Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 13:28   #811
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Na poście nie można używać octu!
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 19:57   #812
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Używam tylko naturalnego octu jabłkowego. Ten akurat można.
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 23:38   #813
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Używam tylko naturalnego octu jabłkowego. Ten akurat można.
Możesz przetoczyć cytat z książki w którym jest dozwolony ocet? Albo napisać gdzie Dąbrowska o tym wspomina?
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 08:38   #814
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Teraz już zwątpiłam, może faktycznie masz rację. Napisałam maila do pani doktor, jeśli odpisze, to dam znać.
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 10:38   #815
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jestem 100% pewna ze w każdej książce był zabroniony, zamiast octu polecany był sok z cytryny .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:29   #816
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja w czerwcu też wytrzymałam na diecie dr Ewy 4 tygodnie, czułam się bardzo dobrze, schudłam 8 kg, ale niestety później wyjechałam na wakacje i na 2 tygodnie do Polski no i niestety niezbyt dobrym odżywianiem w tym czasie zrujnowałam cały efekt.
Teraz staram sie zrobic tydzień postu i łagodnie przejść do zdrowego odżywiania.

Trzymam za Was kciuki dziewczyny!! Efekty i świetne samopoczucie naprawdę warte tego wysiłku
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 14:05   #817
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzien dobry,
Jestem nowa na forum i jestem juz w trakcie dnia diety. Jak na razie nie czuje zadnych przykrych skutkow. Zastanawiam sie, czy wobec tego nie jesm za duzo, bo jem zawsze, kiedy mi sie chce jesc, czyli okolo 4 posilkow by wychodzilo. Czy ktos stosowal moze te diete leczniczo i jesli tak, to jakie byly skutki? Czy ktos moze "poradzil sobie" z paradontoza za pomoca tej diety?
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 14:46   #818
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez irina_tu Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
Jestem nowa na forum i jestem juz w trakcie dnia diety. Jak na razie nie czuje zadnych przykrych skutkow. Zastanawiam sie, czy wobec tego nie jesm za duzo, bo jem zawsze, kiedy mi sie chce jesc, czyli okolo 4 posilkow by wychodzilo. Czy ktos stosowal moze te diete leczniczo i jesli tak, to jakie byly skutki? Czy ktos moze "poradzil sobie" z paradontoza za pomoca tej diety?
Hej Ja zaczęłam dietę właśnie ze względów zdrowotnych, gdybym chciała tylko schudnąć, to nie wytrzymałabym dnia. W tym momencie przerwałam, bo tak pragnęłam kaszy gryczanej, że nie mogłam się powstrzymać, ale z pewnością zrobię kolejne podejście, bo zależy mi na pozbyciu się gradówki. Jedz śmiało ile chcesz, zaletą tej diety jest to, że jesz bez ograniczeń, wadą, że tylko rzeczy z listy. Uważaj po prostu na jabłka, bo nie powinnaś przekraczać dziennie 800 kalorii, jest to nie tyle dieta, co głodówka. Wytrzymałam tylko tydzień, ale mam świeższy oddech, ładniejszy kolor cery i w drugi dzień wyszła, a w trzeci już się zaleczyła opryszczka w nosie. Najtrudniejsze było dla mnie to, że odczuwałam dotkliwy chłód, ale radziłam sobie dodając do herbatek ziołowych imbir. Jeśli będziesz czuła, że tracisz motywację, to posłuchaj sobie wykładów dr Dąbrowskiej na YT. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 04:42   #819
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Siejusia, dzieki za odpowiedz, rzeczywiscie przestane jesc tak duzo jablek, bo zjadalam dziennie z 3-4 i plus jedno do sokow dodawalam . No nic, teraz juz bedzie prawdziwa dieta. U mnie 6 dzien diety i skora co prawda troche sie pogorszyla, bo wyszly jakies wypryski, ale zmarszczki sie zmniejszyly . Ja mam niestety paradontoze i licze, ze dieta sobie poradzi jakos z ta choroba, a przynajmniej choc troche cofnie objawy.
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 08:54   #820
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Wychodzi na to, że nie będziesz sama, bo robię drugie podejście. Na diecie budziłam się o 5-6, a teraz ciężko mi zasnąć i wstać rano. Co prawda przez te dwa dni jadłam mało i zdrowo (kasza gryczana, soczewica, warzywa, śladowe ilości oliwy) ale widzę, jak mój organizm reaguje. Znów mam z rana zatkany nos i kluchę w gardle. Więc podejście drugie, dzień pierwszy
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 05:35   #821
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Oooo, no to swietnie, ze bedzie nas 2, bedzie razniej . U mnie 7 dzien i nic sie nie dzieje, to znaczy rano mam oblozony jezyk, wiec "czysta" raczej nie jestesm. Czuje lekkie oslabienie, wiec ide spac okolo 22 , ale wstaje o 5-6. Postaram sie jesc troche mniej, ale ciezko to zrobic, bo mam wilczy apetyt.
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 09:27   #822
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Male sprawozdanie. Dzis jest 9 dzien mojego postu. Stan skory wraca do normy, uczucie glodu sie zmniejszylo, prawie nie "trzeszcza" mi kolana jak schodze po schodkach, zadnych przykrych objawow nie mam, energii mam duzo.
Siejusia, a jak u Ciebie, jestes na poscie?
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:13   #823
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej dziewczyny.
Jest gdzieś konkretna lista produktów, które można jeść, a których nie? Czy można na tej diecie jeść jajka? Jakie można używać przyprawy? Czy można piec warzywa? Jakiś tłuszcz jest dozwolony?
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:17   #824
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Tovia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Jest gdzieś konkretna lista produktów, które można jeść, a których nie? Czy można na tej diecie jeść jajka? Jakie można używać przyprawy? Czy można piec warzywa? Jakiś tłuszcz jest dozwolony?
Zero jajek, zero tłuszczu ale piec można. Musisz ściagnąć sobie książkę dr dąbrowskiej z neta albo pozyczyc/kupic i przeczytać. To jest post a nie dieta, więc są inne zasady niż w dietach.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 07:21   #825
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jestem chwilowo zmuszona do wstrzymania się od postu- nowa praca itp. Ale jak wszystko u mnie się unormuje, to zrobię kolejne podejście. Pisz śmiało co u Ciebie, czytam o Twoim poście i bardzo mnie to motywuje. Jeśli chodzi o mnie, to wróciłam do w miarę normalnego jedzenia, ale wiem już co mi nie służy, bo jelita się bardzo buntują, przede wszystkim przed ostrymi przyprawami i mięsem, nawet tym chudym. Fajnie poznawać swój organizm na nowo
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:55   #826
gestapo
Raczkowanie
 
Avatar gestapo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

pijecie na tej diecie sok pomidorowy z kartonu? można czy nie?
a takie buraki tarte w woreczku z warzywniaka?

od poniedziałku zaczynam dietę ze względów zdrowotnych. pokładam w niej duże nadzieje, bo mój organizm jest w proszku :/
gestapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:09   #827
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez gestapo Pokaż wiadomość
pijecie na tej diecie sok pomidorowy z kartonu? można czy nie?
a takie buraki tarte w woreczku z warzywniaka?

od poniedziałku zaczynam dietę ze względów zdrowotnych. pokładam w niej duże nadzieje, bo mój organizm jest w proszku :/
Generalnie soki z kartonu niedozwolone, ale wiadomo ze nie każdy ma wyciskarkę wiec jeśli musisz to lepiej kupić coś w szkle i koniecznie przecierowy niepasteryzowany. Pasteryzowane nie maja w ogóle witamin, a te z koncentratu sa za słodkie na post.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 22:41   #828
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Zero jajek, zero tłuszczu ale piec można. Musisz ściagnąć sobie książkę dr dąbrowskiej z neta albo pozyczyc/kupic i przeczytać. To jest post a nie dieta, więc są inne zasady niż w dietach.
Czesc, tu sa produkty dozwolone i opis tego postu: http://ewadabrowska.pl/index.php?opt...mid=10&lang=pl

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Siejusia Pokaż wiadomość
Jestem chwilowo zmuszona do wstrzymania się od postu- nowa praca itp. Ale jak wszystko u mnie się unormuje, to zrobię kolejne podejście. Pisz śmiało co u Ciebie, czytam o Twoim poście i bardzo mnie to motywuje. Jeśli chodzi o mnie, to wróciłam do w miarę normalnego jedzenia, ale wiem już co mi nie służy, bo jelita się bardzo buntują, przede wszystkim przed ostrymi przyprawami i mięsem, nawet tym chudym. Fajnie poznawać swój organizm na nowo
Rozumiem, nowa praca, to nie lada wyzwanie. Ja koncze 12 dzien postu i czuje sie calkiem ok, choc wieczorami ide spac okolo 22 - dzis musialam dokonczyc sprawy zwiazane z praca . Kryzysow nadal nie mam, choc okres mialam bardziej obfity o dziwo. Apetyt mam i warzywa mi bardzo smakuja, choc nie musze juz jesc duzo i czesto tak jak na poczatku postu. Gotuje tez dla dzieci i z calej rodziny tylko ja jestem na poscie, ale wogole mi to nie przeszkadza, tylko probowac potraw nie moge, wiec wychodzi to gotowanie roznie probuje zepchnac te odpowiedzialnosc na meza

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Generalnie soki z kartonu niedozwolone, ale wiadomo ze nie każdy ma wyciskarkę wiec jeśli musisz to lepiej kupić coś w szkle i koniecznie przecierowy niepasteryzowany. Pasteryzowane nie maja w ogóle witamin, a te z koncentratu sa za słodkie na post.
Moim zdaniem soki z kartonu to poprostu nieporozumienie - nie ma tam witamin i w dodatku jest tonna cukru lub slodzika, co jest zabronione na poscie - ilosc kalorii przekroczysz raz dwa. Jak ktos nie ma wyciskarki, to moze nie pic soki, tylko jesc warzywa i na surowo i gotowane/pieczone/duszone
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 23:07   #829
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Zawsze można wyciskane ze szkła ale wtedy idzie zbankrutować....
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 13:04   #830
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzięki dziewczyny Poszukam jej książki
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 16:36   #831
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Jona2 Pokaż wiadomość
Ale ta dieta to dla mnie nadzieja na poprawę zdrowia, więc spróbuję ns pewno. Mam anemię, mięśniaki, no i od lat cierpię na migreny.
Nie boisz się, ze na tej diecie pogłębisz niedobory żelaza?
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 14:47   #832
SensiMilka
Przyczajenie
 
Avatar SensiMilka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

A ja się od ponad roku nie mogę zebrać do postu A w tym czasie sporo przybrałam, i beznadziejnie się przez to czuję. Nie mogę się jakoś po prostu zmotywować
SensiMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:26   #833
Pandulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witajcie dziewczyny,
Czytam wątek od kilku dni. O diecie postnej dr Dąbrowskiej slyszałam juz dawno i teraz postanowiłam ją zrealizować. Motywujecie na forum i to bardzo!!! Moim celem jest wstęp do zdrowego odżywiania , mam juz dość bycia na diecie ,, całe życie''. Chcę nauczyc sie jak jeśc zdrowiej bez obżerania się jak świnia. Tak uwielbiam sie objadać, kocham slodycze, chleb, masło, ziemniaki... wszytko co tuczy i jesn niezdrowe. Mam 180 cm- obecnie 83 kg, 2 lata temu ważyłam 68 kg, czyli 15 kg przybyło przez obżeranie się. Za 2 miesiące biorę ślub i postanowiłam, że tym razem dam radę, dla siebie i dla mojego przyszlego męża. Mam nadzieję, że dzięki wchodzeniu tu i pisaniu codziennie jak mi idzie, tym razem sie uda.
Dzis jest mój drug dzień odżywiania według dr Dabrowskiej.
Niestety nie czytałam książki, mam zamiar to zrobić. Wiedze o diecie czerałam głównie z oficjalnej str dr Dabrowskiej oraz z forum. Mam nadzieje , że mi pomożecie, nie wiem czy można solić potrawy, ogólnie jak z przyprawami? Jest mi ogromnie ciężko wytrwać. Wczoraj to był wielki ból głowy, dziś jest lepiej, pół kalafiora i buraki zjedzone na obiad, marchewki i jabłka też oraz niestety talerz zupy warzywnej ale były w niej ziemniaki...rzuciłam sie bezmyslnie na to. Wczoraj i dzisiaj piłam kubek rosiłku z kostki warzywnej bo juz nie wyrabiałam. A to sama sól. nie wiem czy można używac soli? Pomożecie? Jutro trzeci dzień, ale jest święto więć obiad rodzinny, ehhh. ale w czwartek dalej lece.
Pandulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:26   #834
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Pandulka - Witaj kochana, i jak tam na placu boju ???? Bo widze,ze sama bylas jakis czas tutaj ... na moje oko to rosolek z kostki zdecydowanie odpada ... ale solic, pierzyc i uzywac innych ziol mozna do woli, bo bynajmniej jak dla mnie bez tego ani rusz! Pozdrawiam
__________________
36 lat minęło jak jeden dzień...
...i ciut o zyciu na francuskiej prowincji
http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:10   #835
Pandulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzięki za przyjęcie do grona !!! Dzisiaj mój 10 dzień z czego 3 dni takie grzeszne trochę. Ale waga pokazuje 79 a było 83, także cieszę się tak czy inaczej. Ratuje mnie melon, niestety niewskazany bo ma wysokie ig ale jest niskokaloryczny i sycący. NA jabłka to już patrzec nie moge, na kalafior to samo. Najgorzej jest wieczorem jak wracam z pracy..bo wtedy najbardziej jestem głodna, bo wciągu dnia to luz, daje rade. Mam nadzieję że wytrwam jeszcze trochę.
Pandulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 18:51   #836
slomka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Czesc Wszystkim
choc chyba Pandulka tylko tu moze zaglada...
Jutro moj pierwszy dzien z dieta dr. Dabrowskiej. Chce wytrwac 4 tygodnie, chodzi mi o oczyszczenie organizmu oraz spadek wagi chetnie. Ostatni okres nie byl najlepszy dla mnie, a wtedy tyje...i sie zapuscilam. 170cm i (jutro sie zwaze)ale ok 74kg. Warzywa uwielbiam, ale wiem ze bedzie ciagnelo do bialka.
Pandulka jak Tobie idzie jestem bardzo ciekawa???
A moze ktos jeszcze dolaczy? Bedziemy sie wspierac
Pozdrawiam!
slomka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 12:34   #837
Daria_D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Powodzenia... ja też startuje i licze na fajne efekty
Daria_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 11:20   #838
Pandulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witajcie,
U mnie sprawa wygląda tak, zaczełam dietę d Dąbrowskiej 4 stycznia, wytrzymałam nie całe 2 tyg( w tym weekendy grzeszne i w tygodniu kilka grzeszkow), nie daalm rady, ale było ok - 3 kg, później zaczełam jesc tylko obiad ok 18 , normalny treściwy, a poźniej jakies imprezy rodzinne to bylo ciasto itd, ale o dziwo spadło do 78,5 (na dzień dzisiejszy) Takze w sumie od 4 stycznia - 4,5 kg, czyli malutko, a to głownie woda nie ma się co oszukiwac. Ale bede probowac dalej, teraz przechodze na 5 dni kuracji sokowej. Ogólnie nie polecam takich diet, jest to tortura, szczegolnie jeśli ktos nie mieszka sam.
Ogólnie moja diete nie można bylo nazwac kuracja dr Dabrowskiej bo robiłam wszystko źle, dodawałam melona bo na jabłka juz patrzec nie mogłam, na kalafior bral mnie paw...
Ale powodzenia i piszcie jak Wam idzie
Pandulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 17:14   #839
irina_tu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Czesc,
Ja przetrwalam 5 tygodni i musze powiedziec, ze nie bylo zle, choc apetyt mialam duzy, ale zawzelam sie i jadlam wedlug zasad dr. Dabrowskiej, scisle. Efekty mi sie bardzo podobaly - waga spadla okolo 4 kg, bo bylo 56, a spadlo do 52 przy 162 cm wzrosu. Na wadze mi najmniej zalezalo, ale moj stan zapany jamy ustnej mocno sie zmniejszyl, czulam sie pelna energii , kolana przestaly mi trzeszczec i siwe wlosy zniknely. Diete napewno powtorze jeszcze raz poznym latem, kiedy bedzie duzo swierzych warzyw. Wszystkim rozpoczynajacym zycze powodzenia i wytrwalosci.
irina_tu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 20:13   #840
Debora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witajcie

Dziś kończę drugi dzień diety. Głowa mi pęka.
Chciałabym podietować 6 tygodni, ale jak wytrzymam 7 dni to uznam to za sukces.
Kto jeszcze na warzywach?
Debora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.