Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 11:09   #1351
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno podoła a chyba warto, ja przyprawy tak pachnącej jeszcze nie miałam w rękach. Muszę zakupić miód i zrobić ciasto na piernik staropolski, oby wyszło.
Na pewno warto Też chyba zrobię ten piernik, ale czas dopiero znajdę w środę
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zaczyna mnie za to dopadać strach przed porodem - niedługo zostanie równo miesiąc
To już sama końcówka? Fajnie Nic się nie bój, na pewno będzie dobrze
Przykro mi, że lekarz Cię tak zostawił
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Sephora mnie uraczyła smse, na 20% do przyszłej niedzieli- chyba kupię mini zestaw Eris matujący. Nie pamiętam, czy te noworoczne zniżki 30% to tez są na wszystko czy tylko na kolorówkę
Ja dostałam laurkę od Sephory Myślałam o maseczce nawilżającej Sampar, ale nawet ze zniżką jest droga Na kolorówkę no i przeceniają różne świąteczne zestawy
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i wybrałam się do wspomnianego kiedyś przez Ninę fryzjera i wyszłam zachwycona Z kolorem nie szalałam, bo moje włosy muszą się trochę zregenerować, więc za jakieś 2-3 m-ce przyjdzie na to czas, ale cięcie jest świetne, mogłabym nie modelować na szczotce włosów tylko wysuszyć i gotowe
Poza tym wreszcie ktoś kto nie pyta "to co robimy?" i ogranicza się tylko do tego co ja powiem, ale widać, że ma własny pomysł i sugestie.
Wyszłam w dużo lepszym humorze i z burzą włosów
Strasznie się ucieszyłam, że wyszłaś zadowolona Nigdy nie spotkałam się z tyloma sugestiami odnośnie fryzury, pielęgnacji włosów
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jutro muszę się zmobilizować, żeby do pracy na rowerze pojechać.
Ajć, na samą myśl mi zimno

Ja wczoraj w Lidlu zrobiłam zapas syropów do kawy, szafranu, dokupiłam też wanilię i laseczki cynamonu, jedno opakowanie anyżku (do tej przyprawy do piernika), balsamico i krem piernikowy Chciałam też papryczki w oliwie, ale okazały się sieczką, więc odpuściłam.. Dziś chyba pojadę po Chorizo, bo naszła mnie chęć na pizzę z nią
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-11-18 o 11:10
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 23:49   #1352
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wódko Ouzo? Uwielbiam
Ja też lubię
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Iza pisała o szaleństwie zakupowym. Mnie też nie ominęło w ostatnich m-cach

No i wybrałam się do wspomnianego kiedyś przez Ninę fryzjera i wyszłam zachwycona

Aha! Ice, jesteś zadowolona z tego kremu Dermiki z SP?Ja bardzo
Ja kupiłam wczoraj sweterek w HM (taki zimowy, kremowy w śnieżki) tshirt z sówką w diverse i 3pak skarpetek w tkmaxx. Z kozaków o dziwo poprzymierzałam sporo, oczywiście w 3/4 nadal mi się cholewka nie dopina

To fajnie, ja sobie podcięłam grzywkę z pomocą mamy
Przypomniałam sobie też o szamponetkahc Joanny, chyba zakupię kasztanka jesli nadal je produkują

Dla mnie nie był wystarczający
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na kolorówkę zawsze były. Ja nie dostałam smsa od Sephory ale na -30% się szykuję, bo mi się Magic Concealer powoli kończy po 3 latach i chyba czas na nowy korektor.

Ja śniadanie jem w pracy, a odkąd chodzę do pracy na 8, to praktycznie wcale nie podjadam i nie mam po południu parcia na jedzenie. Bardzo mi to odpowiada, tym bardziej że dzień pracy szybciej leci, obiad jem dokładnie w połowie, więc jakoś bardziej racjonalnie gospodaruję jedzeniem.

A jutro muszę się zmobilizować, żeby do pracy na rowerze pojechać.
Czyli jednak muszę wyskoczyć z kasy jeszcze przed wyjazdem, hmm..

Ja dziś za późno w pracy zjadłam i źle się czułam. Ale pewnie choroba swoje dołożyła- rozkłada mnie od sobotniego spaceru za butami po centrum Fajny będę miała wyjazd

Ja dalej jeżdżę, ale jutro biorę auto, za dużo spraw rano mam do załatwienia i się boję żeby się niedorobić czegoś gorszego niż przeziębienie.
Fajne te rękawiczki biedronkowe, w sam raz na rower
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Lidlu zrobiłam zapas syropów do kawy, szafranu, dokupiłam też wanilię i laseczki cynamonu, jedno opakowanie anyżku (do tej przyprawy do piernika), balsamico i krem piernikowy Chciałam też papryczki w oliwie, ale okazały się sieczką, więc odpuściłam.. Dziś chyba pojadę po Chorizo, bo naszła mnie chęć na pizzę z nią
Ale bym pizzę zjadła

Trzymajcie się ciepło, chyba już nie zajrzę przed wyjazdem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 08:00   #1353
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Na pewno warto Też chyba zrobię ten piernik, ale czas dopiero znajdę w środę
Ja zrobiłam wczoraj ale nie wiem czy wyszła mi dobra konsystencja, ciasto było strasznie lejące. I nie wiem czy coś mu dodawać czy jak.
I czeka mnie spacerek do Ikei, bo nie miałam dość dużej miski szklanej i tymczasowo została w plastiku ale chyba lepiej przełożyć.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ajć, na samą myśl mi zimno
Było zimno ale moje autko zepsute a mechanik się rozchorował.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Lidlu zrobiłam zapas syropów do kawy, szafranu, dokupiłam też wanilię i laseczki cynamonu, jedno opakowanie anyżku (do tej przyprawy do piernika), balsamico i krem piernikowy Chciałam też papryczki w oliwie, ale okazały się sieczką, więc odpuściłam.. Dziś chyba pojadę po Chorizo, bo naszła mnie chęć na pizzę z nią
Ja kupiłam tylko te papryczki w oliwie właśnie, też mnie rozczarowała sieczka, ale jak już zaplanowałam to wzięłam. Szafranu nie było, chorizo też chciałam ale w piątek kupiłam inne na zakupach do pizzy a dwa to przesada. Najbardziej byłam zła, że o godzinie 12 nie było już pidżamek a chciałam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja dziś za późno w pracy zjadłam i źle się czułam. Ale pewnie choroba swoje dołożyła- rozkłada mnie od sobotniego spaceru za butami po centrum Fajny będę miała wyjazd
Mam nadzieję, że się wykurujesz jakoś przed wyjazdem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja dalej jeżdżę, ale jutro biorę auto, za dużo spraw rano mam do załatwienia i się boję żeby się niedorobić czegoś gorszego niż przeziębienie.
Ty jesteś twardziel Jak marudzę to TŻ mi Ciebie stawia teraz za przykład. Ja już zrezygnowałam w sumie z roweru ale mi się autko zepsuło. I TŻ zabronił ruszać aż naprawimy. Teraz to sobie pewnie na to kilka dni poczekam i pomarznę na tym rowerze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Trzymajcie się ciepło, chyba już nie zajrzę przed wyjazdem
Baw się dobrze i pozdrów Mag.


Ja zrobiłam wczoraj mały rekonesans w Rossmannie przed promocją na kolorówkę. Nowy podkład MF wezmę najjaśniejszy, powinien akurat wyjśc lekko opalony na skórze, to może nie będę wyglądać jak trup.

I zaciekawiły mnie kredki do oczu MF - miała któraś z was?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 16:10   #1354
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wczoraj mały rekonesans w Rossmannie przed promocją na kolorówkę. Nowy podkład MF wezmę najjaśniejszy, powinien akurat wyjśc lekko opalony na skórze, to może nie będę wyglądać jak trup.

I zaciekawiły mnie kredki do oczu MF - miała któraś z was?
Ja właśnie też na kupnie kredki do oczu jestem. Moja brązowa z Manhattanu już się kończy i chyba kupię ją ponownie, bo mi dobrze służyła
A z MF mam zwykłą czarną Kohl, też dobra i mniej się rozmazuje w ciągu dnia niż np. Kohl z Catrice, którą kupiłam niedawno.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:33   #1355
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Za zgodą rzyrafki wrzucam wam jej kota - Stefana, słodki co? Mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar2.jpg (49,1 KB, 36 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:38   #1356
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Trzymajcie się ciepło, chyba już nie zajrzę przed wyjazdem
Baw się dobrze
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wczoraj ale nie wiem czy wyszła mi dobra konsystencja, ciasto było strasznie lejące. I nie wiem czy coś mu dodawać czy jak.
I czeka mnie spacerek do Ikei, bo nie miałam dość dużej miski szklanej i tymczasowo została w plastiku ale chyba lepiej przełożyć.
Mi w końcu wczoraj się nie chciało, ale dziś chyba nie odpuszczę
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Było zimno ale moje autko zepsute a mechanik się rozchorował.
W takim razie oby szybko naprawił
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko te papryczki w oliwie właśnie, też mnie rozczarowała sieczka, ale jak już zaplanowałam to wzięłam. Szafranu nie było, chorizo też chciałam ale w piątek kupiłam inne na zakupach do pizzy a dwa to przesada. Najbardziej byłam zła, że o godzinie 12 nie było już pidżamek a chciałam.
Ja mieszkam pośrodku drogi pomiędzy dwoma Lidlami - jak czegoś nie ma w jednym, to ma szansę być w drugim
chociaż też byłam w okolicach południa i wszystko było mocno przebrane
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wczoraj mały rekonesans w Rossmannie przed promocją na kolorówkę. Nowy podkład MF wezmę najjaśniejszy, powinien akurat wyjśc lekko opalony na skórze, to może nie będę wyglądać jak trup.

I zaciekawiły mnie kredki do oczu MF - miała któraś z was?
Ja właśnie testuję ten podkład, bo mam próbkę z Twojego Stylu - całkiem przyjemny jest, niby najciemniejszy odcień, a ładnie się stopił, po rozsmarowaniu staje się jakby jaśniejszy - konsystencję ma bardzo podobną do musu Maybelline, rozprowadzając go na twarzy pod palcami czuć taką "pudrowość" no i czuć, że jest matujący, przez pierwsze godziny wygląda trochę płasko no i nie wiem, w dziennym świetle podoba mi się, w sztucznym też, a dziś w sklepie w lustrze miałam wrażenie, że jest nieco ziemisty

Nie miałam tych kredek za to fajne są Master Drama Maybelline - baaardzo trwałe

Rzyrafko, śliczny kot!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:50   #1357
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za zgodą rzyrafki wrzucam wam jej kota - Stefana, słodki co? Mi się podoba.
Chcę takiego!!!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 14:39   #1358
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja mieszkam pośrodku drogi pomiędzy dwoma Lidlami - jak czegoś nie ma w jednym, to ma szansę być w drugim
chociaż też byłam w okolicach południa i wszystko było mocno przebrane
Ja w zimie mam jakoś mniejsze parcie na specjalne jeżdżenia do Lidla na jakieś akcje, w lecie na rowerze bardziej mi to podchodzi, w korkach mi się stać nie chce.
Ale budują mi coś koło pracy albo Lidla albo Biedronkę, wolałabym Lidla. No i z domu będę mieć bliziutko do L., ale nie wiem kiedy w nim zamieszkam. W każdym razie wtedy problemu z kupnem pidżamy nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja właśnie testuję ten podkład, bo mam próbkę z Twojego Stylu - całkiem przyjemny jest, niby najciemniejszy odcień, a ładnie się stopił, po rozsmarowaniu staje się jakby jaśniejszy - konsystencję ma bardzo podobną do musu Maybelline, rozprowadzając go na twarzy pod palcami czuć taką "pudrowość" no i czuć, że jest matujący, przez pierwsze godziny wygląda trochę płasko no i nie wiem, w dziennym świetle podoba mi się, w sztucznym też, a dziś w sklepie w lustrze miałam wrażenie, że jest nieco ziemisty
Ja w sumie nie wiem jak wyjdzie na twarzy, ale na zimowe tłuste kremy nie pogardzę czymś takim chyba. Oczywiście to się zobaczy, ale nastawienie mam pozytywne.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie miałam tych kredek za to fajne są Master Drama Maybelline - baaardzo trwałe
Przyjrzę się, dzięki. Chociaż MF mają lepsze opinie, ale w sumie kredek można mieć kilka.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chcę takiego!!!
Ja też bym nie pogardziła.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:58   #1359
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za zgodą rzyrafki wrzucam wam jej kota - Stefana, słodki co? Mi się podoba.
Jaki piękny!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie miałam tych kredek za to fajne są Master Drama Maybelline - baaardzo trwałe
O, chętnie obadam te kredki


Ale jestem głodna, aż sama nie wierzę, że jestem dziś tylko o kanapce i bananie przez cały dzień! Ostatnio jednak zauważyłam, że po wypiciu kawy nie chce mi się tak jeść jak dawniej (zwykle po kawie właśnie mnie zaraz ssało w żołądku).
Tak czy inaczej idę teraz odgrzać krokiety na obiad, bo mama narobiła ich całą blachę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:10   #1360
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w zimie mam jakoś mniejsze parcie na specjalne jeżdżenia do Lidla na jakieś akcje, w lecie na rowerze bardziej mi to podchodzi, w korkach mi się stać nie chce.
Ale budują mi coś koło pracy albo Lidla albo Biedronkę, wolałabym Lidla. No i z domu będę mieć bliziutko do L., ale nie wiem kiedy w nim zamieszkam. W każdym razie wtedy problemu z kupnem pidżamy nie będzie.


Ja w sumie nie wiem jak wyjdzie na twarzy, ale na zimowe tłuste kremy nie pogardzę czymś takim chyba. Oczywiście to się zobaczy, ale nastawienie mam pozytywne.
Ja mam jeśli jest coś, co lubię albo jest szansa że polubię

Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie - też nie wykluczam, że go kupię
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, chętnie obadam te kredki

Ale jestem głodna, aż sama nie wierzę, że jestem dziś tylko o kanapce i bananie przez cały dzień! Ostatnio jednak zauważyłam, że po wypiciu kawy nie chce mi się tak jeść jak dawniej (zwykle po kawie właśnie mnie zaraz ssało w żołądku).
Tak czy inaczej idę teraz odgrzać krokiety na obiad, bo mama narobiła ich całą blachę
Ten kolor jest cudowny http://damzelinthisdress.blogspot.co...ter-drama.html
ostatnio zakochałam się w khaki - kupiłam tę jesienną kredkę Chanel i bardzo fajnie podkreśla oczy, chętnie dokupię jakąś inną kredkę w tym kolorze

ajj, też bym zjadła krokieta, najlepiej z barszczykiem czerwonym do picia

w wątku SP jakaś dziewczyna napisała, że promocja na oczyszczanie twarzy obejmuje też część apteczną ciekawe
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:42   #1361
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ten kolor jest cudowny http://damzelinthisdress.blogspot.co...ter-drama.html
ostatnio zakochałam się w khaki - kupiłam tę jesienną kredkę Chanel i bardzo fajnie podkreśla oczy, chętnie dokupię jakąś inną kredkę w tym kolorze
Faktycznie ładny
Ja szukam ciemnego brązu, ewentualnie mogłabym przygarnąć też jakiś ciemny fiolet
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 19:44   #1362
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wyszłam we wtorek ze szpitala
Zostałam wybadana na wszystkie strony, dziecko też, więc nie było sensu dłużej leżeć.
Jestem uzbrojona w detektor (gin pożyczył i 2 razy dziennie sprawdzamy z TŻ, czy serduszko miarowo bije i jakby były skoki, to mam od razu jechać do szpitala), co tydzień mam przychodzić do szpitala na ktg, czasem zrobią też usg między wizytami u gina. Nie ma innej opcji - tym razem musi być dobrze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 15:51   #1363
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko dobrze to słyszeć Na pewno lepiej Ci będzie wypoczywać tutaj niż w szpitalu

Jak tam dziewczyny, kupiłyście już coś na promocji w Ross? Ja się wybieram jutro z rana
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 16:01   #1364
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja mam jeśli jest coś, co lubię albo jest szansa że polubię
Mi się nigdy nie chce specjalnie wcześniej przed pracą wstawać albo co gorsza po pracy stać w korkach, żeby do Lidla dotrzeć.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Faktycznie ładny
Ja szukam ciemnego brązu, ewentualnie mogłabym przygarnąć też jakiś ciemny fiolet
Ja szukam fioletu idealnego, ale ładny brąz też bym mogła przygarnąć.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wyszłam we wtorek ze szpitala
Zostałam wybadana na wszystkie strony, dziecko też, więc nie było sensu dłużej leżeć.
Jestem uzbrojona w detektor (gin pożyczył i 2 razy dziennie sprawdzamy z TŻ, czy serduszko miarowo bije i jakby były skoki, to mam od razu jechać do szpitala), co tydzień mam przychodzić do szpitala na ktg, czasem zrobią też usg między wizytami u gina. Nie ma innej opcji - tym razem musi być dobrze
No to fajnie, że jesteś w domu, zawsze to lepiej we własnym łóżku niż w szpitalnym. Tym razem na pewno będzie wszystko dobrze, wierzę w to mocno.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny, kupiłyście już coś na promocji w Ross? Ja się wybieram jutro z rana
Ja nie byłam, może też jutro skoczę, a jak nie to w przyszłym tygodniu, ale wtedy pewnie już nic nie będzie, więc postaram się jutro.

Ale ja skromne zakupy planuję - ze dwie kredeczki i podkład MF.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 16:56   #1365
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko dobrze to słyszeć Na pewno lepiej Ci będzie wypoczywać tutaj niż w szpitalu

Jak tam dziewczyny, kupiłyście już coś na promocji w Ross? Ja się wybieram jutro z rana
Ja kupiłam tylko 3 rzeczy: tusz Eveline Volume Celebrities (miałam go już kiedyś ), szminkę w kredce Astor Feeling Feline i szminkę Maybelline Color Whisper Mad for magenta.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 17:56   #1366
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko 3 rzeczy: tusz Eveline Volume Celebrities (miałam go już kiedyś ), szminkę w kredce Astor Feeling Feline i szminkę Maybelline Color Whisper Mad for magenta.
Widziałam właśnie na blogu
Mnie kusi trochę ten L`Orealowy "motylek", ale nie wiem jeszcze czy się na niego zdecyduję, bo od dawna jakoś nie mam ochoty na eksperymenty tuszowe i zawsze wybieram sprawdzonego VECB Maybelline.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 09:07   #1367
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie na blogu
Mnie kusi trochę ten L`Orealowy "motylek", ale nie wiem jeszcze czy się na niego zdecyduję, bo od dawna jakoś nie mam ochoty na eksperymenty tuszowe i zawsze wybieram sprawdzonego VECB Maybelline.
Ja nie polecam tego tuszu, wymęczyłam się z nim bardzo, ten motylowy grzebyk wcale nie jest taki fajny.

Ja może dzisiaj po pracy dotrę do Rossmanna ale mam obawy, że nie będzie już za wiele rzeczy na półkach po weekendzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:29   #1368
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wyszłam we wtorek ze szpitala
Zostałam wybadana na wszystkie strony, dziecko też, więc nie było sensu dłużej leżeć.
Jestem uzbrojona w detektor (gin pożyczył i 2 razy dziennie sprawdzamy z TŻ, czy serduszko miarowo bije i jakby były skoki, to mam od razu jechać do szpitala), co tydzień mam przychodzić do szpitala na ktg, czasem zrobią też usg między wizytami u gina. Nie ma innej opcji - tym razem musi być dobrze
To super, że możesz być w domu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się nigdy nie chce specjalnie wcześniej przed pracą wstawać albo co gorsza po pracy stać w korkach, żeby do Lidla dotrzeć.
Pewnie też by mi się nie chciało póki co mogę
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja może dzisiaj po pracy dotrę do Rossmanna ale mam obawy, że nie będzie już za wiele rzeczy na półkach po weekendzie.
Ja byłam w sobotę, ale zniechęcił mnie tłum przy półkach z kosmetykami i nie chciałam się przepychać ale już wtedy dało się zauważyć, że wszystko mocno przebrane Zaciekawiły mnie lakiery Max Factor Glossfinity, mają ładne kolory tylko słabe opinie w KWC
Nie wiecie, czy pomadki Bebe wliczają się do tej promocji?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:00   #1369
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Pomadki Bebe raczej nie, były chyba w promocji tylko wtedy, kiedy było też -40% na pielęgnację twarzy.

Miałam kiedyś lakier MF, nie pamiętam czy ten, ale chyba tak i był fatalny. Tzn. kolor miał piękny, ale odpryskiwał jeszcze zanim zdążył dobrze wyschnąć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 16:00   #1370
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie polecam tego tuszu, wymęczyłam się z nim bardzo, ten motylowy grzebyk wcale nie jest taki fajny.
Hehe, ja po obmacaniu szczoteczki w końcu i tak wzięłam sprawdzonego VECB Maybelline I z MF kupiłam brązową kredkę z gumką do rozcierania kresek. Trochę ciężko się nią posługiwać (bardziej ciągnie powiekę niż rozmazuje kreskę), ale po kilku testach powoli dochodzę do wprawy

Tak więc nie poszalałam bardzo jak widać, ale za to kliknęłam kolejny obiektyw W promocji był o 200 zł tańszy i transport gratis, więc się opłaciło.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:07   #1371
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ładna essiakowa kolekcja
Dzięki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Śliczna Essiakowa rodzinka

Dzięki Nawet nie zauważyłam jak się rozrosła

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O jakie śliczności a ten na lewo od Merino Cool to co to za jeden?


Niestety nie dla mnie jest o wiele za lekki, używam go pod filtr, jeszcze razem z nawilżającym serum a i tak średnio daje radę.
Smokin Hot

A bo Ty sucharek jesteś, dla mnie jest idealny na noc. Budzę się z nawilżoną buzią, ale bez smalcu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Strasznie się ucieszyłam, że wyszłaś zadowolona Nigdy nie spotkałam się z tyloma sugestiami odnośnie fryzury, pielęgnacji włosów
Ajć, na samą myśl mi zimno

Ja wczoraj w Lidlu zrobiłam zapas syropów do kawy, szafranu, dokupiłam też wanilię i laseczki cynamonu, jedno opakowanie anyżku (do tej przyprawy do piernika), balsamico i krem piernikowy Chciałam też papryczki w oliwie, ale okazały się sieczką, więc odpuściłam.. Dziś chyba pojadę po Chorizo, bo naszła mnie chęć na pizzę z nią
Dziękuję raz jeszcze Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i konkretnego farbowania

Ja kupiłam 2 butelki syropu karmelowego, ale używam do piwa

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Trzymajcie się ciepło, chyba już nie zajrzę przed wyjazdem
Mam nadzieję, że korzystasz z wyjazdu ile się da


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za zgodą rzyrafki wrzucam wam jej kota - Stefana, słodki co? Mi się podoba.
Śliczny To chyba jakaś mieszanka z persem?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio zakochałam się w khaki - kupiłam tę jesienną kredkę Chanel i bardzo fajnie podkreśla oczy, chętnie dokupię jakąś inną kredkę w tym kolorze
Spójrz na jumbo w Sephorze, obok oberżyny od nich właśnie khaki używam najczęściej

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko 3 rzeczy: tusz Eveline Volume Celebrities (miałam go już kiedyś ), szminkę w kredce Astor Feeling Feline i szminkę Maybelline Color Whisper Mad for magenta.
Hosenko, dobrze, że jesteś w domu. 3mam kciuki

Z promocji w Rossmannie skorzystałam umiarkowanie
Wzięłam brązowy cień Color Tatoo, 2 tusze Wibo (różowy i zielony. Ten pierwszy mam i jest b.fajny a zielony też mi się obiło o uszy, że był polecany). Do tego preperat z Wibo do usuwania skórek i piaskowy lakier (żeby zobaczyć o co tyle hałasu...)

Dziś natomiast przy okazji wizyty u mojej kosmetyczki okazało się, że salon obchodzi 10lecie i z tej okazji cały listopad jest -40% na wszystkie usługi, więc zmobilizowałam się i rzutem na taśmę zapisałam w sobotę na pierwszy zabieg kwasami. Mam nadzieję, że będę zadowolona
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:38   #1372
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Smokin Hot

A bo Ty sucharek jesteś, dla mnie jest idealny na noc. Budzę się z nawilżoną buzią, ale bez smalcu
A to mam go też, ale nie wyglądał mi na SH na Twoim zdjęciu Wręcz podejrzewałam że to Angora Cardi czy coś w tym tylu.

No ja go już nie mogę używać nawet pod filtr bo mi za sucho. Swoją drogą nadchodzi czas treściwszych kremów dla mnie i nie wiem czy cokolwiek co mam nadaje się w tej roli. Chyba będę musiała coś dokupić.



Dotarłam wczoraj w końcu do Rossmanna, o mało nie padłam na miejscu jak zobaczyłam tłum kłębiący się przy szafach z kolorówką ale kupiłam podkład MF Whipped Creme, ostatni najjaśniejszy czekał w mojej szafie, dziś go mam na twarzy, póki co jestem zachwycona, zobaczymy jak po całym dniu. Oprócz tego wzięłam dwie kredki: fiolet z polecanych przez Ninę Maybelline i oliwkową z MF z tych klasycznych, bez gąbeczki (chciałam jasny beż na linię wodną ale oczywiście już nie było, więc pewnie kupię go po promocji bo jest super wychwalany w KWC).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:20   #1373
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!
Wczoraj napisałam się tu jak głupia i mi na sam koniec (wiadomo, bo kiedy indziej) zresetował się sam komputer Także dziś nie cytuję, tylko piszę z pamięci

Ice, mi w zeszłym roku (i teraz też) to ciasto też wyszło dosyć płynne, ale po leżakowaniu jest ok - masło twardnieje, poza tym mąka powoli wchłania dużo wody, także się nie martw, najwyżej potem lekko podsypiesz przy wałkowaniu Ja za to nie wiem, kiedy upiekę ten piernik, nawet nie wiem, czy go w tym roku w ogóle upiekę

Rzyrafkoci Stefan cudowny! Też mi wygląda na mieszankę z jakimś rasowym długowłosym

Hosenko, super, że Cię wypuścili, na pewno będzie już dobrze!

Mój szał zakupowy trwa, mam wrażenie, że robię zapasy jakby szła wojna - a to idzie tylko jedno dziecko Skorzystałam z promocji w R : kolejne 2 kredki Bourjois - mam już 4, nadal winię Karolinę A tak serio, to są super, dzięki za polecenie!)... albo łatwiej będzie zrobić zdjęcie, nie chce mi się pisać - zaraz wkleję zdjęcia ostatnich zakupów.
Poza tym czekam na 2 paczki z wydawnictwa Zysk (znalazłam na wizażu kod "rabat50" który daje 50% zniżki na wszystko, także warto skorzystać) i Naszej Księgarni - trochę prezentów, no ale dla siebie też coś wzięłam...
No i w S kupiłam na -20% perfumy dla TŻta, wyszło podobnie jak w necie a mam pewność co do oryginalności

Nina, kredkę khaki Sephora ma też w wersji "cienkiej" - ostatnio ją oglądałam i nagle mnie olśniło, że mam tej kolor w wersj jumbo

A tak prywatnie to wczoraj miałam usg, niewiele już widać, bo dziecko jest duże, ale pani stwierdziła, że nie widzi nic między nogami, więc pewnie dziewczynka Waży już 3200, co mieści się w normie - to mnie akurat głównie cieszy, bo nadal nie przytyłam, od sierpnia w sumie przybył mi kilogram (i to różnie, bo czasem jest mniej) i zaczynałam się martwić, że przez tę głupią dietę dziecko nie ma jak rosnąć... Ale jak widać daje sobie radę, więc jestem spokojna.
Tak ciążowo - kosmetycznie to nie pojawiły mi się żadne rostępy (odpukać), ale muszę smarować brzuch 2-3 razy dziennie tłustym kremem (aktulnie bardzo tłusta kostka do masażu Lush) a czasem smaruję nawet w środku nocy, bo tak swędzi mnie skóra No ale przynajmniej zużywam balsamy w końcu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:31   #1374
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Musi być w nowym poście, bo mi nie chce dodać zdjęć do edytowanego

Wklejam więc zdjęcia - z aktualnych i poprzednich promocji w SP + R... Kerastase kupiłam na feelunique (była zniżka i torba gratis - bardzo fajna).
Z YR bardziej podoba mi się żel malinowo-czekoladowy, mniej zmienia zapach przy pienieniu, nie wiem, czy się nie skuszę jeszcze na balsam o tym zapachu, bo jest piękny

A z promocji R. skorzystałam pierwszego dnia rano - byłam jedną z pierwszych osób na moim za..piu więc mogłam się na spokojnie pozostanawiać - niepotrzebnie, bo przez to kupiłam pomadkę Wibo, której wcale nie chciałam... Myślałam jeszcze o różu z Bourjois, ale testery są tak pomieszane, że nie mogłam znaleźć tego co chciałam...

Najgorsze, że jedyną rzeczą naprawdę potrzebną był krem YR...


(Sympatyczne te świąteczne ikonki)


Edycja: oczywiście zapomniałam o kremie Mixy i najprawdopodobniej wielu innych rzeczach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0013.jpg (28,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0014.jpg (51,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016.jpg (65,4 KB, 40 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2013-11-26 o 11:33
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:39   #1375
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Zaszalałaś ze szminkami

Ja kupiłam 2 - Astor Soft Sensation Feeling feline i Maybelline Color Whisper Mad for magenta. Oprócz tego jeszcze tylko tusz Eveline
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:51   #1376
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zaszalałaś ze szminkami

Ja kupiłam 2 - Astor Soft Sensation Feeling feline i Maybelline Color Whisper Mad for magenta. Oprócz tego jeszcze tylko tusz Eveline
Nooo trochę ale w sumie to z dwóch promocji (tzn 3 kupiłam 2-3 tygodnie temu) i teraz głównie używam tych kredek. I na szczęście nie ma już więcej kolorów z Bourjois dla mnie (został jeden za ciemny), a z Astor podobają mi się tylko te dublujące z się z tym co mam
Z Astor jest ta środkowa jasna Burnt Rose, bardzo mi się podoba, używam jako balsamu do ust czasem. Twoja też bardzo ładna Mad for Magenta byłaby dla mnie za mocna chyba...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:01   #1377
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice, mi w zeszłym roku (i teraz też) to ciasto też wyszło dosyć płynne, ale po leżakowaniu jest ok - masło twardnieje, poza tym mąka powoli wchłania dużo wody, także się nie martw, najwyżej potem lekko podsypiesz przy wałkowaniu Ja za to nie wiem, kiedy upiekę ten piernik, nawet nie wiem, czy go w tym roku w ogóle upiekę
Już wiem, ze wyszło dobrze i uspokoiłam się, nawet jak przekładałam do szklanej miski w weekend to jest twarde już w miarę, więc mam nadzieję, że stwardnieje całkiem i będzie się piekło elegancko.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A tak prywatnie to wczoraj miałam usg, niewiele już widać, bo dziecko jest duże, ale pani stwierdziła, że nie widzi nic między nogami, więc pewnie dziewczynka Waży już 3200, co mieści się w normie - to mnie akurat głównie cieszy, bo nadal nie przytyłam, od sierpnia w sumie przybył mi kilogram (i to różnie, bo czasem jest mniej) i zaczynałam się martwić, że przez tę głupią dietę dziecko nie ma jak rosnąć... Ale jak widać daje sobie radę, więc jestem spokojna.
O to duża dziewczynka już widać, że już końcówka ciąży, fajnie że tak ładnie rośnie.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wklejam więc zdjęcia - z aktualnych i poprzednich promocji w SP + R...
No to ostro poszalałaś z tymi szminkami ładna tęcza
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:56   #1378
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A z promocji R. skorzystałam pierwszego dnia rano - byłam jedną z pierwszych osób na moim za..piu więc mogłam się na spokojnie pozostanawiać - niepotrzebnie, bo przez to kupiłam pomadkę Wibo, której wcale nie chciałam... Myślałam jeszcze o różu z Bourjois, ale testery są tak pomieszane, że nie mogłam znaleźć tego co chciałam...
Fajne zakupy Dołączam do zachwytu nad pomadkami w kredce
Ja w końcu nie kupiłam kolejnej z Astora, choć chodziła mi po głowie. Niestety suche powietrze w pracy zmusza mnie do smarowania się ciągle masełkiem Nivea.

O, czyli będzie jednak mała wizażanka


Ale fajna ta emotka:

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:20   #1379
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 butelki syropu karmelowego, ale używam do piwa
Też mam karmelowy, TŻ udało mi się dorwać ostatni. Właśnie wykańczam kupiony rok temu orzechowy, więc ten też pewnie starczy mi na wiele miesięcy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A z promocji R. skorzystałam pierwszego dnia rano - byłam jedną z pierwszych osób na moim za..piu więc mogłam się na spokojnie pozostanawiać - niepotrzebnie, bo przez to kupiłam pomadkę Wibo, której wcale nie chciałam...
Jesteś zadowolona z tej pomadki Wibo? Ja je uwielbiam.


Cieszę się, że z dzieckiem wszystko dobrze. I że u Hosenki też wszystko idzie ku lepszemu.

Weekend spędziłam w Warszawie na pierwszym zjeździe na studiach podyplomowych i jestem przeszczęśliwa, bo zajęcia są bardzo ciekawe. Na ostatnią chwilę musiałam szukać sobie noclegu i w końcu wylądowałam w sześciosobowym pokoju w hostelu wśród samych obcokrajowców - nie było tak źle, z soboty na niedzielę nawet trochę spałam

Kolejny zjazd mam 6-8 grudnia, więc jeśli Warszawianki planują jakieś spotkanie to bardzo chętnie was poznam i to nie tylko dlatego, że nie będę miała co robić wieczorami.

Zrobiłam też urodzinowo-przecenowe zakupy. Kupiłam portfel Michael Kors , dwie duże świece w Bath&Body Worsk, w NYX cztery kredki jumbo i błyszczyk, w SP ekspresową kurację do włosów Fructis (ma same świetne opinie na KWC), W Rossmanie tylko korektor pod oczy Lovely i żel do brwi Wibo.

Z urodzinowych kosmetycznych prezentów, od TŻ dostałam Essie Mezmerised.

Pisałam tego posta w kawałkach trzy godziny i już nie pamiętam, czy coś jeszcze miałam dodać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 07:55   #1380
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to duża dziewczynka już widać, że już końcówka ciąży, fajnie że tak ładnie rośnie.

No to ostro poszalałaś z tymi szminkami ładna tęcza
No, wczoraj lekarz powiedział mi zdziwiony "ale duże dziecko!", oczywiście strasznie mnie przestraszył Ale okazało się, że myślał, że to usg sprzed miesiąca i w tym czasie ma prawo ważyć do 3.5 kg...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Dołączam do zachwytu nad pomadkami w kredce
Ja w końcu nie kupiłam kolejnej z Astora, choć chodziła mi po głowie. Niestety suche powietrze w pracy zmusza mnie do smarowania się ciągle masełkiem Nivea.
Ja na szczęście nie mam styczności z klimatyzacją, więc mi te B. wystarczają jeśli chodzi o nawilżenie Za to ta najjaśniejsza brzoskwiniowa wygląda najgorzej - jakoś się zbiera w załamaniach (inne tego nie robią...), muszę spróbować zrobić tuż przed malowaniem peeling...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z tej pomadki Wibo? Ja je uwielbiam.


Cieszę się, że z dzieckiem wszystko dobrze.
Trudno powiedzieć, na razie użyłam jej tylko raz i to bez lusterka Mam nadzieję, że będę zadowolona...



Ja byłabym chętna na spotkanie... tylko kompletnie nie wiem, w jakim będę stanie

Jakie świece wybrałaś? Ostatnio wąchałam te świąteczne, mam nadzieję, że będą jeszcze z tej serii olejki lub wkłady do dyfuzorów, bo kilka zapachów mi się podobało


Ech, od kilku dni boli mnie gardło, wczoraj zapytałam lekarza, co na to w ogóle mogę brać... i mi podał same leki z cukrem (m.in. Cholinex), a przed 2 minutami mówił, że mam cukrzycę, muszę iść do poradni itd (to mój kolejny lekarz, każdy mówi co innego...). Nic mu już nie mówiłam, ale wychodzi na to, że muszę to przeczekać


A wczoraj byłam w Rossmanie na chwilę koło rodziców - to tak nieuczęszczane miejsce, że po tylu dniach promocji szafy były pełne (tak na pierwszy rzut oka) i koło nich w sumie 2 osoby A ja nic Nic nie kupiłam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2013-11-27 o 08:05
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.