Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 16:16   #121
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tak a propos niedawnych dyskusji o reklamacjach w Poczcie Polskiej - byłam zmuszona złożyć takową i oto, jaką dostałam odpowiedź:

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za zgłoszenie. Poczta Polska dołoży wszelkich starań, by reklamacja została szybko i sprawnie rozpatrzona.
Jednocześnie informujemy, że termin rozpatrzenia reklamacji wynosi:
- na przesyłki krajowe 30 dni kalendarzowych (licząc od dnia następnego po dniu zgłoszenia reklamacji);
- na przesyłki zagraniczne 3 miesiące (licząc od dnia następnego po dniu zgłoszenia reklamacji);
Każda wiadomość od naszych klientów jest dla nas cenną informacją na temat standardu i jakości oferowanych przez nas usług.

Nie wiem, jak Wam, ale mnie się to wzajemnie wyklucza.....
Chodzi o przesylki ubezpieczone czy nieubezpieczone?
Jesli o ubezpieczone, to dobrze wiedziec, na co wydaje sie pieniadze
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:19   #122
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tak a propos niedawnych dyskusji o reklamacjach w Poczcie Polskiej - byłam zmuszona złożyć takową i oto, jaką dostałam odpowiedź:

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za zgłoszenie. Poczta Polska dołoży wszelkich starań, by reklamacja została szybko i sprawnie rozpatrzona.
Jednocześnie informujemy, że termin rozpatrzenia reklamacji wynosi:
- na przesyłki krajowe 30 dni kalendarzowych (licząc od dnia następnego po dniu zgłoszenia reklamacji);
- na przesyłki zagraniczne 3 miesiące (licząc od dnia następnego po dniu zgłoszenia reklamacji);
Każda wiadomość od naszych klientów jest dla nas cenną informacją na temat standardu i jakości oferowanych przez nas usług.

Nie wiem, jak Wam, ale mnie się to wzajemnie wyklucza.....
To, że jest wskazany jakiś termin, nie oznacza, że ktoś złośliwie będzie czekał, aż ten termin zacznie dobiegać końca. też mam w pracy różne terminówki i proste sprawy są robione o wiele szybciej, złożone w możliwie jak najszybszym terminie. natomiast jakiś termin w różnych placówkach obowiązuje.
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:54   #123
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Akurat moja przesyłka ubezpieczona nie była. A co do terminów - nawet nie chodzi o to, czy wyśla odpowiedz ostatniego dnia , tylko albo "szybko i sprawnie", albo "w ciągu trzech miesięcy".

Z praktyki własnej mogę napisać, że odpowiadają raczej bliżej końca wskazanego terminu niż na jego początku.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:04   #124
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Problem z natury wstydliwych
Męczy mnie drugi dzień rozwolnienie, niby nie jakoś tragicznie, daje się jakoś funkcjonować, no ale Kupiłam już dzisiaj Stoperan i wzięłam po pracy, piję Colę. Nie kursuję co chwilę do łazienki, ale boli mnie brzuch i czuję się trochę osłabiona. Czy jest coś z domowych metod, co mogę jeszcze zrobić? Czy muszę po prostu już przeczekać? Jakaś Nospa czy coś przeciwbólowego by pomogło, czy to kiepski pomysł?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:12   #125
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Problem z natury wstydliwych
Męczy mnie drugi dzień rozwolnienie, niby nie jakoś tragicznie, daje się jakoś funkcjonować, no ale Kupiłam już dzisiaj Stoperan i wzięłam po pracy, piję Colę. Nie kursuję co chwilę do łazienki, ale boli mnie brzuch i czuję się trochę osłabiona. Czy jest coś z domowych metod, co mogę jeszcze zrobić? Czy muszę po prostu już przeczekać? Jakaś Nospa czy coś przeciwbólowego by pomogło, czy to kiepski pomysł?
Stoperan to lek, ktory pomaga doraznie, jak trzeba wyjsc do pracy itd, ale nie poleca sie go do leczenia biegunki. Nie wiem, jak to dokladnie przebiega, cos w tym stoperanie jest, co na dluzsza mete jest niezdrowe; ale z tego co wiem do wyleczenia biegunki polecany jest wegiel. Nie jest przyjemne picie go i trwa to troche dluzej, ale to chyba najzdrowsza metoda na wyleczenie biegunki. Stoperan mozesz wziac jutro przed wyjsciem do pracy.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:35   #126
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Problem z natury wstydliwych
Męczy mnie drugi dzień rozwolnienie, niby nie jakoś tragicznie, daje się jakoś funkcjonować, no ale Kupiłam już dzisiaj Stoperan i wzięłam po pracy, piję Colę. Nie kursuję co chwilę do łazienki, ale boli mnie brzuch i czuję się trochę osłabiona. Czy jest coś z domowych metod, co mogę jeszcze zrobić? Czy muszę po prostu już przeczekać? Jakaś Nospa czy coś przeciwbólowego by pomogło, czy to kiepski pomysł?
Leki przeciwbólowe blokują odczuwanie bólu nie leczą jego źródła, więc mogą dać ulgę, ale na pewno nie rozwiążą przyczyny biegunki.
Nospa jest rozkurczowa. Też może trochę pomóc w bólu, ale nie wyleczy biegunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:40   #127
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Stoperan to lek, ktory pomaga doraznie, jak trzeba wyjsc do pracy itd, ale nie poleca sie go do leczenia biegunki. Nie wiem, jak to dokladnie przebiega, cos w tym stoperanie jest, co na dluzsza mete jest niezdrowe; ale z tego co wiem do wyleczenia biegunki polecany jest wegiel. Nie jest przyjemne picie go i trwa to troche dluzej, ale to chyba najzdrowsza metoda na wyleczenie biegunki. Stoperan mozesz wziac jutro przed wyjsciem do pracy.
Nie mam węgla, niezbyt mam możliwość już dzisiaj się ruszenia do apteki. Ale jak to jest do picia, to nie przejdzie. Nie jestem w stanie wmusić w siebie żadnych płynnych leków Nie zamierzam łykać Stoperanu non stop, przypadkiem trochę zahaczyłam o aptekę wracając z pracy, a to był jedyny lek, jakiego nazwę kojarzyłam i stwierdziłam, że wezmę. O sam ból brzucha mi bardziej teraz chodzi, bo to większy problem.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Leki przeciwbólowe blokują odczuwanie bólu nie leczą jego źródła, więc mogą dać ulgę, ale na pewno nie rozwiążą przyczyny biegunki.
Nospa jest rozkurczowa. Też może trochę pomóc w bólu, ale nie wyleczy biegunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ulgę mi chodzi i o niezaszkodzenie sobie Myślę, że biegunka powinna przejść samoistnie, nigdy nie miałam tego typu problemów, a na pewno nie na dłuższą metę i jeśli już, to bardziej o podłożu stresowym. Zwłaszcza że to też nie jest jakiś bardzo silny przypadek. A jeśli nie będzie mijać, to się zainteresuję mocniej, co z tym zrobić.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 17:42   #128
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Nie mam węgla, niezbyt mam możliwość już dzisiaj się ruszenia do apteki. Ale jak to jest do picia, to nie przejdzie. Nie jestem w stanie wmusić w siebie żadnych płynnych leków Nie zamierzam łykać Stoperanu non stop, przypadkiem trochę zahaczyłam o aptekę wracając z pracy, a to był jedyny lek, jakiego nazwę kojarzyłam i stwierdziłam, że wezmę. O sam ból brzucha mi bardziej teraz chodzi, bo to większy problem.
No wlasnie jest w tym problem, ze jak nie ''wyleczysz'' biegunki, tylko ja ''zastopujesz'', to ciezko pomoc na bol brzucha. Wegiel jest w tabletkach, z tego co wiem mozna je normalnie polknac, ale lepiej sie wchlania rozpuszczony w wodzie. Skoro nie masz juz mozliwosci pojscia do apteki to staraj sie nie jesc normalnie, tylko jakies delikatne potrawy, typu kleik ryzowy, sucharki, cola tez jest ok, nie pij kawy.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:43   #129
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Nospa. Melisa. Rumianek. Na brzuch. Nifuroksazyd to na biegunkę.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:50   #130
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No wlasnie jest w tym problem, ze jak nie ''wyleczysz'' biegunki, tylko ja ''zastopujesz'', to ciezko pomoc na bol brzucha. Wegiel jest w tabletkach, z tego co wiem mozna je normalnie polknac, ale lepiej sie wchlania rozpuszczony w wodzie. Skoro nie masz juz mozliwosci pojscia do apteki to staraj sie nie jesc normalnie, tylko jakies delikatne potrawy, typu kleik ryzowy, sucharki, cola tez jest ok, nie pij kawy.
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nospa. Melisa. Rumianek. Na brzuch. Nifuroksazyd to na biegunkę.

wysłane telepatycznie
Dzięki. Kawy nie pijam wcale, więc z tym problemu nie ma. Wezmę Nospę, zobaczę, jak będzie jutro. Jak się nic nie polepszy, to pójdę po pracy do apteki po coś konkretniejszego.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:57   #131
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Sory, ale muszę. Ostatni raz. Nawiązując do często poruszanej tu tarczycy, przypomnę, że temat biegunki przemaglowałyśmy pod koniec ostatniego wątku.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 17:59   #132
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Melisa, też ostatnio piłam na ból brzucha. Dodatkowo mnie tak uspokoiła, że nie zrobiłam TŻowi mega awantury, która mu się należała :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:00   #133
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
U nas np. tż pali i aż by mnie trzęsło gdyby wydawał na to ze wspólnego konta, wydaje ze swojego.
Z drugiej strony wspólne też wiele ułatwia przy prowadzeniu budżetu domowego, bo oboje mamy wgląd do całej puli i możemy sobie ustalać wydatki, a co zostaje to na wspólne oszczędnościowe.
Zakonna, wszystko wyjdzie w praniu
U nas wspólne jest tylko na bieżące życie.

Tak, to każdy ma swoje osobiste i swoje oszczędnościowe i tylko z grubsza jesteśmy zorientowani ile na nich mamy.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:00   #134
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Sory, ale muszę. Ostatni raz. Nawiązując do często poruszanej tu tarczycy, przypomnę, że temat biegunki przemaglowałyśmy pod koniec ostatniego wątku.
To samo pomyślałam. Ale nadal - noł problem dla mnie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:17   #135
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Czy któraś z Was ma piasek kinetyczny? Polecacie jakiś konkretny?
Niedawno się o tym dowiedziałam i nie wiem czy warto ani czego szukać
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:25   #136
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Na mnie melisa nie działa ale to dlatego że piję ja od kilku lat.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:30   #137
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma piasek kinetyczny? Polecacie jakiś konkretny?
Niedawno się o tym dowiedziałam i nie wiem czy warto ani czego szukać
chodzi o zabawkę dla dzieci? jeśli tak to polecam zrobić samemu. jest to banalnie proste, kosztuje grosze, a w niczym nie ustępuje temu, który można kupić. robiłam z siostrą już daaaawno temu, z jakiegoś przepisu z internetu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:36   #138
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Mam telefon, który był wcześniej przez kogoś używany (nie wiem, jak długo, raczej stosunkowo krótko). Internet, wifi itp. jest non stop wyłączony. Rozmawiam przez niego max. kilka razy w tygodniu po kilka minut (czasem wcale). Bateria trzyma 3 dni. Tak było przez kilka miesięcy. Teraz nagle mi trzyma już ponad tydzień i jest jeszcze jakieś 70%. Jakim cudem? I czy mogę liczyć, że tak zostanie czy traktować to jako jednorazowy wybryk?
najlepiej zadzwon do biblioteki i zapytaj. Ja ostatnio też oddawałam (ale ksiązki) byłam przekonana, ze tcyh strszych nie wezmą, a jednak zadzwoniłam i powiedzieli, że przyjmują.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:16   #139
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Jakie podkłady mają szeroką gamę kolorystyczną? Szukam podkładu dla naprawdę bladej cery. Revlon Colorstay się u mnie nie sprawdził. Obecnie zaczęłam używać Bourjois Healthy Mix ale najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 19:35   #140
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma piasek kinetyczny? Polecacie jakiś konkretny?
Niedawno się o tym dowiedziałam i nie wiem czy warto ani czego szukać
Mam w domu. To jest fajne ale chyba nie warte swojej ceny. Następnym razem jakbym miała kupować to wolałabym zrobić.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:45   #141
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
najlepiej zadzwon do biblioteki i zapytaj. Ja ostatnio też oddawałam (ale ksiązki) byłam przekonana, ze tcyh strszych nie wezmą, a jednak zadzwoniłam i powiedzieli, że przyjmują.
To chyba nie jest odnośnie mojego postu
Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Jakie podkłady mają szeroką gamę kolorystyczną? Szukam podkładu dla naprawdę bladej cery. Revlon Colorstay się u mnie nie sprawdził. Obecnie zaczęłam używać Bourjois Healthy Mix ale najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny.
Też jestem bladzioch. Z tych które na przestrzeni lat sprawdzałam jasne znajdowałam w Essence, Bourjois 123, jakiś Astora, matujący z Loreala, teraz testuję matujący z Hean i chyba też powinno być ok.

Jeszcze jedno pytanie. Będę musiała w najbliższym czasie kupić telewizor. Nigdy tego nie robiłam i nigdy nie zwracałam uwagi na to, czym (oprócz wielkością) się różnią od siebie. Wiem jedynie, że są teraz te jakieś smart tv i nie smart Nie potrzebuję niczego bajeranckiego, ot, coś funkcjonalnego, co będzie miało dobry obraz i będzie długo służyć. Nie musi też być jakiś super duży. Powinnam na coś konkretnego zwrócić uwagę? Może jakieś marki są szczególnie dobre, a jakieś do niczego? Albo może możecie jakiś konkretny model polecić? 2 tys. zł to myślę max, ale jeśli da się coś przyzwoitego kupić taniej, to zdecydowanie wolałabym taką opcję
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:52   #142
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Gdzie stacjonarnie kupię niemiecki płyn do płukania Softlan? Poza sklepami z zagraniczną chemią.
Kiedyś był w Carrefourze, mam spory kawałek do najbliższego i nie chcę jechać w ciemno.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:55   #143
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Wow nie miałam pojęcia, że samemu można zrobić ten piasek ale to na jeden raz wtedy? Bo kupny niby jest wielorazowy
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:55   #144
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:57   #145
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Odnieść na pocztę i wyjaśnić. Jeśli poprawny jest adres, to działasz w swoim interesie i odbierzesz przesyłkę do siebie. Jeśli poprawne jest imię i nazwisko adresata, to robisz dobry uczynek
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:07   #146
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wow nie miałam pojęcia, że samemu można zrobić ten piasek ale to na jeden raz wtedy? Bo kupny niby jest wielorazowy
jest wielokrotnego użytku, tylko przechowuj w zamkniętym opakowaniu. żeby nie wysychał
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:09   #147
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:13   #148
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma piasek kinetyczny? Polecacie jakiś konkretny?
Niedawno się o tym dowiedziałam i nie wiem czy warto ani czego szukać
Warto. Dla mnie super! I moim zdaniem nie da się zrobić tak samo dobrego jak oryginalny.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:33   #149
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie. Będę musiała w najbliższym czasie kupić telewizor. Nigdy tego nie robiłam i nigdy nie zwracałam uwagi na to, czym (oprócz wielkością) się różnią od siebie. Wiem jedynie, że są teraz te jakieś smart tv i nie smart Nie potrzebuję niczego bajeranckiego, ot, coś funkcjonalnego, co będzie miało dobry obraz i będzie długo służyć. Nie musi też być jakiś super duży. Powinnam na coś konkretnego zwrócić uwagę? Może jakieś marki są szczególnie dobre, a jakieś do niczego? Albo może możecie jakiś konkretny model polecić? 2 tys. zł to myślę max, ale jeśli da się coś przyzwoitego kupić taniej, to zdecydowanie wolałabym taką opcję
Co do wielkości, to już musisz sama stwierdzić, jaki Ci pasuje, za 2 tysiące kupisz przyzwoitą wielkość. Od siebie polecam Samsungi, swój mam prawie 3 lata i ciągle jak nowy (w rodzinie jest ponad 6-letni, to samo) i koniecznie ze Smart Tv i dostępem do internetu. Jeśli lubisz oglądać filmy online, to świetna opcja. Za swój 32 calowy zapłaciłam około 1600 zł.
A, i patrz, żeby miał wejście na USB, choć to raczej standard. To po to, gdybyś chciała obejrzeć film z pendrive'a czy jakiegoś dysku zewnętrznego.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2017-02-28 o 20:38
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 21:01   #150
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 38

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Co do wielkości, to już musisz sama stwierdzić, jaki Ci pasuje, za 2 tysiące kupisz przyzwoitą wielkość. Od siebie polecam Samsungi, swój mam prawie 3 lata i ciągle jak nowy (w rodzinie jest ponad 6-letni, to samo) i koniecznie ze Smart Tv i dostępem do internetu. Jeśli lubisz oglądać filmy online, to świetna opcja. Za swój 32 calowy zapłaciłam około 1600 zł.
A, i patrz, żeby miał wejście na USB, choć to raczej standard. To po to, gdybyś chciała obejrzeć film z pendrive'a czy jakiegoś dysku zewnętrznego.
A się nie boisz, że telewizor Cię może szpiegować?

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...c-uzytkownikow
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-04 22:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.