny-wiec moze te z doczeoiane wziac czarne zeby potem nie bylo widac roznicy miedzy naturalnymi a clipami?doradzcie dziewczyny

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

ileane na ostatniej fotce w tych prostych-super!!!
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:44   #2353
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
wlasnie ten ciemny braz wychodzi czarny-wiec moze te z doczeoiane wziac czarne zeby potem nie bylo widac roznicy miedzy naturalnymi a clipami?doradzcie dziewczyny

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

ileane na ostatniej fotce w tych prostych-super!!!
Ja bym na Twoim miejscu wzięła clipy ciemny brąz i nałożyłabym farbę tę samą co na włosy swoje. A to dlatego, że przy czarnych doczepach farba Ci z włosków będzie schodzić, wymyje się do brązu- a clipy pozostaną czarne.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:11   #2354
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja na włosy teraz będę nakładać granatową czerń castinga (która pewnie mi się zmyje) i zastanawiam się czy na doczepiane też nałożyć granatową czerń castinga.
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:16   #2355
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dikej dziekuje za informacjea powiedz mi jeszce serce czy ja moge te clipy z doczepiane farbowac castingiem?nie zrobia sie jakies sztywne?po farbowaniu mam cos z nimi zrobic?moze jedwab nalozyć?bo kompletnie jestem nie w temaciemam nadzieje ze potem beda miekkie w dotyku,hm...

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

sylwiu ty juz zamawialas wloski z doczepiane?bo ja jutro zamawiam 40cm,120 gr i mam nadzieje ze beda ok
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:57   #2356
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja pierwszy raz będę zamawiać z doczepiane.pl , ja będę zamawiać 55 cm 120 gram. Czekałam na kolor czarny ale ma być dopiero za ok. 3 tygodnie więc zdecydowałam się zamówić naturalny brąz i pofarbować na czarno

Tak sobie myślę że włosy pofarbuję Castingiem który już mam kupiony a włosy doczepiane jakąś inna farbą Granatową Czerń ponieważ Casting nie należy do tanich farb. Możecie polecić jakąś tańszą i dobrą farbę Granatowa Czerń? Bo chyba nie wszystkimi farbami może farbować doczepy.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

może Garnier?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:18   #2357
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kurcze mam nadzieje ze beda mieli ten ciemny braz 40 cm 120 gr
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:36   #2358
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
kurcze mam nadzieje ze beda mieli ten ciemny braz 40 cm 120 gr
jeśli jest (a jest) na stronie to mają.
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 23:53   #2359
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
dikej dziekuje za informacjea powiedz mi jeszce serce czy ja moge te clipy z doczepiane farbowac castingiem?nie zrobia sie jakies sztywne?po farbowaniu mam cos z nimi zrobic?moze jedwab nalozyć?bo kompletnie jestem nie w temaciemam nadzieje ze potem beda miekkie w dotyku,hm...

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

sylwiu ty juz zamawialas wloski z doczepiane?bo ja jutro zamawiam 40cm,120 gr i mam nadzieje ze beda ok
Jak farbowałam swoje clipy to wyglądały tak samo jak przed farbowaniem (oprócz zmienionego koloru oczywiście ). Farbę trzymałam tyle i podane było w ulotce, nie krócej, nie dłużej.
Po zmyciu nałożyłam odzywkę dołączoną do farby, a potem trzymałam 4 godziny w masce nawilżającej.

Możesz spokojnie nałożyć casting, o ile oczywiście nie żal Ci pieniędzy, bo casting (z tego co się orientuję) do najtańszych nie należy. Ja farbowałam garnierem.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2012-04-19 o 23:56
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 08:42   #2360
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Postanowiłam dołączyć do Was, bo niestety przez głupotę zniszczyłam swoje ładne, długie, ciemne włosy (rozjaśniania mi się zachciało) Czytałam dużo o przedłużaniu laserowym, ale trochę się boję, na razie chyba zdecyduję się na clipy. Mam gęste, dość cienkie włosy, długość tak max do piersi, słomkowy blond. Mylę o 50cm 100gram z cosmoshop w odcieniu 02-ciemny brąz (chce wrócić do ciemnych). Czy taka gramatura przy dość gęstych włosach nie da efektu rzadkości??? Czy efekt będzie dużo gorszy od 55cm - 135gram? Na razie w tym gęstszym nie ma wybranego przeze mnie brązu;( nie wiem, czy poczekać, czy zdecydować się na 50cm i 100gram.
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:56   #2361
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Postanowiłam dołączyć do Was, bo niestety przez głupotę zniszczyłam swoje ładne, długie, ciemne włosy (rozjaśniania mi się zachciało) Czytałam dużo o przedłużaniu laserowym, ale trochę się boję, na razie chyba zdecyduję się na clipy. Mam gęste, dość cienkie włosy, długość tak max do piersi, słomkowy blond. Mylę o 50cm 100gram z cosmoshop w odcieniu 02-ciemny brąz (chce wrócić do ciemnych). Czy taka gramatura przy dość gęstych włosach nie da efektu rzadkości??? Czy efekt będzie dużo gorszy od 55cm - 135gram? Na razie w tym gęstszym nie ma wybranego przeze mnie brązu;( nie wiem, czy poczekać, czy zdecydować się na 50cm i 100gram.
Cześć nowa koleżanko
Daj swoim włoskom czas na regenerację, wróć do ciemnych i spróbuj poeksperymentować z clipami. Taka moja rada. I na początek najlepiej nie za ciężkie, bo Twoje osłabione rozjaśnianiem kłaczki mogą nie udźwignąć ciężaru ponad 100gram... Spróbuj może 50cm, z tym że nie mam pojęcia jak się sprawują cosmoshopowe włosy, bo jakoś nie zaufałam tej stronie. Mogę polecić grzechhair.pl, doczepiane.pl, kiedyś poleciłabym jeszcze dobrewlosy.pl i cameronhair ale niestety od pewnego czasu strasznie pogorszyła im się jakość... A szkoda
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:50   #2362
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź chyba zdecyduje się na doczepiane.pl ciemny brąz, bo kolejny jaśniejszy już jest ciepły, a jestem chłodnym typem a przy okazji: nikomu nie polecam rozjaśniania z bardzo ciemnych włosów do blondu, nie warto
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:31   #2363
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jestem przerażona.., Dzisiaj mama zwróciła mi uwagę, że mam prześwit między włosami. Popędziłam do łazienki, a tam... nad uchem, pod włosami... łysy placek. Powiedziałabym, że 2cm średnicy.. Dokładnie w miejscu gdzie wpinam taśmę..
I co teraz??!!
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:02   #2364
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Witaj

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem przerażona.., Dzisiaj mama zwróciła mi uwagę, że mam prześwit między włosami. Popędziłam do łazienki, a tam... nad uchem, pod włosami... łysy placek. Powiedziałabym, że 2cm średnicy.. Dokładnie w miejscu gdzie wpinam taśmę..
I co teraz??!!
spokojnie, nad uchem przecież zawsze są jakieś tam przeswity, a jak zepniesz włsoki w kucyk, to nie przebija ci skóra??? bo mi tak.
wiem co to znaczy, wpaść w panike">>> ja tak miałam jak jeszcze miałam przedłużone na ringi, pewnego razu zahaczyłąm jakoś włosami i odpadło mi kilka pasemek razem z moimi! i to dopiro był łysy placek. dlatego nigdy więcehj ringów nie zrobie.
a może poprostu twoje włoski w tym miejscu są rzadsze???

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

dziewczyny co proponujecie na porost??
picie drożdzy??????
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:13   #2365
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Witaj

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


spokojnie, nad uchem przecież zawsze są jakieś tam przeswity, a jak zepniesz włsoki w kucyk, to nie przebija ci skóra??? bo mi tak.
wiem co to znaczy, wpaść w panike">>> ja tak miałam jak jeszcze miałam przedłużone na ringi, pewnego razu zahaczyłąm jakoś włosami i odpadło mi kilka pasemek razem z moimi! i to dopiro był łysy placek. dlatego nigdy więcehj ringów nie zrobie.
a może poprostu twoje włoski w tym miejscu są rzadsze???

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

dziewczyny co proponujecie na porost??
picie drożdzy??????

Niestety nie, to łysy placek.. jakbym wyszarpnęła sobie włosy w tym miejscu. Są króciutkie jakby przejechane maszynką do golenia. :C
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:38   #2366
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

..a więc takie mam obecnie kłaczki. Jest to 50cm, około 200gram. Kilka dni temu zamówiłam 50cm,100g doczepiane.pl , do tego doszyłam moje Camerony (ok.100g) . Muszę przyznać, że taka gęstość wygląda bardzo fajnie, aczkolwiek jest to nie lada obciążenie dla włosów Jeśli chodzi o doczepiane.pl, to jestem zachwycona ! O niebo lepsze od Cameronów, których długość to niby 55cm, a są równe z 50cm doczepianych. Podobnie z gramaturą, Came niby 120g, a wyglądają chudziej, niż 100g doczepiane. Miłego popołudnia, laski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_6702.jpg (72,4 KB, 126 załadowań)
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:00   #2367
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wreszcie się zdecydowałam i zamówiłam doczepiane.pl naturalny brąz 120 gram 55 cm. Teraz trzeba na nie czekać i lecieć po farbę. Mam nadzieję że nie będzie problemu z farbowaniem. Myślicie że mam kupić jedno czy dwa opakowania farby? Pewnie kupię Garnier.
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:46   #2368
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
wreszcie się zdecydowałam i zamówiłam doczepiane.pl naturalny brąz 120 gram 55 cm. Teraz trzeba na nie czekać i lecieć po farbę. Mam nadzieję że nie będzie problemu z farbowaniem. Myślicie że mam kupić jedno czy dwa opakowania farby? Pewnie kupię Garnier.
Też zastanawiam się nad tymi właśnie, lub 50cm 100gram (ale boje się, że będą zbyt rzadkie, bo moje włosy są naprawdę gęste) i jest dylemat, bo długość 50cm już jest całkiem fajna poza tym 120gram nie ma ciemnego brązu i musiałabym malować a to dodatkowy koszt farby. Czeka mnie wizyta u fryzjera, żeby pozbyć się nieszczęsnego blondu
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:53   #2369
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

no i zamówione doczepiane .plczekamy na wloski
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:56   #2370
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Witaj
--
dziewczyny co proponujecie na porost??
picie drożdzy??????
U mnie sprawdza się Vitapil, biorę już 2 mesiące i faktycznie trochę szybciej rosną i bardzo się zagęściły. Wcześniej przy myciu wypadało mi sporo włosów, teraz góra kilka Dla mnie super, chyba pierwszy preparat, który zadziałał, a miałam tego sporo

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
no i zamówione doczepiane .plczekamy na wloski
a jakie wybrałaś?
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.