Treningi na trampolinach - dlaczego warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-30, 09:39   #1
Sandra12ww
Przyczajenie
 
Avatar Sandra12ww
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 6
Smile

Treningi na trampolinach - dlaczego warto?


Hej! Zaczynam dopiero moją przygodę ze sportem, a dokładnie z treningami na trampolinie. Byłam już na 5 treningach na mojej siłowni i mam dla was kilka przemyśleń. Może ktoś da radę mi pomóc:
1. Trening na trampolinie mam 2xw tygodniu. W pozostałe dni staram się biegać około 5km, czy to dobre, czy może powinna robić dzień przerwy?
2. Zakwasy. Okropne bóle zwłaszcza w nogach po trampolinach. Macie na to jakieś sposoby? Jakieś maści? A może triki jak się przygotować, żeby uniknąć bólu?
3. Jakie rękawiczki polecacie? Widziałam, że dużo dziewczyn na mojej siłowni podczas treningu na trampolinach ma rękawiczki bez palców. Zastanawiam się, czy to na pewno dobry pomysł. Co sądzicie? Używacie? Przyznam, że po tych kilku treningach mam lekkie odciski na dłoniach.
4. Jeżeli macie jakiekolwiek fajne, ciekawe triki i porady, jak przyjemnie trenować z trampolinami to będę wdzięczna Dopiero zaczynam i przyjmę wszystkie rady
Sandra12ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-30 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.