Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 00:10   #4831
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
wreszcie skróciłam włosy, od razu mi lżej na głowie
Bardzo ładnie wyglądają





Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Smerfetka, pokazuj się!

W końcu skończone pieczenie ciastek i przyszły TŻ spinki do mankietów, mega mi się podobają
Oo jakie niespotykane bardzo fajnie. My jeszcze nie kupiliśmy, nie wiem w co celować

Właśnie widze na grupie ślubnej na fb. Jak jakaś dziewczyna dodała zdj w sukni cały gorset zdobiony, w dodatku na koszulce i 130 like i wszystkie pozytywne komentarze ... jak żyć ??? Albo ja nie mam gustu albo one ... ostatnio identyczna mi pokazywali w salonie żeby mnie uspokoić ( mowiac ze to jest kicz ) tylko w dodatku był brokat na tiulu. Nie mam nic do zdobionych gorsetow w stylu jak miała Dont. Bo sama podobny mierzylam. I uwazam ze wyglądałam w niej tez ladnie.
Ale żeby mojej się czepiać a takiej nie ? Przecież to nie ma porównania
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 

Edytowane przez Devileek
Czas edycji: 2016-08-19 o 10:33
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:04   #4832
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Devilek odpuść sobie te grupę, nie warto

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:27   #4833
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Jejku, Devilek, daj spokój. Nie podoba im się to nie, każdy ma prawo do swojej opinii. Wrzucilas swoje zdjęcie do publicznej grupy to dostałaś odpowiedź, musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się podoba. Po co to robiłaś w takim razie skoro nie umiesz znieść krytyki? Nie rozumiem, czy wszystkim na świecie musi się podobać twoja sukienka? Ma się podobać przede wszystkim Tobie, zostaw w spokoju te grupę i już nie przeżywaj.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:38   #4834
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64291921]

Co do chórób, to byłam dzisiaj u lekarza ortolaryngologa, bo 3 raz w przeciągu 2 miesiecy mam zapalenie gardła i ogólnie non stop to nawraca. Powiedział, że mam przewlekłe zapalenie migdałów i jego jedyna rada to szczepionka, a jak nie podziała to trzeba je będzie usunąć Antybiotyki się tutaj nie zdadzą niestety :/

Aaa no i było starcie z teściem wczoraj, tak mnie wkurzył jak podniósł na mnie głos że szok. Ogólnie szkoda gadać....[/QUOTE]

spróbuj szczepionki moja koleżanka miała wycinane to miała około miesiąca zwolnienia z pracy (tylko, że pracowała głosem). Ogólnie chyba przez tydzień trzeba być uważnym, ale ona jest zadowolona, ze usunęła bo w końcu nie choruje.

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64292566]Pierwsze do Malezji do Kuala Lumpur na kilka dni, a później stamtąd na Bali [/QUOTE]

my chyba pojedziemy na snowboard jednak na kilka dni w grudniu albo w styczniu. Nie będziemy szaleć bo trzeba ruszyć z budową, a jednak 10 tys to już ogrodzenie działki...

a jeszcze wczoraj kupiłam gazetę weranda chyba.. i były ziemianki i chyba będę wierciła tżetowi dziurę w brzuchu o taką ziemiankę niedaleko domu. Mamy z boku planowanego domu piękną górkę z lasem i chyba tam by to pasowało a dom bez piwnicy, więc akurat!


[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;64294831]

To chyba dobrze bo to znaczy, że już prawie wrzesień, a potem wasz październik.[/QUOTE]

jeszcze niedawno było 5 miesięcy,a tu już niecałe dwa

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64297971]Ooo gdzie się dokładnie wybieracie? Uwielbiam Hiszpanię

Ja już skończyłam walczyć, przekazałam mu poprawiny są na bacówce i koniec kropka. Zakończyłam dyskusję. Najbardziej mnie rozwalił jak najpierw sam proponował ich ogród, a teraz powiedział mi w twarz, że to wcale nie był jego pomysł. Dramat normalnie [/QUOTE]

ja byłam tylko raz, ale zjechaliśmy w sumie 5 tys kilometrów przez 12 dni. Przylecieliśmy do Barcelony, później Walencja, Malaga (czad, następnym razem właśnie tam pojadę na dłużej), Sewilla.. i mnóstwo mniejszych miasteczek. Byliśmy w okresie Wielkanocy, więc jak jechaliśmy z Barcelony do każdego kolejnego miasta to trafialiśmy na obchody świąt.. mega doświadczenie, jarmarki lokalne, ludzie poubierani w lokalne stroje, drogi krzyżowe, pokazy polecam każdemu!

z tym teściem to weź.. moi są identyczni. Ja się wycofałam bo najpierw było super.. ale teraz czują moje zdystansowanie.

Wczoraj teściowa dała nam pasztet... tż kazał zostawić kotom pod śmietnikiem bo wyglądał jak tania konserwa w ogóle przestał jeść u mamy i ona chyba o to jest zła. A jak już coś je to komentuje, że ja robię lepiej/mniej tłusto/smaczniej/inaczej. I ona mi kiedyś powiedziała, że się bardzo cieszy, ale wiem, że ją skręca od środka

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Tak.. Najbardziej jest mi przykro że kilka osób sobie coś umyslilo i na złość nam zepsuło nam takie wydarzenie. Nie miałabym żalu gdyby to się mogło powtórzyć za rok, za 5 czy kiedykolwiek mogło. A to wspomnienie zostanie z nami na zawsze i to się już więcej nie powtórzy. Marzyłam o pięknym weselu, o wspaniałej imprezie do białego rana, że będzie cudnie. Że będę się bawić i o nic nie martwić. Nie sądziłam że zaplakana będę wracać z sali weselnej, a później będę słuchać że lokal się nie popisał jedzeniem i było nie świeże bo komuś się nie chciało zatrudnić dodatkowej osoby.
Także po prostu jest mi mega przykro i do północy mimo drobnych akcji było ok, a później to coraz gorzej. Mogę się tylko cieszyć że kazałam kończyć imprezę o 4 i większość gości poszła.
straszne.. ludzie są okropni. Ogólnie to jeżeli chodzi o takie zachowania to wiem, że moja mama szybko zrobiłaby porządek.

Znajomy rodziców tż w prezencie ślubnym dawał parze młodej swoje prosiaki i dał do masarni żeby mu zrobili.. i okazało się, ze podmienili prosiaki.. na weselu ktoś rozkroił i poszedł smród na całą restaurację..... świniak był za dlugo w solance, w takie upały.. i był zepsuty.. ponoć aż z niego buzowało jak go rozkroili
ale nikt nie komentował, wszyscy się śmiali i powiedzieli po prostu, ze "Marian spie***ił sprawę"

U nas już uczuliliśmy świadka, że wszystkich pijanych albo rzucających się ma od razu wyprowadzać do taksówki.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Magda co sobie przypomnę o opowieściach z Twojego wesela to mi przykro, że ktoś mógł Ci tak zepsuć ten dzień. Staraj się pamiętać tylko te dobre rzeczy, a może te gorsze z czasem się zatrą w pamięci.
mi nawet nie jest przykro jak o tym myślę.. tylko aż jestem zła, ze ktoś mógł tak powiedzieć i komentować na głos takie rzeczy..

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem czy nie zostać przy różu bieli i zieleni.
Kurcze zdjęc się nie da wgrywać w tapatalku
Edit: a tak wogóle nakupiłam w biedrze jogurtów w słoiczkach szklanych o których jedna z Was pisała. Zrobię w nich małe bukieciki z goździków na stoły i przewiaże je kokardką w kolorze na kt9ry ostatecznie się zdecyduję
ja pisałam, mam ich 24, ale są za małe do moich kaktusów więc zrobię z nich girlandę z lampkami choinkowymi na taras.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość

Właśnie widze na grupie ślubnej na fb. Jak jakaś dziewczyna dodała zdj w sukni cały gorset zdobiony, w dodatku na koszulce i 130 like i wszystkie pozytywne komentarze ... jak żyć ??? Albo ja nie mam gustu albo one ... ostatnio identyczna mi pokazywali w salonie żeby mnie uspokoić ( mowiac ze to jest kicz ) tylko w dodatku był brokat na tiulu. Nie mam nic do zdobionych gorsetow w stylu jak miała Dont. Bo sama podobny mierzylam. I uwazam ze wyglądałam w niej tez ladnie.
Ale żeby mojej się czepiać a takiej nie ? Przecież to nie ma porównania
daj sobie na luz. Ta sukienka jest zupełnie inna. Podoba mi się fason, ale układ kryształków na gorsecie nie
Nie przejmuj się opiniami jakiegoś kółka różańcowego

ja pierwszą przymiarkę mam 27.09 i nie mogę się doczekać. Chciałabym jeszcze trochę schudnąć szczególnie w ramionach bo będę miała odkryte.. nóg na szczęście nie widać, a to z tych ud leci najszybciej
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:42   #4835
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Jejku, Devilek, daj spokój. Nie podoba im się to nie, każdy ma prawo do swojej opinii. Wrzucilas swoje zdjęcie do publicznej grupy to dostałaś odpowiedź, musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się podoba. Po co to robiłaś w takim razie skoro nie umiesz znieść krytyki? Nie rozumiem, czy wszystkim na świecie musi się podobać twoja sukienka? Ma się podobać przede wszystkim Tobie, zostaw w spokoju te grupę i już nie przeżywaj.
Podpisuję się rękami i nogami pod tym

Witam się z pracy, piąteczek, piękna pogoda, żyć nie umierać

Cieszę się, że Wam się spinki podobają, chcieliśmy góry, ale ładnych nie było, to niech ma te swoje enduraki

Ciągle mam dylemat z księgą gości

Nie ma któraś z Was do odstąpienia akcesoriów do zdjęć z fotobudki?
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:53   #4836
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mors jaki masz dylemat z księgą gości?

Devilek nie rozumiem jak możesz tak przeżywać krytykę obcych osób. Wiadomo ze nie wszystkim dana suknia bedzie się podobać, a Ty przy okazji też krytykujesz suknie jakiejs PM, więc robisz jej to samo co one Tobie. Do mojej sukni dziewczyny z klubu też miały uwagi, ale rozumiem, ze każda z nas ma inny gust. I nie przejmuje się, bo dla mnie ona jest najlepsza. Ty chyba do swojej nie jesteś przekonana skoro tak przeżywasz.
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 06:57   #4837
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej
Tydzien
Wczoraj mieliśmy mega kłótnie z mama Tz o błogosławieństwo. Az chce sie tego ślubu

Dzisiaj rozwozimy kołocz (btw. 95% na liście to znajomi teściowej )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 07:00   #4838
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Mors jaki masz dylemat z księgą gości?
Nie wiem jaką zamówić
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:03   #4839
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej

Idę na rozmowę dzisiaj
proszę o
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:04   #4840
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Rozważam te:
http://www.pakamera.pl/slub-inne-ksi...-nr1460833.htm
http://www.pakamera.pl/slub-dodatki-...-nr1577787.htm
http://www.pakamera.pl/slub-dodatki-...-nr1599653.htm
http://www.pakamera.pl/slub-dodatki-...-nr1599647.htm

TŻ najbardziej podobają się drewniane, ja nie jestem przekonana
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:12   #4841
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej
Korzystam jeszcze z wolnych dni i śpię do 8

Taedio, my kolocz rozdajemy tylko 'swoim', bo teściowa od dwóch lat nie może się zdecydować czy chce, czy nie chce

Mors, mi się podoba druga księga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 07:12   #4842
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Ja bym brała pierwszą, bardzo mi się podobają te księgi gości z paperlab
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:13   #4843
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Hej

Idę na rozmowę dzisiaj
proszę o


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:16   #4844
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Hej

Idę na rozmowę dzisiaj
proszę o
powodzenia
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:25   #4845
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016



Ja juz na nogach, ksiadz przyjdzie niedługo ostatni raz przed wylotem

Jutro planujemy iść na msze wieczorem i do spowiedzi.


Mors ja zamowilam zwykła z all
Z tych co wstawiłas najbardziej widzi mi sie ostatnia



Carmen powodzenia
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:26   #4846
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hejka

Loluś,
mi się roshe runy podobają z tych butów co wybrałaś. Kiedyś widziałam zdjęcie miętowych, takich piękniutkich
Ja sobie na urodziny kupiłam (tzn.wysłałam linka tżtowi kilka dni przed moimi urodzinami xD) new balance takie klasyczne czarne skórkowe i jestem zadowolona, najwygodniejsze buty na świecie tż też sobie kupił, ale szare zamszowe, jego to już całkiem leciutkie i miękkie


Carmen,



Devilek, olej to wszystko złość piękności szkodzi
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2016-08-19 o 07:27
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:35   #4847
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dziękuje za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Hej
Tydzien
Wczoraj mieliśmy mega kłótnie z mama Tz o błogosławieństwo. Az chce sie tego ślubu

Dzisiaj rozwozimy kołocz (btw. 95% na liście to znajomi teściowej )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


moja teściowa nazamawiała chorą ilość kołocza dla swoich koleżanek, a jak jej TŻ powiedział że nie będzie go rozwoził po obcych ludziach bo ma remont na głowie to walnęła mega focha i nawet dla jego kolegów i do pracy nic nie zostawiła ale my zamawialiśmy później (ona miesiąc przed ślubem o_O) i mu domówiliśmy

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Hej

Idę na rozmowę dzisiaj
proszę o
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2016-08-19 o 07:37
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:45   #4848
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Jejku, Devilek, daj spokój. Nie podoba im się to nie, każdy ma prawo do swojej opinii. Wrzucilas swoje zdjęcie do publicznej grupy to dostałaś odpowiedź, musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się podoba. Po co to robiłaś w takim razie skoro nie umiesz znieść krytyki? Nie rozumiem, czy wszystkim na świecie musi się podobać twoja sukienka? Ma się podobać przede wszystkim Tobie, zostaw w spokoju te grupę i już nie przeżywaj.
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Hej

Idę na rozmowę dzisiaj
proszę o


Jak dla mnie ostatnia"
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 07:52   #4849
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mors ja bym wzięła pierwsza, druga albo ostatnia wiem, pomogłam
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 07:56   #4850
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mors do PapierLab napisz na fb. Będzie taniej niż przez stronę pakamery plus możesz pozmieniać jak coś Ci się nie podoba. Ja mam od nich księgę i jest świetna
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 08:14   #4851
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Smerfetka, pokazuj się!

W końcu skończone pieczenie ciastek i przyszły TŻ spinki do mankietów, mega mi się podobają
świetna spinki

smerfetko, ale pięknie wyglądasz

devilek nie nakręcaj się. Niech się im podoba co chcą. Ważne, żeby Twoja suknia podobała się Tobie. Ona jest tak naprawdę dodatkiem o Ciebie


w końcu jest piątek
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 08:37   #4852
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64318786]Mi sie NB w sumie nawet podobają (No oprócz tego przodu tylko) ale rozmiary sa jakieś małe bo na mnie nie pasuje największy niby


Mors super spinki[/QUOTE]
No to piona, nienawidzę ich za to ze żadne buty na mnie nie pasują. Mają jakąś chińską zanizoną rozmiarówke.
Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Cieszę się w sumie, że nie tylko j anie mam jakichs większych odczuc póki co do mojego ślubu.

Matko, zapomniałam kluczy, telefon mi się rozładował, jakieś 40 minut siedziałam na ławce, potem trochę połaziłam w koło bloku.

Te nietoperze na Bali to mi się tlko z tym kojarzą https://www.youtube.com/watch?v=q7xtP0mE-Oo



U mnie też fiolet. Dzowniłam dziś i może być problem z kwiatkami moimi, ale najwyeżej wianek będzie z wrzosów, a w bukiet włożę białe frezje i gdzi eniegdzie tylko akcent wrzosowy.
Buhahah całkiem o tym zapomniałam. Mam nadzieję że nie będzie mi dane spotkać takiego nietoperza na swojej drodze. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Dziewczyny jutro panieński Chyba zrobię przerwę z lekami na jeden dzień 😥
Aaa no i właśnie siedzę u fryzjera na kolejnej próbnej fryzurze. Trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 08:44   #4853
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Butterfly
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 08:49   #4854
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dzień dobry

Mtynai nic by twoja mama nie zrobiła nie weszłaby pomiędzy 10 bijących się facetów. A Żarcie. Gdyby tylko wiejski stół był kiepski to ok, ale reszta też pozostawiala wiele do życzenia no ale dość. Męczy mnie to ale muszę sobie jakoś to przepracowac.

Devilek chciałaś opini to masz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 08:52   #4855
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Devilek ja bym sie nie przejmowała i usunęła zdjecie i z grupy jesli tak cię to przejmuje :P


Suknia ma sie podobać tobie a nie nam, ciotce Krysi i obcym babom z grupy olej to proszę cię
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:16   #4856
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Butterfly
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:28   #4857
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Jakie biura podróży polecacie? To ma być nasza pierwsza taka podróż, wuec sami na pewno nie będziemy jej organizować.
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:30   #4858
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Butterfly


aaaaa Lolusl, wczoraj byliśmy w seezerze, bo kupowalismy buty dla W. - w końcu - i są tam nike roshe przecenione albo na 179 albo na 199 jak coś
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:30   #4859
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

trzecia mi się najbardziej podoba

carmen

dzisiaj w końcu mam na później do pracy i mogłam pospać trochę dłużej
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:33   #4860
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cześć!

Carmen

Butterfly oby tym razem to było to!

M. odebrał wczoraj samochód w końcu, po miesiącu mogę jechać w świat
Wyobraźcie sobie, kupiłam ostatnio w Bershce zwykłe czarne spodnie, ubralam je RAZ i zrobiła się dziura przy szwie i właśnie nie na szwie bo sama bym sobie to zebrała i zszyła, ale obok.

Nie mam szczęścia do czarnych spodni albo śmierdzą barwnikiem tak, że nie jestem w stanie tego znieść, albo dziury z niczego się robią A tak kocham czarne spodnie
WIecie gdzie kupię jakieś porządne?

Sophie pokazuj się w okularach!

Smerfetka fiu fiu żonka jak ta lala
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.