Panny Młode 2021 cz. II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-14, 06:55   #2101
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Mnie jeden taki typ w pracy ostatnio zaczął straszyć 4 falą w sierpniu i kazałam mu się od*****ć bo już mnie serio wkurza takie gadanie Kompletnie się nie przejmuję na razie, zostało 32 dni do ślubu, dziś wpłaciłam drugą zaliczkę za knajpę, babcia czuje się trochę lepiej po zmianie leków i jakoś tak wierzę że będzie dobrze!

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



My też zaraz po ślubie lecimy, ale mamy podejście że cokolwiek nie będzie to lecimy i koniec Będziemy po prostu obserwować sytuację i kupimy coś na laście
My też to przezywalysmy w kwietniu i maju - z każdej strony było słychać tylko negatywne wiadomości, nawet tutaj na wątku się z tym spotkałyśmy, więc jakby wiem o co chodzi

Nie chcieliśmy czekać na lasty, bo tak zrobiliśmy dwa lata temu w sezonie i zostały same mocno średnie miejscówki. Wtedy na jakieś 12h przed lotem zdecydowaliśmy się na Macedonię.
Super lasty są w maju i jeszcze na początku czerwca, za rok chcę tak lecieć, bo ceny w sezonie to przegięcie. Nasza wycieczka w ciągu kilku dni poszła o 500 zł/os w górę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 08:06   #2102
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My zdecydowaliśmy,że alkohol, prezenty dla gości, winietki, kupujemy na ostatnią chwilę, bo nie pijemy wódki i nie wiem co bym zrobiła z takim zapasem, w razie zakazu wesel. Coraz więcej gadają o tej 4 fali. Mam nadzieję,że jednak obostrzenia pójdą jak we Francji czy Grecji i dotyczyć będą nieszczepionych. Wczoraj jeden restaurator mówił, że jeżeli ma wybór- znów się zamknąć całkiem, albo obsługiwać jedynie zaszczepionych, to woli pracować. Ale wiadomo, rzecznik MZ, już gadał.,że to dane wrażliwe o zdrowiu i Rodo i nie ma co liczyć na takie różnicowanie ludzi...
Mamy zamówione noclegi w Pradze po ślubie i bardzo chciałabym pojechać na tę mini podróż! Mam nadzieję,że ta fala jakaś taka lżejsza będzie przez te szczepienia. Ale media podgrzewają ostro atmosferę...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 09:13   #2103
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja coraz częściej słyszę że właśnie obostrzenia mają być głównie dla niezaszczepionych i mają je wprowadzać tak że będą patrzeć na województwa, jeżeli tak będzie to chyba mogę być spokojna bo w pomorskim ponad 50% jest już zaszczepionych.. najgorzej właśnie że media wszystko podsycają i napędzają.. może wcale nie być aż tyle zakażeń co ostatnimi falami, tego staram się trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 10:35   #2104
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A ja coraz częściej słyszę że właśnie obostrzenia mają być głównie dla niezaszczepionych i mają je wprowadzać tak że będą patrzeć na województwa, jeżeli tak będzie to chyba mogę być spokojna bo w pomorskim ponad 50% jest już zaszczepionych.. najgorzej właśnie że media wszystko podsycają i napędzają.. może wcale nie być aż tyle zakażeń co ostatnimi falami, tego staram się trzymać
ja też z pomorskiego Ale mam niepokój co do wakacji, że u nas jednak turyści będą katalizatorami zakażeń Chciałabym by te
ewentualne obostrzenia nie dotyczyły naszych wesel
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 10:47   #2105
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja też z pomorskiego Ale mam niepokój co do wakacji, że u nas jednak turyści będą katalizatorami zakażeń Chciałabym by te
ewentualne obostrzenia nie dotyczyły naszych wesel
Wydaje mi się że pod koniec sierpnia faktycznie może być wzrost bo będą wracać z wakacji no ale na pewno od razu nie strzeli 30 tysięcy 🤪 więc moze poczekają z obostrzeniami wkoncu ludzie po coś się szczepią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 11:13   #2106
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

do końca wakacji jeszcze daleko... może rząd podchwyci pomysł Francji i Polacy też masowo ruszą do szczepień i obejdzie się bez zamykania wszystkiego
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 11:34   #2107
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
do końca wakacji jeszcze daleko... może rząd podchwyci pomysł Francji i Polacy też masowo ruszą do szczepień i obejdzie się bez zamykania wszystkiego
ten pomysł bardzo mi się podoba Już nawet niekoniecznie w kontekście wesela, ale ogólnie Na logikę, jak zachęcić ludzi do szczepień, skoro zamkną wszystko dla wszystkich?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-14, 18:35   #2108
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Coś tu nam się cicho zrobiło ostatnio, dziewczyny zabiegane przed ślubami, kto teraz w kolejce ? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 20:49   #2109
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Coś tu nam się cicho zrobiło ostatnio, dziewczyny zabiegane przed ślubami, kto teraz w kolejce ? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw Poli, potem Leille a potem ja
U nas dziś dokładnie miesiąc.
Byłam dziś na próbnym make-upie ale nie jestem do końca zadowolona bo wyszło oko trochę za ciemne. Ale ogólnie babeczka mega pro, i bardzo starannie mnie pomalowała więc z niej nie zrezygnuję tylko powiem jej żeby było trochę delikatniej
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 20:54   #2110
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Najpierw Poli, potem Leille a potem ja
U nas dziś dokładnie miesiąc.
Byłam dziś na próbnym make-upie ale nie jestem do końca zadowolona bo wyszło oko trochę za ciemne. Ale ogólnie babeczka mega pro, i bardzo starannie mnie pomalowała więc z niej nie zrezygnuję tylko powiem jej żeby było trochę delikatniej
Że ja następna?

Nawet się nie zorientowałam, raaaany



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 20:57   #2111
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Że ja następna?

Nawet się nie zorientowałam, raaaany



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na to wychodzi z naszej rozpiski Kochana

Jeszcze Ciri musi nam zdać relację i pokazać fotki !
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-15, 08:33   #2112
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ten czas pędzi jak szalony!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 10:04   #2113
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja już 2 miesiące po ślubie ️ Czekamy na urlop, zdjęcia i mąż remont jakiś czas temu zaczął. Jeszcze nie mieszkamy razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 10:06   #2114
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Powiem wam że z naszymi niektórymi gośćmi gorzej jak z dziećmi 🤦☠♀️ minął już czas na potwierdzenie a proszę się od tygodnia czy będą, odczytują wiadomości i nie odpisują no dziecinada, albo ktoś chce być albo nie nie kumam tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 10:08   #2115
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Powiem wam że z naszymi niektórymi gośćmi gorzej jak z dziećmi 🤦☠♀️ minął już czas na potwierdzenie a proszę się od tygodnia czy będą, odczytują wiadomości i nie odpisują no dziecinada, albo ktoś chce być albo nie nie kumam tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie było podobnie. bez dzwonienia się nie obeszło... a co najdziwniejsze. odpowiedzi były pół na pół. połowa wielce zdziwiona czemu dzwonię skoro oni przy zapraszaniu powiedzieli że będą a druga połowa zaskoczona, że oni myśleli, że jak się nie odzywają, to jest oczywiste, że ich nie będzie
jesczze rozumiem tych co nie chcieli przyjść. może obawiali się że będą się musieć tłumaczyć
ale Ci co chcieli przyjść? co za problem odpisać na wiadomość

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-07-15 o 10:10
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 15:06   #2116
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

dziewczyny planujemy wyskoczyć na mazury - 5-6 dni.
jest tu ktoś z okolic lub byłyście i możecie coś polecić?

będziemy z psem.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 17:54   #2117
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
u mnie było podobnie. bez dzwonienia się nie obeszło... a co najdziwniejsze. odpowiedzi były pół na pół. połowa wielce zdziwiona czemu dzwonię skoro oni przy zapraszaniu powiedzieli że będą a druga połowa zaskoczona, że oni myśleli, że jak się nie odzywają, to jest oczywiste, że ich nie będzie
jesczze rozumiem tych co nie chcieli przyjść. może obawiali się że będą się musieć tłumaczyć
ale Ci co chcieli przyjść? co za problem odpisać na wiadomość
U nas o dziwo sporo gości odezwało się samo. Ja musiałam pisać tylko do jednego wujka i jednej koleżanki. A tż chyba do 2 czy 3 osób. Więc myślałam że będzie gorzej.

Wczoraj odebrałam obrączki po zrobieniu graweru Dziś byłam u Pani z kwiaciarni dogadać szczegóły A teraz lecę na kino pod gwiazdami na plaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 18:27   #2118
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny czas bardzo szybko leci, u nas tez juz prawie 2 miesiace po slubie, choć myslalam ze po wszystkim bedzie jakis spokoj i chwila wytchnienia a jest wręcz odwrotnie...udalo nam się polecieć w podroz do Kenii bylo cudownie ! Dzis dostalam robocze zdjęcia ślubne i jestem tak wkurzona ze szkoda słów...fotograf całkowicie nie wywiazal sie z ustalen bo zależało nam na większej ilości zdjęć w kosciele w domu i rodzinnych, a jest 80% w wesela..oczywiście przy 40 osobach mam wrażenie że ci ludzie sa na każdym zdjęciu za to mnie i meza nie ma praktycznie wcale...do tego te zdjęcia są jakies bez wyrazu nie wiem czy to wina pogody bo padal deszcz czy fotografa....na większości mam jakieś dziwne miny albo na zdjęciach jestem wykadrowana albo ja albo maz..ogólnie porażka... no ale fajnie było tak po czasie przypomnieć sobie jeszcze raz ta impreze.. mam nadzieję że choć wybiorę z 50 zdjec zeby rodzicow zrobic albumy
PS. Zazdroszcze dla tych, które są jeszcze przed! To taki niesamowity dzien 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 18:43   #2119
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mamy obrączki do przymiarki. Jakoś na przyszły tydzień się umówimy. Przymiarka czy rozmiar ok (bo jest lato, palce puchną, a zamawiane były jeszcze zimą) + pobranie odcisków, które będą wygrawerowane wewnątrz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-16, 10:30   #2120
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Witam się jako żona
Nie wiem co napisać, bo głowę mam pełną myśli, ale było naprawdę fantastycznie

O dziwo ani ja ani tż się nie stresowalismy. Szykowaliśmy się w swoich domach rodzinnych. Atmosfera była wesoła, dom pełen ludzi więc nie było czasu na nerwy. Po błogosławieństwie już razem pojechaliśmy do kościoła.
Wejście do kościoła z tatą było pełne emocji i dla nas i dla gości
Przysięgę mówiliśmy z uśmiechem na twarzy
Mieliśmy dodatkową oprawę muzyczną i nie żałuję żadnej złotówki, piękne to było 🤩
Dodatkowo mieliśmy transmisje na żywo, więc cała rodziną zza granicy była z nami

Wesele też było ekstra pierwszy taniec nawet nam jako tako wyszedł
Na sali bawiliśmy się do 5.30 rano, potem impreza w pokoju do 7
Następnego dnia o 10 zjedliśmy śniadanie w hotelu i o 12 zaczęły się poprawiny. Ludzie zaczęli znowu się bawić, tańczyć. Było wesoło
Na sali skończyło się o 19, ale część osób wyciągnęła nas jeszcze do pubu. Nie wiem skąd mieliśmy siły, ale impreza trwała dalej 🥳

W hotelu została większość gości i to był super pomysł, bo od rana wszyscy czuli klimat zabawy

Jak wstaliśmy w dzień ślubu to powiedzieliśmy sobie, że już na nic nie mamy wpływu, więc nie ma co się stresować. Wszystko płynęło swoim tempem.

Wszyscy usługodawcy spisali się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyborów.

Z mniej przyjemnych to 3 osoby nie przyszły na wesele i nawet nie dali znać.

Mogłabym pisać i pisać, ale starałam się to wszystko jak najbardziej streścić wszyscy zawsze mówili, że strasznie szybko leci. Faktycznie, to było najszybsze kilka dni w naszym życiu

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z was , które są jeszcze przed, żeby nic nie zakłóciło realizacji waszego pięknego dnia ️ i żeby tak jak u nas, goście tańczyli do białego rana

Pozdrawiam ze słonecznej Albani


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! super, że wszystko było tak jak chcieliście i podziwiam za energię, chociaż jak jest adrenalina to człowiek nagle może więcej i dłużej niż mu się pierwotnie zdawało udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Nie martw się ja też się martwię mam drugi tydzień września i boje się że się nie zalapie, ale moim zdaniem postraszyc trochę muszą, nie po to się ludzie szczepią żeby zaraz znowu pozamykać wszystko, gdzieś czytałam własnie też o tym sierpniu ale Ci naukowcy co opracowują przebieg epidemii mówili że pod koniec sierpnia może być wzrost zakażen ale kulminacja ma być na przełomie września/października więc staram się być na razie spokojna..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Właśnie przeczytałam na wp że ten doradca premiera mowi że lockdown ma być robiony regionalnie nie na całą Polskę i najważniejsze daty kiedy podejmą jaka kolwiek decyzję o tym to koniec sierpnia początek września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też czytałam wypowiedzi naukowców, że jak będzie kolejna fala to nie tak jak politycy mówią w połowie sierpnia tylko w połowie września.

Ja jestem dobrej myśli. Nasze wesele jest w pierwszą sobotę sierpnia, więc wątpię, żeby się miało coś do tego czasu diametralnie zmienić, w ogóle myślę, że cały sierpień jest bezpieczny.

Do ślubu zostało 21 dni

Sporo załatwiliśmy w tym tygodniu. We wtorek kupiliśmy napoje i wina i zamówiliśmy wódkę (piwo mamy lane w lokalu). W środę tż miał pierwszą przymiarkę garnituru, potem ostatnia lekcja tańca przypominająca, spotkanie z dekoratorkami i już wszystko ustalone od A do Z, spotkanie z liderem zespołu i to samo - ustalony cały harmonogram. Wczoraj odebraliśmy wódkę, dzisiaj tż pojechał na drugą przymiarkę garnituru i później jedziemy zamówić tort i słodkości na słodki stół. Ja jeszcze dzisiaj muszę zamówić sukienkę na drugi dzień (w sensie na to śniadanie, żeby jakoś wyglądać), zamówię taką letnią, białą, muślinową sukienkę ze wstążeczkami przy ramiączkach, taka co i później założę w lecie. Jutro i w niedzielę robię sobie przerwę i w poniedziałek siadam do wybierania konkretnych stołów dla gości, uzupełniania szablonu winietek dla dekoratorek itp. Dzieje się
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 16:30   #2121
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Przyszła moja druga sukienka na panieński i teraz myślę w której wystąpić 🤪🤪🤣🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 14:36   #2122
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zapraszam na mega długa relacje na grupie Niestety już widzę że FB zjadło jakośc zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 07:10   #2123
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ciri, gratuluję

Teraz czekamy na Poli )

Mi troszkę szkoda, że to
wszystko już za nami 🥺🤩
Ciesze się, że czekamy jeszczcze na film i zdjęcia i będzie można 'przezyć to jeszcze raz '.


Kat, pokaż fotki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 09:33   #2124
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ciri, gratuluję

Teraz czekamy na Poli )

Mi troszkę szkoda, że to
wszystko już za nami 🥺🤩
Ciesze się, że czekamy jeszczcze na film i zdjęcia i będzie można 'przezyć to jeszcze raz '.


Kat, pokaż fotki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wstawię wam na grupę może pomożecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 19:47   #2125
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my jutro odbieramy obrączki. 15 lipca mieliśmy termin na potwierdzenie gości, odezwały się od tego dnia dosłownie 3 osoby... Aczkolwiek wiadomo, ludzie myślą, że wystarczy potwierdzenie z maja, że będą. Ale moja przyjaciółka wczoraj napisała, że jednak nie mają z kim zostawić dzieci i będą z nimi. Teraz na weekend byliśmy poza domem i nieco się oderwałam od stresów ślubnych,ale tata mi podniósł ciśnienie, bo zadzwonił, że ksiądz z tej mojej parafii 3 tydzień nie wywiesił zapowiedzi. Że dwa tygodnie nie było nic, a teraz są jakiejś innej pary. A 20, czyli we wtorek kazał nam przyjść po odbiór zapowiedzi. Teraz mam stracha, czy on zapomniał o nas, czy może nie był zachwycony kwotą "ofiary" i po prostu olał temat i odejdziemy z kwitkiem.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 20:07   #2126
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Kat W obu wyglądasz bardzo ładnie
Do mnie przemawia bardziej druga, ale jeśli lepiej czujesz się w tej pierwszej to się nie zastanawiaj.
A poza tym, możesz po kilku godzinach zmienić na drugą
Wiesz jaki plan jest na ten wieczór?



Personal_Jesus Niestety, z tymi potwierdzeniami jest słabo. Niektorzyu zakładają, że jeśli przy wręczaniu zaproszeń mówili, że będą, to nie ma tematu. Cześć zapomina, a inni uważają, że jeśli ich nie będzie, to nie muszą nic mówić.

Niestety u nas największy problem był z rodziną...

A zapowiedziami w ogóle się nie przejmuj. Jeśli macie wątpliwości to zadzwoncie. Nasze wisiały jak akurat mieliśmy koronkę, ale szefowa tż mówiła, że widziała


My naprawdę mieliśmy super proboszcza. Był bardzo pomocny, ale jak każda z nas wie, różnie z tym bywa. Dlatego nie ma co się szczypać i z każdą wątpliwością trzeba dzwonić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Kolorowymaj
Czas edycji: 2021-07-18 o 20:08
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 03:43   #2127
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Kat W obu wyglądasz bardzo ładnie
Do mnie przemawia bardziej druga, ale jeśli lepiej czujesz się w tej pierwszej to się nie zastanawiaj.
A poza tym, możesz po kilku godzinach zmienić na drugą
Wiesz jaki plan jest na ten wieczór?



Personal_Jesus Niestety, z tymi potwierdzeniami jest słabo. Niektorzyu zakładają, że jeśli przy wręczaniu zaproszeń mówili, że będą, to nie ma tematu. Cześć zapomina, a inni uważają, że jeśli ich nie będzie, to nie muszą nic mówić.

Niestety u nas największy problem był z rodziną...

A zapowiedziami w ogóle się nie przejmuj. Jeśli macie wątpliwości to zadzwoncie. Nasze wisiały jak akurat mieliśmy koronkę, ale szefowa tż mówiła, że widziała


My naprawdę mieliśmy super proboszcza. Był bardzo pomocny, ale jak każda z nas wie, różnie z tym bywa. Dlatego nie ma co się szczypać i z każdą wątpliwością trzeba dzwonić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki stwierdziłam że taki wieczór jest raz i stawiam na błysk idę w pierwszej . Ogólnie mniej więcej znam zarys, bo sama go wymyśliłam 🤪🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 06:56   #2128
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dzieki stwierdziłam że taki wieczór jest raz i stawiam na błysk idę w pierwszej . Ogólnie mniej więcej znam zarys, bo sama go wymyśliłam 🤪🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i bardzo dobrze

Mniej niż 2 tygodnie, już dziś kiepsko spałam. Nie mogłam zasnąć bo myślałam jak to będzie, co jest jeszcze do zrobienia itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 07:29   #2129
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze

Mniej niż 2 tygodnie, już dziś kiepsko spałam. Nie mogłam zasnąć bo myślałam jak to będzie, co jest jeszcze do zrobienia itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam już od jakiegoś czasu ślubne koszmary w nocy, dziś na przykład śniło mi się że zapomnieliśmy obrączek do kościoła i dj nie przyjechał na wesele
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 07:44   #2130
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja mam już od jakiegoś czasu ślubne koszmary w nocy, dziś na przykład śniło mi się że zapomnieliśmy obrączek do kościoła i dj nie przyjechał na wesele
Haha

No mi się koszmarki śniły 2 razy w okresie wyboru zespołu/foto/video. Raz właśnie że niebyło zespołu i wesele odbywało się w moim domu rodzinnym z jakiegoś względu. A drugiego już w sumie nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.