Chłopak z przeszłością - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 18:13   #1
PlayboyBunny828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Question

Chłopak z przeszłością


l

Edytowane przez PlayboyBunny828
Czas edycji: 2017-06-23 o 06:08
PlayboyBunny828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:20   #2
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Chłopak z przeszłością

Ja bym sie nie umiala w kims takim zakochac. Dla mnie bije na kilometr ze beda z nim niezle problemy
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:24   #3
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Taka sytuacja... poznałam fajnego chłopaka. Fajnego, w sensie że bardzo dobrze się z nim dogaduję. Chłopak ma 26 lat. Mamy nawet podobne zainteresowania (siłownia). Zdaje się że to chłopak "idealny", wszystko da się dograć. Tyle... że nigdy nie widzieliśmy się na żywo, a znamy się wyłącznie przez Internet, telefon już od kilku miesięcy. Wreszcie udaje się nam styknąć. Chłopak przystojny, jak na zdjęciach, fajnie się z nim rozmawia, wszystko gra jak miało grać. Spotykamy się, a on przyznaje się, że niewiele w życiu miał wspólnego z kobietami- właściwie to spotykał się z jakimiś, ale nigdy nie było "tego czegoś" do tego stopnia, żeby doszło do pocałunku, a juz nie mówiąc nawet o seksie. Zdaje się, że chwyciłam Pana Boga za nogi, bo marzył m się 26letni prawiczek, ale w sumie nie wiedziałam nawet, że tacy istnieją. Już na trzecim spotkaniu całował się ze i mam wrażenie, że wcale nie jest z nim nic nie tak, jak myślałam, w momencie, gdy mi o tym powiedział. Zaczynam go traktować jako bardzo ważną osobę, zaczyna wiele dla mnie znaczyć. Brnę dalej w tę znajomość, czasami pojawiają się jego wspominki o tym, że kiedyś był złym człowiekiem, ale nigdy jakoś szczególnie nie dopytuję o co chodzi, bo myśle że ma na myśli jakies młodzieńcze czasy- ot, może komuś okno z kolegami wybił, czy cóś. Ostatnio, podczas wizyty u mnie postanowiłam dopytac i dowiedziałam się, że ma za sobą wyrok w zawieszeniu, że pobił parę osób (kibic), ale w sumie zawiasy dostał za kradzież z rozbojem. W dalszej rozmowie wychodzi też, że jak sobie wypije to jest agresywny, więc nie pije już drugi rok, ma tez jakieś historie z narkotykami. Wyrok dostał jakieś 10 lat temu, więc to już szmat czasu, ale tych pobić dopuszczał się jeszcze zaledwie 2 lata temu
Otępiałam... po prostu otępiałam, a on jeszcze rzucił hasłem w stylu, że "jak wróci jego dobry kumpel (bratem go nazwał), to sobie muszą gdzieś wyjechać, przypomnieć stare czasy, przyćpać coś i będzie za☠☠☠iście". No wryło mnie jeszcze bardziej, ale jak już mnie odryło to powiedziałam mu co o tym sądzę. Że nie wyobrażam sobie bycia z kimś kto ma cokolwiek wspólnego z narkotykami, że już nie chodzi o to co robił kiedyś, ale o to że to nadal go jara jak słychac było z gadki. On mi na to, że nie wiedział że tak zareaguję, że jeśli to dla mnie tak ważne to nigdy w życiu już po to świństwo nie sięgnie, bo jestem wazniejsza, niż spotkanie z kumplem po latach.
Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Ja nie zerwałam tej znajomości tylko z uwagi na to, że chyba sie lekko zakochałam i po prostu na serduchu mi ciężko, ale bardzo chciałabym poznać opinię kogoś z zewnątrz, będzie bardziej obiektywna od mojej. Po chwili namysłu po prostu przytuliłam i poprosiłam żeby nigdy więcej tego nie robił, bo jeden jego głupi ruch i ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Zgodził się bez wahania mówiąc, że po prostu nie wiedział że tak zareaguję na "jednorazowy plan przyćpania", a przeszłość wcale go już nie jara, bo żyje teraz już zupełnie inaczej. Co Wy byście zrobiły? Dały sobie siana czy brnęły w to dalej? Z góry dziękuję za rady.
Dałabym sobie spokój.
Nie warto nawet jeśli tak Cię kręci, że jest prawiczkiem.

Pogrubione - to znaczy, że nie widzi w tym nic złego skoro nie spodziewał się, że ty widzisz, czyli dla niego to całkiem normalne, że się ćpa z koleżkami.
Teraz obiecuje, że już nigdy i w ogóle ale nie byłabym taka pewna czy nie zapije, przyćpie i nie przyłoży jak pojawią się jakieś stresy czy frustrujące sytuacje w życiu.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:25   #4
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Chłopak z przeszłością

U mnie kazdy z przeszloscia czy to narkotykowa, kibolska lub alkoholowa jest do odstrzalu.
U Twojego typa masz mix tego wszystkiego, masochistka chyba musisz byc, ze wciaz go bierzesz pod uwage.
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:29   #5
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Niezły facet...bójki, kradzieże, picie, ćpanie Zaszalałaś Emocji na pewno byś miała wiele z takim
Nie nie jak bym podziekowała za takiego. Lubie spokojne życie.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-14 o 18:31
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:33   #6
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Chłopak z przeszłością

Poznalam podobnego typa ze 3 mies temu, wymiksowalam sie z tego,bo juz po kilku spotkaniach nie podobalo mi sie jego zachowanie, spoko,ze byl szczery i powiedzial o swojej przeszlosci,ale nie o to chodzilo nawet. Teraz znow sie do mnie odezwal,twierdzac,ze on sie zmienil i ze wie,ze sie glupio zachowywal, ale mi sie teraz wydaje,ze on ma jakas obsesje na moim punkcie
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:39   #7
PlayboyBunny828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Poznalam podobnego typa ze 3 mies temu, wymiksowalam sie z tego,bo juz po kilku spotkaniach nie podobalo mi sie jego zachowanie, spoko,ze byl szczery i powiedzial o swojej przeszlosci,ale nie o to chodzilo nawet. Teraz znow sie do mnie odezwal,twierdzac,ze on sie zmienil i ze wie,ze sie glupio zachowywal, ale mi sie teraz wydaje,ze on ma jakas obsesje na moim punkcie
Nawet nie gadaj... "mój chłopak" też mam wrażenie, że jest mną mocno podjarany, robi absolutnie wszystko co ja powiem, czy choć nieświadomie zasugeruję.
PlayboyBunny828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 18:58   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chłopak z przeszłością

Ja bym uciekala az by sie za mna kurzylo.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:05   #9
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Chłopak z przeszłością

Ma 26 lat i już tak bogatą kartę karną? No no... Nie wierzyłabym zbytnio też, że ten wyrok to sprzed 10 lat skoro ma 26 lat. Zostać skazanym mógł po ukończeniu 17 r.ż. czyli max 9 lat, a i tak proces karny trochę trwał i nie został skazany tak od razu miesiąc po 17 urodzinach więc moim zdaniem coś kręci. Zresztą abstrahując od spraw karnych to skreśla go agresja po alkoholu i narkotyki. Nie wierzyłabym też w żadne jednorazowe ćpanie - po prostu zaskoczyła go Twoja reakcja, więc starał się nieco zmienić front.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:29   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Chłopak z przeszłością

Czytałam sobie ostatnio dla relaksu forum babek, które czekają na misiaczki odsiadujące wszelakie wyroki. Życie wokół wysyłania paczek, rozkminianie ile pieniążków dostanie miś do ręki jak zrobią przelew w określonej kwocie, pisanie skarg na strażników bo się źle do misia odezwali... No cuda. Z tym chłopaczkiem masz gwarantowaną identyczną przyszłość. Koleś ma zawiasy, a już sobie planuje przypominanie starych czasów z kolegami - no miód
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:31   #11
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Ma 26 lat i już tak bogatą kartę karną? No no... Nie wierzyłabym zbytnio też, że ten wyrok to sprzed 10 lat skoro ma 26 lat. Zostać skazanym mógł po ukończeniu 17 r.ż. czyli max 9 lat, a i tak proces karny trochę trwał i nie został skazany tak od razu miesiąc po 17 urodzinach więc moim zdaniem coś kręci. Zresztą abstrahując od spraw karnych to skreśla go agresja po alkoholu i narkotyki. Nie wierzyłabym też w żadne jednorazowe ćpanie - po prostu zaskoczyła go Twoja reakcja, więc starał się nieco zmienić front.
Zgadzam sie.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 19:35   #12
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: Chłopak z przeszłością

Tak się składa, że byłam z podobnym facetem. Siłownia, narkotyki (nawet własna plantacja), cichociemni koledzy, jakieś przekręty ale z organami sprawiedliwości nie miał do czynienia. Ujęła mnie w nim jego inteligencja (tak, facet był inteligentny), zrównoważenie i oczywiście ciało Również powiedziałam mu, że nie życzę sobie, żeby ćpał i po prostu tego nie robił dla mnie, bo uznał, że nie musi. Rozstaliśmy się z powodów niezwiązanych z tym co wymieniłam powyżej.
Jeśli ten facet się chce zmienić dla Ciebie to bardzo dobrze. Zresztą sam się przyznaje, że ma splamioną przeszłość ale może faktycznie stał się inny? Ja tam bym obdarzyła go kredytem zaufania, aczkolwiek zachowała zdrowy dystans na wszelki wypadek. I oczywiście nie pochwalam agresji po alkoholu, ale przecież powiedział, że unika spożywania go.
Czym on się zajmuje? Ma pracę, skończył szkołę?

Edytowane przez Ranita92
Czas edycji: 2016-09-14 o 19:37
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:36   #13
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Nawet nie gadaj... "mój chłopak" też mam wrażenie, że jest mną mocno podjarany, robi absolutnie wszystko co ja powiem, czy choć nieświadomie zasugeruję.
Ten gosc ostro cisnąl z alko i narkotykami,do tego przyznal mi sie,ze ma wyrok i odebrane prawko za jazde pod %. Nie wiem od kiedy jest czysty, i nie mam pewnosci,ze jak mu sie noga powinie to,ze znow po to nie siegnie. Mowic to on moze duzo. Ale wiele jego gestow,zachowan(agresywny ch),słow juz po kilku spotkaniach dalo mi do myslenia,ze z nim nie jest w porzadku, troche zaczelam sie go bać. Wcale nie jest mi dobrze z tym, ze go olałam, bo nikt nie jest idealny i zal mi go troche. Ale nie chce potem cierpiec i byc wplątana w jakies shity.
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:38   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Taka sytuacja... poznałam fajnego chłopaka. Fajnego, w sensie że bardzo dobrze się z nim dogaduję. Chłopak ma 26 lat. Mamy nawet podobne zainteresowania (siłownia). Zdaje się że to chłopak "idealny", wszystko da się dograć. Tyle... że nigdy nie widzieliśmy się na żywo, a znamy się wyłącznie przez Internet, telefon już od kilku miesięcy. Wreszcie udaje się nam styknąć. Chłopak przystojny, jak na zdjęciach, fajnie się z nim rozmawia, wszystko gra jak miało grać. Spotykamy się, a on przyznaje się, że niewiele w życiu miał wspólnego z kobietami- właściwie to spotykał się z jakimiś, ale nigdy nie było "tego czegoś" do tego stopnia, żeby doszło do pocałunku, a juz nie mówiąc nawet o seksie. Zdaje się, że chwyciłam Pana Boga za nogi, bo marzył m się 26letni prawiczek, ale w sumie nie wiedziałam nawet, że tacy istnieją. Już na trzecim spotkaniu całował się ze i mam wrażenie, że wcale nie jest z nim nic nie tak, jak myślałam, w momencie, gdy mi o tym powiedział. Zaczynam go traktować jako bardzo ważną osobę, zaczyna wiele dla mnie znaczyć. Brnę dalej w tę znajomość, czasami pojawiają się jego wspominki o tym, że kiedyś był złym człowiekiem, ale nigdy jakoś szczególnie nie dopytuję o co chodzi, bo myśle że ma na myśli jakies młodzieńcze czasy- ot, może komuś okno z kolegami wybił, czy cóś. Ostatnio, podczas wizyty u mnie postanowiłam dopytac i dowiedziałam się, że ma za sobą wyrok w zawieszeniu, że pobił parę osób (kibic), ale w sumie zawiasy dostał za kradzież z rozbojem. W dalszej rozmowie wychodzi też, że jak sobie wypije to jest agresywny, więc nie pije już drugi rok, ma tez jakieś historie z narkotykami. Wyrok dostał jakieś 10 lat temu, więc to już szmat czasu, ale tych pobić dopuszczał się jeszcze zaledwie 2 lata temu
Otępiałam... po prostu otępiałam, a on jeszcze rzucił hasłem w stylu, że "jak wróci jego dobry kumpel (bratem go nazwał), to sobie muszą gdzieś wyjechać, przypomnieć stare czasy, przyćpać coś i będzie za☠☠☠iście". No wryło mnie jeszcze bardziej, ale jak już mnie odryło to powiedziałam mu co o tym sądzę. Że nie wyobrażam sobie bycia z kimś kto ma cokolwiek wspólnego z narkotykami, że już nie chodzi o to co robił kiedyś, ale o to że to nadal go jara jak słychac było z gadki. On mi na to, że nie wiedział że tak zareaguję, że jeśli to dla mnie tak ważne to nigdy w życiu już po to świństwo nie sięgnie, bo jestem wazniejsza, niż spotkanie z kumplem po latach.
Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Ja nie zerwałam tej znajomości tylko z uwagi na to, że chyba sie lekko zakochałam i po prostu na serduchu mi ciężko, ale bardzo chciałabym poznać opinię kogoś z zewnątrz, będzie bardziej obiektywna od mojej. Po chwili namysłu po prostu przytuliłam i poprosiłam żeby nigdy więcej tego nie robił, bo jeden jego głupi ruch i ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Zgodził się bez wahania mówiąc, że po prostu nie wiedział że tak zareaguję na "jednorazowy plan przyćpania", a przeszłość wcale go już nie jara, bo żyje teraz już zupełnie inaczej. Co Wy byście zrobiły? Dały sobie siana czy brnęły w to dalej? Z góry dziękuję za rady.
W zyciu bym nie chciala takiego chlopaka:
1 kibic -najczesciej to sebixy hlopaki z barakow prostaki

2agresywny

3 narkotyki

To zaden ksiaze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
W zyciu bym nie chciala takiego chlopaka:
1 kibic -najczesciej to sebixy hlopaki z barakow prostaki

2agresywny

3 narkotyki

To zaden ksiaze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chlopaki*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:40   #15
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
W zyciu bym nie chciala takiego chlopaka:
1 kibic -najczesciej to sebixy hlopaki z barakow prostaki

2agresywny

3 narkotyki

To zaden ksiaze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Chlopaki*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Każda ma takiego księcia na jakiego ją stać"
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:42   #16
PlayboyBunny828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Tak się składa, że byłam z podobnym facetem. Siłownia, narkotyki (nawet własna plantacja), cichociemni koledzy, jakieś przekręty ale z organami sprawiedliwości nie miał do czynienia. Ujęła mnie w nim jego inteligencja (tak, facet był inteligentny), zrównoważenie i oczywiście ciało Również powiedziałam mu, że nie życzę sobie, żeby ćpał i po prostu tego nie robił dla mnie, bo uznał, że nie musi. Rozstaliśmy się z powodów niezwiązanych z tym co wymieniłam powyżej.
Jeśli ten facet się chce zmienić dla Ciebie to bardzo dobrze. Zresztą sam się przyznaje, że ma splamioną przeszłość ale może faktycznie stał się inny? Ja tam bym obdarzyła go kredytem zaufania, aczkolwiek zachowała zdrowy dystans na wszelki wypadek. I oczywiście nie pochwalam agresji po alkoholu, ale przecież powiedział, że unika spożywania go.
Czym on się zajmuje? Ma pracę, skończył szkołę?
Tak, pracuje, skończył też studia z tytułem mgr
PlayboyBunny828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:44   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak z przeszłością

jakby mi facet powiedział że kiedyś kogoś pobił to byłby skreślony. o braniu narkotyków nie wspomnę. co za koszmar.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:45   #18
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Tak, pracuje, skończył też studia z tytułem mgr
Czyli cos tam ze soba robi nie taki typowy Seba z blokowiska. Na prawdę dla Ciebie to NIC że kogos pobił, że pił, ćpał ? Czemu sie zastanawiasz? Nie ma innych spokojnych i fajnych chłopakow bez wyroku, nie biorących narkotyków??? Ja znam. Owszem docenia sie że powiedział Ci to bo mógł ukryć. Lepiej by na tym wyszedł.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-14 o 19:49
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:49   #19
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Nawet nie gadaj... "mój chłopak" też mam wrażenie, że jest mną mocno podjarany, robi absolutnie wszystko co ja powiem, czy choć nieświadomie zasugeruję.
Pomijając wszystko co napisałaś w pierwszym poście, to też źle wróży. On teraz niby taki w Ciebie zapatrzony, robi wszystko co Ty chcesz, a jak poczuje się pewnie, to pokaże swoją prawdziwą twarz.

Można by się było zastanowić gdyby to wszystko naprawdę należało do jego przeszłości, ale skoro planuje "przypominanie dawnych czasów" z kolegami, to nie ma co liczyć na to, że on się naprawdę zmienił. Ja bym odpuściła.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 19:54   #20
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Chłopak z przeszłością

Jesli chodzi o te przycpanie, chcial Cie wyczuc. Nie jest glupi, znajac zycie rozkocha cie jeszcze bardziej i dojdzie do tego ze po jakims czasie nie bedzie sie kryl z tym cpaniem....
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:57   #21
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Chłopak z przeszłością

Dobrze zauważyłaś mniej więcej jakoś na początku, że przez "przeszłość" można rozumieć wybite okno za dzieciaka, ewentualne jakieś seksy pozazwiązkowe (dla niektórych to nie jest coś oczywistego). I tak dalej.
Ale to co opisujesz to nie zapowiada się dobrze.
Kochanie, ja po alkoholu jestem agresywny i mam wyrok w zawiasach.
Ale jak przyjedzie kolega, to się napijemy, zajaramy.
I mocno wątpię, by był prawiczkiem.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:58   #22
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Dobrze zauważyłaś mniej więcej jakoś na początku, że przez "przeszłość" można rozumieć wybite okno za dzieciaka, ewentualne jakieś seksy pozazwiązkowe (dla niektórych to nie jest coś oczywistego). I tak dalej.
Ale to co opisujesz to nie zapowiada się dobrze.
Kochanie, ja po alkoholu jestem agresywny i mam wyrok w zawiasach.
Ale jak przyjedzie kolega, to się napijemy, zajaramy.
I mocno wątpię, by był prawiczkiem.
Dokladnie, ja tez... autorka poczeka jeszcze troche czasu i okaze sie, ze chlopak wyskoczy z jakims super newsem.... z prawiczka jeszcze tatus dziecka wyjdzie
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:03   #23
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
(…) Otępiałam... po prostu otępiałam, a on jeszcze rzucił hasłem w stylu, że "jak wróci jego dobry kumpel (bratem go nazwał), to sobie muszą gdzieś wyjechać, przypomnieć stare czasy, przyćpać coś i będzie za☠☠☠iście".(…)
Wychodzi na to, że facet jest nie tylko z przeszłością, ale i z teraźniejszością.

Skoro wykluczasz bycie z agresywnym człowiekiem z ciągotami do narkotyków, to wykluczasz też bycie z tym chłopakiem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:18   #24
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez PlayboyBunny828 Pokaż wiadomość
Tak, pracuje, skończył też studia z tytułem mgr
No to faktycznie typowym Sebą nie jest, jak już ktoś wspomniał. Dziewczyny widzę bardzo hejtujecie gościa. Ja swoją drogą pamiętam jak mi przyjaciele mówili, że jakby mojego faceta ówczesnego widzieli w kapturze w nocy to by spieprzali na drugi koniec miasta. A on był tak ciepłą osobą, tak spokojną...
Autorko, zrobisz jak uważasz, ale ja bym go nie skreślała tylko zobaczyła jak się sytuacja rozwinie. Skąd wiesz, że się nie zmienił? Przecież widać, że głupi nie jest. Bądź jedynie ostrożna i trzymaj się na dystans. Jak zaćpa coś, zobaczysz przejaw agresji, usłyszysz o jakimś jego rozboju - uciekaj.
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:51   #25
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
No to faktycznie typowym Sebą nie jest, jak już ktoś wspomniał. Dziewczyny widzę bardzo hejtujecie gościa. Ja swoją drogą pamiętam jak mi przyjaciele mówili, że jakby mojego faceta ówczesnego widzieli w kapturze w nocy to by spieprzali na drugi koniec miasta. A on był tak ciepłą osobą, tak spokojną...
Autorko, zrobisz jak uważasz, ale ja bym go nie skreślała tylko zobaczyła jak się sytuacja rozwinie. Skąd wiesz, że się nie zmienił? Przecież widać, że głupi nie jest. Bądź jedynie ostrożna i trzymaj się na dystans. Jak zaćpa coś, zobaczysz przejaw agresji, usłyszysz o jakimś jego rozboju - uciekaj.
Ten pan nie jest ciepłą, spokojną osobą XD tylko ma wyroki za pobicia, bo jest agresywny po alkoholu.
Nie związałabym się z przemocowcem, bo się 'lekko zakochałam' ani wcale, nigdy, nie.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:58   #26
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
No to faktycznie typowym Sebą nie jest, jak już ktoś wspomniał. Dziewczyny widzę bardzo hejtujecie gościa. Ja swoją drogą pamiętam jak mi przyjaciele mówili, że jakby mojego faceta ówczesnego widzieli w kapturze w nocy to by spieprzali na drugi koniec miasta. A on był tak ciepłą osobą, tak spokojną...
Autorko, zrobisz jak uważasz, ale ja bym go nie skreślała tylko zobaczyła jak się sytuacja rozwinie. Skąd wiesz, że się nie zmienił? Przecież widać, że głupi nie jest. Bądź jedynie ostrożna i trzymaj się na dystans. Jak zaćpa coś, zobaczysz przejaw agresji, usłyszysz o jakimś jego rozboju - uciekaj.
Ale jestes naiwna. Ktos moze groznie wygladac, a byc czuly i cieply, ale on JEST grozny, za co zostal ukarany wyrokami sadowymi. I otwarcie mowi, ze bedzie cpal z kolega, no i jest agresywny po uzywkach. A ten papierek? Niczego nie zmienia.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:03   #27
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Ten pan nie jest ciepłą, spokojną osobą XD tylko ma wyroki za pobicia, bo jest agresywny po alkoholu.
Nie związałabym się z przemocowcem, bo się 'lekko zakochałam' ani wcale, nigdy, nie.
Misiaczek jest taki słodki i kochany pomijając momenty kiedy jest agresywny Zwiąż sie z agresywnym pewnie ale potem nie dziw sie że po alkoholu też Ci sie oberwało.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:08   #28
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Chłopak z przeszłością

A ja mam koleżankę, która ma świadectwo ukończenia technikum tyle, że nie była w tej szkole ani jeden dzień. Jak się ma znajomości i kasę, to wszystko można "osiągnąć". Dla mnie facet z taką przeszłością, który otwarcie przyznaje się do bycia agresywnym odpada w przedbiegach. Poza tym nie wierz we wszystko, co Ci opowiada, bo "język nie ma ości, skrzywi się i wyprości". Nie bądź naiwna i wiej póki czas!
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:13   #29
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Chłopak z przeszłością

Wiec podsumujmy przejrzyście:
Zalety: Wady:
+ fajny, przystojny - wyrok w zawieszeniu ( kradzież, rozbój)
+ magister -pije, jest agresywny
+ podobne zainteresowania -ćpał i nadal planuje

Niestety ale wady go dyskwalifikują Jego zalety bledną. Chyba że ktos lubi niegrzecznych chłopców. To co Ci o sobie powiedział uznaj za ostrzeżenie i uciekaj.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-14 o 21:14
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 22:19   #30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chłopak z przeszłością

Uczucie do niego przeszloby mi w mgnieniu oka. Chocby nie wiem jak cudny byl.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-17 11:00:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.