Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-09, 13:29   #3571
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dzień dobry my dziś 4 zaproszenia do rozdania, a reszta to w weekend i koniec z tematem ;D cieszę się bardzo bo już mnie ten temat męczył a tak to musimy zawieźć kartki z zapowiedziamk i odbic jedną z dwóch spowiedzi.

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:32   #3572
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Olena, zdrówka dla Małej

Ja na temat teściowej się rozwodzić nie będę:P Temat rzeka, wiadomo:P
Chociaż teraz całą sobotę spędziła z nami od rana do późnego wieczora, była też moja mama i siostra i gadały równo, co prawda były jakieś dziwne teksty ale pojechała z nami na drinka do Sopotu nawet (widziałam Kasię Tusk i Gosię z bloga:P Były tam na panieńskim:P). Nadal lepiej jak jest trzymana z dala:P To spotkanie było z konieczności bo siedziała tydzień w Gda i jakbyśmy do niej nie zajrzeli to byłoby gadanie. Ale pół dnia modliłam się by wreszcie chciała wrócić do domu:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:34   #3573
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Wszystkie tesciowe sa beznadziejne....
Moja tez
Wiec bez stresu
Przez niecale dwa lata myslamam ze trafia mi sie dobra ....
Ale czar prysl...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja bym chciala miec tesciowa, zeby przynajmniej wiedziec jak to jest. I chcialabym, zeby W.mial mame...

Ale leje dzisiaj

Devilek ja juz sie wypowiedzialam na temat Twojej sukni
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:34   #3574
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Zdjęcia w klubie
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:38   #3575
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Teściowe chyba nie ogarniają, że idąc na wojnę z synową zawsze są na przegranej pozycji
Chyba że syn jakiś nieteges to wiadome, że będzie stał po stronie mamy. Ale najgorzej jak facet nie chce się wtrącać, tylko słucha jaka to synowa niedobra i nie reaguje.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:42   #3576
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Leże z podgorączkowym:/ Wszystkie plany w łeb:/
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:43   #3577
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Leże z podgorączkowym:/ Wszystkie plany w łeb:/
ojojojjjjj, bierz polopirynę, witaminę c i spróbuj się nie dać gorączce
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 13:45   #3578
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Współczuję teściowych.
Moja ma odchyły jak każdy, ale to złota kobieta, bardzo pomocna i traktuje mnie lepiej niż moja mama.

Sophie, faszeruj się i wracaj do zdrowia!

Ale leje ...
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:46   #3579
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Wiadomo ze jak,ktos nie.ma tesciowej to moze i by,ja chcial.
Ja,nie mam tescia i nie bede miala bo moj,nie.ma juz ojca zmarl rok przed naszym love
Tesciowa inny obraz,mi,go przedstawila jej siostra inny i moj,inny
Jedno co sie zgadza ze lubil wypuc ale byl pracowity i ganial ich do roboty
Moze dzieki,niemu moj jest jaki jest.
Jakby zyl moze mialamby z nim na pienku bo lubiebwypic ale jest czas na picie czas na obowiazki...
A jednak jest jak,jest nie znalam go osobiscie i odwiedzamy go na cmentarzu w sumie chyba jak jedni z niekicznych dosyc czesto.
Wiadomo kazdy kocha swoich rodzicow jacy by,nie byli.
Ale tedciowie to inna sprawa.
Niestety cale zycie myslalam ze bede mia dobre.kontakty bylam,pozytywnie.nastawii na i,bylo,ok do czasu...
Niestety nie bede kogos jeleniem i udawalaa,za przeproszeniem jak ktos mi,w twarz pluje ze deszcz pada...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:49   #3580
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Olena, zdrówka dla Małej

Ja na temat teściowej się rozwodzić nie będę:P Temat rzeka, wiadomo:P
Chociaż teraz całą sobotę spędziła z nami od rana do późnego wieczora, była też moja mama i siostra i gadały równo, co prawda były jakieś dziwne teksty ale pojechała z nami na drinka do Sopotu nawet (widziałam Kasię Tusk i Gosię z bloga:P Były tam na panieńskim:P). Nadal lepiej jak jest trzymana z dala:P To spotkanie było z konieczności bo siedziała tydzień w Gda i jakbyśmy do niej nie zajrzeli to byłoby gadanie. Ale pół dnia modliłam się by wreszcie chciała wrócić do domu:P
Ja planuję ograniczyć do minimum spotkania, widzę, że tż też, już nawet nie mówi mama, tylko matka a to już u niego objaw wkurzenia

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Leże z podgorączkowym:/ Wszystkie plany w łeb:/
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 13:50   #3581
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Leże z podgorączkowym:/ Wszystkie plany w łeb:/
Kuruj się szybciutko!


Ufff napisałam maila do cukierni Jeszcze do foto i kamerzysty i porobić papeterię..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 13:52   #3582
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dziewczyny, zgłaszałyście zmianę nazwiska w Urzędzie Skarbowym?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:04   #3583
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszałyście zmianę nazwiska w Urzędzie Skarbowym?
Nie, US sam się dowiedział bardzo szybko i zwrot podatku dostałam już na nowe nazwisko nawet
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:10   #3584
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Chyba dam rade ogarnąć klub, tu coś na zachętę. Welon z alie
ładnie szkoda, że przodu nie dałaś

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;63963301]Wydrukowałam i obcięłam kartkę dla księdza musze kupić wiecej papieru. Daleko do ideału ale mysle moze byc



Mysle czy ten papier tez moze byc do winietek, taki 100% biały nie jest taki off white, nie wiem czy nie bedzie zły[/QUOTE]

bardzo ładna kartak

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Wszystkie tesciowe sa beznadziejne....
Moja tez
Wiec bez stresu
Przez niecale dwa lata myslamam ze trafia mi sie dobra ....
Ale czar prysl...
też tak właśnie myślałam

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mynai nie fajna sytuacje ... mega bym się wkurzyła jakby się dowiedziała, że tż rodzice na mnie coś mu gadają albo mówią ze jeśli ma wątpliwości, żeby odwołać ślub ...

Ja jestem na etapie ze nie mam nic do teściów i ich Lubie Ale mieszkać nie będziemy z nimi :P
sprawa jest taka, że ja jestem bardzo wrażliwa jeśli chodzi o krzywdę zwierząt. Oni mają gospodarstwo z krowami. Nie popieram takiego przemysłu, nie jem nabiału, ale rozumiem, że to ich praca. Czasami też pomagam. Najpierw się angażowałam itd, ale wiecie.. ciągle coś nie tak to co się będę wychylała. Nawet dziękuję nie powiedzą.

Do momentu, w którym się dowiedziałam, że jeden z ich pracowników od sześciu lat znęcał się nad krowami wszystko było ok. Tż kazał mi o tym mówić bo on już nie był w stanie przegadać, a chociaż ja miałam wpływ na teścia.

Tłumaczyłam, że to poniekąd ich wina bo na to pozwalali tyle czasu to co się dziwią, że krowę znowu głupek pociął. Pod koniec czerwca przeciął krowie dujek na pół. Nie muszę mówić, że szycie 300zł, antybiotyki 1000zł i pewnie ze 2000zł w plecy za mleko. Wywalili go, a później jakieś dziwne akcje. Ja powiedziałam, że jeśli on się pojawi na gospodarstwie to sama zadzwonię na policję bo to jest nie do pomyślenia żeby ktoś tak sobie ich podporządkował i tyle lat znęcał się nad ICH zwierzętami. Chyba by mi serce pękło gdyby to były moje krowy. I tak jestem z nimi zżyta bardziej jak z psami czy kotami. Codziennie przychodzę do obory, z każdą się witam, przytulam, drapię.. te zwierzęta mają tyle w sobie miłości, ze nawet nie macie pojęcia.

No,ale.. powiedziałam co myślę, że facet to debil i trzeba się go pozbyć.. a mama tż na odchodne zapakowała mu całą siatę jedzenia, kupiła wagon fajek i jeszcze szkoda, że buzi w czoło nie dała.
On u nich mieszkał od 10 lat w takim pomieszczeniu, w kórym kiedyś była kuchnia letnia. Nie w domu, tylko w takim budynku gospodarczym. Pracował na umowę o pracę, miał wynagrodzenie, jedzenie podane pod nos, ubrania kupione, codziennie kawka i ciasto.. i tak mniej-więcej raz w miesiącu robił krowom krzywdę.
Później rodzice tż przestali mi o tym mówić bo ja byłam w ciężkim szoku, że kogoś takiego mogą karmić w ogóle.
No,ale było tak do czerwca, wtedy jak go żegnała z tą siatką jedzenia to już jej powiedziałam co myślę bo myślałam, że mi głowa wybuchnie.
Powiedziałam, że sami go tak trzymali to i tyle krzywdy zrobił i czuł się jak trzecie dziecko.

No a teraz.. i tak ciągle go biorą do pracy bo IM CIĘŻKO.. czaję, ale mają dorosłego syna, który powinien pomagać, a on woli caly dzien na fejsie i na jakimś badoo siedzieć..

a mój tż też skołowany bo dużo pomaga, a z tego wszyskiego ma bo gospodarka dla młodego

nie chcę wylewać żali, ale jak dla mnie to jakieś zaściankowe wychowanie. I do pewnego czasu teściowa zgadzała się ze mną, przytakiwała, a od tej sytuacji z krzywdzeniem krów zwrot akcji. Bo powiedziałam, ze to ich wina. Ale.. przecież tak jest?

Było kilka takich sytuacji i ja po prostu przestałam się angażować, pomagam kiedy muszę, kiedy mnie poproszą. Tak to się nie udzielam. I nie umiem już rozmawiać tak jak kiedyś.

Ostatnio byłam zła na tż bo powiedział, ze idzie na chwilę do sąsiada (była już 21 i chciałam wracać do domu bo chodzimy spać o 22, a ja byłam po tym dojeniu brudna jakbym się ze świniami w gnojówce tarzała).. a nie było go godzinę. Byłam zmęczona i zła. Jak wrócił to powiedziałam, że powiedział, że na chwilę, dzwoniłam i nie odbierał i niech się zbiera do domu bo chce mi się spać. Na co moja teściowa trzy dni później powiedziała, ze "nie możemy żyć na minuty" nie chodzi o życie na minuty, tylko o dogadywanie się i szanowanie siebie nawzajem. Chyba logiczne, że chcę sie wykąpać bo walę oborą, a rano mam spotkanie z klientem?

To, że nią mąż pomiatał całe życie i jest nikim w domu bo tylko teść ma coś do powiedzenia to nie znaczy, że ja też mam całe życie milczeć i się nie odzywać, kiedy coś mi nie pasuje. Nie wyobrażam sobie nie mieć nic do powiedzenia.

Może gdyby tż sam pracowal i miał mnie na utrzymaniu a ja miałabym tylko prowadzić dom to tak, ale tak się składa, że też pracuję.

wkurza mnie zaściankowość i jakaś taka głupia mądrość. I klepanie bez sensu jakiś głupot ludziom naokoło. U mnie w domu nigdy nie opowiadało się o pewnych sprawach obcym, a oni gadają o wszystkim.
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;63963891]

Czasami mam wrażenie wrecz ze rozumieją mnie bardziej niz moi rodzice [/QUOTE]

ja wcześniej też miałam z mamą tż dużo do rozmowy, fajnie się dogadywałyśmy.


Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Czemu do szpitala?

Ja tam mam złota tesciowa. W nic się nie wtrąca, ani nie pomaga ani nie szkodzi a co ja powiem to jest święte i uważa że to tz ma szczęście że go w ogóle chce
moja też tak wcześniej gadała, po prostu za często chyba tam bywałam.

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Moi rodzice traktują mojego jak syna
Ona tez mniekiedys inaczej traktowala
Ma juz inna synowa
Wiec jak sie pokloca gada mi ma ta dziewczyne i syna a wiec wniosek jak cos jej nie pasi tez gada na nas nie wierze ze nie
Zreszra kiedys ja pod ch....wzielam i sie wyklepala
Zreszta u mojego moja duzo wad...
Tzn zyja jak sto lat za murzynami
Brud
Jeden robi reszta ma to gdzies i zero wdziecznosci
Kiedys mnie to wkur..ale teraz mam to gdzies
Wazne ze tam nie mieszkam i nie bede mieszkac
Czlowiek ma spokoj
A ze czesto ich widze ich odzywki dziwne i zachowanie
Po prostu sie wylacczsm nysle o czyms innym...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie, takie nagadywanie za plecami.
I życie sto lat za murzynami i tłumaczenie wszystkiego "bo to wieś"

moi rodzice byli lekko przerażeni, że młody nic tam nie ogarnia.. a podwórko nie jest jakieś olbrzymie i sam mógłby coś tam porobić.. a nie, wiecznie kogoś wynajmują i wszystko robią na pół gwizdka.


Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Ogólnie mówi raz jedno a potem do tż drugie, sama mówiła, że rodzice nie powinni się wtrącać do młodych małżeństw, że to już nie rodzice są najważniejsi tylko mąż/żona. A póki co to raz że wtrąca się w życie siostry TŻ to i w nasze zaczyna, pomijam fakt, że znacznie faworyzuje jego siostrę, wszystko dla nich zrobi, a dla tż to tylko rachunki wystawia. I teraz też była sprawa, że wręcz zobowiązała tż do zrobienia czegoś czego sama się podjęła w sprawie jego siostry, ale okazało się, że woli sobie pojechać do znajomych, mimo że już mieliśmy inne sprawy do załatwienia. Powiedziała TŻ że jest pantoflarzem, robi co ja mu powiem i że teraz oni już się dla niego nie liczą, nic z nimi nie uzgadnia, a prawda jest taka, że akurat on im mówi wszystko, bo póki co u nich mieszka. Nie mówiła tego przy mnie, ale opowiadał mi bo sam się wkurzył. No i jeszcze kilka takich spraw...




no raczej

o to, o to właśnie

młody co by nie zrobił to wszystko cacy, bo to jej "córcia" i złego słowa nie można powiedzieć. A cielę takie, że szkoda gadać..

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Niestety nie bede kogos jeleniem i udawalaa,za przeproszeniem jak ktos mi,w twarz pluje ze deszcz pada...
o właśnie
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:13   #3585
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Leże z podgorączkowym:/ Wszystkie plany w łeb:/
Biedna nie daj sie!
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszałyście zmianę nazwiska w Urzędzie Skarbowym?
Nie. A to nie zglasza pracodawca?

Co do tescia - moj sie mnie boi ale mnie bardzo lubi

Wracam od gina.d-dimery mi wyszly w normie. Co prawda gorna granica, ale sa ok. Nie jak ostatnio sporo ponad. Ale mam sie doleczyc i za poltora miesiaca powtorzyc cytologie.

Rozpogodzilo sie. Wracam do domu, czekam na W.i idziemy na silke
Modle sie, zeby jutro nie padalo, bo mamy jechac na plener

A wczoraj kupilismy garnki - takze mam w czym gotowac jeszcze zastawe musimy kupic, bo zaprosilismy moich rodzicow na obiad 20.08
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:31   #3586
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej

Przyszłam się pochwalić, że odebrałam suknię
Byłam też w końcu odebrać zapowiedzi, czekały na mnie już od miesiąca ale nie miałam nawet kiedy po nie podejść Ksiądz jak mnie zobaczył to powiedział, że myślał, że się już rozmyśliłam

Od wczoraj jakaś taka płaczka się zrobiłam, może to ze stresu? Ale nie czuje raczej żebym się stresowała, chyba że to głębiej we mnie siedzi...
Boję się jeszcze, żebyśmy zdążyli wszystko ogarnąć. Do ślubu tylko 11 dni a jeszcze sporo spraw do załatwienia
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:45   #3587
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

U nas ulewa,grad i brak prądu... Wygląda jak jakaś apokalipsa.

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:58   #3588
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

A oto mojw prace.
Mam,dzisiaj,wolne a wiec robie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Jakos fotek slaba ale,mniej wiecej wiadomo o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 15:12   #3589
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Oj oby się dobrze skończyło
mam taka nadzieje
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszałyście zmianę nazwiska w Urzędzie Skarbowym?
nie. pita zlozylam na nowe nazwisko...

co do tesciowej to nawet mi powiedziala bym przyszla w niedziele na obiad zebym nie siedziala sama w domu. jakos po slubie nam sie uklada. chyba raczej sie pogodzila z tym ze nasz zwiazek to juz "na zawsze"

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 16:07   #3590
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej
Ja mam super teściową, lubię się z nią spotykac, zawsze jest wesoło Złego słowa na nią nie powiem
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 16:23   #3591
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszałyście zmianę nazwiska w Urzędzie Skarbowym?
głupie baby w UM mi powiedziały że mam tam zapa złożyć, na miejscu okazało się że już w systemie mają moje nowe nazwisko to se przynajmniej adres nowy podałam


teściowe - temat rzeka... publicznie wolę się nie wypowiadać
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 16:24   #3592
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Kurde teść w szpitalu na intensywnej. Przerabane..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 16:35   #3593
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Podsumowując, razem z dziećmi i usługodawcami będzie 77 osób
Podobnie jak u mnie, fajnie będzie
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Byłam sprawdzić zapowiedzi, biorę ślub z T
Oj, a z kuzynem mogło być tak ciekawie Fajnie, że szybko poprawili

Wracam padnięta z pracy. Zostawiłam taki bajzel na biurku, że strach jutro wchodzić
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 16:44   #3594
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

O mojej teściowej można książkę pisać. Staram się o niej nie myśleć i nie mówić bo się tylko wkurzam
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 17:05   #3595
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
ładnie szkoda, że przodu nie dałaś
o właśnie
Dodałam tylko w klubie, mama nadzieje ze dziewczyny coś doradza

Co do teściów to czasem nie warto się odzywać ... żyć po swojemu i się nie tłumaczyć
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 17:06   #3596
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej!
Tydzień do ślubu. Panikuję. Koszmary ślubne co noc. Dziś mi się śniło, że mój znajomy nie przyszedł, tylko wysłał list na dodatek napisany przez swoją sekretarkę...

Dzięki za wsparcie kilka dni temu. Jak na razie nic się nie rozwiązało niestety...

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w temacie alkoholu ile macie butelek wina i wódki? Bo cały czas się zastanawiam czy nam wystarczy
My na razie mamy 150 butelek wódki i 20 butelek wina na około 125 osób dorosłych będzie też 3l whisky, bimber i cytrynówka.
Mamy 155 butelek wódki, 36 wina (po 12: czerwone wytrawne, białe półwytrawne i różowe półsłodkie) i piwo z beczki na sali (ile wypiją tyle płacimy). 88 osób z dziećmi, nami i usługodawcami, 2 dni.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
U nas zawsze jest modlitwa przed obiadem na weselu, mamy nawet specjalną pieśń odśpiewywaną
U nas też

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Hej dziewcyny, a ja się witam jako Żona najszczęśliwsza na świecie I zaraz postaram przygotować dla was relacje
gratulacje
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 17:28   #3597
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej dziewczyny, znalazłam chwilę i napisałam kolejną część relacji. Chce się z nią pośpieszyć póki pamiętam jak najwięcej. Macie też kilka zdjęć.

Jakiś czas temu któraś się śmiała że dużo pisze i relacja długa.Mnie chyba nie pobijecie 2 strony A4 a ja dopiero z kościoła wyszłam.
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 18:00   #3598
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazłam chwilę i napisałam kolejną część relacji. Chce się z nią pośpieszyć póki pamiętam jak najwięcej. Macie też kilka zdjęć.

Jakiś czas temu któraś się śmiała że dużo pisze i relacja długa.Mnie chyba nie pobijecie 2 strony A4 a ja dopiero z kościoła wyszłam.
Mi cała relacja wyszła na 6,5 strony, więc chyba pobiłam Spojrzałam na koniec drugiej strony i jeszcze byłam w kościele

Zupełnie nie mogę się przyzwyczaić do nowego nazwiska, przedstawiam się dwoma na zmianę
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 18:07   #3599
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Mi cała relacja wyszła na 6,5 strony, więc chyba pobiłam Spojrzałam na koniec drugiej strony i jeszcze byłam w kościele

Zupełnie nie mogę się przyzwyczaić do nowego nazwiska, przedstawiam się dwoma na zmianę
Skończyłam 3 i właśnie skończyły się życzenia pod kościołem
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 18:14   #3600
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Mi cała relacja wyszła na 6,5 strony, więc chyba pobiłam Spojrzałam na koniec drugiej strony i jeszcze byłam w kościele

Zupełnie nie mogę się przyzwyczaić do nowego nazwiska, przedstawiam się dwoma na zmianę
To chyba norma Ja też nadal przedstawiam się dwoma bo to też zależy do kogo dzwonie/pisze. Ale przez pomyłkę też tak robię


Gorączka weszła:/ Głupi żołądek, coś mu ciąży. Podejrzewam wczorajsze winogrono.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.