Potrzebuję zmiany :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 11:19   #1
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974

Co zmienić aby poczuć się lepiej?


Hej
Chciałabym abyście doradziły mi co mogę w sobie zmienić aby poczuć się lepiej. Chodzi mi przede wszystkim o kolor włosów. Jestem młodą mamą i strasznie denerwuje mnie jak nazywają mnie "mamuśką" albo słyszę "teraz to jesteś taka mamuśka". Czuję się jakbym straciła na kobiecości.

Dołączam zdjęcia. Dodam, że nosiłam wiele lat platynę, potem żółty jasny blond i z perspektywy czasu stwierdzam, że była to porażka więc tych kolorów nie biorę pod uwagę

Myślę nad średnim brązem ze zdjęć z nr 1 czy pozostać przy nr3? Taki mam obecnie na głowie.

Mam jasną karnację, raczej nie opalam się, unikam słońca ale w tym roku zamierzam to zmienić i złapać trochę opalenizny słonecznej
Oczy mam w kolorze ciemnej zieleni, brwi tka jakby grafitowe? na pewno nie blond.

Naturalnie jestem mysią blondynką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (40,9 KB, 440 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:31   #2
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Kochana powiem Ci tyle- ty "mamuśką" nigdy nie będziesz Jesteś po proty bardzo piękną kobietą

Bardzo mi sie podobasz we włosach numer 1- tych ciemniejszych. Wyglądasz jak Królewna Śnieżka. Sama dąże do takiego koloru i mam nadzieję, że w czwartek mi się to uda, bo idę do fryzjera. Sama długo farbowałam włosy na platynę i wracam do naturalnie bardzo ciemnego blondu- właśnie takiego jak masz na zdjęciu nr 1

I też tak jak ty jestem bardzo blada- ale nie mam z tym problemu.
Wydaje mi się, że ten ciemny kolor wydobywa jeszcze bardziej twoją porcelanową cerę.

Wydaje mi się, że aby coś u Ciebie zminić, nie trzeba wiele. Ja bym dodała czarną kreskę na górnej powiece i mocniej wytuszowała rzęsy. Masz bardzo piękne usta- podkreśl je mocniej. Nie mówię, że od razu masz trzasnąć sobie czerwień, pomaluj po prostu na ciemniejszy kolor niż zazwyczaj malujesz.

Pozdro
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:37   #3
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

dziękuję bardzo za opinię

fotka z nr 3 robiona była przed chwilką na szybko trochę tylko wytuszowałam rzęsy. Dzięki za wskazówki co do ust
W ciemnych włosach czułam się bdb.
Własnie strasznie podoba mi się kontrast między jaśniutką cerą a ciemnymi włosami.

Zobaczę czy jeszcze ktoś się wypowie i może zaszaleję i znów będę szatynką
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:32   #4
Mista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Smile Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Również zgadzam się z opinią, ze w ciemniejszym kolorze było Ci dużo lepiej. Twoja buzia wyglądała bardziej promiennie przez kontrast z jasną cerą. Swoją drogą jeżeli dobrze się czułaś w ciemnym kolorze to masz odpowiedź, co powinnaś zrobić. Bardziej wyrazisty makijaż i od razu poczujesz się, jak 'seksowna mamuśka', ale w bardzo pozytywnym znaczeniu
Pozdrawiam=)
Mista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:37   #5
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Zgadzam się,że w ciemnych włosach naprawdę pięknie wyglądasz, podkreślają twoją cerę.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:50   #6
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym abyście doradziły mi co mogę w sobie zmienić aby poczuć się lepiej. Chodzi mi przede wszystkim o kolor włosów. Jestem młodą mamą i strasznie denerwuje mnie jak nazywają mnie "mamuśką" albo słyszę "teraz to jesteś taka mamuśka". Czuję się jakbym straciła na kobiecości.

Dołączam zdjęcia. Dodam, że nosiłam wiele lat platynę, potem żółty jasny blond i z perspektywy czasu stwierdzam, że była to porażka więc tych kolorów nie biorę pod uwagę

Myślę nad średnim brązem ze zdjęć z nr 1 czy pozostać przy nr3? Taki mam obecnie na głowie.

Mam jasną karnację, raczej nie opalam się, unikam słońca ale w tym roku zamierzam to zmienić i złapać trochę opalenizny słonecznej
Oczy mam w kolorze ciemnej zieleni, brwi tka jakby grafitowe? na pewno nie blond.

Naturalnie jestem mysią blondynką


Rowniez obstaje przy brazie. Ten kolor podkresla Twoj typ urody, uwazam, ze moglabys poeksperymentowac z efektem "smoky eyes".
Bosz czy "mamuski" traca na kobiecosci ??? To jedno a drugie to jak wyglada mamuska??? Mam dwojke dzieci do tej pory nikt mnie tak nie nazwal i Ciebie rowniez bym tak nie okreslila bo doprawdy nie wiem po czym rozpoznac "mamuske"
Mamuska predzej skojarzy mi sie z taka pania w rozlazonych kapciach, fartuszku, pichcaca pyszne obiadki, piekaca ciasta i ubostwiajaca gromadke swych dzieci przejawiajac ogromna cierpliwosc wzgledem nich. Aczkolwiek niektore moje bezdzietne znajome moglabym nazwac "mamuskami", to tyle z moich wywodow.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:03   #7
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Rowniez obstaje przy brazie. Ten kolor podkresla Twoj typ urody, uwazam, ze moglabys poeksperymentowac z efektem "smoky eyes".
Bosz czy "mamuski" traca na kobiecosci ??? To jedno a drugie to jak wyglada mamuska??? Mam dwojke dzieci do tej pory nikt mnie tak nie nazwal i Ciebie rowniez bym tak nie okreslila bo doprawdy nie wiem po czym rozpoznac "mamuske"
Mamuska predzej skojarzy mi sie z taka pania w rozlazonych kapciach, fartuszku, pichcaca pyszne obiadki, piekaca ciasta i ubostwiajaca gromadke swych dzieci przejawiajac ogromna cierpliwosc wzgledem nich. Aczkolwiek niektore moje bezdzietne znajome moglabym nazwac "mamuskami", to tyle z moich wywodow.
tak wlasnie jak piszesz wyobrazam sobie mamuske
w praktyce nie mam nic wspolnego z nia ale i tak mnie irytuje jak ktos powie do mnie "mamuska"
moj maluch ma 4,5mca wiec na skrupulatny makijaz oka na co dzien nie mam czasu, ograniczam sie do podkladu, rozu, tuszu do rzes i ewentualnie kreski na powiekach

widze ze zdecydowanie wszystkie braz obstawiacie, cieszy mnie to
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 19:47   #8
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Zdecydowanie lepiej ci w ciemnych włosach.
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:48   #9
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tak wlasnie jak piszesz wyobrazam sobie mamuske
w praktyce nie mam nic wspolnego z nia ale i tak mnie irytuje jak ktos powie do mnie "mamuska"
moj maluch ma 4,5mca wiec na skrupulatny makijaz oka na co dzien nie mam czasu, ograniczam sie do podkladu, rozu, tuszu do rzes i ewentualnie kreski na powiekach

widze ze zdecydowanie wszystkie braz obstawiacie, cieszy mnie to
Jestes mlodziutka, ciesz sie zyciem i dzieciaczkiem a uwagami dotyczacymi macierzynstwa staraj sie nie przejmowac, koncentruj sie na wlasnym zyciu.
W brazach wygladasz tajemniczo i uwodzicielsko, ja tak Ciebie widze.
"Przydymione oko" to najlepszy makijaz i najszybszy makijaz do zrobienia przy tak malenkim dziecku .
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 16:43   #10
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Potrzebuję zmiany :)

Hej wszystkim.
Chciałabym zmienić kolor włosów. Wiem, wiem jak większość zakładających wątki tutaj
Od kilku lat przyciemniałam włosy z blondu, aż chyba przegięłam...
Chciałabym trochę je rozjaśnić. Absolutnie nie widzę się w blondach jasnych. Myślałam o jakimś brąziku ale jaśniejszym nawet o 2tony.

A jak myślicie powinnam trzymać się ciepłych czy chłodnych kolorów farb?

W załączniku fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kościjanczuk j.1465.jpg (63,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0903.jpg (43,3 KB, 52 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 16:59   #11
Olik93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Potrzebuję zmiany :)

http://fryzurki.blox.pl/resource/1ombre.jpg

moze takie ombre?
Olik93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 19:04   #12
annie_c
Przyczajenie
 
Avatar annie_c
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 16
Dot.: Potrzebuję zmiany :)

Na pewno postawiłabym na ciepłe odcienie. Ja Cię widzę w takim kolorze: http://9f.img.v4.skyrock.net/8527/69...44380168_1.jpg
Uważam, że pasowałby Ci idealnie, jednak to taka moja sugestia.
annie_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:32   #13
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Co zmienić aby poczuć się lepiej?

Zdecydowanie ciemniejsze do ciebie bardziej pasują
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.