Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-15, 10:54   #1231
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86250381]Ej to może dlatego moja psica ucieka przez czesaniem? Niby ma sierść, ale jak ją rozgarnąć to nie ma podszerstka tylko gołą skórę. W ogóle ma łysy brzuszek i pod pachami też ma prawie łyse plamki... [/QUOTE]

Zapytaj weterynarza, nawet ludzie maja rozne wlosy i roznie je czesza. A co dopiero zwierzeta. Ewentualnie podaj rase swojego, moze ktos ma doswiadczenia z ta rasa i cos doradzi na forum.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 11:04   #1232
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam kota długowłosego i do niego jest trochę inny furminator - dla futra od 5 cm, sprawdza się super. Wyczesuje to co powinien, ale kot wcale się łysy nie robi.
Może dla psów z włosem też jest specjalny?
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 13:59   #1233
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

A czy możecie polecić grilla elektrycznego?


Zastanawiam się nad takim urządzeniem żeby ograniczyć smażenie na patelni- chcę robić kurczaka, indyka, karkówkę, polędwicę, ryby i warzywa- ten rodzaj gotowania.


Fajnie żeby był nieduży, dał się myć w zmywarce i w miarę szybko się nagrzewał i robił jedzenie (czyli oczekuję ideału )..
Znajomi polecają: https://www.mediaexpert.pl/grille-ku...e1000,id-58665




Najlepsze zakupy- dalej oczyszczacz powietrza- ilość kurzu w domu zmalała o ponad połowę
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 14:53   #1234
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Zapytaj weterynarza, nawet ludzie maja rozne wlosy i roznie je czesza. A co dopiero zwierzeta. Ewentualnie podaj rase swojego, moze ktos ma doswiadczenia z ta rasa i cos doradzi na forum.
Kundel zwyczajny, matka gończy polski, ojciec NN
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 15:56   #1235
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Macbook
Sokowirowka
Orbitrek
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 20:03   #1236
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Pozostając w zachwycie nad robotem sprzątającym, mopem psikającym i pralkosuszarką zapytowuję - czy ma ktoś może zupowar? Wynalazłam Tefal Easy Soup i jawi mi się jako ideał przygotowywania zup i nie tylko tak w domu jak i wyjazdowo. Czy może ktoś ma coś podobnego.

A, i jogurtownicę mam, kocham.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 20:11   #1237
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A czy możecie polecić grilla elektrycznego?


Zastanawiam się nad takim urządzeniem żeby ograniczyć smażenie na patelni- chcę robić kurczaka, indyka, karkówkę, polędwicę, ryby i warzywa- ten rodzaj gotowania.
Polecam Breville z ceramicznymi płytami, szybko się nagrzewa, a płyty grillujące i pojemnik na ściekający tłuszcz można wrzucić do zmywarki. Jak jadłam mięso to był niezastąpiony.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 20:55   #1238
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Pozostając w zachwycie nad robotem sprzątającym, mopem psikającym i pralkosuszarką zapytowuję - czy ma ktoś może zupowar? Wynalazłam Tefal Easy Soup i jawi mi się jako ideał przygotowywania zup i nie tylko tak w domu jak i wyjazdowo. Czy może ktoś ma coś podobnego.

A, i jogurtownicę mam, kocham.
Tez mam jogurtownice i u nas sa stale domowe jogurty. Zwlaszcza moj TZ za nimi szaleje.

Ogladalam kiedys to urzadzenie do zup i moim zdaniem przerost formy nad trescia. Zupy robie czesto, przewaznie zupy kremy. Gotuje je w dobrym garnku i blenduje prostym blenderem. Nie wiem czy to urzadzenie oferuje cos ponadto.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 21:31   #1239
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

No przekonuje mnie właśnie to że jest jednocześnie garnkiem blenderem i termosem przenośnym. Można go np.zabrać na wakacje czy jakiś weekend i masz żarcie. Głównie patrzę teraz pod kątem dziecka. Biorę tylko to na wyjazd i na miejscu mogę cudować z przepisami bez miliona naczyń, zlewu, kuchenki itp., tylko prąd mi potrzebny.

No nie jest to niezbędne ale wyczuwam intuicyjnie że przy dziecku może być przydatne.



Tak, jogurtownica to zakup miesiąca. 100 zł a tyle radości i wygody.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 22:05   #1240
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No przekonuje mnie właśnie to że jest jednocześnie garnkiem blenderem i termosem przenośnym. Można go np.zabrać na wakacje czy jakiś weekend i masz żarcie. Głównie patrzę teraz pod kątem dziecka. Biorę tylko to na wyjazd i na miejscu mogę cudować z przepisami bez miliona naczyń, zlewu, kuchenki itp., tylko prąd mi potrzebny.

No nie jest to niezbędne ale wyczuwam intuicyjnie że przy dziecku może być przydatne.



Tak, jogurtownica to zakup miesiąca. 100 zł a tyle radości i wygody.
a jaka masz jogurtownice?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 23:52   #1241
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No przekonuje mnie właśnie to że jest jednocześnie garnkiem blenderem i termosem przenośnym. Można go np.zabrać na wakacje czy jakiś weekend i masz żarcie. Głównie patrzę teraz pod kątem dziecka. Biorę tylko to na wyjazd i na miejscu mogę cudować z przepisami bez miliona naczyń, zlewu, kuchenki itp., tylko prąd mi potrzebny.

No nie jest to niezbędne ale wyczuwam intuicyjnie że przy dziecku może być przydatne.



Tak, jogurtownica to zakup miesiąca. 100 zł a tyle radości i wygody.


Spodobał mi się ten zupowar i teraz się zastanawiam jak bardzo jest mi potrzebny
Czy nie jest on jakąś wariacją thermo_mixa czy innych hofferów?
I czy ten blender wbudowany jest na stałe czy można go wyjąc i gotować bez? Google nie chce mi nic powiedzieć w tej sprawie.

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Czy używa któraś lusterka do makijażu powiększającego i z podświetleniem? Sprawdza się?
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 06:46   #1242
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Blender-koktajler (chyba mam Electroluxa) - taki z bidonami. Fajnie się sprawdza nie tylko do koktajli, ale gdy chcę szybko coś zmiksować, czy to zupę-krem, czy coś innego (np. wczoraj robiłam ciasto i musiałam zmiksować jajka z mąką i serem żółtym; 2 minuty - licząc z wyciąganiem i podłączaniem - i po sprawie).

(kiedyś sobie zafunduję taki z funkcją gotowania)

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-12-21 o 07:00
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 08:22   #1243
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Lusterka z podswietleniem wymagaja podlaczenia do pradu. Rozwaz czy masz kontakt w lazience i czy chcesz tam na stale miec kabel.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 08:32   #1244
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Lusterka z podswietleniem wymagaja podlaczenia do pradu. Rozwaz czy masz kontakt w lazience i czy chcesz tam na stale miec kabel.


Myślałam o takim przenośnym, które mogę postawić na stole i przy nim się malować. Na szybkie pociągnięcie rzęs tuszem wystarczy to co mam w łazience, ale porządniejszy makijaż wolę robić na siedząco i wtedy przydałoby się takie lustro z podświetleniem.
Tylko czy takie światło jest ciepłe czy zimne ledowe, czy nie przekłamuje kolorów, żebym nie wyglądała po zrobieniu makijażu jak pajacyk.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 08:39   #1245
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Myślałam o takim przenośnym, które mogę postawić na stole i przy nim się malować. Na szybkie pociągnięcie rzęs tuszem wystarczy to co mam w łazience, ale porządniejszy makijaż wolę robić na siedząco i wtedy przydałoby się takie lustro z podświetleniem.
Tylko czy takie światło jest ciepłe czy zimne ledowe, czy nie przekłamuje kolorów, żebym nie wyglądała po zrobieniu makijażu jak pajacyk.
Porządne, drogie lustra z podświetleniem maja opcje wyboru barwy światła kupiłam sobie kiedyś w markecie jakieś tanie, i to światło w ogóle było nieprzydatne, ale może w tych drogich modelach po kilkaset złotych jest lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:04   #1246
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Czy używa któraś lusterka do makijażu powiększającego i z podświetleniem? Sprawdza się?
Mam, uzywam codziennie rano do makijazu i tez do regulacji brwi, lubie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:31   #1247
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Myślałam o takim przenośnym, które mogę postawić na stole i przy nim się malować. Na szybkie pociągnięcie rzęs tuszem wystarczy to co mam w łazience, ale porządniejszy makijaż wolę robić na siedząco i wtedy przydałoby się takie lustro z podświetleniem.
Tylko czy takie światło jest ciepłe czy zimne ledowe, czy nie przekłamuje kolorów, żebym nie wyglądała po zrobieniu makijażu jak pajacyk.
A nie myslalas zeby kupic dobrą lampkę?
Ostatnio kupilam w Lidlu lampkę biurkową LED, ma 5 regulacji koloru (od b. cieplego, do b. zimnego) i bodajze 6 mocy natężenia światła - boze jaki to jest kosmos swiatlo jest rownomierne, naturalne (wiadomo, zalezy jakie sobie ustawie), wygina się ona w 2 miejsach i obraca, no technologia NASA. Maluje sie przy niej i robie paznokcie, jest idealna.

Konkretnie to jest TAKA, a ten pałąk ze swiatlem jest dlugosci mojego przedramienia (? od łokcia do dłoni), a rece mam raczej z tych dluzszych.
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2018-12-21 o 09:33
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:13   #1248
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam, uzywam codziennie rano do makijazu i tez do regulacji brwi, lubie


A jaki masz model?

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A nie myslalas zeby kupic dobrą lampkę?
Ostatnio kupilam w Lidlu lampkę biurkową LED, ma 5 regulacji koloru (od b. cieplego, do b. zimnego) i bodajze 6 mocy natężenia światła - boze jaki to jest kosmos swiatlo jest rownomierne, naturalne (wiadomo, zalezy jakie sobie ustawie), wygina się ona w 2 miejsach i obraca, no technologia NASA. Maluje sie przy niej i robie paznokcie, jest idealna.

Konkretnie to jest TAKA, a ten pałąk ze swiatlem jest dlugosci mojego przedramienia (? od łokcia do dłoni), a rece mam raczej z tych dluzszych.


Nie, sama lampka mnie nie urządza, mam dobrą i tak właśnie robię, ale to nie to. Potrzebne mi lustro z równomiernym oświetleniem.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 15:58   #1249
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Haniahella Pokaż wiadomość
Orbitrek
polecasz jakiś konkretny? rozglądam się za magnetycznym.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 10:15   #1250
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
A jaki masz model?

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------





Nie, sama lampka mnie nie urządza, mam dobrą i tak właśnie robię, ale to nie to. Potrzebne mi lustro z równomiernym oświetleniem.
Mam dokladnie to: https://www.binglee.com.au/conair-cb...lighted-mirror
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 17:24   #1251
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Mąż wczoraj zaszalał i kupił wczoraj odkurzającego robota Roomba i już widzę że to jeden z najlepszych wydatków 2018.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 18:29   #1252
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mąż wczoraj zaszalał i kupił wczoraj odkurzającego robota Roomba i już widzę że to jeden z najlepszych wydatków 2018.
Ciekawi mnie o ile jest lepszy o xiaomi czy ilife'ów.
Ja mam ilife i jestem zadowolona po prostu z tego, że odkurza za mnie ale np. rogi czy jakieś szczeliny wiadomo, nie są odkurzone.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 18:42   #1253
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mąż wczoraj zaszalał i kupił wczoraj odkurzającego robota Roomba i już widzę że to jeden z najlepszych wydatków 2018.
Super. Zazdroszcze. Chociaż u mnie taki robot by się nie sprawdził - za dużo zakamarków i zbyt niskich mebli.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 18:44   #1254
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Super. Zazdroszcze. Chociaż u mnie taki robot by się nie sprawdził - za dużo zakamarków i zbyt niskich mebli.
My specjalnie dla roomby dokupilismy wyzsze nogi do szaf
Jesli sa jakies trudniejsze miejsca gdzie moze utknac wystarczy postawic wirtualna sciane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 20:09   #1255
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
My specjalnie dla roomby dokupilismy wyzsze nogi do szaf
Jesli sa jakies trudniejsze miejsca gdzie moze utknac wystarczy postawic wirtualna sciane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno pierwszy raz lepiej byc w domu i obserwowac, gdzie on sie moze zaplatac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 20:15   #1256
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Czy używa któraś lusterka do makijażu powiększającego i z podświetleniem? Sprawdza się?
Od kilku lat używam Babyliss i jestem zadowolona.
https://www.ceneo.pl/12327047
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 20:40   #1257
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Super. Zazdroszcze. Chociaż u mnie taki robot by się nie sprawdził - za dużo zakamarków i zbyt niskich mebli.
U mnie to samo, dodatkowo piętro i schody, musiałabym go tam nosić, a schody i tak sama sprzątać. Plus dywan, ciekawa jestem jak usuwa kłaki z dywanu, bo nie mogę sobie wyobrazić, żeby te dwie okrągłe szczotki mogły coś zdziałać...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 21:12   #1258
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mąż wczoraj zaszalał i kupił wczoraj odkurzającego robota Roomba i już widzę że to jeden z najlepszych wydatków 2018.
Ale zazdroszczę
U nas by był idealny, ani dywanów, ani schodów, sam parter. Może kiedyś namówię męża

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 22:48   #1259
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Zakupy z tego roku, które okazały się strzałem w dziesiątkę:

- duży materac 160x200 cm zamiast rozkładanej kanapy,
- duża kołdra 200x220 cm - niby nic a jak zmienia jakość życia i komfort spania wcześniej mieliśmy z TŻ chyba 140x200 cm, a teraz już nie ściągam z TŻ w nocy kołdry
- oczyszczacz powietrza Xiaomi,
- robot odkurzający Xiaomi Mijia Mi - mega wygoda, nie obija się o meble, dużo rzadziej używamy zwykłego odkurzacza.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 12:17   #1260
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- zaparzacz do herbaty. Wcześniej całe życie używałam takich małych siteczek albo zalewałam herbatę w kubku bez sitka i po wypiciu herbaty miałam fusy na całej twarzy...

- zielona herbata dobrej jakości (Basiliur). Wreszcie odzwyczaiłam się od picia kawy. Smakuje na gorąco i na zimno, czuję się po niej świeża i wyspana, ślicznie pachnie i mniej jem, kiedy ją piję...

- pomadki z L'Oreal - mogę się pomalować z trwałością na kilka godzin, bez przesuszenia i z poczuciem bezpieczeństwa, że szminka nie wypływa poza kontur ust

- łóżko z Ikei z wypasionym materacem, kołdra z Ikei i pościel z Ikei - wcześniej całe życie miałam problemy ze snem, bo zawsze mi coś w łóżku i pościeli przeszkadzało, a teraz śpię jak susełek

- Internet znów: dla większości ludzi to normalne, ale ja miałam okres w życiu, kiedy cięłam koszty i nie miałam w domu Internetu. Teraz doceniam leżenie z laptopem w łóżku

- avocado, bio-banany, bio-pomarańcze, pomidory malinowe, chleb gryczany - doceniam fakt, że mogę sobie kupować droższe jedzeni, na które kiedyś nie było mnie stać, a po którym czuję się świetnie
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.