jak ¶ci±æ w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-03, 10:50   #1
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze ¶wiata
Wiadomo¶ci: 14
GG do klematia

jak ¶ci±æ w³osy?


Czy mo¿ecie mi doradziæ jak sci±æ w³osy? Aktualnie z ty³u s± krótsze i siêgaj± do karku a z przodu za brodê nie s± zbyt gêste ale te¿ nie za rzadkie.Zastanawia³am czy je¶li jako¶ bym je wycieniowa³a to mo¿e by siê trochê krêci³y bo po bokach nieco siê wywijaj± a na dole podwijaj±.I jeszcze jakich kosmetyków u¿ywaæ do ich pielêgnacji.
Z góry dziêki za pomoc
klematia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 14:31   #2
paula24217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Nysa
Wiadomo¶ci: 4
GG do paula24217
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

Kup sobie jaki¶ preparat do prostowania w³osów i dobrej marki prostwownice Nie bêdziesz ¿a³owaæ
paula24217 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 18:06   #3
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 688
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

ja bym z ta prostownic± uwaza³a bo masz bardzo ³adne w³osy a prostownica z pewno¶cia je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniowaæ grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na ca³ej g³owie
nnikka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 18:07   #4
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 3 687
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

Cytat:
Napisane przez nnikka Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym z ta prostownic± uwaza³a bo masz bardzo ³adne w³osy a prostownica z pewno¶cia je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniowaæ grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na ca³ej g³owie
good idea.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 18:21   #5
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 531
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

Cytat:
Napisane przez nnikka Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym z ta prostownic± uwaza³a bo masz bardzo ³adne w³osy a prostownica z pewno¶cia je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniowaæ grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na ca³ej g³owie
Uwa¿a³abym z ta grzywk± na skos bo mo¿e te¿ siê dziwnie wywijaæ tak jak np. mi i muszê j± prostowaæ. Ale dok³adnie jak mówi nnikka fale na ca³ej g³owie by³yby Ok .
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 19:55   #6
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze ¶wiata
Wiadomo¶ci: 14
GG do klematia
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

Tylko jak "uzyskaæ" takie falowane w³osy?Mo¿e stosuj±c jaki¶ np.szampon do krêconych i falowanych w³osów (tylko czy on pomo¿e?) albo wycieniowaæ jako¶ w³osy (je¶li tak to w jaki sposób?).Przy okazji podkre¶lê ¿e nie mam codziennie za du¿o czasu na uk³adanie w³osów i moje w³osy s± ¶rednio podatne na takie zabiegi.
ps.kiedy¶ mia³am grzywkê na bok ale j± zlikwidowa³am bo by³o mi niewygodnie a na razie rozwa¿am opcjê mienia ca³kiem prostych w³osów za pomoc± stosowania jaki¶ preparatów.
klematia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 20:12   #7
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 688
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

Cytat:
Napisane przez klematia Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko jak "uzyskaæ" takie falowane w³osy?Mo¿e stosuj±c jaki¶ np.szampon do krêconych i falowanych w³osów (tylko czy on pomo¿e?) albo wycieniowaæ jako¶ w³osy (je¶li tak to w jaki sposób?).Przy okazji podkre¶lê ¿e nie mam codziennie za du¿o czasu na uk³adanie w³osów i moje w³osy s± ¶rednio podatne na takie zabiegi.
ps.kiedy¶ mia³am grzywkê na bok ale j± zlikwidowa³am bo by³o mi niewygodnie a na razie rozwa¿am opcjê mienia ca³kiem prostych w³osów za pomoc± stosowania jaki¶ preparatów.
za pomoc± samych preparatów napewno nie uzyskasz idealnego efektu prostych w³osów na nawet pó³ dnia jesli maja sk³onnosc do wywijania sie wiem co mówie-bo próbowa³am ró¿nych kosmetyków tego typu i koñczy³o sie na tym ze po góra czterech godzinach moje w³osy znowu falowa³y-do d³u¿szego efektu potrzebna jest prostownica której ja unikam jak ognia bo po roku uzywania pokruszy³y mi sie od niej w³osy na koñcach takze nie polecamzreszta prostowanie co rano te¿ zabiera du¿o czasu

na falowane w³osy mam bezpieczny choæ niewygodny przepis-na noc nakrecic umyte i podsuszone w³osy na grubsze rzepowe wa³ki i i¶c spac
wprawdzie nie spi sie za wygodnie ale fale sa bajeczne i po wgnieceniu pianki trzymaj± sie ca³y dzieñ

drugi sposób to jakas delikatna trwala na grube wa³ki ale nie wiem jak to dzia³a na w³osy bo nie próbowa³am
nnikka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 16:40   #8
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze ¶wiata
Wiadomo¶ci: 14
GG do klematia
Dot.: jak ¶ci±æ w³osy?

No nie wiem bo trwa³ej raczej nie chce robiæ a w wa³kach ¶pi siê strasznie niewygodnie.S± jeszcze jakie¶ propozycje?
klematia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-11, 19:19   #9
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze ¶wiata
Wiadomo¶ci: 14
GG do klematia
Czy dobrze zrobi³am? Proszê o odpowied¼.

Wcze¶niej mia³am proste w³osy za ramiona, niecieniowane, za³o¿one za uszy. Znudzi³a mi siê taka fryzura, posz³am do fryzjerki, ale ona ¶ciê³a mi w³osy nieco inaczej ni¿ chcia³am i w rezultacie wysz³o co¶ takiego:

http://fryzury.sekrety-urody.net/gal...2008/1(36).jpg tylko ¿e przedzia³ek na ¶rodku

http://www.plotkara.pl/images/1247/r...wane-wlosy.jpg bardzo podobna tyle ¿e zamiast falowanych w³osy proste i krótkie do ramion.

Dodam ¿e mam br±zowe w³osy i okr±g³± twarz. Wed³ug mnie nie wygl±dam ¼le. A czy wed³ug was dobrze zrobi³am, ¿e je tak ¶ciê³am? Proszê o szybkie odpowiedzi, bo to dla mnie wa¿ne.
klematia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-11, 19:29   #10
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Czy dobrze zrobi³am? Proszê o odpowied¼.

Cytat:
Napisane przez klematia Poka¿ wiadomo¶æ
Wcze¶niej mia³am proste w³osy za ramiona, niecieniowane, za³o¿one za uszy. Znudzi³a mi siê taka fryzura, posz³am do fryzjerki, ale ona ¶ciê³a mi w³osy nieco inaczej ni¿ chcia³am i w rezultacie wysz³o co¶ takiego:

http://fryzury.sekrety-urody.net/galeria/albums/fryzury-2008/1(36).jpg tylko ¿e przedzia³ek na ¶rodku

http://www.plotkara.pl/images/1247/r...wane-wlosy.jpg bardzo podobna tyle ¿e zamiast falowanych w³osy proste i krótkie do ramion.

Dodam ¿e mam br±zowe w³osy i okr±g³± twarz. Wed³ug mnie nie wygl±dam ¼le. A czy wed³ug was dobrze zrobi³am, ¿e je tak ¶ciê³am? Proszê o szybkie odpowiedzi, bo to dla mnie wa¿ne.
Dwa takie same w±tki... Poza tym ciê¿ko oceniæ czy pasuje do kszta³tu twarzy, oczu, nosa bez Twojego zdjêcia.
__________________
Szczê¶liwa...
mmhhmm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.