Sukienka na wesele??? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 12:08   #1
arancione09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Smile

Sukienka na wesele??? ;)


http://szafa.pl/c20697365-atmosphere...sexy-l-40.html

Edytowane przez arancione09
Czas edycji: 2015-05-14 o 18:53
arancione09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:40   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Szczerze to bym nie poszla na wesele w takiej sukience, bardziej pasuje na wyjscie do klubu lub na piwo niz na taka uroczystosc.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 17:13   #3
kikaa1986
Raczkowanie
 
Avatar kikaa1986
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

zgadzam się z poprzedniczką. lekka przeginka, chyba, że impreza jest tylko dla młodych (bywałam na takich "weselach" organizowanych zwykle po uroczystym obiedzie dla rodziny).
jeśli to tradycyjne wesele wg mnie postaraj się o coś bardziej eleganckiego i subtelnego

kika
***
http://szafa-kiki.pl/
kikaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 17:20   #4
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

a moim zdaniem wypada
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 19:57   #5
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Szczerze to bym nie poszla na wesele w takiej sukience, bardziej pasuje na wyjscie do klubu lub na piwo niz na taka uroczystosc.
albo na Sylwestra, na pewno nie na wesele
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 20:55   #6
drabinadonieba
Przyczajenie
 
Avatar drabinadonieba
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

nie bardzo
drabinadonieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 22:31   #7
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Nie wypada, bez względu na wiek.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 07:59   #8
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Mam mieszane uczucia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo błyszcząca, jest też mocno obcisła i krótka.

Wydaje mi się, że na wesele obowiązuje dress code wieczorowy (chociaż w ostatnich latach bardziej koktajlowy, z jakiegoś bliżej dla mnie niezrozumiałego powodu).

W tej sukience możesz ewentualnie przyciągnąć wzrok podpitego wujka Janusza, ale prawdopodobnie ściągniesz też mordercze spojrzenia wszystkich cioć i babć młodych małżonków. Nie polecam.

Jeżeli jednak zdecydujesz się w niej iść, zainwestuj w inną sukienkę, którą założysz do kościoła lub USC. I najlepiej w tej innej sukience już zostań.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:09   #9
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Bardziej na sylwka niż na wesele
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:39   #10
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

A według mnie może być. Mi się podobają obcisłe ołówkowe sukienki w ciemnych kolorach. Nie lubię modnych teraz jasnych rozkloszowanych sukienek, bo pogrubiają i skracają.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:29   #11
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
A według mnie może być. Mi się podobają obcisłe ołówkowe sukienki w ciemnych kolorach. Nie lubię modnych teraz jasnych rozkloszowanych sukienek, bo pogrubiają i skracają.
Tu nie chodzi o kroj sukienki, bo nikt raczej zle nie bedzie patrzyl na autorke jesli bedzie miala olowkowa sukienke, jednak problemem sa cekiny i siatka na poziomie zeber.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 16:34   #12
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

cekiny i siatka też mogą być na wesele
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 21:40   #13
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Sukienka raczej nadaje się do klubu, a nie na wesele.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 22:57   #14
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo błyszcząca, jest też mocno obcisła i krótka.

Wydaje mi się, że na wesele obowiązuje dress code wieczorowy (chociaż w ostatnich latach bardziej koktajlowy, z jakiegoś bliżej dla mnie niezrozumiałego powodu).

W tej sukience możesz ewentualnie przyciągnąć wzrok podpitego wujka Janusza, ale prawdopodobnie ściągniesz też mordercze spojrzenia wszystkich cioć i babć młodych małżonków. Nie polecam.

Jeżeli jednak zdecydujesz się w niej iść, zainwestuj w inną sukienkę, którą założysz do kościoła lub USC. I najlepiej w tej innej sukience już zostań.



------------------------------

1. Nadaje się do klubu/na sylwestra.
2. Na wesele ubiera się elegancko i poważnie (choć odrobinę), a ta sukienka jest wulgarna (krótka/prześwity) i imprezowa (cekiny).

Będziesz wyglądać jakbyś wesele pomyliła z burdelem.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2015-05-02 o 22:59
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 05:18   #15
iLeesa2630
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Uważam, że ta sukienka jest bardzo fajnym pomysłem na wesele, spełnia się jako wyjściówka koktajlowa na wesele ;-) jesteś w młodym wieku i taki styl to moim zdaniem nic zakazanego na wesele.
iLeesa2630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 08:49   #16
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Sukienki ołówkowe są zazwyczaj obcisłe, a ta z tyłu nie prześwituje. Więc jak najbardziej jak już pisałam może być według mnie. Na wesele nie ma obowiązku chodzenia w rozkloszowanych sukienkach.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:14   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
cekiny i siatka też mogą być na wesele
jak ktoś się uprze to i w piżamie pójdzie, wolny kraj przecież

a co do sukienki to moim zdaniem nie pasuje - nie dość, że krótka, obcisła to jeszcze prześwitująca - w zasadzie to nawet i nie brzydka, do jakiegoś klubu się jeszcze przyda chociaż jest po prostu wulgarna, klasy w niej nie ma za grosz i najlepsza sylwetka ani dodatki tego nie zmienią

ja tam osobiście, bez względu na wiek i okazje, jestem jednak zwolenniczką odsłaniania jednej rzeczy na raz a nie wszystkiego co się da

swoją drogą bawi mnie niesamowicie nazywanie jej "koktajlową"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 12:20   #18
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak ktoś się uprze to i w piżamie pójdzie, wolny kraj przecież


Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a co do sukienki to moim zdaniem nie pasuje - nie dość, że krótka, obcisła to jeszcze prześwitująca - w zasadzie to nawet i nie brzydka, do jakiegoś klubu się jeszcze przyda chociaż jest po prostu wulgarna, klasy w niej nie ma za grosz i najlepsza sylwetka ani dodatki tego nie zmienią
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 14:45   #19
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Moja jedna koleżanka zawsze w takich krótkich i obcisłych na wesela chodzi. Sukienka nie może być za długa. Są osoby niskie. którym takie krótkie sukienki pasują. Tylko moja koleżanka jest zgrabna. Pamiętam jak rok temu na wizażu napisałam, że nie mam kasy na sukienkę to radzono mi , żebym na wesele szła w spodniach i bluzce. Może autorka powinna spodnie ubrać zamiast tej sukienki.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 22:39   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Moja jedna koleżanka zawsze w takich krótkich i obcisłych na wesela chodzi. Sukienka nie może być za długa. Są osoby niskie. którym takie krótkie sukienki pasują. Tylko moja koleżanka jest zgrabna. Pamiętam jak rok temu na wizażu napisałam, że nie mam kasy na sukienkę to radzono mi , żebym na wesele szła w spodniach i bluzce. Może autorka powinna spodnie ubrać zamiast tej sukienki.
w jeansach i t-shirtcie to może nie ale osobiście w damskim, porządnie skrojonym garniturze to nie widzę nic złego i swoją drogą tak "zakryta" kobieta potrafi mieć więcej seksapilu niż ta odkryta

i nikt przecież nie każe autorce worka pokutnego zakładać tyle, że "krótość" też powinna mieć swoje granice - a co do niskich dziewczyna to chyba warto też wziąć od uwagę fakt, że mini dla dziewczyny 175 to będzie sukienka przed kolano dla dziewczyny 155 także nie chodzi o konkretną sztukę "odzieży" a o wyczucie smaku jak się coś na siebie zakłada
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 07:44   #21
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Żadnego garnituru mi nie doradzano wtedy. Zwykłe spodnie materiałowe + jakaś bluzka. Napisałam, że nie mam kasy na kieckę, to kobiety mi pisały wyciąg z szafy spodnie materiałowe + jakąś bluzkę i idź na wesele. Garnitur kosztuje tyle samo co sukienka, więc wolałabym sukienkę kupić. W końcu na wesele nie poszłam.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 14:58   #22
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Żadnego garnituru mi nie doradzano wtedy. Zwykłe spodnie materiałowe + jakaś bluzka. Napisałam, że nie mam kasy na kieckę, to kobiety mi pisały wyciąg z szafy spodnie materiałowe + jakąś bluzkę i idź na wesele. Garnitur kosztuje tyle samo co sukienka, więc wolałabym sukienkę kupić. W końcu na wesele nie poszłam.
Zawsze mozna pozyczyc sukienke od jakiejs znajomej co ma taki sam rozmiar, ja niejednokrotnie w liceum pozyczalam kolezankom sukienki na jakies wieksze okazje. Najczesciej kupuje sie sukienke i tylko raz sie w niej idzie, wiec czasami szkoda wydawac 300-400zl na jedno wyjscie.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 15:08   #23
natallliia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Moim zdaniem możesz ją nałożyć Skoro Ci się podoba Chociaż na wesele powinno być trochę skromniej ale masz dopiero 21 lat więc nie przesadzajmy bedzie ok
natallliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 14:47   #24
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez natallliia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem możesz ją nałożyć Skoro Ci się podoba Chociaż na wesele powinno być trochę skromniej ale masz dopiero 21 lat więc nie przesadzajmy bedzie ok
Dopiero 21? Wystarczający wiek, żeby się zachowywać dorośle.

Nie dla sukienki.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 17:33   #25
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Nie wypada. Jest zbyt krótka, zbyt obcisła i zbyt prześwitująca.

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Moja jedna koleżanka zawsze w takich krótkich i obcisłych na wesela chodzi. Sukienka nie może być za długa. Są osoby niskie. którym takie krótkie sukienki pasują. Tylko moja koleżanka jest zgrabna. Pamiętam jak rok temu na wizażu napisałam, że nie mam kasy na sukienkę to radzono mi , żebym na wesele szła w spodniach i bluzce. Może autorka powinna spodnie ubrać zamiast tej sukienki.
1. Akurat długa sukienka na wesele pasuje o wiele bardziej, niż prześwitująca obcisła miniówa.
2. Mój kolega na egzaminy chodził z bluzie i adidasach, ale to jeszcze nie znaczy, że skoro on tak robi, to jest przykładem do naśladowania.
3. Eleganckie spodnie też pasują bardziej, niż prześwitująca obcisła miniówa.

Cytat:
Napisane przez iLeesa2630 Pokaż wiadomość
Uważam, że ta sukienka jest bardzo fajnym pomysłem na wesele, spełnia się jako wyjściówka koktajlowa na wesele ;-) jesteś w młodym wieku i taki styl to moim zdaniem nic zakazanego na wesele.
Ale to nie jest sukienka koktajlowa. Dress code jest niezależny od wieku i mody.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 21:10   #26
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Witajcie szukam stron gdzie dostane sukienki wieczorowe piękne na allegro nic nie ma fajnego albo 400 zl przesada.
Będę wdzieczna o pomoc
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 06:45   #27
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Disneyowa - z moich doświadczeń: albo piękna, albo do 400 zł
Czy an tym weselu obowiązują suknie wieczorowe? Odchodzi się raczej od tego - przynajmniej w moim otoczeniu, obowiązują stroje koktajlowe i klasyka. Ja, jako że czekają mnie 2 wesela, postawiłam na polskiego projektanta Nah-nu i kupiłam bardzo elegancką sukienkę pudełkową za 1000 zł - i jestem zachwycona. No i sukienka do ponownego wykorzystania przy wielu uroczystościach (chrzty, komunie) czy kolacjach. Kilkanaście lat temu, kiedy wieczorowe suknie obowiązywały, kupowałam na każde wesele inną - przecież nie można iść do kolejnej koleżanki w tym samym - efekt jest taki, że jednorazowo użyte kiecki tylko miejsce w szafie zajmują.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 09:04   #28
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Sukienka na wesele??? ;)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Disneyowa - z moich doświadczeń: albo piękna, albo do 400 zł
Czy an tym weselu obowiązują suknie wieczorowe? Odchodzi się raczej od tego - przynajmniej w moim otoczeniu, obowiązują stroje koktajlowe i klasyka. Ja, jako że czekają mnie 2 wesela, postawiłam na polskiego projektanta Nah-nu i kupiłam bardzo elegancką sukienkę pudełkową za 1000 zł - i jestem zachwycona. No i sukienka do ponownego wykorzystania przy wielu uroczystościach (chrzty, komunie) czy kolacjach. Kilkanaście lat temu, kiedy wieczorowe suknie obowiązywały, kupowałam na każde wesele inną - przecież nie można iść do kolejnej koleżanki w tym samym - efekt jest taki, że jednorazowo użyte kiecki tylko miejsce w szafie zajmują.
Są jeszcze second handy i outlety. Do 400 złotych można kupić bardzo piękną sukienkę, a jak się ma szczęście, to razem z butami.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-18 10:04:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.