A co myslicie o tym ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-01, 09:39   #1
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10

A co myslicie o tym ?


Pamietacie mnie z watku prosze pomozcie ?Otoz moja fryzjerka doradzila mi takie oto wlosy , by je pozniej podkrecic ladnie i niech sobie opadaja na ramie . Co o tym sadzicie ?Czy macie zdjecia takich wlasnie fryzur ?Prosze przeslijce mi !!! Ja ich nigdzie nie moge znalesc (znalazlam jedno podobne uczesanie...).Pozdrawiam Bea
Ps.To nie przedluzenie wlosow tylko treska (tak to sie nazywa?)Dodam ,ze sama ja sobie nalozylam ,wiec nie wyglada zbyt dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01455.JPG (146,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01451.JPG (151,6 KB, 164 załadowań)
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 10:28   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: A co myslicie o tym ?

Beatko, śliczne dziewczęce uczesanie... Bardzo delikatne i piękne... I koniecznie zrób sobie taką asymetryczną grzywkę jak na drugim zdjęciu, o czymś takim myslałam dla Ciebie... Dziś będę miała trochę czasu, to pogrzebię i poszukam, chociaż będzie ciężko, to już wiem, bo takich dziewczęcych upięć jest mało... Ale może się coś znajdzie [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 12:06   #3
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: A co myslicie o tym ?

Znalazlam tylko to malutkie zdjecie ,o cos takiego mi chodzi, wiecej nie moge znalesc , moze Ty mi pomozesz ! Z gory dziekuje.
Mam nadzieje ze ta treska, nie wyglada bardzo dziwnie ... jest zrobiona bardzo dobrze i kolor chyba tez jest odpowiedni.Czekam na jakies przyklady fryzurki , naprawde trudno ja znalesc...
Dzieki Bea
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01470.JPG (129,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (4,9 KB, 64 załadowań)
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 12:41   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: A co myslicie o tym ?

Łomatko dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] Który watek ze zdjęciem nie otworzę to same śliczności [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja też tak chcę [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

Moim zdaniem ślicznie Ci będzie w takim słodko- skromno- romantycznym uczesaniu [img]icons/icon10.gif[/img] I dopinka też nie wygląda chamsko [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 16:36   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: A co myslicie o tym ?

Znalazłam kilka pożadanych fryzur [img]icons/icon10.gif[/img] W większości są to dopinki, więc możesz zobaczyć efekty [img]icons/icon12.gif[/img]

Co do czoła, ja bym je przykryła zgodnie z sugestią Agi taką asymetrycznę grzywą, podobną jak masz na swoich zdjęciach, ale z większego skosu... Kilka przykładów takiego ułożenia wlosów na czoło też daję... resztę musisz przećwiczyć z fryzjerką, łącznie z upięciem welonu...

Dałam też pożądany makijażyk [img]icons/icon10.gif[/img] (na końcu)
Na przedostatnim zdjęciu zupełnie inna fryzura, ale tez mi do Ciebie pasuje [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Powodzenia [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 17:12   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: A co myslicie o tym ?

No co Ty gadasz, jak nie wyglada za dobrze, super wygląda, ja myślałam, że to naturalne, ąz przeczytałam i się uspokiłam, bo już się bałam, że natura jest aż tak niesprawiedliwa - nie dość, że śliczna buzia, to jeszcze włoski... [img]icons/icon10.gif[/img] I ta fryzurka, piękna, ślodka taka, ja też chcę!!!
Nie, naprawdę, dobrze wygląda, dobrze nałożona, nic nie widać, a to na zmówienie robiona? Bo kolorek taki świetny...

A co do makijażyku, Buniu, jaki piekny, naturalny, sliczne usteczka, super naturalne iczka, marzenie!!! Aż strach się bać, czy to nie tylko retusz komputerowy???
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 18:13   #7
Kowalskita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 10
Re: A co myslicie o tym ?

Dziekuje za zdjecia i rady ,jestescie cudowne!!.Tak wlasnie zrobie.Wysle Wam zdjecie w czerwcu po probie makijazu , fryzury i sukienki ,w ten sposob bedziecie mogly jeszcze cos skorygowac.Lejka zapuszczam wlosy, zapuszczam ...za dwa lata sie pochwale swoimi [img]icons/icon12.gif[/img].
Jesli chodzi o makijaz to chce delikatny w odcieniach rozu... zreszta zobaczycie,jesli jest zbyt naturalny to jeszcze poprawimy.Jednak wszystko co skromne i delikatne wydaje mi sie eleganckie i dziewczece. Pozdrawiam Bea
Kowalskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-03, 00:07   #8
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: A co myslicie o tym ?

Na trzecim zdjęciu jesteś bardzo podobna do aktorki Magdaleny Wójcik.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.