Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-17, 12:50   #1921
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Chyba jednak sprzedaż im nie idzie, bo dostałam kolejnego meila o Dniach Klubu YR
Ja również. Może się ogarną z tymi "promocjami". Kasowanie prezentów za punkty to jedna z najgłupszych decyzji YR. Na pewno dużo zamówień im odpadło przez to. Nawet pepper nie pomógł :p
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 13:41   #1922
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez rinah Pokaż wiadomość
Ja również. Może się ogarną z tymi "promocjami". Kasowanie prezentów za punkty to jedna z najgłupszych decyzji YR. Na pewno dużo zamówień im odpadło przez to. Nawet pepper nie pomógł :p
Powiem szczerze, ze to jedna z niewielu zalet sprzedazy online, dzieki ktorej wolalam zamowic online niz w stacjo. Do stacjo nie chce mi sie chodzic bo mam dosyc daleko wiec z wiekszosci zakupow rezygnuje

Obawiam sie, ze "dobre czasy" juz nie wroca i trzeba szukac zamiennikow
Jedyne co by ich jeszcze uratowalo, to rozszerzenie programu VIP.
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 14:30   #1923
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Zaglądam tu właściwie tylko w nadziei na jakąś lukę. Mam trochę punktów, chciałabym je zrealizować i zakończyć moją przygodę z YR.
Jestem im bardzo wdzięczna za wiele lat, dzięki którym mimo że w portfelu wiał wiatr, to zawsze w łazience było pełno.
Kochałam ich limitki z Naturelle, te piękne buteleczki. Mam schowane kilka flach mojego ukochanego Śródziemnomorskiego lata.
Ich pielegnacja nigdy na mnie nie działała, dzięki ich lukom odkryłam Bentona i inne azjatyckie kosm. Polubiłam się z Hebe, lubię od nich nową serię Nacomi Next Level, super jest Revox. The ordinary odmłodziło mnie o jakieś 15 lat. Prawie tyle ile straciłam smarując się YR.
Tak jak zaczęłam, wpadam tu czasem sprawdzić czy jest luka, ale robię to tak rzadko że gdy przybędę jest już po luce.
Punkty wykorzystam na ukochane przez męża Monoi i spadam, dzięki za te lata, było miło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2021-04-17 o 14:45
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 17:41   #1924
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Teraz w YR rządzą synowie założyciela. I nie podobają mi się ich wybory co zostawić, co zmienić. Kieeedyś jestem tam bodaj od 2002 roku czułam, że to moja firma, może to duże słowo, ale trochę jak dalekiego kuzyna. Wtedy chyba rządził jeszcze ojciec. Teraz odbieram YR jako jedną z wielu korporacji. Baardzo brakuje mi zapachów owocowych. To znaczy jednego owocu: malina, gruszka i tym podobne. Teraz robią jak dla mnie jakieś niezrozumiałe połączenia. Teraz robię zapasy balsamów ostatnio nakupiłam Hamamelis, krem do stóp, jedyny który działa i nie płaczę z bólu, że skóra na stopach "ciągnie". Teraźniejszych rzeczy do włosów nie koniecznie lubię. Nadal kocham i dobrze się czuję w zapachu Comme une Evidence. Zawsze biorę jako produkt za grosz.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 17:44   #1925
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja strasznie żałuję, że w zimowych limitach nie ma wody toaletowej np słodka szarlotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 17:51   #1926
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
Ja strasznie żałuję, że w zimowych limitach nie ma wody toaletowej np słodka szarlotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo tak. Szarlotka w flakonie. To byłoby cudne, brakuje mi też bzu.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 18:38   #1927
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Teraz w YR rządzą synowie założyciela. I nie podobają mi się ich wybory co zostawić, co zmienić. Kieeedyś jestem tam bodaj od 2002 roku czułam, że to moja firma, może to duże słowo, ale trochę jak dalekiego kuzyna. Wtedy chyba rządził jeszcze ojciec. Teraz odbieram YR jako jedną z wielu korporacji. Baardzo brakuje mi zapachów owocowych. To znaczy jednego owocu: malina, gruszka i tym podobne. Teraz robią jak dla mnie jakieś niezrozumiałe połączenia. Teraz robię zapasy balsamów ostatnio nakupiłam Hamamelis, krem do stóp, jedyny który działa i nie płaczę z bólu, że skóra na stopach "ciągnie". Teraźniejszych rzeczy do włosów nie koniecznie lubię. Nadal kocham i dobrze się czuję w zapachu Comme une Evidence. Zawsze biorę jako produkt za grosz.
Z pojedynczych zapachów uwielbiałam serię Fraicheur Vegetale Ale ona miała moc. Czasem wyciągnę z szafki Zieloną Herbatę i Werbenę. To był ogień i jeszcze niebieski Cedr, którego juz nie mam. Niestety ale Bambusa nie dane buło mi powąchać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-18, 06:52   #1928
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Zaglądam tu właściwie tylko w nadziei na jakąś lukę. Mam trochę punktów, chciałabym je zrealizować i zakończyć moją przygodę z YR.
Jestem im bardzo wdzięczna za wiele lat, dzięki którym mimo że w portfelu wiał wiatr, to zawsze w łazience było pełno.
Tak samo Przez lata YR był zdecydowanie dla mnie tańszy od rossmana czy nawet biedry Te perfumy za 1gr przy zakupie pastylki do kąpieli.... niezapomniane emocje
Teraz nie wiem nawet na co zużywać 3 darmowe dostawy w ramach vipa . Przeglądam wątek licząc na wyczajone okazje, i nic... A na zużycie punktów już chyba nigdy nie będzie dobrej okazji - żałuję, że je tak długo zbierałam, zamiast wymienić póki się łączyły z innymi promocjami.
Same kosmetyki YR lubię, ale nie na tyle, żeby płacić 50% ceny katalogowej Lubiłam je bardziej, kiedy mogłam je kupić z 90% rabatem
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 09:52   #1929
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Z pojedynczych zapachów uwielbiałam serię Fraicheur Vegetale Ale ona miała moc. Czasem wyciągnę z szafki Zieloną Herbatę i Werbenę. To był ogień i jeszcze niebieski Cedr, którego juz nie mam. Niestety ale Bambusa nie dane buło mi powąchać


Cedr był cudowny, dla mnie pierwsze miejsce, a póżniej bez. Te obecne zapachy są tak ulotne, nietrwałe, że dawne niby nietrwałe jak choćby zielona herbata to przy obecnych wodach edt,to mają trwałość jak killery.
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 11:14   #1930
kotova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ulotka na maj (nie spadnijcie z krzesła )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210418_084957805.jpg (86,3 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210418_085014859.jpg (123,7 KB, 168 załadowań)
kotova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 11:38   #1931
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kotova Pokaż wiadomość
Ulotka na maj (nie spadnijcie z krzesła )
Jakieś cuda! Promocja w "dobrym, starym stylu". Chyba sprzedaż stacjonarna spadła w kwietniu.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-18, 12:59   #1932
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Fajnie, mam nadzieję że mailing będzie taki sam bo ulotki papierowej już daaawno nie dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 13:02   #1933
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

U mnie też różnie dochodzą ulotki, na marzec dostałam, na styczeń i luty nie. Mam nadzieje, że ma mailową ofertę przyjdzie taka sama promocja.

Noooo w końcu dali coś dobrego (oby to nie był błąd)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 17:51   #1934
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Moja siostra dostała ostatnio ulotkę papierową - ma w kwietniu urodziny. Z okazji urodzin -50% na cały koszyk. Jak dla mnie dosyć fajne, szkoda że internetowo tak nie ma. Ciekawe czy wszystkim rozsyłają takie ulotki jak mają urodziny
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 18:24   #1935
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wpadam napisać, że nowe Far Away Royale z Avonu mają jak dla mnie sporo wspólnego z Iris Noir, nie wiem czy to ta kolendra czy są irysy w składzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 19:05   #1936
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Nareszcie fajna ulotka! chyba teraz troszkę więcej pozamawiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 05:57   #1937
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kotova Pokaż wiadomość
Ulotka na maj (nie spadnijcie z krzesła )
Jeśli ktoś dostanie te ulotkę i nie chce skorzystać, poproszę o kod. Ulubiony krem mojej mamy, więc chętnie i pięć kupię.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 06:31   #1938
Przeszkoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dobra promocja by była, a sprawdzicie, czy działa kod? Bo ostatnio coś tamlk było, że wpisywało się kod z ulotki, a online były inne kwoty. (W lutym?)
Przeszkoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:36   #1939
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Teraz w YR rządzą synowie założyciela. I nie podobają mi się ich wybory co zostawić, co zmienić. Kieeedyś jestem tam bodaj od 2002 roku czułam, że to moja firma, może to duże słowo, ale trochę jak dalekiego kuzyna. Wtedy chyba rządził jeszcze ojciec. Teraz odbieram YR jako jedną z wielu korporacji. Baardzo brakuje mi zapachów owocowych. To znaczy jednego owocu: malina, gruszka i tym podobne. Teraz robią jak dla mnie jakieś niezrozumiałe połączenia. Teraz robię zapasy balsamów ostatnio nakupiłam Hamamelis, krem do stóp, jedyny który działa i nie płaczę z bólu, że skóra na stopach "ciągnie". Teraźniejszych rzeczy do włosów nie koniecznie lubię. Nadal kocham i dobrze się czuję w zapachu Comme une Evidence. Zawsze biorę jako produkt za grosz.
A który to krem? Wydaje mi się, że testowałam wszystkie i jakoś miłości nie było ale może coś przeoczyłam.

Chociaż ja to lubię takie ekstremalne kremy więc pewnie YV nie jest dla mnie. Mój ulubieniec to balsam z Martina Gebhardt, niesamowicie tłusty, oleisty (bo bez wody, na pierwszym miejscu w składzie jest oliwa z oliwek). Idealnie sprawdza się przy popękanej i napiętej skórze
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 07:43   #1940
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

No i taka ulotka w końcu sprawi że coś kupie nie pamiętam kiedy ostatni raz bylam w stacjo. Z oferty teraz można tylko raz skorzystać? Albo online, albo stacjonarnie?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 08:12   #1941
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

https://allegro.pl/dzial/uroda/za-1-...6a563e1b360052

coś chyba im sprzedaż przez stronę nie idzie, to próbuję nabić nowych klientów z allegro...
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 08:32   #1942
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
No i taka ulotka w końcu sprawi że coś kupie nie pamiętam kiedy ostatni raz bylam w stacjo. Z oferty teraz można tylko raz skorzystać? Albo online, albo stacjonarnie?
Indywidualny kod z ulotki papierowej jest jednorazowy.

A jaki kod oferty pojawia się po skorzystaniu z tego majowego meilingu?
Kwietniowa oferta dostępna dla wszystkich to WIOSNA3.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 08:52   #1943
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Vogue22 Pokaż wiadomość
Moja siostra dostała ostatnio ulotkę papierową - ma w kwietniu urodziny. Z okazji urodzin -50% na cały koszyk. Jak dla mnie dosyć fajne, szkoda że internetowo tak nie ma. Ciekawe czy wszystkim rozsyłają takie ulotki jak mają urodziny
W dniu urodzin jest kod na maila na -50% i prezent niespodzianka - małe mleczko PN do wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 08:59   #1944
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Mam złe przeczucia co do tego kodu majowego. To jest zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe pewnie jest 5 wersji ulotki z różnymi progami, albo zanim dojdzie mój mailing to skończą się te kremy i będą w zamian dodawać jakieś mini żele 50 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:11   #1945
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Mam złe przeczucia co do tego kodu majowego. To jest zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe pewnie jest 5 wersji ulotki z różnymi progami, albo zanim dojdzie mój mailing to skończą się te kremy i będą w zamian dodawać jakieś mini żele 50 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie będzie tak źle. Jakoś w zeszłym roku też była ulotka z CuE od chyba 39 zł i wszystko działało, więc może raz kiedyś jest "dzień dobroci dla zwierząt" i taka akcja. Przypuszczam jednak, że w ofercie internetowej próg będzie wyższy, jak to zwykle ostatnio.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:29   #1946
krzysztof_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Indywidualny kod z ulotki papierowej jest jednorazowy.

A jaki kod oferty pojawia się po skorzystaniu z tego majowego meilingu?
Kwietniowa oferta dostępna dla wszystkich to WIOSNA3.
U mnie na stronie pojawia się informacja, że oferta ważna w sklepie stacjonarnym (wykorzystany), jak i internetowym (nie korzystałem).
Jeszcze nie korzystałem z jednej oferty w dwóch kanałach sprzedaży.
krzysztof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:47   #1947
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
No i taka ulotka w końcu sprawi że coś kupie nie pamiętam kiedy ostatni raz bylam w stacjo. Z oferty teraz można tylko raz skorzystać? Albo online, albo stacjonarnie?
Kod z ulotki papierowej jest indywidualny i jednorazowy. Tak samo jest w przypadku mailingu. Tu i tu kod powinien być inny (tak było rok temu, potem przestałam dostawać ulotki, więc nie mam też jak porównać czy nadal tak jest), mogą też być inne warunki realizacji, tj. minimalna kwota zakupów lub koszt dostawy. Będzie też taki ogólny kod typu WIOSNA3 czy KWIAT4 (czy ten ogólny kod jest jednorazowy, to nie wiem...).
Ja w marcu wykorzystałam kod indywidualny z maila na mini zamówienie, a potem jeszcze ten ogólny na większe zamówienie i wszystko ładnie zrealizowali
Przychodzą też smsy z info o ofercie, ale bez jakiś kodów, nie wiem jakie teraz są warunki ich wykorzystania czy notują sobie coś w systemie, bo bardzo dawno nie kupowałąm nic w stacjo.

Cytat:
Napisane przez rinah Pokaż wiadomość
https://allegro.pl/dzial/uroda/za-1-...6a563e1b360052

coś chyba im sprzedaż przez stronę nie idzie, to próbuję nabić nowych klientów z allegro...
Czytam, co tam jest napisane i nie rozumiem. U mnie są tylko zdjęcia dwóch ofert i napisy #oferta1 i #oferta2. Gdzie w ogóle mają wyświetlać się te ceny i skąd wiadomo, że cena się obniżyła? A jak się nawet upoluje coś za 1zł, to co z kosztami dostawy? Jest do tego jakiś regulamin?

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle. Jakoś w zeszłym roku też była ulotka z CuE od chyba 39 zł i wszystko działało, więc może raz kiedyś jest "dzień dobroci dla zwierząt" i taka akcja. Przypuszczam jednak, że w ofercie internetowej próg będzie wyższy, jak to zwykle ostatnio.
Pamiętam to. To nie była comiesięczna ulotka, tylko jakaś nadprogramowa dla wybrańców typu "Dziękujemy za lojalność i tyyyle lat razem". W dodatku z indywidualnym kodem i do zrealizowania tylko stacjonarnie ja jej nie dostałam
__________________
♥ fragrantica ♥

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2021-04-19 o 09:49
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:51   #1948
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja dostałam tą ,,nadprogramową,, ulotkę z wodą Evidence na maila więc warto szukać na mailu np w spamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 10:39   #1949
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Na francuskim yr ogłaszają nabór na przedpremierowe testowanie szamponów w kostce (które mają wejść do sprzedaży 31 maja)

Do tego kolejna nowość: Wielozadaniowy roślinny balsam do włosów suchych i zniszczonych w wersji light dla cienkich włosów - również można testować.

Mam ten balsam i nie uważam, że jest tak super odżywczy żeby wymagał wersji light. Także dla mnie zbędny produkt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png yr.png (251,0 KB, 48 załadowań)
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 10:44   #1950
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Też go miałam i nic szczególnego mi nie zrobił, to już wolę olejki przed myciem albo na noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.