Kolor rose gold na rudych włosach - jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-15, 19:34   #1
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205

Kolor rose gold na rudych włosach - jak?


Hej Dziewczyny! Chciałabym dodać trochę różu do moich rudych włosów. Czy ktoś może mi doradzić, jak to się robi? Włosy farbuję farbą permanentną w odcieniu 7.4 Miedziany Blond. Kolor, jaki chciałabym uzyskać wrzucam pod spodem. To coś jak odcień pierwszy albo drugi, ale pierwszy mi się podoba bardziej. Będę wdzięczna za podpowiedź. Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12768003c0f8c6bb08c3fc3d79662e57.jpg (57,4 KB, 46 załadowań)
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:34   #2
Marissea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Dot.: Kolor rose gold na rudych włosach - jak?

Mogę pomóc z wynikami mojego researchu jesli nie przeszkadza ci kolor semi-permanentny. Mocno przetleniłam i zniszczyłam swoje włosy jasnymi rudościami więc teraz na tapecie mam wszelkie semi-permanentne rozwiązania, które odświeżają kolor albo delikatnie tonują.

Jedną z najciekawszych rzeczy, które znalazłam do dodania różowego odcienia jest odżywka Davines Alchemic Conditioner Red. Co ciekawe, nie zostawia czerwonego koloru tylko właśnie różowy ton. Google pokazują, że dziewczyny w sieci używają jej do przechodzenia z platyny do pastelowego różu - domyślam się, że na rudych włosach efekt będzie delikatniejszy. Jeszcze nie używałam (ale paczka z Amazona z wersją i copper i red idzie ).
Marissea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 13:51   #3
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kolor rose gold na rudych włosach - jak?

Cytat:
Napisane przez Marissea Pokaż wiadomość
Mogę pomóc z wynikami mojego researchu jesli nie przeszkadza ci kolor semi-permanentny. Mocno przetleniłam i zniszczyłam swoje włosy jasnymi rudościami więc teraz na tapecie mam wszelkie semi-permanentne rozwiązania, które odświeżają kolor albo delikatnie tonują.

Jedną z najciekawszych rzeczy, które znalazłam do dodania różowego odcienia jest odżywka Davines Alchemic Conditioner Red. Co ciekawe, nie zostawia czerwonego koloru tylko właśnie różowy ton. Google pokazują, że dziewczyny w sieci używają jej do przechodzenia z platyny do pastelowego różu - domyślam się, że na rudych włosach efekt będzie delikatniejszy. Jeszcze nie używałam (ale paczka z Amazona z wersją i copper i red idzie ).
Hej! Dzieki za odpowiedz To bardzo ciekawe i pomocne, nigdzie na to nie wpadlam podczas mojego researchu. Ja co prawda w ramach burzy mozgu samej ze soba doszlam do tego, ze chce jasnosrebrne wlosy, ale pewnie na jakims etapie bede chciala dodac troche rozu Tak wiec wielkie dzieki, daj mi koniecznie znac jak Ci z tym poszlo.

Sorry za brak polskich znakow, pisze z pracy
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 11:50   #4
deli87
deli87
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Kolor rose gold na rudych włosach - jak?

Chyba trzeba zrobić dekoloryzację, pofarbować na blond i potem na róż
__________________
Zapisz
Zapisz
deli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 21:45   #5
PaniTysia
Przyczajenie
 
Avatar PaniTysia
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Kolor rose gold na rudych włosach - jak?

Jest fajna farba - szamponetka z Loreala. Efekt trzyma się do 2 tygodni, więc będziesz mogła sprawdzić, czy Ci się spodoba. Nazywa się Loreal Colorista, albo jakoś podobnie. Są różne kolory, w tym właśnie taki róż. Planuję ją sobie kupić, tylko że mam blond włosy. Mogę podzielić się efektem za jakiś tydzień, jeżeli jesteś zainteresowana.
PaniTysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-12 22:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.