Odkurzacze bezprzewodowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-02, 09:22   #31
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Dorzucę tutaj swoją opinię, bo gdy wybierałam swój odkurzacz, to też trafiłam na ten wątek. Może ktoś jak ja tu dotrze i będzie miał lepszą wiedzę przy wyborze.

Ja mam PHILIPS SpeedPro Max Aqua FC6904/01.
minusy:
- mają felerne akumulatory, autoryzowany serwis wymienił całość na gwarancji i śmiga, dużo osób miało podobny problem
- potrafi "kopnąć prądem" (gromadzi się na nim ładunek), trochę lipa, że taka duża firma nie zadbała o to, nawet w instrukcji mają wpisane, że może to występować
- budowa nie warta ceny, wydaje się dość delikatna
- jednoczesne mopowanie i odkurzanie - w praktyce to nie działa, na mopie i tak zostaje brud i roznosi się po "sprzątanej" powierzchni
- nie daje sobie rady z bardzo puszystym dywanem
plusy:
- jest całkiem lekki
- na jednym naładowaniu spokojnie odkurzam nieco ponad 70 m2
- jest cichy, w szczególności na najniższym stopniu mocy (który spokojnie wystarcza do odkurzenia gładkich powierzchni, na wyższy przełączam tylko wtedy, gdy muszę wciągnąć coś z odległości
- fajne końcówki, przy zwierzaku elektroszczotka to wybawienie
- moc ssanie jest naprawdę ok (o ile nie macie włochatych dywanów)
- łatwe utrzymanie, opróżnienie pojemnika to chwila
- ma filtr antyalergiczny (ale nie hepa)
- podświetlenie ledowe końcówki jest jednocześnie cudowne i okropne, bo widać dokładnie każdą drobinę

Podsumowując teraz dopłaciłabym i wypróbowałam dysona v11
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 05:52   #32
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Ja po przerobienia dwóch bezprzewodowych zakochałam się w moim robocie i już bym do żadnego z nich nie wróciła. W porównaniu z robotem tamte miały bardzo słaba się ssania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 06:23   #33
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ja po przerobienia dwóch bezprzewodowych zakochałam się w moim robocie i już bym do żadnego z nich nie wróciła. W porównaniu z robotem tamte miały bardzo słaba się ssania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie oglądałam i Dyson i tańszy Delonghi i nie wiem o co chodzi z tymi odkurzaczami bezprzewodowymi, gdzie tu ich przewaga nad tradycyjnymi
Mam tradycyjny Miele o mocy 2200 W, a tamte też nie tanie, ale jakieś słabe
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 09:55   #34
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Kabla nie mają, więc to jest wygodne. Ale niestety, akumulatory słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 10:11   #35
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Kabla nie mają, więc to jest wygodne. Ale niestety, akumulatory słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otoz to, odkurzenie 110-metrowego mieszkania jest naprawde wygodne i szybkie - zajmuje mi doslownie 5 minut bez zabawy z kablami i wtyczkami.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:32   #36
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

ja od półtora roku mam Boscha BCH65PET i mogę z całego serca polecić. akumulator jest wydajny, chałupę 100m2+ spokojnie odkurzam na jednym ładowaniu. ma sporo różnych końcówek, co też jest fajne. siły ssania nawet nie ma co porównywać z tradycyjnym odkurzaczem - gdybym miała grube dywany, chyba bym rzuciła się z balkonu, ale nie mam tzn. na najwyższym poziomie ssania pewnie dałby radę, ale wtedy szybko zużywa energię plus jest nieznośnie głośny...
w trakcie gwarancji popsuł się akumulator, ale producent wymienił nam cały sprzęt na nowy (ponoć nie opłaca mu się wymieniać pojedynczych elementów).
najbardziej go lubię za brak kabla, czyli mogę go w każdej chwili wyciągnąć i odkurzyć coś małego, oraz brak wymienianych worków.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 07:25   #37
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Oj nie, robot to nie dla mnie. Za bardzo mam zastawiony salon i jakoś do mnie to nie przemawia. Ale zastanawiałam się nad takim odkurzaczem pionowym, bezworkowym. Podobno są mega lekkie i zwrotne. Patrzyłam na necie taki electroluxa i zastanawiam się jak one się sprawdzają. Ktoś może ma taki?
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 10:28   #38
Ewelinka491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 40
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

A ja mam irobota i bardzo sobie chwalę. Moja roomba praktycznie wszędzie wjedzie i posprząta co trzeba. Urządzenie odkurza a ja w tym czasie inne czynności wykonuje i dzięki temu szybciej udaje mi się posprzątać w domu.
Ewelinka491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 10:48   #39
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

A ja mam takie pytanie. Naprawdę dobrze się Wam używa odkurzaczy z tymi dużymi szczotami z jakimiś rolkami itp? Na dywanie i na panelach i pod krzesłami? Ja mam zwykły odkurzacz z rurą teleskopową i najzwyklejszą końcówką. Mimo, że marzy mi się odkurzacz bez kabla, to nie mogę się przekonać do tych szczotek z mechanizmami. Mam wrażenie, że nigdzie tym nie będę mogła wjechać, a i lubię czasem przy okazji z parapetu śmieci zgarnąć, czy z kojca od psa.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:24   #40
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Naprawdę dobrze się Wam używa odkurzaczy z tymi dużymi szczotami z jakimiś rolkami itp? Na dywanie i na panelach i pod krzesłami? Ja mam zwykły odkurzacz z rurą teleskopową i najzwyklejszą końcówką. Mimo, że marzy mi się odkurzacz bez kabla, to nie mogę się przekonać do tych szczotek z mechanizmami. Mam wrażenie, że nigdzie tym nie będę mogła wjechać, a i lubię czasem przy okazji z parapetu śmieci zgarnąć, czy z kojca od psa.
Naprawde wygodnie mi sie uzywa, odkurzenie 110m mieszkania to pare minut bez przepinania kabli i potykania sie o nie. A parapetow ani zwierzat nie mam, wiec jeden problem z glowy przynajmniej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:47   #41
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Naprawdę dobrze się Wam używa odkurzaczy z tymi dużymi szczotami z jakimiś rolkami itp? Na dywanie i na panelach i pod krzesłami? Ja mam zwykły odkurzacz z rurą teleskopową i najzwyklejszą końcówką. Mimo, że marzy mi się odkurzacz bez kabla, to nie mogę się przekonać do tych szczotek z mechanizmami. Mam wrażenie, że nigdzie tym nie będę mogła wjechać, a i lubię czasem przy okazji z parapetu śmieci zgarnąć, czy z kojca od psa.

odkurzacze pionowe mają często różne końcówki. mój np. ma jakąś niby specjalną do zwierzęcej sierści (nie widzę różnicy między nią a zwykłą końcówką), mogę mu zmienić końcówkę na rurkę z mniejszą końcówką jak w normalnym odkurzaczu (rura się przydaje, jak chowam ciuchy do worków próżniowych), ale wtedy muszę też zamontować pas do noszenia odkurzacza na ramieniu (i czuję się jak ghostbuster ), co jest ciut czasochłonne (albo ja jestem leniem); poza tym jest jeszcze kilka innych końcówek, ale nie chce mi się ich używać.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 11:53   #42
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

A myślicie, że warto się niepokoić danymi pobieranymi przez producentów takich odkurzaczy odnośnie metrażów mieszkań itp?
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 10:53   #43
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

No właśnie 110 m to jeszcze rozumiem, bo wtedy pewnie meble nie są tak blisko siebie, tylko duże przestrzenie. U mnie praktycznie 60% powierzchni podłogi pozastawiane. Chyba nie byłabym zadowolona, najpierw muszę zmienić mieszkanie
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 11:48   #44
liwiaoktawia
Przyczajenie
 
Avatar liwiaoktawia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 26
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

szczerze to tylko raz w życiu się skusiłam na taki odkurzacz - nawet teraz nie powiem co to za firma, ale chyba philips.

Najtańszy nie był, a jest tak lipny, że ojejku. Sprawdzałam jaką ma klasę do podłóg twardych i do dywanów, i wydawało się ok, a żeby coś wciągnął to muszę się najeździć, bo najczęściej "odsuwa" piach na bok.
Ładowanie jest strasznie upierdliwe, bo ładuje się dość długo, a pracuje krótko.
liwiaoktawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 05:58   #45
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Ja sie zdecydowalam na tego pionowego. Wzielismy Pure F9 i powiem wam ze mega wygodne i przyjemne to odkurzanie. No i przechowywanie tego pionowego odkurzacza jest dużo wygodniejsze,spokojnie wstawilam go w szafe w zabudowie
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 07:44   #46
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Moi znajomi mają tego Electroluxa i wcale nie są zadowoleni, bo to nie ciągnie dobrze
Stoi teraz schowany i używają tradycyjnego.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 17:16   #47
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moi znajomi mają tego Electroluxa i wcale nie są zadowoleni, bo to nie ciągnie dobrze
Stoi teraz schowany i używają tradycyjnego.
Nie polecam Electroluxa ze względu na zużycie baterii po paru miesiącach pada (W poprzednim po roku padła bateria , wymienili na nowy odkurzacz) i znów muszę reklamować. Zaznaczam że to dodatkowy odkurzacz oprócz roomby i tradycyjnego dysona. Dużo odkurzam bo muszę pies i dziecko uczulony na kurz.
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 02:16   #48
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

My mamy Hoovera, ma prawie 3 lata, uzywany jest kilka razy w tygodniu na powierzchni ok. 110mkw. W pelni naladowana bateria wystarcza na kilkukrotne odkurzenie calego mieszkania - co najmniej 2-3 razy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 08:20   #49
Madzia390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 10
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno iRobota e5 Bezprzewodowy, automatyczny z możliwością sterowania za pomocą aplikacji, czego chcieć więcej
Madzia390 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-28 09:20:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.