Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-24, 17:03   #4051
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jeżeli chce wkleić jakiś przypadek do analizy typu wyglądu, to lepiej to zrobić tutaj czy w wątku dot. Kibbe?

Bo jestem w obydwu, ale czytam bardziej z doskoku, więc nie chcę niepotrzebnie mieszać w nie do końca do tego właściwym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wstawiaj tu albo na tablicę na Pinterest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 17:25   #4052
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Wstawiaj tu albo na tablicę na Pinterest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha. No to właśnie chciałam to załączyć na Pintertest, bo spooooro zdjec, ale to byłby pierwszy raz. Pytanie "swiezaka" - czy na Pintertest mogę mieć grupy galerii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 17:53   #4053
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Aha. No to właśnie chciałam to załączyć na Pintertest, bo spooooro zdjec, ale to byłby pierwszy raz. Pytanie "swiezaka" - czy na Pintertest mogę mieć grupy galerii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potrzebujesz konto na Pintereście, którego dane (adres email i/lub nazwę konta) wysyłasz którejś z nas i dostajesz od tej osoby zaproszenie do tworzenia wspólnej tablicy - na niej tworzysz swoją sekcję (album). Na tym samym koncie możesz tworzyć swoje osobne sekcje, jeśli masz taką potrzebę - nie będą one współdzielone z innymi.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Oj mi też kowbojki by nie pasowały
Przyszło trochę biżuterii, wstawiłam zdjęcia. Zastanawiam się nad kryształem z 1 foto, księżycowymi z 2 i wężem? Reszta chyba nie dla mnie. Część w ogóle się dziwnie układa jakby bokiem. Mam w planach dokupienie więcej biżuterii z motywem kwiatowym bo to jednak wiem że będzie mi pasować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem pewna, czy takie surowe formy jak ten kawałek kryształu są dla Ciebie. 2 bardzo fajna, wąż też dość niezły (chociaż osobiście mam uraz tak do węży, jak do wszelakich motywów z nimi związanych). Z tych "oczek" naszyjnik 6 i kolczyki 8 też fajne.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-03-24 o 17:45
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 18:06   #4054
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Potrzebujesz konto na Pintereście, którego dane (adres email i/lub nazwę konta) wysyłasz którejś z nas i dostajesz od tej osoby zaproszenie do tworzenia wspólnej tablicy - na niej tworzysz swoją sekcję (album). Na tym samym koncie możesz tworzyć swoje osobne sekcje, jeśli masz taką potrzebę - nie będą one współdzielone z innymi.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



Nie jestem pewna, czy takie surowe formy jak ten kawałek kryształu są dla Ciebie. 2 bardzo fajna, wąż też dość niezły (chociaż osobiście mam uraz tak do węży, jak do wszelakich motywów z nimi związanych). Z tych "oczek" naszyjnik 6 i kolczyki 8 też fajne.
Aha, super. Dzięki, podoba mi się taka "inicjatywa" .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 19:13   #4055
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Pani Auto, Chimay dzięki. Kolczyki nr 2 zostawię sobie na pewno. Może mam coś z księżycowego, w sumie podoba mi się ta myśl. W wężu też czuje się ok ale w zasadzie nie wiem jaki to ethereal - węże, nietoperze itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 19:16   #4056
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Malgo - w sumie żadne nie porywają, jakbym miała wybrać to nr 6.
Spróbuj z tym motywem kwiatów, też coś czuję że będzie ci pasował Pamiętam, że podobał mi się na tobie ten naszyjnik z suszonymi kwiatami w żywicy tylko nie wiem czy gdzieś da się kupić tego typu biżuterię i bezproblemowo zwrócić w razie czego, bo taka biżuteria jednak kojarzy mi się tylko z rękodziełem...

Ale za to moim zdaniem bardzo ci pasuje ten kolor bluzki. To chyba z palety Zgaszonego lata? Maggie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20220315_152236-1-e1647626244116-500x500.jpg (59,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srebrne-12216396_4956717128.jpg (69,5 KB, 15 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 19:31   #4057
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Malgo - w sumie żadne nie porywają, jakbym miała wybrać to nr 6.
Spróbuj z tym motywem kwiatów, też coś czuję że będzie ci pasował Pamiętam, że podobał mi się na tobie ten naszyjnik z suszonymi kwiatami w żywicy tylko nie wiem czy gdzieś da się kupić tego typu biżuterię i bezproblemowo zwrócić w razie czego, bo taka biżuteria jednak kojarzy mi się tylko z rękodziełem...

Ale za to moim zdaniem bardzo ci pasuje ten kolor bluzki. To chyba z palety Zgaszonego lata? Maggie?
Te kolczyki mogłyby być super
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-24, 20:38   #4058
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Malgo - w sumie żadne nie porywają, jakbym miała wybrać to nr 6.
Spróbuj z tym motywem kwiatów, też coś czuję że będzie ci pasował Pamiętam, że podobał mi się na tobie ten naszyjnik z suszonymi kwiatami w żywicy tylko nie wiem czy gdzieś da się kupić tego typu biżuterię i bezproblemowo zwrócić w razie czego, bo taka biżuteria jednak kojarzy mi się tylko z rękodziełem...

Ale za to moim zdaniem bardzo ci pasuje ten kolor bluzki. To chyba z palety Zgaszonego lata? Maggie?
O, fajne. Dzięki 🥰 myślę że byłyby fajne. Muszę się rozejrzeć na różnych portalach. Mam tylko nadzieję że nie będą ciężkie bo nie lubię tego uczucia ciągnięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 20:41   #4059
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Słuchajcie, a jakim typem wg Was jest Kate Middleton?

Pewnie była omawiana, ale nie jestem w stanie się do tego cofnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 20:56   #4060
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a jakim typem wg Was jest Kate Middleton?

Pewnie była omawiana, ale nie jestem w stanie się do tego cofnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natural lub FN i któreś Lato.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 11:02   #4061
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

malgo96, zamiast na kolczyki to gapiłam się na piękne zestawienie tej bluzki z Twoją twarzą-kolorystycznie mega
Pani Robot-kowbojki pasują i do odkrytej nogi oczywiście, jasny zestaw super, fajny patent z kamizelką.
Kurczę, widzę że jesteście na fali kolczyków, a ja jestem aktualnie tak kompletnie "prosta" kolczykowo i nic na mnie nie robi wrażenia...Na dodatek moge nosić tylko srebro bo reszta mnie uczula a złota nawet nie brałam pod uwagę ze względu na jakieś kosmiczne ceny.
Wczoraj wyjatkowo zrobiły mna mnie wrażenie kolczyki Klaudii El Dursi w H. Paradise , ale tez nie wiem co to (srebro, białe złoto czy inny metal)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png kolczyki 2.png (470,4 KB, 27 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-25, 11:04   #4062
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Czy Kaludia ma Gwiezdny czy Księżycowy?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 11:10   #4063
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Czy Kaludia ma Gwiezdny czy Księżycowy?
Gwiezdny prędzej. Zauważyłam, że osoby z tym Eherealem są często mylnie brane za zimowe typy ze względu na często występujący bardzo ciemny kolor włosów i brwi (klasyka gatunku: Salma Hayek i Penelope Cruz).
Ta dziewczyna ma bardzo ciepły i zgaszony kolor skóry (czyli jesienny, bardzo dobrze to widać na jej zdjęciach w kostiumie kąpielowym). Dziwi mnie, że styliści powszechnie zachwycają się takim typem urody (czyli latynoskim/południowym), a z uporem maniaka wybierają kolory, które wcale nie podkreślają tej pięknej karnacji w odcieniu ciemnego, przygaszonego złota.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-03-25 o 11:36
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 12:06   #4064
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kurczę, widzę że jesteście na fali kolczyków, a ja jestem aktualnie tak kompletnie "prosta" kolczykowo i nic na mnie nie robi wrażenia...Na dodatek moge nosić tylko srebro bo reszta mnie uczula a złota nawet nie brałam pod uwagę ze względu na jakieś kosmiczne ceny.
Wczoraj wyjatkowo zrobiły mna mnie wrażenie kolczyki Klaudii El Dursi w H. Paradise , ale tez nie wiem co to (srebro, białe złoto czy inny metal)?
Mam podobnie, estetycznie mało co mnie rusza, bo wiem, że to nie dla mnie. Tylko pod względem materiałów nie muszę tak uważać, zadowala mnie stal chirurgiczna i w ogóle nie czaję zachwytów nad kamieniami szlachetnymi.

Zdecydowałam się już na przekłucie helixa, tylko czekam aż nadejdą cieplejsze poranki, żebym wreszcie mogła ściągnąć czapkę i nie musieć nosić niczego, co będzie mechanicznie drażniło uszy. Docelowo chciałabym nosić coś takiego jak poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220324-132345_Etsy.jpg (150,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-03-25 o 12:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 12:14   #4065
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
malgo96, zamiast na kolczyki to gapiłam się na piękne zestawienie tej bluzki z Twoją twarzą-kolorystycznie mega
Pani Robot-kowbojki pasują i do odkrytej nogi oczywiście, jasny zestaw super, fajny patent z kamizelką.
Kurczę, widzę że jesteście na fali kolczyków, a ja jestem aktualnie tak kompletnie "prosta" kolczykowo i nic na mnie nie robi wrażenia...Na dodatek moge nosić tylko srebro bo reszta mnie uczula a złota nawet nie brałam pod uwagę ze względu na jakieś kosmiczne ceny.
Wczoraj wyjatkowo zrobiły mna mnie wrażenie kolczyki Klaudii El Dursi w H. Paradise , ale tez nie wiem co to (srebro, białe złoto czy inny metal)?
Anka te kolczyki to są chyba te: LINK
A co do uczuleń to ja jestem uczulona na nikiel i kupiłam sobie po prostu bigle ze stali chirurgicznej na allegro lub są różne stronki z pólfabrykatami do biżuterii, a wymiana takiego bigla to jest banalna sprawa Gorzej jak są kolczyki na sztyfty to wtedy chyba nic się nie da zrobić...
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 12:34   #4066
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Anka te kolczyki to są chyba te: LINK
A co do uczuleń to ja jestem uczulona na nikiel i kupiłam sobie po prostu bigle ze stali chirurgicznej na allegro lub są różne stronki z pólfabrykatami do biżuterii, a wymiana takiego bigla to jest banalna sprawa Gorzej jak są kolczyki na sztyfty to wtedy chyba nic się nie da zrobić...
Rany, Lojra, myślałam że w życiu nie znajdę tych kolczyków!Dzięki!Cena już mnie zabiła, ale przynajmniej wiem co to Co do kolczyków zwisających też ten patent miałam z biglami, ale kilka lat temu zupełnie spasowałam z czymś zwisającym i tylko noszę sztyfty...
Chimay, fajny pomysł, zawsze to więcej błysku w uchu, można nawet wtedy coś małego nosić i wygląda spoko. Ja mam oprócz standardowych 2x lobe w każdym to jeszcze forward helix, helix i traugusa, nie noszę we wszystkich na raz obecnie, ale taki dodatek w niestandardowym miejscu podoba mi się
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 12:58   #4067
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Chimay, fajny pomysł, zawsze to więcej błysku w uchu, można nawet wtedy coś małego nosić i wygląda spoko. Ja mam oprócz standardowych 2x lobe w każdym to jeszcze forward helix, helix i traugusa, nie noszę we wszystkich na raz obecnie, ale taki dodatek w niestandardowym miejscu podoba mi się
A czy dziurki w chrząstce nie mają tendencji do szybszego zarastania niż w płatku ucha?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 13:01   #4068
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A czy dziurki w chrząstce nie mają tendencji do szybszego zarastania niż w płatku ucha?
Ja po około 10 latach ponownie włożyłam do chrząstek i tylko przez 1 dzień czułam lekki dyskomfort ale kolczyk wlazł bez problemu
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 13:09   #4069
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Rany, Lojra, myślałam że w życiu nie znajdę tych kolczyków!Dzięki!Cena już mnie zabiła, ale przynajmniej wiem co to Co do kolczyków zwisających też ten patent miałam z biglami, ale kilka lat temu zupełnie spasowałam z czymś zwisającym i tylko noszę sztyfty...
W sumie to czysty przypadek z tymi kolczykami, bo wyświetliły mi się dawno temu na instagramie (tym sklepie instagramowym w apce) i je wtedy zapisałam, bo też mi się spodobały, no ale cena też mnie skutecznie zniechęciła
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-25, 13:31   #4070
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
W sumie to czysty przypadek z tymi kolczykami, bo wyświetliły mi się dawno temu na instagramie (tym sklepie instagramowym w apce) i je wtedy zapisałam, bo też mi się spodobały, no ale cena też mnie skutecznie zniechęciła
A ja tyle internetu przekopałam za nimi i nic Pięknie się prezentują na żywo, w ruchu jeszcze zyskują
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-26, 14:26   #4071
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam podobnie, estetycznie mało co mnie rusza, bo wiem, że to nie dla mnie. Tylko pod względem materiałów nie muszę tak uważać, zadowala mnie stal chirurgiczna i w ogóle nie czaję zachwytów nad kamieniami szlachetnymi.

Zdecydowałam się już na przekłucie helixa, tylko czekam aż nadejdą cieplejsze poranki, żebym wreszcie mogła ściągnąć czapkę i nie musieć nosić niczego, co będzie mechanicznie drażniło uszy. Docelowo chciałabym nosić coś takiego jak poniżej.
Mnie na odwrót, można powiedzieć, bardzo dużo rzeczy mnie rusza, ale nauczyłam się robić przemyślane zakupy, a nie kierować się pierwszym impulsem.
Amanda Seyried - co to za typ? Twarz bardzo Syrenia (czyli Romantyczna), wzrost raczej niski (ok. 1,60 m), ale linie pionowe wcale nie takie krótkie, sylwetka prostokątna, brak wcięcia w talii. Ani specjalnie filigranowa (petite), ani szeroka (wide), ani zbalansowana (balanced). Łatwiej określić jej typ kolorystyczny i Ethereale i typ kolorystyczny (Jasna Wiosna) niż typ Kibbe. Ciężki przypadek.
http://www.celebzz.com/wp-content/up...n-miami-_1.jpg
https://i.pinimg.com/originals/fc/87...c947a471ff.jpg
Gamine może? Twarz i wzrost raczej yin, ale sylwetka jakby bardziej yang.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-03-26 o 16:38
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 14:52   #4072
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A czy dziurki w chrząstce nie mają tendencji do szybszego zarastania niż w płatku ucha?
U mnie zarosły wszystkie, niestety.

https://www.zara.com/pl/pl/sukienka-...l?v1=176420738
Widziałam foto z wieszaka i wyglądała fajnie, ale na modelce już mi nie pasuje. Szczególnie, że kolory wygladaja zupelnie inaczej


Ja przejrzałam kilkanaście dni temu wszystkie NK i Mid Season Sale w sklepach, które odwiedzam i... ze dwie pary spodni bym przymierzyła, jedne sandały, dwa topy. Jedne szorty może. Wszystko w zasadzie Inditex. Z biżuterii nic. Nawet jutro tuptam wycenić swoją, którą chcę sprzedać. Usilnie declutteringuję przestrzeń. I tak nie jestem w stanie nosić w sezonie wszystkiego, co mam. Zimą jeden płaszcz miałam na sobie całe dwa razy, futer ani razu, bo zbyt późno je kupiłam. Na lato mam za mało ubrań, takich typowo na upały. Okresu przejściowego w Polsce prawie nie ma, albo trwa miesiąc-dwa w roku, a na niego siłą rzeczy jest najwięcej ubrań.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 16:57   #4073
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja przejrzałam kilkanaście dni temu wszystkie NK i Mid Season Sale w sklepach, które odwiedzam i... ze dwie pary spodni bym przymierzyła, jedne sandały, dwa topy. Jedne szorty może. Wszystko w zasadzie Inditex. Z biżuterii nic. Nawet jutro tuptam wycenić swoją, którą chcę sprzedać. Usilnie declutteringuję przestrzeń. I tak nie jestem w stanie nosić w sezonie wszystkiego, co mam. Zimą jeden płaszcz miałam na sobie całe dwa razy, futer ani razu, bo zbyt późno je kupiłam. Na lato mam za mało ubrań, takich typowo na upały. Okresu przejściowego w Polsce prawie nie ma, albo trwa miesiąc-dwa w roku, a na niego siłą rzeczy jest najwięcej ubrań.

To ja z kolei prawie nie potrzebuję ubrań na upały. Dla mnie upał to dopiero powyżej 30 stopni, a tego mamy może z 2 tygodnie w roku. Poniżej tej temperatury nie ściągam nawet skarpet. A jak wychodzę do pracy to przez jakieś 340 dni w roku jest za zimno na krótkie rękawy, sandały i tego typu ciuchy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 18:13   #4074
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ja już nie noszę skarpet Zimą żadnego grubego swetra ani razu nie założyłam. Ale Ty jeździsz rowerem do pracy prawda? To uczucie temperatury zupełnie inne.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 19:15   #4075
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja już nie noszę skarpet Zimą żadnego grubego swetra ani razu nie założyłam. Ale Ty jeździsz rowerem do pracy prawda? To uczucie temperatury zupełnie inne.
Tak, a o 5 rano raczej rzadko bywa tak ciepło, żeby wyskoczyć z gołymi nogami i w t-shircie. Chociaż powinnam dodać, że dla mnie, bo widziałam ostatnio na przystanku dziewczynę w króciutkich spodenkach, a były 3 stopnie.
Ja w każdym razie bardzo lubię przejściowe ciuchy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-28, 16:21   #4076
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Widzialyscie oscarowe kreacje? Taki trochę błąd na błędzie duża część z nich...

Chyba najlepiej wypadła Jessica Chastain https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/...stain.jpg&q=60

Aż się przyjemnie patrzy

Zendaya też: https://pagesix.com/wp-content/uploa...rip=all&w=2000

Natomiast Zoe Kravitz kompletna wpadka: https://hips.hearstapps.com/hmg-prod...g?resize=480:*

To tez się gryzie: https://drop.ndtv.com/albums/ENTERTA...644731410.jpeg

Tu się wydarzyło coś złego: https://www.gannett-cdn.com/presto/2...jpg?width=1588

I tu: https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/03...8423709259.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-28, 16:28   #4077
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Widzialyscie oscarowe kreacje? Taki trochę błąd na błędzie duża część z nich...

Chyba najlepiej wypadła Jessica Chastain https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/...stain.jpg&q=60

Aż się przyjemnie patrzy

Zendaya też: https://pagesix.com/wp-content/uploa...rip=all&w=2000

Natomiast Zoe Kravitz kompletna wpadka: https://hips.hearstapps.com/hmg-prod...g?resize=480:*

To tez się gryzie: https://drop.ndtv.com/albums/ENTERTA...644731410.jpeg

Tu się wydarzyło coś złego: https://www.gannett-cdn.com/presto/2...jpg?width=1588

I tu: https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/03...8423709259.jpg
Jakoś tegoroczne Oscary w ogóle nie porwały jeśli chodzi o kreacje Jak tak przeglądam to Zuri Hall jako jedyna mi się podoba, nie mam pojęcia kto to jest, ale wygląda pięknie rozowy-i-fioletowy-kolorami-oscarow-20221_500.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-28, 16:30   #4078
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Mega Nie widziałam tej kreacji.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-30, 09:54   #4079
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Jakim typem może być Simone Ashley (Kate z Bridgertonów)?
Na filmwebie piszą, że ma 165 cm, ale bardzo w to wątpię, w serialu wygląda na wysoką, nawet bardzo, wydaje mi się też bardzo frame dominant, więc może FN?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-30, 10:31   #4080
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Jakim typem może być Simone Ashley (Kate z Bridgertonów)?
Na filmwebie piszą, że ma 165 cm, ale bardzo w to wątpię, w serialu wygląda na wysoką, nawet bardzo, wydaje mi się też bardzo frame dominant, więc może FN?
Ja znalazłam info na imdb, że ma 178 cm. To by się zgadzało, bo mi też wydawała się bardzo wysoka w serialu.
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.