Jak oprócz wiedzy można zrobic dobre wrażenie na wykładowcy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 12:38   #1
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96

Jak oprócz wiedzy można zrobic dobre wrażenie na wykładowcy?


Jestem poczatkująca studentką i niestety będę mieć ustna poprawę zaliczenia.Wiem,że najważniejsze to po prostu mieć wiedzę, ale może są jakieś "sztuczki", które pomogłyby mi, gdyby niewiele brakowało mi do zal, np. jak się ubrać, usmiechać sie, nie uśmiechać, próbować rozmawiać gdyby sie nie udało itpZaznaczę,że będzie to poprawa u wykładowczyni.
Nie jestem leserką, która chce zdac na ładne oczy.Przez cały semestr uczyłam sie z zajęć na zajęcia, miałam tylko 1 nb na ćwiczeniach z tego przedmiotu.Byłam przygotowana na kolokwium i klopsMyslę,że umiem to, co powinnam wiedzieć, tylko chciałabym mieć jeszcze jednego asa w rękawie,żeby być spokojniejszą
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 20:06   #2
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Jak oprócz wiedzy można zrobic dobre wrażenie na wykładowcy?

Cytat:
Napisane przez soniaronia Pokaż wiadomość
Jestem poczatkująca studentką i niestety będę mieć ustna poprawę zaliczenia.Wiem,że najważniejsze to po prostu mieć wiedzę, ale może są jakieś "sztuczki", które pomogłyby mi, gdyby niewiele brakowało mi do zal, np. jak się ubrać, usmiechać sie, nie uśmiechać, próbować rozmawiać gdyby sie nie udało itpZaznaczę,że będzie to poprawa u wykładowczyni.
Nie jestem leserką, która chce zdac na ładne oczy.Przez cały semestr uczyłam sie z zajęć na zajęcia, miałam tylko 1 nb na ćwiczeniach z tego przedmiotu.Byłam przygotowana na kolokwium i klopsMyslę,że umiem to, co powinnam wiedzieć, tylko chciałabym mieć jeszcze jednego asa w rękawie,żeby być spokojniejszą
Jedyne co w takim przypadku można Ci doradzić: wejdź, przywitaj się z uśmiechem, a na pytania odpowiadaj pewnie. Jeśli czegoś nie wiesz, to nie poddawaj się, tylko próbuj logicznie i sensownie odpowiedzieć na pytanie, choć w części. Innej recepty na zdanie ustnych egzaminów nie ma, chyba że poszczególnie wykładowcy mają swoje upodobania.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 15:06   #3
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Jak oprócz wiedzy można zrobic dobre wrażenie na wykładowcy?

Cytat:
Napisane przez soniaronia Pokaż wiadomość
Jestem poczatkująca studentką i niestety będę mieć ustna poprawę zaliczenia.Wiem,że najważniejsze to po prostu mieć wiedzę, ale może są jakieś "sztuczki", które pomogłyby mi, gdyby niewiele brakowało mi do zal, np. jak się ubrać, usmiechać sie, nie uśmiechać, próbować rozmawiać gdyby sie nie udało itpZaznaczę,że będzie to poprawa u wykładowczyni.
Nie jestem leserką, która chce zdac na ładne oczy.Przez cały semestr uczyłam sie z zajęć na zajęcia, miałam tylko 1 nb na ćwiczeniach z tego przedmiotu.Byłam przygotowana na kolokwium i klopsMyslę,że umiem to, co powinnam wiedzieć, tylko chciałabym mieć jeszcze jednego asa w rękawie,żeby być spokojniejszą
Przygotuj się do egzaminu, przyjdź wcześniej, ubierz się starannie acz skromnie, nie przesadzaj z makijażem, staraj się mówić pełnymi zdaniami, nie unikaj wzroku egzaminatora i powinno być dobrze
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 13:48   #4
Temora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Jak oprócz wiedzy można zrobic dobre wrażenie na wykładowcy?

Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami.
A poza tym zawsze dobrze jest zapytać znajomych z kierunku lub kogoś z rocznika wyżej o jakieś opinie na temat tej prowadzącej (na co uważać, jak prowadząca zachowuje się na co dzień, co może ją ewentualnie zirytować). Osoby, które miały już z nią styczność wcześniej są dość dobrym źródłem informacji.
Temora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-15 14:48:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.