Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 12:04   #3931
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jak wiesz, wszystkie produkty maja podana wartosc kaloryczna itd. I gosc po prostu ulozyl sobie diete z tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

W temacie maca. Smiac mi sie chce, jak ktos mowi, ze wolowina z maca to nie wolowina. Nie jem wolowiny i nie jestem w stanie zjesc ich hamburgerow. A kurczakowe burgery jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czemu chce ci sie śmiać?
ja jestem amatorem burgerów i jadłam prawie z każdego źródła, domowe itd.
No i ostatnio nie było co robić i mówię do tż chodź do maka.
Wzięliśmy.
Wyrzuciliśmy.
po prostu papier.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:07   #3932
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Ale przeciez, jeżeli chodzi o żywienie w Macu, czy innym fastfoodzie, nie chodzi tylko o tycie. Tylko o wplyw tego na nasze zdrowie.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:10   #3933
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Ale przeciez, jeżeli chodzi o żywienie w Macu, czy innym fastfoodzie, nie chodzi tylko o tycie. Tylko o wplyw tego na nasze zdrowie.
no niestety ludzie zawsze myślą o przybieraniu na wadze.
Ja mogę żreć takie rzeczy do oporu, tak samo słodycze i też nie przytyję a jeszcze schudnę. Czy to nie dziwne? dla mnie to znak, żę to serio mocno niezdrowe i nie mam zamiaru praktykować zbyt często.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:11   #3934
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
czemu chce ci sie śmiać?
ja jestem amatorem burgerów i jadłam prawie z każdego źródła, domowe itd.
No i ostatnio nie było co robić i mówię do tż chodź do maka.
Wzięliśmy.
Wyrzuciliśmy.
po prostu papier.
Chodzi o to, ze nie jem miesa wolowego. No nie i juz. I widze roznice miedzy tym, co jem (wieprzowina), a miesem z maca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:17   #3935
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Chodzi o to, ze nie jem miesa wolowego. No nie i juz. I widze roznice miedzy tym, co jem (wieprzowina), a miesem z maca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e tam nie rozumiem cię
no skoro z maka to teoretycznie wołowina, a ty jej nie jesz to trudno żebyś nie widziała różnicy.
Czy o co chodzi?
ja jem wołowinę i niestety widzę róznicę. Przeraża mnie to ;d a znam fanatykow makdonalda.. jezu
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:21   #3936
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Chodzi o to, ze nie jem miesa wolowego. No nie i juz. I widze roznice miedzy tym, co jem (wieprzowina), a miesem z maca
W maku jest wołowina, ale jest przepaść między burgerem w maku, a burgerem w knajpie specjalizującej się w burgerach ze 100% wołowiny czy zmieleniem sobie mięsa w domu i usmażeniem
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:22   #3937
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Ja lubię i prawdziwą wołowinę, i Maca Oczywiście nie ma co porównywać, ale smak tu i tu mi odpowiada. Ale Mac tylko rekreacyjnie, od święta. Nie rozumiem, jak można się tym żywić na co dzień, przecież to się przejada.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:24   #3938
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
W maku jest wołowina, ale jest przepaść między burgerem w maku, a burgerem w knajpie specjalizującej się w burgerach ze 100% wołowiny czy zmieleniem sobie mięsa w domu i usmażeniem
Alez ja to wiem Chodzilo mi o to, ze dla mnie to zabawne, bo chocby ciulowa, to ja i tak czuje roznice.

Niewazne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:24   #3939
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
No tak zupełnie na pewno nie zrezygnowałam, chodziło mi o dietę szpitalną - pod względem samego gotowania źle nie było, ale nie było co marzyć o doprawieniu, w zasadzie wszystko było jałowe - bo o takie jedzenie pewnie chodziło dziewczynom, które się dziwiły, że ktoś dużo soli (o dosalanie na talerzu właśnie). Powinnam czuć smak, ale ni cholery nie smakowało to dla mnie lepiej niż po dosoleniu, nawet po miesiącu takiej diety Z kolei jak bym miała zrezygnować ze wszystkich przetworzonych produktów, i gotować od podstaw ze wszystkiego, wykopywać marchewki z ziemi i jeździć na wieś po mleko, to bym się chyba zarżnęła. Jestem zwierzę chemiczne, lubię fixy i nie wyrobiłabym, starając się być eko
Dziwi mnie, że niektórzy mnie nie zrozumieli Nie dziwi mnie używanie soli - sama jej używam i ją lubię. Dziwi mnie nadużywanie jej, czyli tak jak opisałam kiedy dostałam frytki pływające w soli.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:26   #3940
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Nie popadajmy w skrajności, bo jak od czasu zje się śmieciowe jedzenie (które uwielbiam ) to świat się nie zawali. W McDonaldzie mają genialne wrapsy, szczególnie te śniadaniowe i dobrą kawę
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:33   #3941
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Alez ja to wiem Chodzilo mi o to, ze dla mnie to zabawne, bo chocby ciulowa, to ja i tak czuje roznice.

Niewazne.
Ale ja rozumiem, po prostu piszę jaka jest różnica Też mnie śmieszy gadanie, że w maku burgery są z psa

Co nie zmienia faktu, że jedzenie w maku mi po prostu nie smakuje i byłam tam może ze 4 razy w ciągu kilku ostatnich lat - zdecydowanie w tej klasie wolę KFC Dziwiły mnie do tego zachwyty znajomych nad kawą z maka, mi ona śmierdziała

A co do samej soli, to strasznie przesalają frytki w fastfoodach czasem... Ale ja na co dzień soli używam bardzo mało.
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:40   #3942
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

No tlumacze sie, zeby wszyscy mnie dobrze zrozumieli

Kawa w macu to chyba Jacobs. Myle sie?

Przesolone frytki trudno uratowac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:45   #3943
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Przesolone frytki trudno uratowac.
Jeśli chodzi o fast foody, to bardzo często przesalają specjalnie, żeby chciało Ci się pić i żebyś dokupiła napój (to samo jest z resztą z popcornem w kinach).
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:46   #3944
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że niektórzy mnie nie zrozumieli Nie dziwi mnie używanie soli - sama jej używam i ją lubię. Dziwi mnie nadużywanie jej, czyli tak jak opisałam kiedy dostałam frytki pływające w soli.
No wiem przecież Mnie chodziło o to, że komuś te frytki pływające w soli mogą smakować jak słone frytki, a nie jak sama sól. Każdy ma inny smak przeca, nikt sobie specjalnie nie przesala żeby się potem męczyć przy jedzeniu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:55   #3945
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
No wiem przecież Mnie chodziło o to, że komuś te frytki pływające w soli mogą smakować jak słone frytki, a nie jak sama sól. Każdy ma inny smak przeca, nikt sobie specjalnie nie przesala żeby się potem męczyć przy jedzeniu.
Powiem jako osoba słodząca - słodzę sporo (herbatę 2 łyżeczki), jednak jak idę na gorącą czekoladę, to nie słodzę jej w ogóle. Uwielbiam słodkie, ale to właśnie ten gorzki smak jest esencją tej czekolady i słodząc ją zabiłabym ten gorzki smak, o który przecież chodzi. Więc trochę to samo jest dla mnie z solą - ktoś gotuje, dodaje różnego rodzaju przyprawy, nadaje tej potrawie jakiś smak, a ktoś dodaje tam pół solniczki. Jak posoli trochę - rozumiem. Ale jedna z moich koleżanek nawet bez spróbowania dosala aż miło. To mnie dziwi. Pewne potrawy mają swoje smaki i tak jak nie rozumiem dodawania do wszystkiego tylko np. vegety, tak samo tylko soli. Nie wszystko musi być słone
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:11   #3946
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Zdziwiona jestem moją dzisiejsza pobudką
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.

Edytowane przez Gofrzyca
Czas edycji: 2014-01-08 o 14:13
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:36   #3947
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Ja lubię dobrze posolony makaron, ryż czy ziemniaki. Bez tego nie mają kompletnie smaku. Ale żeby nie było - nie przesalam Do mięs za dodaję dużo przypraw, dzięki czemu wystarczy szczypta soli, by było smacznie. Do sosów podobnie. Ktoś pisał, że zastępuje sól sosem sojowym - proszę o spojrzenie na skład
A co do maka - niestety lubie niezdrowe żarcie, ale staram się je ograniczać. Mogę zjeść dużą bułę i po godzinie znowu jestem głodna, a jak sama coś zrobię żołądek później się odzywa (tj. woła o więcej :P).

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2014-01-08 o 14:46
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:41   #3948
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Takie tam zdziwienia ze ślubnego - dorośli ludzie, ślub planują, chcą rodzice zakładać, ale tylko pod warunkiem, że rodzice kupią mieszkanie i/lub zapłacą za wesele. Jak nie, to będą jeszcze parę lat mieszkać osobno i spotykać się jak licealiści. Bo rodzice mają "obowiązek" im wesele opłacić.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:42   #3949
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Czasami mam dzień przegranego lenia i sama idę do KFC - do McDonalda mnie nic nie zmusi ale mimo wszystko to jest raz-dwa razy na miesiąc. I wydaje się że większość znanych mi ludzi w PL chodzi tam plus minus podobnie.

Dopiero na emigracji poznałam ludzi którzy autentycznie, codziennie jedzą fast food i to najgorszego sortu - jest to ich główny posiłek. Omijają i zostawiają na talerzu każdy kawałek zieleniny czy pomidora. Serio, nie myślałam że takie skrajności istnieją, a jednak. Podobnie żywią swoje dzieci.
Chodzenie czasem do fast foodu jest ok. I wkurzają mnie fanatycy " ja nigdy" "fujjj ja takich śmieci nie tykam" świetnie , pakuj sę swoje kanapki zawsze i wszędzie byle tylko progu makdonalda nigdy nie przekroczyć.

Co do jedzenia tam codziennie, cóż u nas jest to JESZCZE niepopularne bo jest za drogie, jak będzie tak jak w stanach gdzie fast food jest tańszy od prawdziwego jedzenia to i u nas część społeczeństwa żywić się będzie tylko tam.


Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
czemu chce ci sie śmiać?
ja jestem amatorem burgerów i jadłam prawie z każdego źródła, domowe itd.
No i ostatnio nie było co robić i mówię do tż chodź do maka.
Wzięliśmy.
Wyrzuciliśmy.
po prostu papier.
W maku najbardziej odrzuca od papierowych bułek, blee ale już wrapy są ok, i mięso ujdzie.

Za to kawę, szejki i lody i ciastka mają pyszne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 15:05   #3950
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Chodzenie czasem do fast foodu jest ok. I wkurzają mnie fanatycy " ja nigdy" "fujjj ja takich śmieci nie tykam" [...]
Mnie też. Jezu, dobrze, to moje serce, które odmówi współpracy i moje otłuszczone narządy, *uj ci do tego.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:20   #3951
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
poza tym sam po pracy chodzę do McDonalds w zasadzie codziennie, przed pracą także i jakoś nie przybieram na masie, bo po prostu jem tyle ile potrzebuję a nie żeby napchać brzuch i cały dzień leżeć przed telewizorem bo leżąc przed telewizorem to i pewnie na warzywach człowiek by przytył.
A sporo osób zamawia powiększony o wszystkie możliwe dodatki zestaw, nie myśląc, ile kalorii w tym siedzi. Największy burger, duże frytki, lody, duża CocaCola, a gdzie jeszcze miejsce na śniadanie, kolację...

Pominę fakt, że takie jedzenie jest zwyczajnie niezdrowe i codzienne jedzenie go na pewno nie wyjdzie Ci na dobre. Może teraz jeszcze nie odczuwasz skutków ubocznych, ale to kwestia czasu.
Swoją drogą - http://mbrzegowy.blogspot.com/2013/1...go-penisa.html
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:14   #3952
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Chodzenie czasem do fast foodu jest ok. I wkurzają mnie fanatycy " ja nigdy" "fujjj ja takich śmieci nie tykam" świetnie , pakuj sę swoje kanapki zawsze i wszędzie byle tylko progu makdonalda nigdy nie przekroczyć.

Co do jedzenia tam codziennie, cóż u nas jest to JESZCZE niepopularne bo jest za drogie, jak będzie tak jak w stanach gdzie fast food jest tańszy od prawdziwego jedzenia to i u nas część społeczeństwa żywić się będzie tylko tam.



W maku najbardziej odrzuca od papierowych bułek, blee ale już wrapy są ok, i mięso ujdzie.

Za to kawę, szejki i lody i ciastka mają pyszne.
Ja tak mam.... Nigdy nie chodze i dobrze mi z tym chcialam jeszcze dodac, ze dziwia mnie osoby, ktore jada za granice na wczasy i zamiast sprobowac lokalnego jedzenia (nawet jakiegos taniego baru) to leca do Maca.....
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:20   #3953
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Ja pewnie bylabym osoba, ktora jedzie i stoluje sie w Macu. Tam przynajmniej wiem, jak to smakuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Chociaz w sumie ostatni raz za granica bylam jakies 4 lata temu na wyjezdzie z wyzywieniem, wiec moze byloby inaczej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:26   #3954
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Takie tam zdziwienia ze ślubnego - dorośli ludzie, ślub planują, chcą rodzice zakładać, ale tylko pod warunkiem, że rodzice kupią mieszkanie i/lub zapłacą za wesele. Jak nie, to będą jeszcze parę lat mieszkać osobno i spotykać się jak licealiści. Bo rodzice mają "obowiązek" im wesele opłacić.
Też mnie to dziwi. Albo foch, że rodzice nie zdążą kasy nazbierać, a oni ślub chcą już, bo nie po to się zaręczali, żeby czekać. To idź i zarób, jeju
Ja naprawdę nie wiem, kiedy ludzie zrozumieją, że to, że rodzice dają im pieniądze na wesele to jest po prostu świetny prezent z ich strony, a nie obowiązek. Ja od rodziców na wesele bym nie dostała, bo ich nie stać zwyczajnie i nie wyobrażam sobie mieć pretensji o to.
Tak samo dziwi mnie, że ludzie którzy biorą ślub, dają sobie rodzicom wejść na głowę i decydować o wszystkim związanym z weselem, szczególnie jak płacą. Ja bym wtedy takiego prezentu nie chciała i wolała nie mieć wesela niż mieć "nie swoje".
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:27   #3955
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Ja znam faceta co raz w zyciu jadl tylko w kfc bo nie mial wyboru. Brzydzi go to jedzenie i nigdy go nie tknal. Fajne to. Zdrowy jest xd

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:37   #3956
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Takie tam zdziwienia ze ślubnego - dorośli ludzie, ślub planują, chcą rodzice zakładać, ale tylko pod warunkiem, że rodzice kupią mieszkanie i/lub zapłacą za wesele. Jak nie, to będą jeszcze parę lat mieszkać osobno i spotykać się jak licealiści. Bo rodzice mają "obowiązek" im wesele opłacić.
No bo to obowiązek rodziców opłacić wesele na 100 osób i kupić mieszkanie, bo co młodzi mają sami na siebie zarabiać? No co ty?

A tak na serio to większość ludzi ciągnie kasę na weselę .
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:41   #3957
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość

Co nie zmienia faktu, że jedzenie w maku mi po prostu nie smakuje i byłam tam może ze 4 razy w ciągu kilku ostatnich lat - zdecydowanie w tej klasie wolę KFC Dziwiły mnie do tego zachwyty znajomych nad kawą z maka, mi ona śmierdziała

A co do samej soli, to strasznie przesalają frytki w fastfoodach czasem... Ale ja na co dzień soli używam bardzo mało.
A ja mam odwrotnie, jedzenie z KFC mi straszni śmierdzi za to z maca już nie.
W ogóle wielkie święto u m mnie w mieście bo otworzyli nowego donalda, w tym McCafe. Ja sama sie wybieram obczaić Chai Latte
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:43   #3958
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;44499741]A ja mam odwrotnie, jedzenie z KFC mi straszni śmierdzi za to z maca już nie.
W ogóle wielkie święto u m mnie w mieście bo otworzyli nowego donalda, w tym McCafe. Ja sama sie wybieram obczaić Chai Latte[/QUOTE]

Mi też, raz jadłam w KFC i skończyło się na zatruciu pokarmowym. Pomijam to że jedzenie tam jest niesmaczne, to w maku ujdzie. A kawa jest pyszna.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:43   #3959
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Też mnie to dziwi. Albo foch, że rodzice nie zdążą kasy nazbierać, a oni ślub chcą już, bo nie po to się zaręczali, żeby czekać. To idź i zarób, jeju
Taa, "ja bym chciała już ślub, ale mama nie chce płacić, co robić?"
Albo - "nie zaręczymy się i nie zamieszkamy razem, póki jej rodzice nie zadeklarują, że dadzą jej mieszkanie", a skoro nie deklarują, to będą kolejne 8 lat czekać
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:43   #3960
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 14

Nie no frytki to ja musze miec mocno osolone. Zawsze mi malo xd

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 00:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.