Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 20:30   #1
Mumla
Raczkowanie
 
Avatar Mumla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk/ Hannover
Wiadomości: 52

Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013


hej dziewczyny, wizażowe wyzwanie "100 dni z Ewą Chodakowską" faktycznie bardzo mnie dziś zainspirowało. Dlatego też w troszkę innej formie, mam zamiar przejść przez tą misje. A mianowicie chcę wykonać 100 treningów jeszcze do końca tego roku ( :

Zaczynamy już za 3 dni, od 1 października.

Fajnie gdyby znalazły się jakieś inne szalone dusze, które chcą zakończyć stary rok z pełną satysfakcją, osoby które będą potrafiły stawić czoła nie tylko wyzwaniu, ale także jednocześnie pogodzić regularne treningi z pracą, szkołą, studiami i walczyć przeciwko jasienno-zimowej szarudze (to będzie chyba najtrudniejsze). Hej, nie dajmy się zamulić!

W tym celu założyłam wydarzenie na facebook'u zapraszam tam wszystkie osoby chętne zmierzenia się z wyzwaniem, samej to tak trochę lipa ...
1 stycznia każda z nas po udanym Sylwestrowym melanżu wyzna na tablicy ile treningów wykonała (dobrze to sobie zapisywać w kalendarzyku) poza tym, będzie można tam bezkarnie spamować, tj. motywować się, marudzić, narzekać na zakwasy i cieszyć się z sukcesów.


Więcej inf, co i jak, linki do filmików online z treningami znajdziecie na stronie wydarzenia :
Challenge 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca 2013 roku


zapraszam serdecznie do wspólnej 3 miesięcznej orki na dywanie lub macie przed komputerem ( :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lolo2.jpg (45,3 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez Mumla
Czas edycji: 2013-09-28 o 20:32
Mumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:53   #2
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

ale 100 treningów w 92 dni to stanowczo za dużo, trzeba robić przerwy na regenerację[COLOR="Silver"]
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 10:24   #3
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Ja bym się chętnie załapała ale nie wiem czy starczy mi wytrwałości, z tym u mnie krucho ?...
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 17:41   #4
Mumla
Raczkowanie
 
Avatar Mumla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk/ Hannover
Wiadomości: 52
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
ale 100 treningów w 92 dni to stanowczo za dużo, trzeba robić przerwy na regenerację[COLOR="Silver"]
Zgadzam się z Tobą. Masz całkowitą rację, tylko, że ja akurat ćwiczę od dawna i potrzebuję podnosić sobie poprzeczkę i wiem, że jestem w stanie to wykonać. Jednakże świetnie rozumiem jeśli ktoś nie czuje się na siłach, żeby zacząć z taką intensywnością. Można ostatecznie zrobić tyle ile da się radę. Oczywiście można zrobić przerwy, jeśli np. przez dwa dni będziemy robić 2 treningi to jest 1,5 h dziennie (da się to wygospodarować) potem dzień przerwy i znowu dwa treningi dziennie, ale wszystko zależy od tego jak będę mięśnie reagować. Ja poza tym trenuję jeszcze swój sport więc mam dużo ruchu i nie jest to problemem, gorzej będzie ze znalezieniem czasu. Ale tak jak mówię , dla osób początkujących to może być faktycznie za dużo, ja akurat większą krzywdę mogę sobie zrobić nic nie robiąc leżąc na tapczanie.

Cenię Twoją spostrzegawczość
Mumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:14   #5
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

nie ważne czy się jest laikiem czy mistrzem sportu, jeden dzień przerwy w tygodniu musi być...

chętnie bym się przyłączyła ale... nie cierpię jej treningów no ale powodzenia wszystkim życze
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:00   #6
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Chyba 100 kontuzji z Chodakowską do końca roku.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 07:55   #7
Mumla
Raczkowanie
 
Avatar Mumla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk/ Hannover
Wiadomości: 52
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
nie ważne czy się jest laikiem czy mistrzem sportu, jeden dzień przerwy w tygodniu musi być...

chętnie bym się przyłączyła ale... nie cierpię jej treningów no ale powodzenia wszystkim życze
No szkoda, szczerze mówiąc ja się katowałam (w pozytywnym znaczeniu, jeśli takie jest ) od marca i w czerwcu nie mogłam już patrzeć na te zestawy, zrobiłam przerwę...nie od ćwiczeń w ogóle, tylko od Chodakowskiej i teraz sama z siebie nabrałam ochoty. Gorzej jeśli nie lubi się tych ćwiczeń już od początku (bo zakładam, że tak jest u Ciebie) więc masz racje, bez sensu jest się zmuszać.
A co do dnia wolnego, jeśli dobrze się rozplanuje treningi to mogą być i nawet dwa dni, wszystko jest kwestią przemyślanego planu działania i czasu jakim dysponujemy.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Chyba 100 kontuzji z Chodakowską do końca roku.
dam znać jak będę miała choćby jedną, obiecuję
Mumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 21:28   #8
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Ja Ci proponuje 30 dni z Jilian Michales i gwarantuje, ze zobaczysz po tym czasie lepsze efekty niż po 100 dniach z Ewą Ch.
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 22:02   #9
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
Ja Ci proponuje 30 dni z Jillian Michales i gwarantuje, ze zobaczysz po tym czasie lepsze efekty niż po 100 dniach z Ewą Ch.
Exactly
Nie wiem po co pchać się w taki 'challenge', bez sensu moim skromnym zdaniem
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 21:13   #10
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Exactly
Nie wiem po co pchać się w taki 'challenge', bez sensu moim skromnym zdaniem
bo to teraz takie trendy.


Ja tam ćwiczę z Mel B :P (mam niedoczynność przytarczy co wiąże się z brakiem wapna w kościach i po Chodakowskiej strasznie "psują" się mi stawy)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:36   #11
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
bo to teraz takie trendy.


Ja tam ćwiczę z Mel B :P (mam niedoczynność przytarczy co wiąże się z brakiem wapna w kościach i po Chodakowskiej strasznie "psują" się mi stawy)
tez cwicze z Mel B
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 10:35   #12
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Hej

W sumie do konca roku juz nie duzo zostalo ale tez postanowilam zaczac cwiczyc z Ewa . Tylko kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac
Wczesniej probowalam z insanity i dobrze mi szlo poki nie zaczal sie bol kolan
Tam byl kalendarz i w kazdy dzien rozpisane co cwiczyc a przy Ewie nie wiem za co sie wziasc
Pomozecie?
Znalazlam na yt filmik ze skalpelem ktory trwa 45min. Czy mam przez 3 miesiace dzien w dzien cwiczyc to co na filmiku?
Jedno cwiczenie przez taki dlugi okres czasu?
Przytylo mi sie troche i kondycja opadla a skalpel dla "poczatkujacych" tak? A potem killer?
Prosze o odpowiedz bo zmotywowalam sie wchodzac na stronke Ewy i do komuni corki chcialabym wygladac jak ludz
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:50   #13
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Facebook challenge : 100 treningów z Ewą Chodakowską do końca roku 2013

Cytat:
Napisane przez julisalika Pokaż wiadomość
Hej

W sumie do konca roku juz nie duzo zostalo ale tez postanowilam zaczac cwiczyc z Ewa . Tylko kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac
Wczesniej probowalam z insanity i dobrze mi szlo poki nie zaczal sie bol kolan
Tam byl kalendarz i w kazdy dzien rozpisane co cwiczyc a przy Ewie nie wiem za co sie wziasc
Pomozecie?
Znalazlam na yt filmik ze skalpelem ktory trwa 45min. Czy mam przez 3 miesiace dzien w dzien cwiczyc to co na filmiku?
Jedno cwiczenie przez taki dlugi okres czasu?
Przytylo mi sie troche i kondycja opadla a skalpel dla "poczatkujacych" tak? A potem killer?
Prosze o odpowiedz bo zmotywowalam sie wchodzac na stronke Ewy i do komuni corki chcialabym wygladac jak ludz
Witam Cię
jeżeli po insanity bolały Cię kolana a idziesz w chodakowską, a nie znasz właściwej techniki to mogą boleć bardziej.
Polecam jednak ćwiczenie czegoś innego, bo pani ch. to strata czasu bez rezultatów poza ogromnym zmęczeniem całego ciała, żadnych pracujących mięśni spalających tłuszcz jednak nie czuć, co znam po sobie. Insanity to przy tym poziom extreme
Powodzenia i dobrze by było pojść w inną drogę niż taką.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.