Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-15, 08:07   #1111
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Lizbeth,u mnie to samo ,jak nie ścisne mocno warkocza to sie rozpada a w dniu umycia włosów wole chodzic w rozpuszczonych przynajmniej jest jakis wiatr we wlosach co ciekawe jak dam serum po dlugosci to warkocz się jakos trzyma .oleokrem z biovaxa mi sie skonczyl i troche musze kombinować,żeby je dociażyć,ostatnio daje nawet tender care z oriflame(kremik uniwersalny) by dociazyc i zabezpieczyć przy okazji koncowki, jest spoko.no i taniej wychodzi niż happy ends...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 09:25   #1112
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Farbujesz? U mnie tak się działo, kiedy jeszcze farbowałam, to był zdecydowanie w przypadku moich włosów najbardziej niszczący czynnik.
Ale też sam fakt, jaki włos wyrosnął, predestynuje go w jakiś sposób do tego, jak będzie w trakcie rośnięcia wyglądał. Nie wszystkie włosy na jednej głowie muszą wyglądać tak samo czy być tak samo mocne i zdrowe, można mieć "placki", które mocniej reagują na np hormony.

Dużo zależy od pielęgnacji i czynników mechanicznych, ale też wszystkiego się tym nie załatwi.

Czasem też przyczyny są tak banalne, że po prostu się nie zwraca na nie uwagi. Ja np kiedyś zauważyłam większą ilośc rozdwojonych końcówek na pasmach z przodu i ślęczałam nad składami wszystkich kosmetyków włosowych dumając, co robię nie tak, dopóki mnie nie oświeciło, że winna jest moja nowa kurtka z metalowym suwakiem i to, że często nosiłam wtedy włosy rozpuszczone albo warkocz na boku, który ocierał się o ten suwak.

Nie farbuję myślę, że może to być kwestia właśnie jakiegoś urazu mechanicznego.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 13:51   #1113
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Nie farbuję myślę, że może to być kwestia właśnie jakiegoś urazu mechanicznego.
U mnie to było spanie, miałam poniszczoną wierzchnią warstwę włosów przez tarcie łbem o bawełnę po 8 godzin dziennie. Kupiłam sobie satynę poliestrową na poduszkę i jeszcze uszyłam sobie z niej gumkę, którą związuję włosy w palmę do spania. Włosy się po tym ślizgają, żadna krzywda im się nie dzieje, rano wyglądają dużo lepiej.
Powiesiłam sobie też śliską jesienną kurtkę na fotelu przy kompie i teraz nie niszczą się też jak tam siedzę.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 07:16   #1114
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88070433]U mnie to było spanie, miałam poniszczoną wierzchnią warstwę włosów przez tarcie łbem o bawełnę po 8 godzin dziennie. Kupiłam sobie satynę poliestrową na poduszkę i jeszcze uszyłam sobie z niej gumkę, którą związuję włosy w palmę do spania. Włosy się po tym ślizgają, żadna krzywda im się nie dzieje, rano wyglądają dużo lepiej.
Powiesiłam sobie też śliską jesienną kurtkę na fotelu przy kompie i teraz nie niszczą się też jak tam siedzę. [/QUOTE]


Wow, podziwiam zaangażowanie
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 08:39   #1115
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Wczoraj olejowałam włosy na sucho i niestety ale szampon dobrze nie wymył olejku.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 08:46   #1116
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Wczoraj olejowałam włosy na sucho i niestety ale szampon dobrze nie wymył olejku.
Czym olejowałaś?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 10:03   #1117
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Wczoraj olejowałam włosy na sucho i niestety ale szampon dobrze nie wymył olejku.
Następnym razem spróbuj najpierw potrzymać parę minut jakąś odżywkę z olejkami, one zmywają dużo lepiej niż szampony.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-16, 18:34   #1118
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Wczoraj olejowałam włosy na sucho i niestety ale szampon dobrze nie wymył olejku.
Ile oleju nałożyłaś? Miałam ten problem gdy dawałam za dużo oleju. Teraz mam oliwę z oliwek i nakładam oszczędnie bo była droga i już mi się nie zdarza nie domyć włosów

Witam się po urlopie
Dzisiaj już wjechała oliwa z oliwek na długość a na skórę głowy terapia ajurwedyjska z ortientany z olejkiem miętowym. Od razu mi lepiej
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:49   #1119
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 351
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Moje włosy po glinkach na długości są tępe. Ale peeling z glinki czarnej działa świetnie na moją skórę głowy, dlatego je czasem poświęcam dla tego peelingu. Od następnego mycia wracają do normy. Miałam raz szampon z dużą zawartością glinki i po nim włosy były nijakie.

Ja ostatnio olejuję raczej dużo i jest fajnie. [COLOR="Silver"]
No właśnie moje też takie zaczęły się robić i już zwątpiłam. Kiedyś używałam glinkowego loreala i super mi się spradzał teraz też tak jest, ale tylko na te włosy gdzie mam naturalki, ale na dłguości , które są rozjaśniane to bardzo średnio.

Ja Wam powiem Dziewczyny, że też wróciłam do olejowania i w ogóle nie wiem dlaczego zrezygnowałam z tej formy ielęgnacji, wydawało mi się, że latem przy tych upałach olejowanie włosów będzie jeszcze bardziej obciążało moje włosy.

W każdym razie teraz mam taaaakie cudowne włosy po olejowaniu, że nie mogę się ich nadotykać. Wczoraj miałam chyba Włosing życia - naolejowałam olejem pracaxi od Anwen , umyłam szamponem chelatującym od Agnieszki, nałożyłam balsam regenerujący z Ecolabi i włosy bajka - miękkie, psuszste, gładkie, mięciutkie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 17:06   #1120
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Nakładałam aplikatorem tzn. psikała sobie po włosach, moim zdaniem nałożyłam mniej, niż jak nakładałam rękoma.
Musze teraz zmieszać olejek z odzywką (rycynowy olejek).
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 17:10   #1121
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Nakładałam aplikatorem tzn. psikała sobie po włosach, moim zdaniem nałożyłam mniej, niż jak nakładałam rękoma.
Musze teraz zmieszać olejek z odzywką (rycynowy olejek).
Nie spodziewałam się, że olejujesz włosy, bo nigdy o tym nie napisałaś w Dzienniku regeneracji włosów.

Pseudofeministko, chodzi Ci o ten w seledynowym opakowaniu? Też używałam.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 20:29   #1122
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej. Mogę dołączyć? dbam o wlosy od jakichś 8 lat, 2 lata temu popełniłam życiowy błąd i je obcielam teraz uparcie zapuszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:34   #1123
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 351
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się, że olejujesz włosy, bo nigdy o tym nie napisałaś w Dzienniku regeneracji włosów.

Pseudofeministko, chodzi Ci o ten w seledynowym opakowaniu? Też używałam.
Tak o ten !


Rycynę bardzo ciężko jest zmyć!
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 12:12   #1124
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Witaj mika135 masz jakieś zdjęcia swoich włosów? Jak wygląda Twoja pielęgnacja?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 13:48   #1125
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się, że olejujesz włosy, bo nigdy o tym nie napisałaś w Dzienniku regeneracji włosów.

Pseudofeministko, chodzi Ci o ten w seledynowym opakowaniu? Też używałam.
Bo łatwiej mi jest kopiować i nie chce mi się dopisywać, że czasami nakładam olejek, ale zacznę
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 14:28   #1126
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Bo łatwiej mi jest kopiować i nie chce mi się dopisywać, że czasami nakładam olejek, ale zacznę
Ekstra
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 18:26   #1127
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Witaj mika135 masz jakieś zdjęcia swoich włosów? Jak wygląda Twoja pielęgnacja?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Zdjęcia zrobię jakieś jutro, choć narazie szału nie ma (A był, no ale każdy popełnia błędy ). Włosy myje co 2-3 dzień, staram się przed każdym myciem olejowac włosy, najczęściej na podkład. Wyjątkiem są dni kiedy mam zamiar dac im protein . Olej czasem emulguje A czasem zmywam po prostu mocniejszym szampanem. Najczęściej używam szamponu babydream. Staram się zachować równowagę peh obserwując swoje włosy, zazwyczaj widzę czego aktualnie potrzebują. Oczywiście po myciu i masce/odzywać zabezpieczamy końce jakimś serum silikonowym. Obecnie na porost używam wcierki z apteczki agafii, a przed myciem na skalp oleju musztardowego, zazywam suplement biotemax i pije skrzypokrzywe niedawno skończyłam wcierka sattva szafran i cynamon, ale nie zauważyłam jakiegoś dużego działania. Mecze się z wypadaniem włosów od kilku miesięcy (podejrzewam,że ma to związek z odstawieniem antykoncepcji hormonalnej). Zdjęcia postaram si2 wrzucić jutro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 22:09   #1128
Amarisha
Raczkowanie
 
Avatar Amarisha
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 198
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej.
Dawno się nie odzywałam, ale ciągle mi ostatnio brakowało na wszystko czasu. O włosy nadal dbam, raz jest lepiej, a raz gorzej. Ogólnie widzę, że moje włosy lubią oleje, więc nadal raz w tygodniu je nakładam.
Byłam u fryzjera pofarbować włosy. Od wielu już lat farbowałam je na blond, ostatnio sama albo z pomocą koleżanki. Nie udawało mi się osiągnąć takiego koloru jaki bym chciała i te włosy spod spodu zawsze były żółte. Fryzjerka mi doradziła przyciemnienie odrostu, podobno przy jasnej karnacji dobrze to wygląda, twarz jest wyraźniejsza. No i zrobiłam, mam od góry ciemne, a potem przechodzą w jasny chłodny blond i jest to taki kolor blondu jaki chciałam mieć. Jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do tej zmiany, jak robię włosy w kitkę to wyglądam jakbym miała brązowe, ale ogólnie jestem zadowolona, bo rzeczywiście twarz inaczej wygląda.
Amarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 01:23   #1129
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
Zdjęcia zrobię jakieś jutro, choć narazie szału nie ma (A był, no ale każdy popełnia błędy ). Włosy myje co 2-3 dzień, staram się przed każdym myciem olejowac włosy, najczęściej na podkład. Wyjątkiem są dni kiedy mam zamiar dac im protein . Olej czasem emulguje A czasem zmywam po prostu mocniejszym szampanem. Najczęściej używam szamponu babydream. Staram się zachować równowagę peh obserwując swoje włosy, zazwyczaj widzę czego aktualnie potrzebują. Oczywiście po myciu i masce/odzywać zabezpieczamy końce jakimś serum silikonowym. Obecnie na porost używam wcierki z apteczki agafii, a przed myciem na skalp oleju musztardowego, zazywam suplement biotemax i pije skrzypokrzywe niedawno skończyłam wcierka sattva szafran i cynamon, ale nie zauważyłam jakiegoś dużego działania. Mecze się z wypadaniem włosów od kilku miesięcy (podejrzewam,że ma to związek z odstawieniem antykoncepcji hormonalnej). Zdjęcia postaram si2 wrzucić jutro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twój plan pielęgnacji wygląda bardzo dobrze czekam na zdjęcia


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Amarisha fajnie że jesteś zadowolona z koloru to fskt że blond robiony i fryzjera zawsze wyjdzie ładniej i rowniej

Ja od miesiąca również jestem blondynką co prawda do docelowego koloru jeszcze trochę brakuje ale już jest lepiej niż wcześniej (czyli nierówny jasny brąz z plamami po domowym ściąganiu koloru). Kondycja włosów o dziwo bardzo dobra jak po rozjaśnianiu ale myślę że to zasługa regularnego olejowania i silikonów

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 18:14   #1130
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Hej.
Dawno się nie odzywałam, ale ciągle mi ostatnio brakowało na wszystko czasu. O włosy nadal dbam, raz jest lepiej, a raz gorzej. Ogólnie widzę, że moje włosy lubią oleje, więc nadal raz w tygodniu je nakładam.
Byłam u fryzjera pofarbować włosy. Od wielu już lat farbowałam je na blond, ostatnio sama albo z pomocą koleżanki. Nie udawało mi się osiągnąć takiego koloru jaki bym chciała i te włosy spod spodu zawsze były żółte. Fryzjerka mi doradziła przyciemnienie odrostu, podobno przy jasnej karnacji dobrze to wygląda, twarz jest wyraźniejsza. No i zrobiłam, mam od góry ciemne, a potem przechodzą w jasny chłodny blond i jest to taki kolor blondu jaki chciałam mieć. Jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do tej zmiany, jak robię włosy w kitkę to wyglądam jakbym miała brązowe, ale ogólnie jestem zadowolona, bo rzeczywiście twarz inaczej wygląda.
Fryzjer fryzjerowi nie równy ale dobrze, że trafiłaś na dobra fryzjerkę i jesteś zadowolona z efektu
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 11:07   #1131
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Twój plan pielęgnacji wygląda bardzo dobrze czekam na zdjęcia


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Amarisha fajnie że jesteś zadowolona z koloru to fskt że blond robiony i fryzjera zawsze wyjdzie ładniej i rowniej

Ja od miesiąca również jestem blondynką co prawda do docelowego koloru jeszcze trochę brakuje ale już jest lepiej niż wcześniej (czyli nierówny jasny brąz z plamami po domowym ściąganiu koloru). Kondycja włosów o dziwo bardzo dobra jak po rozjaśnianiu ale myślę że to zasługa regularnego olejowania i silikonów

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Wrzucam zdjęcie. Od 2 miesięcy zbieram się do podciecie końcówek, ale ciągle brakuje czasu. No i farba nieciekawa już, bo również 2 miesiące niefarbowane. Włosy po olejowaniu na noc olejkiem babydream, zemulgowane kallosem, umyte szampanem babydream, na 15 minut balsam propolisowym. Zabezpieczone olejkiem z isany. Same wyschly PSX_20200820_120342.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 13:46   #1132
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mika315 fajne włoski, wyglądają zdrowo

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:26   #1133
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie. Od 2 miesięcy zbieram się do podciecie końcówek, ale ciągle brakuje czasu. No i farba nieciekawa już, bo również 2 miesiące niefarbowane. Włosy po olejowaniu na noc olejkiem babydream, zemulgowane kallosem, umyte szampanem babydream, na 15 minut balsam propolisowym. Zabezpieczone olejkiem z isany. Same wyschly Załącznik 7725302

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po mimo, że nie farbowałaś 2 miesiące włosy maja ładny kolor i wyglądają na zdrowe.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:33   #1134
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Powoli wracają do zdrowia wcześniej były takie (załączam zdjecia), ale ponad 2 lata temu zachciało mi się blond boba 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PSX_20200820_163211.jpg (112,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PSX_20200820_163152.jpg (87,5 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez mika315
Czas edycji: 2020-08-20 o 15:34
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 16:23   #1135
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ile pięknych włosów

U mnie sukces, mogę zapleść warkocza. Jeszcze kilka pasm od spodu ucieka ale i tak się cieszę
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 11:26   #1136
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 60d64c77414195c3f1000bfc6 e843f4303cd6908_5f3f00746 80ed Pokaż wiadomość
Ile pięknych włosów

U mnie sukces, mogę zapleść warkocza. Jeszcze kilka pasm od spodu ucieka ale i tak się cieszę
Kto to usunął konto i dlaczego?

Wczoraj nałożyłam o połowę więcej maski niż zazwyczaj, do tego kapnęłam trochę kokosa. Mam super mięciutkie włosy
W ogóle chyba za mało nakładam masek, od jakiegoś czasu dokładam więcej, bo wyczytałam, że wielkość orzecha włoskiego, na krótkie pół? Wiem, że to zależy od wielu czynników, ale zauważyłam, że służy mi gdy dokładam ich trochę więcej. Wyglądają na takie 'dokarmione', są bardziej mięsiste. Ja ogólnie jestem oszczędna, a potem zużywam te kosmetyki miesiącami, a nawet latami
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 12:13   #1137
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja nigdy nie żałuję odżywek i masek przy myciu. Nakładam dotąd, dopóki nie czuję że wszystkie włosy są dokładnie pokryte produktem

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 13:59   #1138
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
Powoli wracają do zdrowia wcześniej były takie (załączam zdjecia), ale ponad 2 lata temu zachciało mi się blond boba 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tym drugim zdjęciu wyglądają lepiej, zdrowiej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 14:45   #1139
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

mika315 piekne włoski..jest potencjał

a kto to usunął konto i dlaczego?

czekoladka3 ja rownież lubię maski i odżywki,wymęczylam kallos omega i moge otworzyć coś z zapasów.Choc ostatnio dostalam tez kilka kosmetykow od mamy To co jej nie pasuje, to zazwyczaj mi pasuje, co powiecie o tej serii bo mi jakos nie podeszły?
Ponoć fajne ,ale nie polubiłam się :biotyna i kolagen ..https://allegro.pl/oferta/odzywka-do...nem-9507736290

Myślę,że w grudniu przekroczę linię zapięcia stanika..a nawet szybciej..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 18:19   #1140
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 351
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
mika315 piekne włoski..jest potencjał

a kto to usunął konto i dlaczego?

czekoladka3 ja rownież lubię maski i odżywki,wymęczylam kallos omega i moge otworzyć coś z zapasów.Choc ostatnio dostalam tez kilka kosmetykow od mamy To co jej nie pasuje, to zazwyczaj mi pasuje, co powiecie o tej serii bo mi jakos nie podeszły?
Ponoć fajne ,ale nie polubiłam się :biotyna i kolagen ..https://allegro.pl/oferta/odzywka-do...nem-9507736290

Myślę,że w grudniu przekroczę linię zapięcia stanika..a nawet szybciej..

Wydaje mi sie, ze to sa posty Annulki , ale dlaczego skasowala konto, to nie mam bladego pojecia Moze miala nas dość :P


Ja melduje radosny powrot do Banfi. Skalp wzglednie uspokojony, nic sie nie dzieje. Od kilku myc stosuje Banfi i znowu odnosze wrazenie, ze wlosy sporo mi urosly.



Ale ostatnio jak jest taka duchota znowu nie moge dojsc do ladu z wlosami, sa spuszone i sredniawe. Wydaje mi sie, ze to przez humektantny. A znowlu jak postawie na typowo emolientowa pielegnacje to wlosy sa przyklepane i sie straczkuja. Chociaz zastanawiam sie czy to nie czas na szampon z slsem , nigdy nie pamietam kiedy go uzywam, a ten czas tak szybko plynie, ze moze byc tez i to
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.