Jest 2022 a ja dalej jestem uzależniona od cukru i szukam wsparcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-23, 19:46   #1
britney_cobain
Przyczajenie
 
Avatar britney_cobain
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1

Jest 2022 a ja dalej jestem uzależniona od cukru i szukam wsparcia


Dzisiaj znowu przy okazji bycia w sklepie żeby kupić sobie 2 jogurty greckie i pieczywo chrupkie kupiłam sobie czekoladę Milkę Yoghurt, Snickersa, białego Twixa i batona knopers. Zjadłam wszystko delektując się tym jakby to była ambrozja i jedyne źródło szczęścia w moim życiu. Do tego zjadłam jeszcze 2 pierniki i kawałek tortu które mama przyniosła z cukierni w której pracuje. Od dzieciństwa byłam fat albo skinny fat, mam najwięcej tłuszczu w obrębie brzucha i boczków. Obecnie przy wzroście 157cm ważę 49-50kg (chodzę na siłownię od listopada i nabrałam masy mięśniowej ale nie mogę się opanować z zajadaniem swoich uczuć, wcześniej ważyłam 47kg. W 2020 ważyłam rekordowo najwięcej 53kg a potem schudłam będąc na restrykcyjnej diecie, bo za cholerę nie mogę znaleźć balansu- albo się głodzę albo jem na potęgę. Nawet się przejadam zdrową żywnością. Mam IBS od 2019 roku. Generalnie mam zawsze niski cukier nawet po posiłku, dzisiaj właśnie poczułam ten brak energii i znużenie i obżarłam się tymi słodyczami, a teraz mam spuchnięty brzuch i poczucie winy. Moje całe życie to praktycznie tylko myślenie o jedzeniu i o słodyczach, planowanie diet i napady obżarstwa słodyczami. Chcę nareszcie schudnąć z tego cholernego brzucha i wyglądać dobrze w durnych crop topach Ktoś z podobnymi doświadczeniami?
britney_cobain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 14:22   #2
Megi2021
Raczkowanie
 
Avatar Megi2021
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jest 2022 a ja dalej jestem uzależniona od cukru i szukam wsparcia

Ja jestem w podobnej sytuacji
Z tą różnicą że ja taka szczupła na nie jestem

Edytowane przez Megi2021
Czas edycji: 2022-02-24 o 14:39
Megi2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 13:48   #3
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jest 2022 a ja dalej jestem uzależniona od cukru i szukam wsparcia

Cytat:
Napisane przez britney_cobain Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu przy okazji bycia w sklepie żeby kupić sobie 2 jogurty greckie i pieczywo chrupkie kupiłam sobie czekoladę Milkę Yoghurt, Snickersa, białego Twixa i batona knopers. Zjadłam wszystko delektując się tym jakby to była ambrozja i jedyne źródło szczęścia w moim życiu. Do tego zjadłam jeszcze 2 pierniki i kawałek tortu które mama przyniosła z cukierni w której pracuje. Od dzieciństwa byłam fat albo skinny fat, mam najwięcej tłuszczu w obrębie brzucha i boczków. Obecnie przy wzroście 157cm ważę 49-50kg (chodzę na siłownię od listopada i nabrałam masy mięśniowej ale nie mogę się opanować z zajadaniem swoich uczuć, wcześniej ważyłam 47kg. W 2020 ważyłam rekordowo najwięcej 53kg a potem schudłam będąc na restrykcyjnej diecie, bo za cholerę nie mogę znaleźć balansu- albo się głodzę albo jem na potęgę. Nawet się przejadam zdrową żywnością. Mam IBS od 2019 roku. Generalnie mam zawsze niski cukier nawet po posiłku, dzisiaj właśnie poczułam ten brak energii i znużenie i obżarłam się tymi słodyczami, a teraz mam spuchnięty brzuch i poczucie winy. Moje całe życie to praktycznie tylko myślenie o jedzeniu i o słodyczach, planowanie diet i napady obżarstwa słodyczami. Chcę nareszcie schudnąć z tego cholernego brzucha i wyglądać dobrze w durnych crop topach Ktoś z podobnymi doświadczeniami?



ja miałam podobne napady ze słodkimi rzeczami.
czekolada batony cukierki mogłam jeść kilogramami.
potem mi się to zmieniło na słone xd
generalnie zauważyłąm, że kluczem do nie jedzenia słodkości jest regularne spożywanie jedzenia.
jak jestem najedzona to nie ciągnie mnie do podjadania
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-23 14:48:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.