Senator Olchowa k. Rzeszowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 18:39   #1
autentyczna
Przyczajenie
 
Avatar autentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Smile

Senator Olchowa k. Rzeszowa


Witam.
Jak w tytule. Planujemy wesele na 2014r i zastanawiamy się z chłopakiem nad wyborem sali czy któraś z Was miała albo zna kogoś kto miał wesele w Senatorze w Olchowej k. Rzeszowa ? A może byłyście gości ? Bardzo prosze o pomoc, niestety na internecie nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat organizowanych tam wesel. Byłam w Senatorze na balu sylwestrowym, i byłam bardzo zadowolona. Jedzenie super jak i obsługa aczkolwiek nie wiem jak z weselami. Proszę pomóżcie

Edytowane przez autentyczna
Czas edycji: 2012-07-02 o 18:40
autentyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 20:35   #2
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Byłam tam pytać o wesele... ale ... właściciel był niemiły, powiedział, że jak to miejsce mi sie nie podoba to on już nie wie co mogłoby mi się podobać. Cena w stosunku do menu też nie ciekawa i wyszło, że dużo rzeczy trzeba byłoby dokupić. Fajnie jest naookoło, to trzeba przyznać, ale jak dla mnie trochę fatalna akustyka, weszliśmy w 5 osób na salę i tak odbijało echo, że szkoda gadać. Co do wesel słyszałam o nich średnie opinie - rozmawiałam z moja fryzjerką, ktora czesze mnóstwo panien młodych.
Ja polecam ci kawałek dalej hotel Ines w Sędziszowie, koło trasy A4 sama zdecydowałam się tam na wesele, gdzie salę dopiero rozbudowywali i goście bardzo chwalili jedzenie, mnóstwo i pyszne, taras - super przede wszystkim dla dzieci i starszych też bo goście się nie rozchodzą i salę widzą cały czas. Ogromna przestrzeń, każde swobodnie się poruszał, nie bylo ścisku itd. Pani manager super kobieta- wszystko było dopilnowane, w umowie było że napoje limitowane, ale ona dała nam bez limitu, nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, ale wiadomo, każdemu podoba się coś innego. Jednak jak masz czas to obejrzyj salę, prosta ale z klasą. Możesz wejśc na ich stronkę, ale zdjęcia są stare więc musiałabyś wejść w wirtualną podróż po hotelu. W razie pytań pisz
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 09:30   #3
autentyczna
Przyczajenie
 
Avatar autentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Jeśli chodzi o wygląd to mi sie podoba, jedzonko też świetne. Niby zwykłe ale inaczej zrobione. Sądzę. że dla każdego coś się znajdzie. Nie wiem po prostu jak z organizacją wesel. Kurczę nigdzie nie moge znaleźć i się boję. Co do akustyki to na pewno zależy to od ilości ludzi na sali. Podjadę również do Ines i oglądne sale. O Matko , jak cięzko jest coś znaleźć odpowiedniego i ładnego. Nie sądziłam, że będzie tak ciężko
autentyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:10   #4
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

oczywiście każdemu i tak nie dogodzisz, więc niczym się nie martw. Ja mówię jakie miałam doświadczenia z tym miejscem... wesele miałam całkiem niedawno bo niewiele ponad miesiąc temu do tego czasu jak goście widzą mnie czy rodziców to jeszcze chwalą lokal. Potem jak rozmawiałam z moją fryzjerką to powiedziała mi kilka średnich opinii na temat senatora, ale dokładnie nie pamiętam co, bo już nie zwracałam na to uwagi. Nic się nie martw, na pewno coś znajdziesz. A ile chcą od osoby w Senatorze i za jaki zestaw?
U nas tez było mnóstwo jedzenia i dość różnorodnego, np łosoś w cieście naleśnikowym, albo ze szpinakiem (pycha!), więc jak masz ochotę to jest na prawdę duży wybór. My raczej poszliśmy w jedzenie tradycyjne, ale było kilka bardziej wyszukanych pozycji.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-07-04 o 12:12
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:19   #5
autentyczna
Przyczajenie
 
Avatar autentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

W Ines malutko miejsca Tak ciasno troszkę i nie ma przestrzeni. Ale bardzo ładnie. Nie wiem sama :/ W Senatorze chcą sporo i za wszystkie dodatki trzeba dopłacać więc za taki zestaw który nas interesuje wychodzi ze wszystkim ok 200zł za osobę.
POMOCYYYYYY
autentyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:46   #6
Renatarzeszow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Też miałam przyjemność brać udział w przyjęciu weselnym w Senatorze i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego miejsca. Obsługa była na najwyższym poziomie, do tego jedzenie było przepyszne. Sala chyba najładniejsza na Podkarpaciu, przestronnie, z wyjściem na piękny ogród.Moje dziecko też miało co robić, na zewnątrz znajduje się plac zabaw, a wewnątrz na sali był zrobiony osobny kącik zabaw dla dzieci. Właściciel był obecny, ale nie przeganiał mojej pociechy, wręcz przeciwnie, zachęcał do zabawy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Hotel Senator jako idealne miejsce do organizacji wesel.
Renatarzeszow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:43   #7
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez autentyczna Pokaż wiadomość
W Ines malutko miejsca Tak ciasno troszkę i nie ma przestrzeni. Ale bardzo ładnie. Nie wiem sama :/ W Senatorze chcą sporo i za wszystkie dodatki trzeba dopłacać więc za taki zestaw który nas interesuje wychodzi ze wszystkim ok 200zł za osobę.
POMOCYYYYYY
mało miejsca?? a na której sali byłaś? goście wręcz zachwyceni byli przestronnością sali i każdy potem to podkreślał... wesele było na 120 osób ale spokojnie zmieściłoby się jeszcze kolejne 60, a nawet więcej
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 09:04   #8
SavaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Naruszenie regulaminu. Reklamy na portalu są płatne.


Droga administracjo jakie reklamy ???

Edytowane przez SavaX
Czas edycji: 2013-09-14 o 21:37
SavaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:09   #9
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Ja ostatnio nocowałam w Senatorze i obiekt bardzo mi się podobał. Bardzo przyjemna obsługa, sala balowa przepiękna i klimatyczna
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:12   #10
toffi28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 17
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Byłam tam w weekend na weselu, sala rzeczywiscie ładna ogrod też wodospadziki fajny klimat, obok plac zabaw dla dzieci. Na minus napewno jedzenie niezbyt smaczne i do tego bardzo mało, do stolika trafiło juz zimne. Jesli cos sie skończyło np: sałatka to juz nie donosili. Ja juz co prawda jestem dawno po sślubie ale nie wybralabym tego miejsca.
toffi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 16:14   #11
klaudiaa538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Senator Olchowa k. Rzeszowa

Jak w tym roku jest na weselu w Senatorze ?
klaudiaa538 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-13 17:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.