Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-11, 15:47   #3361
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Tez mam tę linię:/ pocieszam się, ze jakby trochę blednie.
Dziewczyny, czy Wasze położne zawsze ważą Wam maluchy? Moja była już 4 razy i ani jednego ważenie. Doktorek jak był na pierwszej wizycie tez nie ważył...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Lecimy na odchowalnię?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasza polozna nie ma wagi wiec jak chcielismy zważyć to musielismy jechac na wycieczke
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My mamy zawsze ważenie. Wczoraj minelo 6 tygodni i waga 4,5kg. Jak wychodziliśmy że szpitala było 2900.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow jaka ladna waga pieknie rosnie na mleczku mamusi.


U nas pogoda wiec od 9 rano jestesmy na zewnatrz. Bylismy na zawodach i mlodemu sie za bardzo nie chcialo walczyc ale super sobie poradzil. On ma bialy pas bo dopiero od wrzesnia trenuje a w grupie mial zawodnikow z zoltymi pasami wiec jak czekalismy na wyniki to chyba 100 okrazen na boisku z wozkiem zrobilam. Potem maz kosil trawe, a ja z dwojka, w tym Igor na rowerze poszlismy na lody i plac zabaw. Nawet karmilam piersia na placu ale nikogo nie bylo...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 16:37   #3362
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha
Tatus sobie wspaniale poradził. Posprzątane , pranie zrobione wysuszone i poskładane. I przygotował mi jeszcze wannę nogi w dupę wchodzą. Siedze w szlafroku, czekam na pizzę i karmie synka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 18:04   #3363
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cocci - ja piję Femaltiker codziennie, na mleku - smakuje jak kakao
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 18:47   #3364
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej

Tez bym tylko słodkie jadła a chce odzyskać płaski brzuch do lata - ciekawe jak skoro ciasto cytrynowe sie piecze a wlasnie jem loda

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Nufcia od kilku dni znowu dużo. Taki słabszy okres jakbym miała i na podpaskach jade.

Ja fajna bluzkę na h&m kupiłam do karmienia. Na ramiączkach. W ogóle nie wiedziałam jakie rozmiary brać z hm i pokupowalam S. Wyciagam z torby i patrzę jakie duze. A sie okazało ze pasują na mnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez kupiłam te na ramiączkach odpinane w hm. Ja niezbyt lubie koszule wiec wymyśliłam ze jak pod zwykła bluzkę ubiorę ta odpinana to jedna podniosę druga opuszczę i moze jakos cyca do karmienia wyciagne

Ja kupilam xs z przyzwyczajenia ( tez s wydawało mi sie wielkie ) ale musiałam wymienić na s bo mi sie cyce nie zmieściły

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Live chyba fajnie, rodzinka napewno zaskoczona taka inicjatywa ale cześć z nich już go poznała na żywo w szpitalu.

Rany nie spodziewałam się, że sytuacja tutaj będzie się tak dynamicznie zmieniać ogólnie dziś będą jeszcze młodego badać pod kątem tego mojego dodatniego gbsa (dostałam antybiotyk do porodu) i jak wszystko będzie ok to jutro do domku.

Od wczorajszego popołudnia mam problem z wybudzaniem młodego na karmienia, na początku myślałam że fajnie że tyle śpi, a teraz jest z tym problem, praktycznie nie jestem w stanie go karmić co 3 h przez to, chyba go za mało brutalnie budzę i muszę być bardziej stanowcza ale ciężko mi to przychodzi i tak się dlugo bujam zanim zacznę karmić, a on i tak szybko zasypia w trakcie karmienia... Chciałam już rano mu dać mm, bo sobie wkręcilam że on się nie budzi bo za mało je i słaby i wogole, dałam mu kilka kropel mm, ale też nie chciał go jeść i kazali podejść właśnie na wizytę pediatryczna, wyszło że od wieczora (wg mnie po kiepskiej nocy) spadł 20 g, a w sumie od urodzeniowej 180g więc chyba nie jest źle. Pospieszylam się z tym mm, ale dobrze ze ta wizyta się trafiła to troche się uspokoiłam. Zacznę chyba dziś coś może działać z laktatorem. Miał ktoś doświadczenia tutaj z ciężkim wybudzaniem?

Mam jeszcze pytanie jak np po 3 h patrzycie i w pampku nic nie ma ani siku ani kupy to zmieniacie go i tak czy czekacie aż coś będzie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekać ... za drogie zeby wyrzucać czyste hehe
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Hejka wczoraj jak mi Polka zasnęła to nie obudziła się nawet przy kąpieli i spala prawie 6h

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę ... ale u nas dopiero skonczone 3 tyg wczoraj. IM dalej w las to i spanie dłuższe


Mąż i córka polecieli dzis na tydzień do Pl. Mały śpi a ja cieszę sie cisza
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 18:52   #3365
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha
Tatus sobie wspaniale poradził. Posprzątane , pranie zrobione wysuszone i poskładane. I przygotował mi jeszcze wannę nogi w dupę wchodzą. Siedze w szlafroku, czekam na pizzę i karmie synka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wow niezly dystans!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 21:25   #3366
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Matka zrobiła #25 km pieszo w deszczu haha
Tatus sobie wspaniale poradził. Posprzątane , pranie zrobione wysuszone i poskładane. I przygotował mi jeszcze wannę nogi w dupę wchodzą. Siedze w szlafroku, czekam na pizzę i karmie synka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łoooo szacun 😊 A mężu! Pozazdrościć ☺
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Cocci - ja piję Femaltiker codziennie, na mleku - smakuje jak kakao
Ile razy pijesz dziennie? Ja dwa, ale nie wiem czy nie zacznę po 1 bo zbankrutuję niedługo 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 22:02   #3367
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Podobno dobry na laktacje jest syrop ze slodu jęczmiennego - główny składnik femaltikera, a wychodzi duzo taniej info z grupy o kpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 01:08   #3368
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mam to samo, w ciąży ta linia była jaśniejsza bo naciągnięta a teraz? Brązowa krecha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi tym razem w ogóle nie wyszła aż pod koniec ciąży szukałam w necie czy to normalne

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle z opóźnieniem pisze...

Agassek - córa w przedszkolu super, dzisiaj zdecydowała ze starczy tej adaptacji z tata i została na 5h sama Siedzą tam w tym lesie dzień w dzień, a ze u nas ciagle leje, to tz twierdzi ze odbierając trzeba skrobać z błota zeby sprawdzić, które dziecko twoje

Tylko ja myślałam ze ona się tam wyszaleje i w domu będzie spokój, a ta się jeszcze bardziej nakręca tylko dzisiaj jeszcze 3h po ogrodzie skakała wrzeszcząc, ze jest błotnym potworem

A Twojej jak idzie?
Mojej w sumie nie idzie w kwietniu byliśmy kilka razy i było spoko, potem święta, poród, majówka, teraz znów złapała jakiegoś wirusa, więc pewnie najwcześniej wrócimy za tydzień

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ważyli mi malutką i kurcze w pon u poloznej 3020 a dzis w przychodni 3010 no nic czekamy na przyszly tydzien i wizyte poloznej niech zwazy na tej samej wadzeMy też dajemy smoka. Mam wyczuje kiedy jest chęć ciumkania a kiedy cyca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My niestety też spadki zaliczyliśmy

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość

4 z 13 kg ciążowych, waga mi stoi w miejscu już długo ogólnie mam do zrzucenia ponad 7kg
Ja jestem na diecie 2300 od tego tygodnia + szklanka mleka z femaltikerem, ale pierwsze dni to masakra bo mnie do słodkiego ciągnie. Dzisiaj jest pierwszy dzień gdzie jeszcze nic słodkiego nie dojadłam. Ale ja mam wrażenie że to bardziej kwestia psychiczna niż rzeczywiście głodu bo nawet jak zjem dużą porcję to chwil czuję się przejedzona ale szybko mi przechodzi



Ja pisałam do gabinetu gdzie chodzę czasem na różne zabiegi i przy kp na rozstępy nic nie mogą mi zrobić, tak samo jak nie zrobią zabiegu z mikrodermabrazją
Pomaga faktycznie coś ten bio-oil? Bo nie wiem czym to smarować. Mam te malutkie na brzuchu i z boku piersi
Nie wiem jeszcze, bo dopiero zaczęłam stosować... Cudów się nie spodziewam, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże

U nas był fizjoterapeuta dwa dni temu, obejrzał go, wszystko w porządku, trochę mu kark rozmasowal, ale nie wiem w sumie nic na temat ewentualnej rehabilitacji w tym wieku. we wtorek idziemy podciąć wędzidełko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 02:05   #3369
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Łoooo szacun 😊 A mężu! Pozazdrościć Ile razy pijesz dziennie? Ja dwa, ale nie wiem czy nie zacznę po 1 bo zbankrutuję niedługo 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeden raz mniej więcej w środku dnia albo po południu jak mam już bardziej opróżnione piersi
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 05:02   #3370
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Cocci - ja piję Femaltiker codziennie, na mleku - smakuje jak kakao
Mialam czekoladowy, mieszalam z jogurtem 😁 teraz w menu mam kwas chlebowy i piwo 0% czasem wypije felmaltiker, ale nie wiedziałam, że Wy codziennie go zapodajecie
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Łoooo szacun 😊 A mężu! Pozazdrościć ☺Ile razy pijesz dziennie? Ja dwa, ale nie wiem czy nie zacznę po 1 bo zbankrutuję niedługo 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nieźle fabrykę rozkręcasz 😁

Dobry dobry 😊

Wczoraj byliśmy praktycznie cały dzień poza domem. Wróciliśmy tacy padnięci, że tylko zjeść, umyć się i spać. Na szczęście malutka też przespała kilka godzin ciągiem. I nigdy więcej warsztatów foto!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 05:13   #3371
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Podobno dobry na laktacje jest syrop ze slodu jęczmiennego - główny składnik femaltikera, a wychodzi duzo taniej info z grupy o kpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to jest myśl! Chyba spróbuję. Ciekawe gdzie można coś takiego kupić? W aptece? Jakimś sklepie ze zdrową żywnością?



Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mialam czekoladowy, mieszalam z jogurtem 😁 teraz w menu mam kwas chlebowy i piwo 0% czasem wypije felmaltiker, ale nie wiedziałam, że Wy codziennie go zapodajecie To nieźle fabrykę rozkręcasz 😁

Dobry dobry 😊

Wczoraj byliśmy praktycznie cały dzień poza domem. Wróciliśmy tacy padnięci, że tylko zjeść, umyć się i spać. Na szczęście malutka też przespała kilka godzin ciągiem. I nigdy więcej warsztatów foto!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozkręciłam! W nocy odciągnęłam 2x 120 ml, bo mały jak zasnął o 23, tak jeszcze się nie obudził, a jest godzina 6. A mi piersi ciążyły 😏Pomyśleć, że na początku ściągałam ledwo 15 ml z obu! Jestem dumna, że tak się udało zawalczyć.
A piwko jakie pijesz? Ja karmi 😍 Tak mi piwa brakowało 😌
Dlaczego nigdy więcej warsztatów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 06:51   #3372
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
O, to jest myśl! Chyba spróbuję. Ciekawe gdzie można coś takiego kupić? W aptece? Jakimś sklepie ze zdrową żywnością?




Rozkręciłam! W nocy odciągnęłam 2x 120 ml, bo mały jak zasnął o 23, tak jeszcze się nie obudził, a jest godzina 6. A mi piersi ciążyły Pomyśleć, że na początku ściągałam ledwo 15 ml z obu! Jestem dumna, że tak się udało zawalczyć.
A piwko jakie pijesz? Ja karmi Tak mi piwa brakowało
Dlaczego nigdy więcej warsztatów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinien być w sklepie ze zdrową żywnością,na allegro też jestna pewno.

Ile czasu potrzebujesz, żeby odciągnąć te 120ml?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 07:38   #3373
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nasza polozna nie ma wagi wiec jak chcielismy zważyć to musielismy jechac na wycieczke Wow jaka ladna waga pieknie rosnie na mleczku mamusi.


U nas pogoda wiec od 9 rano jestesmy na zewnatrz. Bylismy na zawodach i mlodemu sie za bardzo nie chcialo walczyc ale super sobie poradzil. On ma bialy pas bo dopiero od wrzesnia trenuje a w grupie mial zawodnikow z zoltymi pasami wiec jak czekalismy na wyniki to chyba 100 okrazen na boisku z wozkiem zrobilam. Potem maz kosil trawe, a ja z dwojka, w tym Igor na rowerze poszlismy na lody i plac zabaw. Nawet karmilam piersia na placu ale nikogo nie bylo...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładna ładna waga tym bardziej ze mała do wiszacych dzieci na piersi nie należy. Tym bardziej że ulewa, płacze przy piersim po karmieniu jest dużo szarpanina bo nie może spać i kilka razy odbijamy.

Zazdroszczę że z dwójka sama wychodzisz ja moja dwulatka musiałabym na smyczy trzymać. Rozważam kupno szelek

Ja często karmie publicznie. Na pierwszym spacerze na ławce pod kltakami na osiedlu. A ostatnio w galeriim jedna lawka była jeszcze na przeciwko schodów ruchomych i siedział na niej facet. Nie miałam wyjścia. Postawiłam wózek na przeciwko siebie. Miałam bluzę to do cycka była odpięta i w zasadzie nic nie było tak widac. A facet po 3 minutach chyba się się zorientował bo wstał i poszedl do sklepu. Jak skończyłam karmić i zwolnilam ławkę wrócił na nią ogólnie ja zauważyłam ze ludzie mają duży problem z matkami karmiącymi. To oni się krępują. Zupełnie nie potrzebnie. Ja gołego cycka nie wywalam. Mój brat też zawsze czuje skrepowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Hej

Tez bym tylko słodkie jadła a chce odzyskać płaski brzuch do lata - ciekawe jak skoro ciasto cytrynowe sie piecze a wlasnie jem loda


Tez kupiłam te na ramiączkach odpinane w hm. Ja niezbyt lubie koszule wiec wymyśliłam ze jak pod zwykła bluzkę ubiorę ta odpinana to jedna podniosę druga opuszczę i moze jakos cyca do karmienia wyciagne

Ja kupilam xs z przyzwyczajenia ( tez s wydawało mi sie wielkie ) ale musiałam wymienić na s bo mi sie cyce nie zmieściły



Czekać ... za drogie zeby wyrzucać czyste hehe


Zazdroszczę ... ale u nas dopiero skonczone 3 tyg wczoraj. IM dalej w las to i spanie dłuższe


Mąż i córka polecieli dzis na tydzień do Pl. Mały śpi a ja cieszę sie cisza
A to ja inna kupiłam. Taka wyjściowa w chyba monstery i można takie dziury w niej zrobic na cycki. ale te na ramiączkach te mam i też tak wlasnie karmie. bluza albo koszula rozpisane do połowy a bluzka do góry. i nic nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Ja nie i odciągałam mleka chyba dwa tygodnie. Ciekawe czy teraz by się udało. Piersi zrobiły mi się miękkie i chyba kupie sobie już ładny stanik. Tylko czy znajdę czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-05-12 o 07:37
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 07:44   #3374
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ładna ładna waga tym bardziej ze mała do wiszacych dzieci na piersi nie należy. Tym bardziej że ulewa, płacze przy piersim po karmieniu jest dużo szarpanina bo nie może spać i kilka razy odbijamy.

Zazdroszczę że z dwójka sama wychodzisz ja moja dwulatka musiałabym na smyczy trzymać. Rozważam kupno szelek

Ja często karmie publicznie. Na pierwszym spacerze na ławce pod kltakami na osiedlu. A ostatnio w galeriim jedna lawka była jeszcze na przeciwko schodów ruchomych i siedział na niej facet. Nie miałam wyjścia. Postawiłam wózek na przeciwko siebie. Miałam bluzę to do cycka była odpięta i w zasadzie nic nie było tak widac. A facet po 3 minutach chyba się się zorientował bo wstał i poszedl do sklepu. Jak skończyłam karmić i zwolnilam ławkę wrócił na nią ogólnie ja zauważyłam ze ludzie mają duży problem z matkami karmiącymi. To oni się krępują. Zupełnie nie potrzebnie. Ja gołego cycka nie wywalam. Mój brat też zawsze czuje skrepowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

A to ja inna kupiłam. Taka wyjściowa w chyba monstery i można takie dziury w niej zrobic na cycki. ale te na ramiączkach te mam i też tak wlasnie karmie. bluza albo koszula rozpisane do połowy a bluzka do góry. i nic nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Ja nie i odciągałam mleka chyba dwa tygodnie. Ciekawe czy teraz by się udało. Piersi zrobiły mi się miękkie i chyba kupie sobie już ładny stanik. Tylko czy znajdę czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz nie raz pisalam, ze z publicznym kp mam problem. O ile inne kobiety kp mi nie przeszkadzaja o tyle ja sie nie umiem przełamać.

A ja sobie zamowilam super stanik do karmienia z usztywnianymi miskami z lupoline. Nawet mi fryzjerka powiedziala, ze mam boski biust bo tak mi wymodelował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 07:48   #3375
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja juz nie raz pisalam, ze z publicznym kp mam problem. O ile inne kobiety kp mi nie przeszkadzaja o tyle ja sie nie umiem przełamać.

A ja sobie zamowilam super stanik do karmienia z usztywnianymi miskami z lupoline. Nawet mi fryzjerka powiedziala, ze mam boski biust bo tak mi wymodelował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo właśnie powiedz jak tej Lupoline. Miałam kiedyś ale za duży kupiłam i odeslalam. Pamiętam że był śliczny i obwód mega ciasny. Twój też ma ciasny obwód? Muszę coś zamówić koniecznie bo nosze teraz niedobry stanik i bardzo niewygodny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 08:09   #3376
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
O, to jest myśl! Chyba spróbuję. Ciekawe gdzie można coś takiego kupić? W aptece? Jakimś sklepie ze zdrową żywnością?




Rozkręciłam! W nocy odciągnęłam 2x 120 ml, bo mały jak zasnął o 23, tak jeszcze się nie obudził, a jest godzina 6. A mi piersi ciążyły Pomyśleć, że na początku ściągałam ledwo 15 ml z obu! Jestem dumna, że tak się udało zawalczyć.
A piwko jakie pijesz? Ja karmi Tak mi piwa brakowało
Dlaczego nigdy więcej warsztatów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allegro i sklepy ze zdrową żywnością.
Polecaja syrop ze slodu firmy horizon.

Ja dziś trochę zaspalam na odciaganie i teraz sciagnelam 250ml

I jak się wyspałam tz ogarnął w nocy mała, a ja nawet się nie obudziłam jak płakała.. Wyrodna matka

Też uwielbiam się napić karmi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 08:23   #3377
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Powinien być w sklepie ze zdrową żywnością,na allegro też jestna pewno.

Ile czasu potrzebujesz, żeby odciągnąć te 120ml?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm 😏

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? 😛A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 08:28   #3378
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Lecimy na odchowalnię?
Jeśli głosujemy, to ja najbardziej jestem za fb

Ja nic nie piję na laktację. Wypiłam 4 saszetki femaltikeru w szpitalu na rozruch i to tyle. Teraz by mi chyba cycki wywaliło na orbitę gdybym wypiła choć jedną. Resztę opakowania trzymam na kryzysy laktacyjne.

Piwa mi nie brakuje, nie bardzo lubię. Ale wino… wypiłabym

Co do ciuchów do karmienia to nie ogarniam idei tych z wyjmowanym cyckiem. Dyskretne to to nie jest Ja normalnie podciągam koszulkę i jedziemy.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Ja zamiast podkładów na przewijak daję flanelki i w razie w do prania. Ale u nas rzadko są wpadki przy przewijaniu.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 08:54   #3379
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na allegro kindii płatki są za ok 3,50 z dostawą Smart. Właśnie dziś będziemy zamawiać kilkanaście opakowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 09:04   #3380
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tez nie odciagam nawet nie mam laktatora i tez nic nie pije na laktacje bo mloda by wtedy chyba morze mleka zalalo a wydaje mi sie ze mniej więcej sie to juz unormowalo i dobrze ze piszecie o tych ladnych stanikach bo wydaje mi sie ze to juz czas na zakup bo te miekkie z h&m juz mnie wkurzają.
Pupę wycieram chusteczki wodnymi babydream chyba jestem zbyt wygodna na wode i platki ale wiem tez ze wieksze okatki sa w biedrze i duzo tansze niz kindii czy babydream. A na przewihak klade tetre lub mam taka flanelke z ceratka ale mojej sie oraktycznie bie zdarza zasikac.
Mi jest obojętne czy odchowalnia czy Facebook.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:11   #3381
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Niegłupi pomysł z ta zawieszka - brelokiem 👍🏼 Ewentualnie zastanawiam się nad "rodzinnym" grawerem na obrączkach, bo latem mamy 10ta rocznice ślubu i z tej okazji planowaliśmy strzelić sobie nowe. Ale może obrączki powinny być tylko dla pary 🤔 problemy pierwszego świata 😁

NibyNic a u Ciebie znowu pyszności! Ja nic nie pieke bo bym chyba cała blachę wciągnęła 😒

Tez mi ta linia nie chce zejść, wkurzające to.
Albo taką zawieszkę do samochodu
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm 😏

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? 😛A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na przewijak daję pieluszkę flanelową lub tetrową. Płatki kupuję tak jak Ty
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:19   #3382
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Oo właśnie powiedz jak tej Lupoline. Miałam kiedyś ale za duży kupiłam i odeslalam. Pamiętam że był śliczny i obwód mega ciasny. Twój też ma ciasny obwód? Muszę coś zamówić koniecznie bo nosze teraz niedobry stanik i bardzo niewygodny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam po Igorze jeden miekki stanik od nich 80D i o ile miska byla idealna, o tyle pod biustem troche za duzy jest ale po domu moze byc. Teraz sie zmierzylam i zamowilam zgodnie z ich rozmiarowka 75D i jest idealny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:20   #3383
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kupiliśmy chyba 20 opakowań wacikow kindi na alllegro . Wyszło jakoś 3 zł za opakowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:23   #3384
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 4 pieluszki flanelowe z podkladem ceratowym bo nam sie czesto wpadki zdarzaly.

Ja lece na mokrych chusteczkach wiec z wacikami nie pomoge.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:27   #3385
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja mialam po Igorze jeden miekki stanik od nich 80D i o ile miska byla idealna, o tyle pod biustem troche za duzy jest ale po domu moze byc. Teraz sie zmierzylam i zamowilam zgodnie z ich rozmiarowka 75D i jest idealny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
80 to dużo więc pewnie dlatego był ci za szeroki. Na zdjęciach wyglądasz na zgrabna laske ja tam w 65 celuje chociaż teraz przy mojej wadze kto wie czy małe nie będzie ale mam od alles 65 i dziady się porozciagaly. Teraz z waga +10 jest szeroki. Muszę zobaczyć co mają na allegro w smarcie w moim rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Tak w ogóle u nas ostatnio mała tak ryczy że smoczka nawet nie chce. Wczoraj 3 godziny, sama płakałam z nią. Teraz się obudziła po nocy, nakarmilam i to samo ale udało się, położyłam sie z nią do łóżka i zasnęła. myślicie że masaze rozluzniajace mogą być przyczyna? Wcześniej nie było takich histerii dopiero po masażach... A biedna tak płakała jak była masowana..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:33   #3386
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamaszkrabka i listopadowa a jak miseczki wychodza w tych stanikach bo przed ciaza bylam uswiadomiona i kupowalam np w dali 65f
Co do karmienia publicznego to chyba nie mam oporów karmilam juz w parku jedynie gwiazda jeszcze w sklepie nie chciala jesc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 09:37   #3387
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
O, to jest myśl! Chyba spróbuję. Ciekawe gdzie można coś takiego kupić? W aptece? Jakimś sklepie ze zdrową żywnością?




Rozkręciłam! W nocy odciągnęłam 2x 120 ml, bo mały jak zasnął o 23, tak jeszcze się nie obudził, a jest godzina 6. A mi piersi ciążyły 😏Pomyśleć, że na początku ściągałam ledwo 15 ml z obu! Jestem dumna, że tak się udało zawalczyć.
A piwko jakie pijesz? Ja karmi 😍 Tak mi piwa brakowało 😌
Dlaczego nigdy więcej warsztatów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co widzę to w sklepach ze zdrową żywnością są.
Ja lecha Pomelo piję 😁 i kwas chlebowy ☺

Jejj ja nie ogarniam tego odciągania i kp😔 cycki mam pełne, ale miękkie, więc chyba się u mnie już laktacja unormowała? Mała głodna nie jest bo ilość zmoczonych pieluch jest odpowiednia. Ale no...nie wiem jak to rozchulać żeby poodciągać cosik na zapas 😒

Dlaczego nigdy więcej? Po pierwsze miało to trwać 2.5h może troche dłużej. Trwalo prawie 4h. Owszem tak z 1.5h to sie karmilysmy na luzie z cyca, co nie zmienia faktu, że za dlugo! Do pewnego momentu bylo fantastycznie, ale jak juz sie glodna zrobilam to moj stopien irytacji zaczal sie zwiekszac.

Ja juz ledwo co mala bylam w stanie utrzymac. Wyobraz sobie stoisz glodna, w bezruchu, zamknietymi oczami, trzymajac dzieciatko na rekach i jeszcze dmuchawa cieplego powietrza leci na ciebie bo malutka jest na golaska. I czekasz az kilka osob zdąży zrobic zdjecia.

A jak się pakowalismy to do tych kursantow przyjechalo jedzenie, rozumiecie, że sie nikt nawet nas nie zapytal czy chcemy coś dla siebie zamówić? Zanim my się do maca dostalismy to minelo kolejne 45 minut.

Mega wróciliśmy zmęczeni. Balam sie, że malutka sobie odbije, ale na szczescie po kapieli, padla o 22 cos sie przebudzila kolo 1 i pociagla sen do po 5 rano. ☺
Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Allegro i sklepy ze zdrową żywnością.
Polecaja syrop ze slodu firmy horizon.

Ja dziś trochę zaspalam na odciaganie i teraz sciagnelam 250ml

I jak się wyspałam tz ogarnął w nocy mała, a ja nawet się nie obudziłam jak płakała.. Wyrodna matka

Też uwielbiam się napić karmi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiesz ile dziennie tego syropu trzeba spożyć i z czym najlepiej ;-)?
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm 😏

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? 😛A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podklady kupowalam na gemini te protectiva soft 90x60 i kroje na pół ;-)

U nas nie bylo wpadek jeszcze. Na przewijaku mamy podklad a na to flanelke.

Waciki z cleanica z allegro tak jak tu dziewczyny piszą po 3.5 😉 te z biedry tez maja dobre opinie
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Jeśli głosujemy, to ja najbardziej jestem za fb

Ja nic nie piję na laktację. Wypiłam 4 saszetki femaltikeru w szpitalu na rozruch i to tyle. Teraz by mi chyba cycki wywaliło na orbitę gdybym wypiła choć jedną. Resztę opakowania trzymam na kryzysy laktacyjne.

Piwa mi nie brakuje, nie bardzo lubię. Ale wino… wypiłabym

Co do ciuchów do karmienia to nie ogarniam idei tych z wyjmowanym cyckiem. Dyskretne to to nie jest Ja normalnie podciągam koszulkę i jedziemy.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Ja zamiast podkładów na przewijak daję flanelki i w razie w do prania. Ale u nas rzadko są wpadki przy przewijaniu.
Ja też za fb.
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Ja tez nie odciagam nawet nie mam laktatora i tez nic nie pije na laktacje bo mloda by wtedy chyba morze mleka zalalo a wydaje mi sie ze mniej więcej sie to juz unormowalo i dobrze ze piszecie o tych ladnych stanikach bo wydaje mi sie ze to juz czas na zakup bo te miekkie z h&m juz mnie wkurzają.
Pupę wycieram chusteczki wodnymi babydream chyba jestem zbyt wygodna na wode i platki ale wiem tez ze wieksze okatki sa w biedrze i duzo tansze niz kindii czy babydream. A na przewihak klade tetre lub mam taka flanelke z ceratka ale mojej sie oraktycznie bie zdarza zasikac.
Mi jest obojętne czy odchowalnia czy Facebook.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile te waciki z biedry kosztuja, kojarzysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja mialam po Igorze jeden miekki stanik od nich 80D i o ile miska byla idealna, o tyle pod biustem troche za duzy jest ale po domu moze byc. Teraz sie zmierzylam i zamowilam zgodnie z ich rozmiarowka 75D i jest idealny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bylam w lekkim szoku jak pojechalam ostatnio po stanik a tu 85 F 😅😅😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja mam 4 pieluszki flanelowe z podkladem ceratowym bo nam sie czesto wpadki zdarzaly.

Ja lece na mokrych chusteczkach wiec z wacikami nie pomoge.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja nie lubi chusteczek. Musi być w pipkę ciepło 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 10:33   #3388
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cocolinea nie mam pojęcia co do ceny. A czy kupki wam sie juz unormowaly? Tzn czy jest ich mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

A i co na dziala najlepiej na plamy z kupy na ubrankach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 10:48   #3389
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Jedna sesja zajęla mi 10 minut, za drugim razem nie patrzylam na zegarek. To w sumie rekord, ostatnio ściągalam około 100 ml, a wcześniej 90, jeszcze wcześniej max 60. Także z każdym dniem jest lepiej i mam nadzieję, że odstawimy mm

Czym wycieracie pupę dziecka? Ja wacikami z Babydream i wodą, ale tych wacików tyle idzie, że nie nadążam kupować. A jedna paczka 7-8 zł. Jakieś pomysły jak zaoszczedzić? A i na przewijak kładę podkłady i ta sama sytuacja. Zazwyczaj jeden wystarcza na max 3 przewijania, a czasami po każdym muszę wyrzucić. Za paczkę podkładow z babydream (10szt) też płaciłam z 12 zł chyba....Podzielcie się swoimi patentami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na allegro też są podkłady tańsze 60x60 za 100szt ok 48zł i waciki kindii ok 3.5

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 10:49   #3390
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry!
Wychodzimy dziś do domu
Jeszcze młody będzie szczepiony, po 14 dostaniemy papiery i wracamy

Póki co moje bogate doświadczenia z 3,5 dnia odnośnie aktualnych tematów: na przewijaku podkład, a na to tetra/flanela i mokre wodne chusteczki. Raczej w domu póki co kontynuacja tego bo wygodnie się wydaje, a zabawy z wacikami i woda póki co sobie nie wyobrażam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.