Opinie o firmie INVENT - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-09, 22:43   #1
Stokrotka1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Post

Opinie o firmie INVENT


Witajcie !

Mam pytanko Czy może któraś z Was pracowała w firmie Invent ? Firma zajmuję się inwentaryzacjami i jest to dobra forma dorobienia sobie do pensji, jednak mam pewne wątpliwości co tej firmy bo nigdy w niej nie pracowałam, a opinii w sieci jest mało. Może któraś z was mogłaby się podzielić wrażeniami ?
Stokrotka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 11:49   #2
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Cytat:
Napisane przez Stokrotka1403 Pokaż wiadomość
Witajcie !

Mam pytanko Czy może któraś z Was pracowała w firmie Invent ? Firma zajmuję się inwentaryzacjami i jest to dobra forma dorobienia sobie do pensji, jednak mam pewne wątpliwości co tej firmy bo nigdy w niej nie pracowałam, a opinii w sieci jest mało. Może któraś z was mogłaby się podzielić wrażeniami ?
Byłam na kilku inwentaryzacjach z firmą Invent i mam mieszane odczucia. Co do samej firmy i pracy - było ok. Wiadomo- trzeba się przyłożyć do pracy, bo ściemnianie i popełnianie błędów nie są tolerowane. Osoby nadzorujące skanujących są różne: mniej i bardziej miłe, mniej i bardziej skore do pomocy Stawka za godzinę pracy była większa niż w innych firmach zajmujących się inwentaryzacjami(+ zdarzały się premie). Co mi się nie podobało? Wszystkie inwentaryzacje w jakich wzięłam udział miały miejsce poza miejscem mojego zamieszkania(minimum 40km, najwięcej ponad 120) i dojeżdżaliśmy autokarem wynajętym przez firmę. Czas dojazdu+powrotu jak wiadomo nie jest liczony do godzin pracy - co oczywiście rozumiem. Często jednak już na miejscu czekaliśmy ponad godzinę, by móc zacząć pracę(np. mieliśmy planowo zacząć o 20:00, zaczynaliśmy po 21:00). Ten czas był zmarnowany bo ani nie mieliśmy co ze sobą zrobić przez ponad godzinę, ani nie było za nią płacone.

Wiem, że teraz już nie chciałabym brać udziału w inwentaryzacjach w jakiejkolwiek firmie, ale wtedy potrzebowałam "dorobić sobie" trochę by spełnić zachciankę

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Dużo opinii znajdziesz między innymi na gowork czy goldenline. Był też chyba jakiś wątek tu, na wizażu. Na szybko znalazłam ten: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731105
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2016-08-10 o 11:46
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 12:02   #3
Stokrotka1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Bardzo dziękuję za opinię inwentaryzacja na którą się wybieram jest w moim rodzinnym mieście więc tutaj nie ma problemu jeśli chodzi o dojazd bardziej niepokoi mnie fakt, że umowę podpisuję przez internet :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stokrotka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:24   #4
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Hmm, ja podpisywałam na spotkaniu
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:32   #5
Stokrotka1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Wczoraj dzwoniłam do firmy i powiedzieli mi, że nie ma takiej możliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stokrotka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 01:19   #6
airaddne
Zza krzaka
 
Avatar airaddne
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Odkopuje temat! Jakieś opinie, coś więcej? Jak wygląda pierwszy raz? Byłam na inwentaryzacjach z innej firmy i trzeba zawsze mieć długopis i swój identyfikator, a tu cisza, nic nie wiem...
__________________
"Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



.
airaddne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 11:56   #7
Broian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 22
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Też chętnie się dowiem, bo słyszałam, że sporo można zarobić podczas takich inwentaryzacji
Broian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 20:54   #8
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Cytat:
Napisane przez airaddne Pokaż wiadomość
Odkopuje temat! Jakieś opinie, coś więcej? Jak wygląda pierwszy raz? Byłam na inwentaryzacjach z innej firmy i trzeba zawsze mieć długopis i swój identyfikator, a tu cisza, nic nie wiem...
Byłam pierwszy raz niedawno Do inwentaryzacji nie musisz mieć nic, dali nam koszulkę, skaner (na początku z 20 minut przeszkolenia, w moim dziale 90% to byli nowicjusze), składany stołek lub drabinkę. Ubierz się wygodnie, bo całą noc się będziesz ruszać i na bank się pobrudzisz (masa kurzu), zabierz coś do picia i jedzenia. My zaczynaliśmy 0 20:00, najpierw szkolenie, potem praca mniej więcej do 5-5:30, w międzyczasie jedna przerwa 15 minut ok. 2:00. Koordynatorka bardzo spoko, atmosfera normalna, nikt nie stał nad nami z batem, ale wiadomo, że trzeba było pracować i się skupić, ale i czas na drobne rozmowy był. Umowę mam tylko elektroniczną, kasa wpłynęła w wyznaczonym czasie.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-08, 03:34   #9
airaddne
Zza krzaka
 
Avatar airaddne
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie o firmie INVENT

Właśnie widzę, że pytałam o opinie... jakieś 7 lat temu xD Niemniej, byłam pare lat temu i było spoko, lepiej niż strefajob. Ot szkolenie, potem praca, jakaś przerwa po drodze. Plus ze wypłata szybciej, bo w strefiejob to było dopiero po miesiącu. Jak ktoś chce sobie dorobić to jak najbardziej polecam. Nic szczególnego, można się narobić, ale tez bez przesady.
__________________
"Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



.
airaddne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-08 04:34:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.