Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-04, 17:17   #61
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Przyszły ciuchy. Na stronie reklamowana, jako 100
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 11:13   #62
Tomasz666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Firma kompletnie niegodna polecenia - 2 i pół miesiąca bez paczki. Na e-maile bądź nie reagują bądź wysyłają do Was gotowego e-maila typu kopiuj i wklej,że bluza jest już szyta. Te same wzory bluz znalazłem na aliexpress za 15-17 dolarów !!! Moja sprawa skończyła się tym,że wysłałem do Pana właściciela list polecony z wezwaniem do zwrotu kosztów,gdyż towar nie dostarczony w ciągu 30 dni = zwrot kasy. Informacja pochodzi od Rzecznika Praw Konsumenta.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Jest to bardzo możliwe, zwłaszcza, że te wzory są dostępne na Aliexpress i może być tak, że to nie chinczycy wykradają wzory, tylko Gugu zamawia wzory z Chin i wszywa swoje metki

Dokładnie tak jest - oto linki

https://nl.aliexpress.com/item/Mr-19...ceBeautifyAB=0

https://bestclothing.nl.aliexpress.c...4e739d87fXq72M

https://nl.aliexpress.com/wholesale?...r+gugu+miss+go

https://www.3dprintedclothesco.com/c...rinted-sweater
Tomasz666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 12:18   #63
3845c927ee1b6a1d03d6650f42a3686e85ed627b_6428b771d950e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 135
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Szkoda, kolejna cwaniaczkowata firma, która nie rozumie, że zadowolenie klienta przyniosłoby im więcej kasy niż oszukiwanie. Myślałam nad zamówieniem kilku rzeczy, ale po waszych komentarzach będę się trzymać od nich z daleka.

Myślę, że oni może i szyją te ciuchy w Polsce, ale poliester zamawiają z Chin, dlatego tak długo się czeka i dlatego wzory są prawie te same jak na ali.
3845c927ee1b6a1d03d6650f42a3686e85ed627b_6428b771d950e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 15:35   #64
gold_star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Tragiczna, nieterminowa, lekceważąca konsumenta firma!
Żałuję, że nie sprawdziłam opinii przed złożeniem zamówienia. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem w firmie Mr Gugu & Miss Go STANOWCZO ODRADZAM - NIE ZAMAWIAJCIE TAM!
Złożyłam zamówienie w połowie grudnia 2017 roku. Minęło 40 dni, a przesyłki jak nie było tak nie ma. Firma odpowiada na maile wymijająco i ciągle podaje jeden argument "opóźnienie jest spowodowane bardzo dużą ilością zamówień, tym bardziej, że nasza odzież jest produkowana w Bielsku-Białej".
Po 30 dniach od daty złożenia zamówienia otrzymałam maila, że zamówienie jest już uszyte i czeka na kontrolę jakości, a po kolejnych 10 dniach (po wysłaniu pytania o status zamówienia) dostałam odpowiedź, że bluza dalej jest na szwalni i niedługo przejdzie kontrolę jakości.
Naciągacze! Przeciągają czas odpowiedzi na maile, obracają pieniędzmi z zamówień, a towaru jak nie było tak nie ma!
Wystąpiłam o zwrot pieniędzy za zamówienie - zobaczymy co będzie. Czekam 2 dni na odpowiedź na maila. Jeśli jej nie otrzymam, występuję do mojego prawnika.
Przestrzegam przed tą firmą! Mam nadzieję, że uchroni to kolejne osoby przed niepotrzebnymi nerwami i utratą pieniędzy.
gold_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 17:23   #65
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Dzięki Bogu stąd nie można usunąć komentarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 14:12   #66
dziewczynazsasiedztwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dziewczynazsasiedztwa
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez Kicia_rosa Pokaż wiadomość
Ja może natomiast miałam więcej szczęścia, bo paczka przyszła w miarę szybko. Jeśli komuś się nie śpieszy to warto jednak poczekać, bo produkt jakościowo jest naprawdę świetny. Począwszy od nadruku poprzez sam materiał

wyglada supe..nawet myslalam nad tym wzorem..a jak rozmiarowo ja zamowilam ze lubie luzne bluzy jedna L druga Xl..z unisexy typu. gene mam 167 i nosze M ale nie wiedzialam czego sie spodziewac
dziewczynazsasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 15:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.