Garnier Color Naturals - prosze o opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 19:26   #1
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422

Garnier Color Naturals - prosze o opinie.


hej dziewczyny,

bardzo prosze Was o opinie zwiazane z kremem koloryzujacym Garnier Color Naturals Nie mam doswiadczenia w farbowaniu wlosow, a chcialabym sprobowac czegos nowego i zrobic to samodzielnie, bo jednak wizyty u fryzjera troche kosztuja, a ostatnio jakos srednio jestem zadowolona
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:33   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Garnier Color Naturals - prosze o opinie.

Kwc
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:27   #3
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Garnier Color Naturals - prosze o opinie.

Wg mnie nie ma na rynku gorszego produktu niż ten krem. Nie polecam i szczerze odradzam. Raz skusiłam się na farbowanie tym kremem i jaki był efekt? a no taki, że zamiast miodowego blondu ( kolor wyjściowy włosów - jasny blond) uzyskałam kolor spłowiałej czerni z zielonymi refleksami. Natychmiast pobiegłam do drogerii po super rozjaśniacz z joanny i wróciłam do swojego koloru. Całe szczęście, że moje włosy nie są wrażliwe na agresywne działanie farb/rozjaśniaczy ..... Ja od lat farbuję włosy blondami z naturii joanny i jestem zadowolona.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:06   #4
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Garnier Color Naturals - prosze o opinie.

Szczerze nie polecam farb Garniera. Żadnych. Bo to co potem się dzieje z włosami nie jest warte nawet najładniejszego koloru.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:14   #5
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Color Naturals - prosze o opinie.

Hmm... przecież dobór farby to kwestia indywidualna Jednemu pasuje Garnier, innemu Palette, a jeszcze innemu Wella. Ja akurat bardzo lubię Garnier Color Naturals, za to Garnier Color&Shine to dla mnie masakra Nie ma się co sugerować innymi, tylko patrzeć po odcieniach, na jakich nam zależy. No i ważne, by farbować włosy z głową, a właściwie- z podstawową wiedzą odnośnie farbowania.

Aha- moja opinia dotyczy odcieni: 10, 111, czerni, brązu i ciemnego brązu Z nich byłam bardzo zadowolona, co do innych- nie wypowiem się. Wiadomo, efekt zawsze zależał od tego, co miałam wcześniej na głowie, ale tragedii nigdy u mnie nie było. Inna rzecz, że nie nakładałam nigdy np. ciepłego blondu na blond chłodny, bo wtedy wiadomo, co by było na głowie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.