Dziwna cera-co zrobic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 14:30   #1
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30

Dziwna cera-co zrobic???


Czesc mam dosc dziwny problem moja cera od dluzszego czasu dziwnie sie zachowuje. NIe uzywam zadnych fluidow pudrow ani zadnych tego typu srodkow ktore mogly by wywolac cos takiego.
Ale tak ogolnie skora na twarzy jest zaczerwieniona a takimi plamkami, jak wychodze na dwor jak jest zimno to robi sie czesciowo wrecz sina... np w okolicach brody jest dziwnie szorstka tak wszedzie indziej jest oki. Jak u kazdego jakies pojedyncze krosteczki...ale nic powaznego.
uzywam preparatu Garniera 3 in1 maseczka pealing i zel myjacy gleboko oczyszczzajacy. Raz najakis czas uzywam maseczki rozgrzewajacej... albo maseczki z alg. I w sumie to chyba wsszystko zalaczam fotke.

Moze cos doraddzicie bo ja juz mam dosc

mieszkam w angli jest tu mnustwo dobrych firmowych preparatow tylko co bedzie na to skuteczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie033.jpg (72,6 KB, 60 załadowań)
catis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:42   #2
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

hmmm a po co gleboko oczyszcajacy? skoro nie masz problemow z cera- z tradzikiem, wysusza w ten sposob skore i powstaja owe plamki, nie jest dokladnie chroniona nawilzona- a teraz okre zimowy wiec tym bardziej potrzebuje takiej pomocy, ile masz lat? jaka masz cere?
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:50   #3
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

Najprawdopodobniej przesuszyłaś sobie skórę.
Zmień garniera oczyszczającego na jakiś delikatniejszy żel. Może być jakiś do skóry suchej i wrażliwej. Do tego treściwy krem nawilżający na dzień, żeby na zimno nie wychodzić bez zabezpieczenia. Nie jestem w stanie polecić Ci kosmetyków z nazwy bo to nie mój profil cery, ale myślę, że na kwc coś znajdziesz, nawet biorąc pod uwagę że mieszkasz w UK (no i możesz tez poszukać recencji na jakimś angielskim odpowiedniku wizażu, jak upatrzysz sobie jakiś lokalny kosmetyk).
Tak pi razy oko za 2 tygodnie powinno być gitara.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:02   #4
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

to paskudztwo z garniera, którego używasz podrażniło i przesuszyło Ci skórę. ogólnie masz ładną buźkę jak ja Ci zazdroszczę.. moja cała w bliznach i na maxa rozszerzonych porach. zacznij używac czegos delikatniejszego (przede wszystkim żel do mycia bez mydła!), jakiś tonik kojący i kremik nawilżający i będzie ok.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:05   #5
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

Ehh no to ladnie.

mam 23 lata, nigdy nie mialam zadnych sklonnosci do alergii, niie uzywam tez zadnych fluidow czy pudrow, bo kiedys jak widzialam co po tym ma moja kolezzanka to chyba na cale zycie mi wystarczy chyba ze gdzies musze wygladac super to wtedy na codzien jednak tego nie stosuje.

Co do cery to chyba z nia pozatym wszystko oki, jedno co chcialam to wyczyscic te kropeczki na nosie wagry jak dobrze pamietam ktorych mam sporo ale nei sa one uciazliwe z tym udam sie do kosmetyczki.
Generanie jak uzywam czegos nawilzajacego to zaraz pojawiaja mi sie krosty wiec nawilzania raczej nie stosuje w okolicach wlosow czy na nosie bo tam cere raczej mam tlusta... za to konieczne nawilzanie jest na policzkach na czole i brodzie.

Czyli cera mieszana

Dzisiaj robilam to zdjecie i robilam je wlasnie po preparacie Garniera spora wygladala srasznie jak by mi zlazila w zyciu czegos takiego nie mialam.... a ktos mowil ze ten srodek jest dobry...
pozniej posmarowalam buzie kremem Oilatum -dla dzieci , jak moj synek mial sucha skore i jakies problemy kazali tym sparowac i pomoglo. Dzisiaj mi tez mam wrazenie ze zrobilo lepiej, skora odrazu lepiej wygladala.
catis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:31   #6
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

z tego co piszesz to rowniez wydaje mi sie iz mieszana
a tym garnierem ja wysuszylas- nie nie, nie

oto swiezy wątek na ten temat polecam zwiazany z kosmetykami dla 20latki cera mieszana suche, normalne policzki, swiecaca sie strefa T /broda, nos, czolo/--->

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=cera+20latki
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2008-12-08 o 16:34
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:05   #7
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

Te tłuste partie skóry też powinnaś nawilżyć. Jak skóra będzie dobrze nawilżona to będzie się mniej przetłuszczać. Nie wszystkie kremy nawilżające powodują powstawanie krostek. Najwidoczniej jakiś składnik cię zapycha, jakaś parafina lub trójglicerydy lub cos jeszcze innego. Na stronie głównej wizażu jest akurat nowy artykuł o kremach nawilżających, może coś pomoże
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 23:40   #8
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Dziwna cera-co zrobic???

Dzieki poczytam z checia a pojutrze lece do apteki kupic jakis specyfik.
catis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.