Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-25, 12:39   #571
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Hej. U nas wczoraj okazało się że Tomek ma obniżone napięcie mięśniowe i tylozuchwie, więc nasze karmienie trwało całymi dniami. Od wczoraj ćwiczymy inną pozycję karmienia i widzę trochę poprawę. Zobaczymy jak będzie dalej. W sobotę kończymy 2 miesiące więc nam pozostaje jeszcze miesiąc do ukończenia magicznych 3 miesięcy. Tomek lubi sobie "pogadać" i coraz częściej się uśmiecha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 14:45   #572
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Super!!!

Ja tez czekam na magiczny 3 miesiac ale boje sie ze nic sie nie zmieni i kolejne 3 bedziemy sie meczyc z ulewaniem i gazami.
Wczoraj nastapil 1 przewrot z brzucha na plecy. Ale ze byl raczej niekontrolowany niz planowany to tylko w nas wywolal radosc bo u malej placz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas zrobiła dziś ten przewrót pierwszy raz i to trzy razy pod rząd, jak ją znów na brzuszek kładliśmy. Potem się rozzłościła.

U nas po tamtym odparzeniu sytuacja się na szczęście nie powtórzyła.

Przyszło nam walczyć z ciemieniuchą. To normalne, że zmienione miejsca na głowie też niezbyt fajnie pachną? Skóra nie jest zaczerwieniona, nie ma żadnych innych objawów poza suchymi łuskami.

I tak samo, jak Wy, czekam na skończony trzeci miesiąc. Niestety mała coś mi zaczęła ostatnio cmokać przy piersi, więc męczę się trochę z poprawnym przystawianiem jej, bo połyka pewnie więcej powietrza i to też może zwiększać ilość gazów.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 12:15   #573
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Hej dziewczyny, co u Was??

Wiecie co, trochę się przeraziłam moim dzieckiem, jak Was poczytałam. Moja ma już skończone 3 miesiące, czyli jednak jest starsza od Waszych, ale jeszcze sama się nie obraca z brzuszka na plecy...:/ kurczę, no martwię się.
A Wasze maluchy lubią leżeć na brzuszku? Bo to też mnie martwi. Moją jak położe na brzuszek, to w 9 przypadkach na 10 robi się czerwona na buzi, i wrzeszczy :/ Jedyny plus, że ładnie trzyma głowę w górze, opiera się normalnie na rączkach, ale ewidentnie nie lubi tego :/ jak myślicie, to powód do zmartwień?

Aha, i piszecie o chwytaniu zabawek. Mojej jak włożymy w rączkę np. grzechotkę, to trzyma ją nawet kilka mint. Ale żeby sama chwycić... czy Wasze same biorą na macie do rączek te zabawki??
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 12:54   #574
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, co u Was??

Wiecie co, trochę się przeraziłam moim dzieckiem, jak Was poczytałam. Moja ma już skończone 3 miesiące, czyli jednak jest starsza od Waszych, ale jeszcze sama się nie obraca z brzuszka na plecy...:/ kurczę, no martwię się.
A Wasze maluchy lubią leżeć na brzuszku? Bo to też mnie martwi. Moją jak położe na brzuszek, to w 9 przypadkach na 10 robi się czerwona na buzi, i wrzeszczy :/ Jedyny plus, że ładnie trzyma głowę w górze, opiera się normalnie na rączkach, ale ewidentnie nie lubi tego :/ jak myślicie, to powód do zmartwień?

Aha, i piszecie o chwytaniu zabawek. Mojej jak włożymy w rączkę np. grzechotkę, to trzyma ją nawet kilka mint. Ale żeby sama chwycić... czy Wasze same biorą na macie do rączek te zabawki??
Maddd mysle ze absolutnie nie masz sie czym martwic. Kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i na kazdego przyjdzie pora

Moja jak ma dobry humor to nawet chwile polezy na tym brzuchu. Obserwuje wtedy wszystko co ma przed soba i bardzo mocno trzyma glowe. Nie wiem czy ona znowu nie ma tego wzmozonego napiecia. Pediatra jednak radzila poczekac z konsultacjami do skonczenia 3 miesiecy. Akurat wtedy wypada nam znowu szczepienie wiec dopytam co zrobic.

Zabawek nie chwyta jeszcze. Tzn jak jej sie wsadzi w dlon to troche potrzyma ale nieswiadomie raczej

Twoja corka jest na mm prawda? Bedziesz rozszerzac diete juz od 4 miesiaca czy jednak pozniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 16:54   #575
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, co u Was??

Wiecie co, trochę się przeraziłam moim dzieckiem, jak Was poczytałam. Moja ma już skończone 3 miesiące, czyli jednak jest starsza od Waszych, ale jeszcze sama się nie obraca z brzuszka na plecy...:/ kurczę, no martwię się.
A Wasze maluchy lubią leżeć na brzuszku? Bo to też mnie martwi. Moją jak położe na brzuszek, to w 9 przypadkach na 10 robi się czerwona na buzi, i wrzeszczy :/ Jedyny plus, że ładnie trzyma głowę w górze, opiera się normalnie na rączkach, ale ewidentnie nie lubi tego :/ jak myślicie, to powód do zmartwień?

Aha, i piszecie o chwytaniu zabawek. Mojej jak włożymy w rączkę np. grzechotkę, to trzyma ją nawet kilka mint. Ale żeby sama chwycić... czy Wasze same biorą na macie do rączek te zabawki??
Hej maddd, absolutnie sie nie martw takimi rzeczami. Każde dziecko inaczej się rozwija.

U nas jak mała (10tyg) się ostatnio 3 razy pod rząd obróciła tak od tamtej pory ani razu.

Nasza córa ostatnio na brzuchu tylko ćwiczy głowę. Nie chce spokojnie poleżeć, nie położy główki przez co po kilku minutach już się wkurza i krzyczy.

Jak jej podam coś do rączki to potrzyma może 20 sekund. Sama jeszcze nie bierze do rąk zabawek. Jedynie jak jej coś podam to podotyka paluszkami.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A tak w ogóle to okres dostałam, a karmię tylko piersią. Miałam nadzieję, że jeszcze z pół roku będę mieć spokój.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 17:11   #576
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Maddd mysle ze absolutnie nie masz sie czym martwic. Kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i na kazdego przyjdzie pora

Moja jak ma dobry humor to nawet chwile polezy na tym brzuchu. Obserwuje wtedy wszystko co ma przed soba i bardzo mocno trzyma glowe. Nie wiem czy ona znowu nie ma tego wzmozonego napiecia. Pediatra jednak radzila poczekac z konsultacjami do skonczenia 3 miesiecy. Akurat wtedy wypada nam znowu szczepienie wiec dopytam co zrobic.

Zabawek nie chwyta jeszcze. Tzn jak jej sie wsadzi w dlon to troche potrzyma ale nieswiadomie raczej

Twoja corka jest na mm prawda? Bedziesz rozszerzac diete juz od 4 miesiaca czy jednak pozniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Hej maddd, absolutnie sie nie martw takimi rzeczami. Każde dziecko inaczej się rozwija.

U nas jak mała (10tyg) się ostatnio 3 razy pod rząd obróciła tak od tamtej pory ani razu.

Nasza córa ostatnio na brzuchu tylko ćwiczy głowę. Nie chce spokojnie poleżeć, nie położy główki przez co po kilku minutach już się wkurza i krzyczy.

Jak jej podam coś do rączki to potrzyma może 20 sekund. Sama jeszcze nie bierze do rąk zabawek. Jedynie jak jej coś podam to podotyka paluszkami.


[/COLOR]A tak w ogóle to okres dostałam, a karmię tylko piersią. Miałam nadzieję, że jeszcze z pół roku będę mieć spokój.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Myślałam, ze już może świadomie Wasze dzieciaczki chwytają! Ale na zdrowy rozum, to może faktycznie za wcześnie na to..

Milawo, mam nadzieje ze u Was nie będzie wzmożonego napięcia!!
Tak, jestesmy tylko na mm, ale dietę planuję rozszerzyć dopiero po ukończeniu 6 miesiąca Powiem Ci, ze nawet nie wiedziałam że mozna wcześniej! W każdym razie wydaje mi się że tak zacząć za niecały miesiąc to jakoś wcześnie dla takich niewykształconych do końca jelit

Mycha. faktycznie dziwnie z tym okresem u Ciebie... ja dostałam już w styczniu, fajnie było go nie mieć rozregulował mi się strasznie organizm po ciąży... mam go co jakieś 20-23 dni, wcześniej było co 28-30 :/
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 17:57   #577
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Ja przeszlam juz na tabletki. Podobno przy nich moze nie byc okresu ale rownie dobrze moze byc. Niewiadomo kiedy .
Na razie nie mialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 18:23   #578
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Moja ostatnio na brzuchu to leży jak za karę. Chwila a potem ryk na całego Ma też jakieś dziwne fazy jakby lękowe, nie wiem... Śpi, budzi się czasem z płaczem taka półprzytomna, jak ją obudzę i otworzy oczy to się śmieje normalnie jak zawsze. O co tu chodzi? 🤷 Mózg nie nadąża z przetwarzaniem czy jak?
Przesypia mi od 21.30-22 do 5 rano, ale w dzień śpi raczej mało.

Zabawek nie chwyta świadomie, raczej dotyka jak jej się uda, ale to jeszcze długa droga do bardziej świadomych ruchów Niby nie umie pełzać a jakoś tak się roi, że zaczęła się przemieszczać, dlatego musimy uważać gdzie i jak ją kładziemy nawet na chwilę. Nie przekręca się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 20:17   #579
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość

Mycha. faktycznie dziwnie z tym okresem u Ciebie... ja dostałam już w styczniu, fajnie było go nie mieć rozregulował mi się strasznie organizm po ciąży... mam go co jakieś 20-23 dni, wcześniej było co 28-30 :/
U mnie było zawsze co 26-28 dni. Oby teraz nie był częściej.

Macie do polecenia jakieś fajne aplikacje do monitorowania miesiączek? Wcześniej korzystałam z "mojego kalendarzyka" ale już mi się znudziła.

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Moja ostatnio na brzuchu to leży jak za karę. Chwila a potem ryk na całego Ma też jakieś dziwne fazy jakby lękowe, nie wiem... Śpi, budzi się czasem z płaczem taka półprzytomna, jak ją obudzę i otworzy oczy to się śmieje normalnie jak zawsze. O co tu chodzi? Mózg nie nadąża z przetwarzaniem czy jak?
Przesypia mi od 21.30-22 do 5 rano, ale w dzień śpi raczej mało.

Zabawek nie chwyta świadomie, raczej dotyka jak jej się uda, ale to jeszcze długa droga do bardziej świadomych ruchów Niby nie umie pełzać a jakoś tak się roi, że zaczęła się przemieszczać, dlatego musimy uważać gdzie i jak ją kładziemy nawet na chwilę. Nie przekręca się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie wygląda to z płaczem przy przebudzaniu. Ba, moja potrafi też na odwrót- spojrzeć na mnie, uśmiechnąć się i zaraz wpaść w porządny płacz.
Wg internetu ten płacz przy przebudzaniu to właśnie z powodu niedojrzałego układu nerwowego.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 03:11   #580
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Moja też nie lubi leżeć na brzuchu. Głowę podnosi ledwo, potrzyma z pół minuty i ryk. Ostatnio mamy problem z zasypianiem. Widać że jest zmęczona ale zasnąć nie może i przez to się denerwuje i płacze od razu. Uspokoić ja ciężko. Do tej pory zasypiala przy butelce A teraz butelki nie chce, smoka też nie. Drzemkę ma jedna dłuższa w dzień i to zazwyczaj po spacerze no i oprócz tego jakieś 15-30 minutowe że dwie.

Dziewczyny ile czasu po zakończeniu KP mogę spodziewać się okresu? Szczerze to myślałam że jak skończę to Max dwa tyg i się pojawi A tu już 3 minęły i ani widu ani slychu miesiączki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 07:01   #581
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Dzis pobudka o 5. Oczywiscie usmiechy i gaworzenie dopiero o 7 padla na 0.5h ale juz znowu pelna wigoru
Ale juz ktorys raz z kolei zasypia miedzy 19-20 i spi do 1-2. Wiec chociaz tyle dobrego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-29, 08:08   #582
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

U nas dziś od 5tej walczyła z bąkami. Definitywna pobudka o siódmej, ale jeszcze udaje nam się ją zagadać do tej pory.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 08:33   #583
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Do miesiączek używałam flo.

Maks nie chwyta zabawek, ale jak włożę do raczki to trzyma. Przedwczoraj przy tatusiu obrócił się z brzuszka na plecki kilka razy i to tak świadomie, ale na razie nie udało nam się tego powtórzyć. Leżenie na brzuszku to zależy jaki ma humor, ale staramy się codziennie ćwiczyć mimo jego złości, chociaż na chwilę. Głowę ładnie trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 09:44   #584
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Dziewczyny, a Wasze dzieci też już uznają noszenie tylko w pionie? Na płasko naszej już chyba za nudno i od razu ryk. Nie wiem tylko, czy to nie za wcześnie na noszenie w pionie.

Dzięki, Gosia, zobaczę co to za apka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 19:04   #585
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wasze dzieci też już uznają noszenie tylko w pionie? Na płasko naszej już chyba za nudno i od razu ryk. Nie wiem tylko, czy to nie za wcześnie na noszenie w pionie.

Dzięki, Gosia, zobaczę co to za apka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
My nosimy na kuleczkę tak po skosie, pionowo raczej rzadko, ale też się zdarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 19:48   #586
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My nosimy na kuleczkę tak po skosie, pionowo raczej rzadko, ale też się zdarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz opisać ten sposób, bo nie bardzo rozumiem

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 09:06   #587
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Mój syn też nie znosi leżeć na brzuszku, od zawsze. Spał w tej pozycji tylko raz w życiu. A to prawdopodobnie dlatego że czuje dyskomfort. On łyka bardzo dużo powietrza podczas jedzenia i ma bardzo napięty i zagazowany brzuszek. Niestety potrzebujemy pomocy specjalisty by mu pomóc wzmocnić mięśnie twarzy.

Zabawek sam nie chwyta, ale trąca. Jak ma dobry humor. Wyciąga też rączki w stronę mojej twarzy.

Noszę go pionowo wtedy gdy nie mogę go inaczej uspokoić no i do odbijania, bo nie daje się przewiesić przez ramię. Ostatnio próbujemy pozycję fasolki przodem do świata i całkiem mu się podoba. Na leżąco też często jest ryk, w końcu ile można oglądać sufit.

Wczoraj płakał przeraźliwie i bez przerwy przez 2h a nawet i więcej. Z jednej strony smutno mi że tak szybko rośnie, z drugiej już mi się marzy wylegiwanie się z nim w parku na trawie w letnim słonku, kiedy będzie już bardziej mobilny i kumaty, no i zażegnamy problemy brzuszkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 12:24   #588
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Hejka, opieka nad dzieckiem pochłonęła mnie totalnie, dlatego internet mógłby dla mnie nie istnieć. Powoli wracam do rzeczywistości, nawet odczuwam już potrzebę uwolnienia się od synka od czasu do czasu, marzę o wyjściu do kina

Już niedługo trzy miesiąca, a ja trochę się martiwę. Tak czytam na tych różnych grupach i nawet tutaj, co potrafią jego rówieśnicy i trochę blado mój wypada.

Leżenie na brzuchu niekoniecznie lubi, czasami wytrzyma 10 minut, ale zazwyczaj 2-3 i w płacz.
O przekręcaniu się to nawet nie ma mowy, nie wykazuje takich tendencji. Jak położę go na macie gimnastycznej to tylko patrzy się na wiszące zabawki, nie pociągnie żadnej, dopiero jak mu wsadzę do ręki to zaczyna ciągnąć. Ale najbardziej mnie martwi to, że cały czas odwraca główkę w prawą stronę. Druga sprawa to przywodzenie stóp do wewnątrz. Idę z nim do poradni rehabilitacyjnej 10 marca.

Na plus fakt, że mam bezkolkowe dziecko, które nie wisi na cycku non stop. I bardzo ładnie już się uśmiecha.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2020-03-01 o 12:25
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 12:58   #589
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Możesz opisać ten sposób, bo nie bardzo rozumiem

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
To fotki z naszej grupy na mess, mam nadzieję, że dziewczyny się nie obraża, że tu wrzucam, ale pięknie pokazane ważne żeby kręgosłup nie był prosty i miednica podwinięta received_556093331922013.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 21:38   #590
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
To fotki z naszej grupy na mess, mam nadzieję, że dziewczyny się nie obraża, że tu wrzucam, ale pięknie pokazane ważne żeby kręgosłup nie był prosty i miednica podwinięta Załącznik 7709574

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 22:07   #591
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Ja już ledwo wyrabiam z noszeniem swojej kluski, 6 kilo ma jak nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 04:44   #592
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Ja już ledwo wyrabiam z noszeniem swojej kluski, 6 kilo ma jak nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasza 5,5kg i też już czuję różnicę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 06:16   #593
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Maks ma 5700 i też go czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 07:12   #594
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Moja ma ponad 7 🤦☠♀️.
I jesli nie zasnie przy piersi to jedyny sposob na sen to energiczne lulanie w rytm jednej piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 08:08   #595
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Moja ma ponad 7 .
I jesli nie zasnie przy piersi to jedyny sposob na sen to energiczne lulanie w rytm jednej piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma konkretną ulubioną?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 08:34   #596
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ma konkretną ulubioną?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Tak tatus nauczyl ja zasypiac do kolysanki perfectu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 10:55   #597
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Niemcy oszaleli przez wirusa. Już trzeci market objeżdżamy w poszukiwaniu papieru toaletowego i mąki.
Dziewczyny zbrójcie się zawczasu.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 14:48   #598
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Niemcy oszaleli przez wirusa. Już trzeci market objeżdżamy w poszukiwaniu papieru toaletowego i mąki.
Dziewczyny zbrójcie się zawczasu.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mój mąż uznał że trzeba zrobić zapasy zanim inni wszystko wykupią i kupił... 2 paczki ryżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 16:10   #599
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Kurna, mi się mąka skończyła, pustki w szafce z makaronem... Może trzeba większy zapas zrobić

Dzidzia ma jakąś dziwną fazę dzisiaj, nie chce spać, marudzi, mało gada, jakaś taka jest... Dziwna. Temperatura w normie, więc chora nie jest. Znowu skok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 17:34   #600
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Nasza leży na macie od 10 minut i na zmianę śmieje się lub krzyczy nerwowo do zawieszek.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Mój mąż uznał że trzeba zrobić zapasy zanim inni wszystko wykupią i kupił... 2 paczki ryżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąkę dostaliśmy w piątym sklepie i to ostatnie 4 sztuki były.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-22 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.