Czarna lista oszustów z Allegro - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 10:16   #61
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Sprzedaję na Allegro dużo, kupuję również.
Oszukana - właściwie nie do końca bo towar po dwóch miesiącach otrzymałam- zostałam raz- przez dziewczynę,która sprzedawała kosmetyki do włosów (Biosilk, Profisilk)

Jeśli chodzi o ceny za wysyłkę - macie rację czasami są mega przesadzone,ale zwykle na przesyłce zarabiają osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej i sprzedają na małą/średnią skalę.
Starajcie kupować się od SS - a jeśli macie jakiekolwiek problemy zgłaszajcie to do Allegro i na Policję.
Nie ważne czy to oszustwo na 10 czy 1000 złotych, każdy oszust powinien zostać ukarany. Ja właśnie się na Policję wybieram z podobną sprawą.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:54   #62
justorek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

radzę uważać na użytkownika co_oo, licytuje anie ma w zwyczaju płacić, do tego Pani ta jest niegrzeczna i niewychowana:/ kupiła u mnie spodnice, miesiac czekałem na zapłate i sie nie doczekałem, tak jak i wyjaśnien,a w tym czasie nakupiła mase jakis koralikow i tego typu tanich rzeczy za ktore mogła zapłacic; nie jestem pierwsza osobą ktorą tak potraktowała:/
justorek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:53   #63
robertcb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Akurat nie z Allegro, ale dziewczyna jest nieszczera i nie pisze o sobie prawdy, potem zablokowała bez zadnego powodu moj nr gg.Ania z miejscowosci Kotuń k/Siedlec o pseudonimach nafoczona ; promyczka ; promyczenka
robertcb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:12   #64
alka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 15
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

gameks - jak dla mnie to oszust. Kosmetyki bez opakowań foliowych i kartoników oraz daty produkcji. Mam wrażenie, że to podróby. Poza tym za przesyłkę liczy sobie drozej niż z UK na przykład
alka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:22   #65
nikola07
Raczkowanie
 
Avatar nikola07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 458
GG do nikola07
Exclamation Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Radzę kupować tylko u sprawdzonych sprzedawców

Edytowane przez nikola07
Czas edycji: 2008-06-13 o 14:56 Powód: błąd
nikola07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:38   #66
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

W ramach walki z podróbiarzami, wczoraj wieczorem zgłosiłam do Allegro 250 aukcji niejakiego ogi_156. Same 100ml "oryginały" za 54,99 zł, prosto z Włoch.
Pewnie jutro pod innymi nickiem będzie sprzedawał
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:09   #67
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro - www.OSZUST.org

świetny pomysł!! Mam jednak pytanie: jak weryfikujecie osoby znajdujące się na tej liście? W jaki sposób zabezpieczacie sie przed nieuczciwym likwidowaniem lepszej konkurencji przez innych sprzedających?
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 20:53   #68
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

mam za soba juz prawie 1000 transakcji ,kupuje i sprzedaje i najbardziej mnie denerwuje kiedy za mała lekka rzecz zapłace za przesyłke spora kwote!sama sprzedaje i nigdy nie naciagam,bywalo ze dokladalam do paczki!ale niektórzy sprzedajacy chyba pojecia nie maja o cenniku poczty .
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:23   #69
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

ok, dzięki za odpowiedź
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:15   #70
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Jakby ktoś spał na pieniądzach to polecam zakup kwasu mlekowego z mazideł (regularna cena 11zł) u tej pani
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any

za 79 zł

albo u tej:

http://www.allegro.pl/item414132645_...esjonalny.html

nieco drożej, bo za 80 zł

Taniocha!

Na tej drugiej aukcji można również przeczytać o stosowaniu kwasu mlekowego 80% "W FORMIE STĘŻONEJ JAK I ROZCIEŃCZONEJ" i skopiowany żywcem opis Limarii bez podania źródła.

Pierwszy opis edytowano po moim mailu choć zdjęcie z mazideł pozostało - miło prawda?

Świat się kończy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:24   #71
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

http://www.allegro.pl/item413591387_...a_dyniowa.html

Do kompletu, regularna cena 7.50zł na biochemiaurody

Chyba jest tego wiecej, a juz najbardziej smieszy haslo 'zobacz ile oszczedzasz'

Dopiero się zorientowałam jakie przebicie sobie ktoś zrobił na kwasie mlekowym, najbardziej mi szkoda kogoś kto to kupił, przecież i tak musiał płacić za przesyłkę i sam dobie robić ten peeling.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 07:23   #72
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Cool Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

O!!!!!
Mają ludzie tupet!!!!!
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:53   #73
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś spał na pieniądzach to polecam zakup kwasu mlekowego z mazideł (regularna cena 11zł) u tej pani
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any

za 79 zł

albo u tej:

http://www.allegro.pl/item414132645_...esjonalny.html

nieco drożej, bo za 80 zł

Taniocha!

Na tej drugiej aukcji można również przeczytać o stosowaniu kwasu mlekowego 80% "W FORMIE STĘŻONEJ JAK I ROZCIEŃCZONEJ" i skopiowany żywcem opis Limarii bez podania źródła.

Pierwszy opis edytowano po moim mailu choć zdjęcie z mazideł pozostało - miło prawda?

Świat się kończy...
ożesz! u jednej z tych pań można było kupić też kwas migdałowy 10g, za jedyne 52 zł. I ludzie to kupują!
wydaje mi sie że tu tez właściwości są przyklejone z mazidel
(http://www.allegro.pl/item407626879_407626879.html )
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:08   #74
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-03-30 o 14:14
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:51   #75
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Wiecie co, przejrzałam dość dokładnie kilka wątków o zakupach kosmetycznych na Allegro, bo zamierzam kupić krem Lancome przeciwzmarszczkowy i pomyślałam, że na Allegro może być taniej. I co się okazało? Że jest 4razy taniej! No nie, tego się nie spodziewałam! Dlatego szukałam pomocy w wątkach na Wizażu. Znalazłam tu wiele opinii o sprzedawcach, i tych pozytywnych i negatywnych. Wypisałam sobie i postanowiłam szukać u tych, o których pisałyście, że są uczciwi, sprawdzeni. I wiecie co? Jestem w szoku!!! Dziś oni w znacznej większości mają zawieszone konta!!! Ja już chyba nikomu nie uwierzę, kupię w sklepie albo na stroberry.net. Chciałam Was ostrzec! Uważajcie na tych sprzedawców! To na pewno są podróby!!! Szkoda naszej kasy!!!
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:53   #76
igasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 31
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

a ja od października czekam na przesyłkę z BUCIKOWO.PL
mają tez konta na allegro. kupiłam u nich 3 pary butów. wiele razy sie z nimi kontaktowałam i zawsze byl odzew ze za kilka dni bedą na 100%. gdy napisałam im,ze sprawe zgłosze przestali odpowiadac, a przesylki dalej nie ma. nie wiem juz co robic
igasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 07:24   #77
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam , co sądzicie o sprzedawcy LANCOMICZEK?

http://www.allegro.pl/item547269249_...ota_seria.html

WSZYSTKIE PRZEDNIOTY: http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5492107
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:24   #78
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
Ja bym u niego nie kupiła - ma za dużo negatywów i neutrali.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:49   #79
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Ja bym u niego nie kupiła - ma za dużo negatywów i neutrali.
Racja Ponadto ma podejrzanie niskie ceny...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 11:02   #80
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Na all pojawiło się mnóstwo miniaturek tuszy diora, e.lauder po 20-25 zł za 4ml, czy mozliwe by były oryginalne?
Widziałam nawet Diorshow za 8,99 ale w tym przypadku wiadomo, że podróba
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:16   #81
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez igasss Pokaż wiadomość
a ja od października czekam na przesyłkę z BUCIKOWO.PL
mają tez konta na allegro. kupiłam u nich 3 pary butów. wiele razy sie z nimi kontaktowałam i zawsze byl odzew ze za kilka dni bedą na 100%. gdy napisałam im,ze sprawe zgłosze przestali odpowiadac, a przesylki dalej nie ma. nie wiem juz co robic
Zgłoś sprawę na policję jeśli masz dowód wpłaty. Moja znajoma dwa lata temu zgłosiła sprawę oszustwa na allegro i nie tylko zwrócono jej pieniądze ale też sprawa znalazła finał w sądzie. Wiem bo byłam świadkiem na rozprawie.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 20:03   #82
igasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 31
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

dzis wlasnie dostalam paczke od BUCIKOWO.PL i nie zgadniecie co tam znalazlam.
2 pary butow (zamowilam i zaplacilam za 3),ale UWAGA w jednym pudelku byly 2 prawe buty!!!
to juz jest skandal... normalnie robia sobie zarty ze swoich klientow.
na pewno tej sprawy tak nie zostawie i ostrzegam Was dziewczyny przed tymi oszustami
igasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:58   #83
aga17160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Mnie oszukała ta Pani oszustka iwus1000
kupiłam buty rozmiar 41 a w rzeczywistości na butach pisze 43 i1,3 a Pani mi wciska ze ona nosi 40-41 i dlatego tak napisała w opisie. Pozna wysyłka i karze mi samemu jeszcze raz wystawić na allegro idiotka uwaga na nią
aga17160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:36   #84
iksior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Electro_Media


ELECTROMEDIA
Karol Fudala
ul.Jednosci Narodowej 113/4
50-301 Wroclaw

zapłaciłem przedmiot dostalem ale nie taki jaki kupiłem Odesłałem i do tej pory nie dostałem właściwego!
iksior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:44   #85
marek36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Tutaj tworzona jest lista nieuczciwych allegrowiczów.

http://allegroczarnalista.pl/
marek36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:25   #86
kalvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

...szerokim łukiem od pana z Ostrowca Świętokszyskiego na allegro pod nickiem ozdobydopaznokci,wysyła nie to co się zamówiło...
szkoda nerwów i kasy na telefony, w takiej sytuacji lepiej udać się do drogerii - taniej i pewniej!
kalvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:32   #87
marihua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam!
Ponieważ jest mało list oszustów z allegro i wiem że na dzień dzisiejszy użytkownik ten nie sprzedaje nic z kosmetyków, ale kto wie może lada dzień zacznie.
Chciałabym Was przestrzec przed użytkownikiem EUROKOMP_BS Oszust jakich mało. Wszędzie chwali się że ma 100% pozytywów a naprawdę prosi o wycofanie neutralnych i negatywnych kometarzy na swój temat. Żenada. W jak ktoś wyrazi swoje zadnie i nie chce usunąć komentarza to wyzywa go od najgorszych w odpowiedzi na komentarz..
Jeszcze raz powtarzam uważajcie na EUROKOMP_BS!!
Poza tym sprzęt od niego jest poprostu śiechu wart...
marihua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:47   #88
karmela
Przyczajenie
 
Avatar karmela
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

meble_natury_pl
uwaga!! oszust!

działający także w sklepie internetowym http://www.meblenatury.pl/

fakty:
- zamówione 1,5 miesiąca temu meble do dzisiaj nie dotarły (realizacja zamówienia miała być w max.2-3 tygodnie)
- brak kontaktu z właścicielem - bajkopisarz (wymyślał np.awarię w fabryce materacy w dniu umówionej dostawy mebli)
- zaliczka 200,00 PLN nadal nie zwrócona - sprawa dla policji

moje zdanie jest takie: złodziej i oszust, omijajcie go z daleka
karmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 12:23   #89
xavi16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Sparawa dotyczy niejakiego pascalmarket777 (firma PASCAL_MARKET, UL.WYZWOLENIA 22 , SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 41-103 ).
Cóż możemy wyczytać na jego stronie Allegro:
„ … GWARANTUJEMY SZYBKIE WYSYŁKI I ZAWSZE MIŁĄ OBSŁUGĘ ORAZ 100% ZADOWOLENIA!!! CO NAS WYRÓŻNIA NA ALLEGRO !!! EKSPERSOWA DOSTAWA W 24H … „
O to jaka okazała się prawda o pascalmarket777 (dalej „IGNORANT”) w moim przypadku :
1)Na wysłanie przesyłki IGNORANT potrzebował 5 dni roboczych (dowód list przewozowy ujawniający datę zlecenia przesyłki vs. data wysłania przeze mnie przelewu)
2)W obecności kuriera okazuje się, że zamówiony zestaw 11 częściowy do fondue zawiera części 10 (co ważniejsze brakuje jednej z najważniejszych)
3)W dniu otrzymania przesyłki wykonuje kilkanaście telefonów do IGNOTANTA : nagrywam się na pocztę, stacjonarnego nikt nie odbiera (telefony wykonane w godzinach pracy do godz. 16:00).
4)Gdyby nie fakt, że zestaw miał stanowić prezent gwiazdkowy nie przyjąłbym paczki od kuriera (ale znając dalsze koleje losu już wiem, że dobrze zrobiłem – gdybym paczkę zwrócił za pewne nie miałbym ani niekompletnego zestawu ani pieniędzy)
5)W kolejnych 2 tygodniach wysyłam do IGNORANTA kilka maili bezpośrednio na jego adres mailowy, jak i za pośrednictwem Allegro (opcja „Zadaj pytanie”) – oczywiście brak odpowiedzi
6)W kolejnym kroku za pośrednictwem Allegro zgłaszam spór transakcyjny opisując sytuację – oczywiście to również nie skłoniło IGNORANTA do jakiejkolwiek odpowiedzi.
7)W końcu, nie widząc innego rozwiązania, wystawiam IGNORANT-owi za długi okres oczekiwania na przesyłkę, braki w paczce, ZERO kontaktu, zasłużonego NAGATYWA.
8)I co??? raptem w przeciągu 1 godziny IGNORANT potrafi odpowiedzieć, kwitując sprawę krótkim stwierdzeniem (w formie oczywiście zwrotnego negatywa):
„ZDARZAJA SIE POMYŁKI W PAKOWAIU JAK PANSTWO WIDZIA, SAME POZYTYWA SA ZA TE FOUNDE , A PAN NAPEWNO NIE PSRAWDZIŁ WYSŁKI PRZY KURIERZE”

Na pewno, to IGNORANT jest OSZUSTEM, który nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za swoje błędy.
Odpisałem mu oczywiście, że gdyby czytał maile to wiedziałby że paczka była otwierana przy kurierze i brak był przez niego potwierdzony.

Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów, czasu, pieniędzy omijajcie sklep pascalmarket777 (firma PASCAL_MARKET) z daleka, może się bowiem okazać że przy problemach , jedyną formą kontaktu ze Sprzedającym jest wystawienie mu negatywnego komentarza i czekanie na jego bzdurną odpowiedź.

Mam nadzieje, że mój przypadek będzie przestrogą dla zastawiających się nad zakupem u pascalmarket777 Allegrowiczów.

PS
Od czasu mojego niefartownego zakupu u IGNORANTA zdążył on otrzymać już 13 (poza moim) negatywów: http://www.allegro.pl/show_user.php?...e=fb_recvd_neg.

Najzabawniejsze odpowiedzi IGNORANTA na otrzymane negatywy:
- POINFORMOWAŁAM KLIENTA O BRAKU KOLORU TO NIE POTRAFIŁ ODPOWIEDZIEC TYDZIEN ( jak, ktoś taki może pisać o zwlekaniu z odpowiedzią),
* - DLACZEGO PAN NIE SKONTAKTOWAŁ SIE Z NAMI ZE NIE MA PACZKI - POCZTA POTRAFI ZGUBIĆ PRZESYLKE ZRESZTA KTO CHCE OKRADAĆ ZA 30 ZL SMIECH NA SALI (kontakt z IGNORANTEM to mission imposible, co więcej jak widać po jednym z komentarzy nawet osobisty kontakt ze Sprzedającym nie jest możliwy - olo_ak napisał: „…Dzwoniłem wiele razy lecz ani razu się nie dodzwoniłem. Pisałem, w końcu wybrałem się, aby odebrać osobiście. Pod podanym adresem nic się nie znajdowało. Ta firma to fikcja. Odradzam i przesyłam wyrazy współczucia dla osób oszukanych …”
xavi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:04   #90
limoneczka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam
Ja chciałabym zgłosić stronę modneitanie, teraz się tytułują też jako modnapani, firma jest z Radomia, niedawno allegro zablokowało im stronkę ale zmienili adres w Radomiu i znowu są naciągają i oszukują.

Zamówiłam u nich 4 bluzki. Na przesyłke czekałam ponad miesiąc.
Bluzki były za duże, słabe jakosciowo, dali mi jakis kwitek na 54 złote, a ja zapłaciłam 124 złote. Bluzki odesłałam z reklamacją, że są za duze.
Pani odpisała, ze mam dostarczyc paragon, ale ja go nie dostałam, bo to przeciez nie był mój. Kilka razy mi odsyłała, ze mam odesłac pagagon, to niby ten kwitek 54 złote , przeciez ja zapłaciłam 2 zrazy wiecej. Dzwoniłam wielokrotnie w tej sprawie, o róznych porach dnia, ale telefon głuchy, nikt nie odbiera.
Potem mieli juz tak dużo złych komentarzy, że strone zablokowano. Teraz znowu są, tylko meil nie jest modneitanie, tylko modnapani.
pANI SIE TŁUMACZY, ZE TO NIE ONA, ALE WIDZE NA ZDJECIACH, ZE TO ONA. OSZUKUJĄ JAK MOGĄ, PRZYSYŁAJA FIKCYJNE PARAGONY.
TERAZ WIDZICIE KOBIETA MA INNA SKRYTKE POCZTOWA W RADOMIU I DALEJ SPRZEDAJE I LUDZI OSZUKUJE.
ZGŁOSZE TO DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA W SWOIM I INNYM NACIAGNIETYM TEZ RADZĘ.
Jesli jestes w podobnej sytuacji z tą firma napisz do mnie moze razem, cos odzyskamy od tej oszustki.
pdaję meila: amelia28@onet.eu
limoneczka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-23 23:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.