Panny Młode 2020 cz. II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-22, 16:51   #2341
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja mam taką, ale też totalnie niedopasowana. Miary już były brane dawno, ale ja już też schudłam pięć kilogramów, więc na pewno będziemy zwężać... Załącznik 7708759

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też śliczna <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ale już teraz super wyglądasz Także nawet jak nie schudniesz to będzie dobrze
Sukienka ładna. (:
Ile będzie Cie kosztować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No do lipca mam czas więc liczę że poleci jeszcze trochę 3600 plus 100zl za borkatowy tiul pod spod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:54   #2342
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Wydaje mi się, że taka normalna cena jak na miarę naszych dzisiejszych czasów. a powiedz będziesz miała biustonosz już wszyty czy swój?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:07   #2343
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że taka normalna cena jak na miarę naszych dzisiejszych czasów. a powiedz będziesz miała biustonosz już wszyty czy swój?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chce swój biustonosz, ona ma gorset jakby wszyty i z tyłu zakrywa plecy do normalnego poziomu więc spokojnie mogę mieć swój biustonosz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:15   #2344
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak cywilny w sobotę? Ciężko załatwić?
Zależy chyba od USC - u nas bez problemu cywilny w plenerze na 17.



Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja wolę mieć luźniejsze, pierścionek też niby mam za luźny ale mi pasi. Też mam drobny pierścionek, to mówisz że 3,5 zbyt masywne.
Mogę wstawić jutro zdjęcie, bo teraz to już światło słabe. Ale średnio to wygląda, bo pierścionek mam serio taki delikatny, cieniutki.
Ale zawsze chciałam mieć drugi - tym razem z czerwonym oczkiem, więc jak wynajdę wymarzony, to sobie zażyczę na urodziny czy co tam.
I wtedy wezmę taki, żeby pasował do obrączki.


Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przymierzyłam chyba z 15 sukienek a i tak wybrałam 1sza która włożyłam tu jest niedopasowana, z tyłu nie zapieta, tu jest tiul ale taki miękki i druga warstwa będzie brokatowa pod spodem się mienić Załącznik 7708741Załącznik 7708742

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mega fajnie wygląda.


Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja mam taką, ale też totalnie niedopasowana. Miary już były brane dawno, ale ja już też schudłam pięć kilogramów, więc na pewno będziemy zwężać... Załącznik 7708759

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wygląda niedopasowanie, bardzo fajna
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:19   #2345
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
My chcemy takie, z soczewka od środka i grawerem, wycenił nam na ok 1600zl w aparcie takie były za 2800... Co dla mnie jest chora cena za zwykle obrączki. Załącznik 7708670

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też chcemy takie. Ale nie orientowałam się jeszcze w cenie. Tyle że my mamy już obrączki z cywilnego i je przerobimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:31   #2346
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Zależy chyba od USC - u nas bez problemu cywilny w plenerze na 17.




Mogę wstawić jutro zdjęcie, bo teraz to już światło słabe. Ale średnio to wygląda, bo pierścionek mam serio taki delikatny, cieniutki.
Ale zawsze chciałam mieć drugi - tym razem z czerwonym oczkiem, więc jak wynajdę wymarzony, to sobie zażyczę na urodziny czy co tam.
I wtedy wezmę taki, żeby pasował do obrączki.



Mega fajnie wygląda.



Nie wygląda niedopasowanie, bardzo fajna
Bo nie pamiętam, cy było widać nna zdjęciu, ale ja złapałam materiał ręka z tyłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:27   #2347
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Zależy chyba od USC - u nas bez problemu cywilny w plenerze na 17.




Mogę wstawić jutro zdjęcie, bo teraz to już światło słabe. Ale średnio to wygląda, bo pierścionek mam serio taki delikatny, cieniutki.
Ale zawsze chciałam mieć drugi - tym razem z czerwonym oczkiem, więc jak wynajdę wymarzony, to sobie zażyczę na urodziny czy co tam.
I wtedy wezmę taki, żeby pasował do obrączki.
Ja też mam cieniutki delikatny pierścionek i małe dłonie, więc myślę że muszę mieć cieńszą obrączkę. Jeszcze nie byłam żadnych oglądać dlatego nie miałam orientacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 19:31   #2348
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja mam wielki i zdecydowanie nie skromny pierścionek XD
Nie mam zamiaru ich nosić razem. 20200217_110048.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:34   #2349
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A chetnie przyjęłabym jeszcze większy XDDD

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:03   #2350
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A chetnie przyjęłabym jeszcze większy XDDD

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Xd haha

Masz piękny pierścionek i obrączkę ale w połączeniu to rzeczywiście "na bogatości"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:18   #2351
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przymierzyłam chyba z 15 sukienek a i tak wybrałam 1sza która włożyłam tu jest niedopasowana, z tyłu nie zapieta, tu jest tiul ale taki miękki i druga warstwa będzie brokatowa pod spodem się mienić Załącznik 7708741Załącznik 7708742

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!
Ja w sumie też wybrałam pierwszy mierzony model jednak pierwsze wrażenie robi swoje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:30   #2352
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Była dzisiaj u księdza, umówiłam nas na przyszłą sobotę na spisanie protokołu.
Dziewczyny kiedy płaci się za ślub ? Znacie ceny w waszych parafiach. Chiciałam dzisiaj księdza podpytać, bo niewiedziałam czy to już przy protokole się płaci. Powiedział że zadaje trudne pytania i że porozmawiamy o tym za tydzień. Za tydzień protokoł i zapowiedzi (zapowiedzi 100 zł- tyle zazwyczaj pary dają)

Udało nam się też na dzisiaj umówić z panią z poradni małżeńskiej. Poszło bardzo sprawnie i miło

Jutro jedziemy dalej zapraszać gości, tym razem rodzina od strony taty Tżta, pewnie cały dzień nam zejdzie.

No i wczoraj zamówiliśmy obrączki. Mamy zwykłe półokrągłe 4mm, z soczewką 1,4 ok 7,8g złota.
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Wczoraj upatrzyliśmy piękne w Aparcie i jestem jak najbardziej za tym żeby zobaczyć na żywo i zmierzyć.

Mój tż nie bardzo jest przekonany do sieciówki, a jakie jest wasze zdanie na temat Apartu?Ustaliła m budżet na obrączki do 5tys podobają nam się za lekko ponad 2 więc jak najbardziej na plus
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My chcemy proste kwadratowe obrączki bez żadnych rantów. Ja chce 3,5 mm tz 4,5 mm. Mam rozmiar palca 7. Naprawdę ta moja obrączka nie będzie miała wcale aż tyle tego złota. Troche to dla mnie dziwne, że w aparcie nie zwracają uwagi właśnie na rozmiar. W sensie cena się od tego nie zmienia.
I jak na taką zwykła obrączkę to przebicie jest podwójne. U nas w galerii jest jubiler Skorpion, który zaoferował nam za takie rozmiary obrączek i taka szerokość 2100 za dwie obrączki. W aparcie 4000 za taką samą próbę złota że zniżka od nich 20 procent...
Nigdy nie poszłabym do jubilera, żeby zrobił mi obrączki z katalogu, bo widziałam już różne cuda potem, ale jeśli jest do wyboru tańszy jubiler a złoto w tej samej próbie... To akurat w naszym przypadku nie ma sensu szukać czegoś pokoroju apartu
My zamówiliśmy właśnie w Skorpionie, bardzo miła obsługa, pani odpowiadała na każde pytanie.
W Aparcie i Kruku za obrączki jakie chciliśmy wychodziło ok 600-800 zł ( już po rabatach) z tym że obsługa nie potrafiła nam powiedzieć ile gram złota bedą mieć obrączki, u nich cena nie zalezy od rozmiaru i wagi i jest stała- co bardzo mnie dziwi. Soczewka też nie wiadomo jaka.
Nas wyszło 2200 za komplet odbiór za 4 tyg.

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość

Co do sukni to myślę nad tym, żeby z neta zamówić gotowca za 500zł i najwyżej poprawki jakieś zrobić u krawcowej, bo i tak jaką by się nie wybrało to później się okaże, że jednak coś było nie tak.
A skąd chcesz zamawiać ? Z przeróbkami różnie jest nie wszystko da się przerobić.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie ksiądz jest ok. Z mieszkaniem przed ślubem żadnych problemów. Dla nas nawet lepiej, bo tylko 1 spowiedź zamiast dwóch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A są dwie spowiedzi ?

QUOTE=pandemonium4;876082 77]

No to jutro rano wsiadam w pociąg, dołączam do TŻ i jedziemy do mojej starej parafii gadać z moim starym proboszczem. Dziś zadzwoniłam i się umówiłam. Nie wiem czy coś ugadamy, ale spróbujemy. Nastawiam się raczej sceptycznie bo to jest największy fan O. Rydzyka i radia M, myślę że nawet nie wie jak takiego ślubu udzielić, ale na niego przynajmniej nic złego raczej nie można powiedzić. Wesele pasuje nam też w moich rodzinnych stronach właśnie. Dzwoniłam do tamtejszej sali w lesie z mega menu, dużą ilością dziczyzny i swojskiego jadła i klepnęłam salę na 11, 12 lipca Jak ksiądz się nie zgodzi to zaplanowaliśmy tam cywilny w plenerze. Także zupełny przewrót, za poprzednią salę stracimy tylko 100 zł zaliczki.

Dziewczyny a jak cywilny w sobotę? Ciężko załatwić?[/QUOTE]
A nie myśleliście, żeby iść z kopertą do księdza i tak to załatwić, skoro Tż towi bardzo zależy.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przymierzyłam chyba z 15 sukienek a i tak wybrałam 1sza która włożyłam tu jest niedopasowana, z tyłu nie zapieta, tu jest tiul ale taki miękki i druga warstwa będzie brokatowa pod spodem się mienić Załącznik 7708741Załącznik 7708742

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładna. Ja do swoje też wszywam tiul brokatowy.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:34   #2353
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Tak, są 2 spowiedzi normalnie, jak się ze sobą nie mieszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:52   #2354
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Powiem tak. Jestem wierzącą i chodzę do spowiedzi, ale jak mam świadomość, że mam tuptac do spowiedzi do księdza dwa razy z karteczka to krew mnie zalewa i już czuję się do czegoś przymuszana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:57   #2355
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja u spowiedzi dawno nie byłam bo mija się to z celem. Nie będę kłamać że czegoś żałuję. Zresztą i tak dziwne by było gdybym dostała rozgrzeszenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 21:18   #2356
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No ja już wieki nie byłam, bo nie dostanę rozgrzeszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 21:31   #2357
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My właśnie wróciliśmy z nauk przedmałżeńskich. Mielismy jednodniowe, z poradnią. Trwało to łącznie 6h z przerwami i załatwione. Część poradni przemilczę. Za to część którą prowadził ksiądz bardzo fajna, rzeczowa, z życiowym podejściem i chęcią pomocy parom tak aby wszystko się między nimi dobrze układało. Co do spowiedzi to na pytanie czy wg Kościoła potrzebujemy kartek lekko nas obśmiał mówiąc że kartki na wszystko to były kiedyś a teraz to ufajmy sobie. Więc technicznie rzecz biorąc to ksiądz nie ma prawa wymagać od nikogo karteczek, ale wiadomo ze w praktyce ustalenia Kościoła a ustalenia księdza na parafii to często mogą być dwie różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kasia08204
Czas edycji: 2020-02-22 o 21:32
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 21:58   #2358
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
My właśnie wróciliśmy z nauk przedmałżeńskich. Mielismy jednodniowe, z poradnią. Trwało to łącznie 6h z przerwami i załatwione. Część poradni przemilczę. Za to część którą prowadził ksiądz bardzo fajna, rzeczowa, z życiowym podejściem i chęcią pomocy parom tak aby wszystko się między nimi dobrze układało. Co do spowiedzi to na pytanie czy wg Kościoła potrzebujemy kartek lekko nas obśmiał mówiąc że kartki na wszystko to były kiedyś a teraz to ufajmy sobie. Więc technicznie rzecz biorąc to ksiądz nie ma prawa wymagać od nikogo karteczek, ale wiadomo ze w praktyce ustalenia Kościoła a ustalenia księdza na parafii to często mogą być dwie różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety, tak samo jak jest z bierzmowaniem-nie jest potrzebne, ale wielu księży wymaga i koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 22:14   #2359
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ciekawe, co nasz powie, ale i tak nie wybieram się do niego wcześniej niż na przełomie lipca i sierpnia...

Dziewczyny, doradźcie. Która Wam się najbardziej podoba?
Wiem, że są prawie wwystskie takie same.. Haha
Screenshot_20200222_231320_com.facebook.orca.jpgScreenshot_20200222_231314_com.facebook.orca.jpgScreenshot_20200222_231300_com.facebook.orca.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 22:18   #2360
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

3

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 22:20   #2361
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A czy Ty mówiłaś o swojej dysproporcji biustu czy nie Ty, bo już nie pamiętam dokładnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło teraz dojrzałam post tak to ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 22:23   #2362
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Z moją świadkowa to tak średnio. Właśnie stwierdziła, że ona przychodzi bez OT. Zaprosiłam ją do nas na weekend w kwietniu - to ona już teraz, w lutym wie, że nie da rady bo będzie mieć dużo pracy.
W dodatku jak ją o coś pytam to potrafi mi po 2 dniach odpisać a to jest osobą, która serio non stop siedzi w telefonie.
Nie zamęczam jej broń boże, raz na 2-3 tygodnie coś popiszemy, więc to też nie jest tak że z każdą pier.dołą do niej pisze, ale zwyczajnie zapytałam, czy welon ze zdjęcia pasuje mi do kiecki, to po 3 dniach mi odpisała, że no, pasuje.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 23:20   #2363
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ło teraz dojrzałam post tak to ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dlatego zastanawialam się jak z miseczkami w środku
A dzisiaj mierzyłaś z biustonoszem czy bez?
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Z moją świadkowa to tak średnio. Właśnie stwierdziła, że ona przychodzi bez OT. Zaprosiłam ją do nas na weekend w kwietniu - to ona już teraz, w lutym wie, że nie da rady bo będzie mieć dużo pracy.
W dodatku jak ją o coś pytam to potrafi mi po 2 dniach odpisać a to jest osobą, która serio non stop siedzi w telefonie.
Nie zamęczam jej broń boże, raz na 2-3 tygodnie coś popiszemy, więc to też nie jest tak że z każdą pier.dołą do niej pisze, ale zwyczajnie zapytałam, czy welon ze zdjęcia pasuje mi do kiecki, to po 3 dniach mi odpisała, że no, pasuje.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A kim dla Ciebie jest? Przyjaciółka, koleżanka?
Może porozmawiaj z nią delikatnie o swoich oczekiwaniach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 23:28   #2364
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego zastanawialam się jak z miseczkami w środku
A dzisiaj mierzyłaś z biustonoszem czy bez? A kim dla Ciebie jest? Przyjaciółka, koleżanka?
Może porozmawiaj z nią delikatnie o swoich oczekiwaniach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z biustonoszem ale bardotką muszę bardziej wycięty z przodu do niej kupić ale to już myślę jakiś znajdę z normalnym obwodem bo i tak nie będzie go widać . A sukienka w środku nie ma miseczek, ma gorset więc jest wyprofilowany tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 08:57   #2365
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego zastanawialam się jak z miseczkami w środku
A dzisiaj mierzyłaś z biustonoszem czy bez? A kim dla Ciebie jest? Przyjaciółka, koleżanka?
Może porozmawiaj z nią delikatnie o swoich oczekiwaniach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam żadnych oczekiwan wobec niej a pytanie "który welon bardziej ci się podoba" to nie było pytanie "bo jesteś świadkowa" tylko "bo jesteś moją koleżanką". Nie ma żadnych zadań, odgórnie narzuconych powinnosci, które wynikają z tego, że jest świadkiem, nie mam żadnego harmonogramu, który ma zrealizować.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:25   #2366
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych oczekiwan wobec niej a pytanie "który welon bardziej ci się podoba" to nie było pytanie "bo jesteś świadkowa" tylko "bo jesteś moją koleżanką". Nie ma żadnych zadań, odgórnie narzuconych powinnosci, które wynikają z tego, że jest świadkiem, nie mam żadnego harmonogramu, który ma zrealizować.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Zupełnie, co innego wywnioskowałam z Twojego zdania, że z Twoja świadkowa to tak średnio.. (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:26   #2367
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Zupełnie, co innego wywnioskowałam z Twojego zdania, że z Twoja świadkowa to tak średnio.. (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak średnio - bo jakoś niekoniecznie chce się do mnie odzywać

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:36   #2368
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie brat TŻ ma trochę ubaw z faktu, że dostał do kompletu drugiego świadka zamiast świadkowej Najpierw było: "ej, a brat Ci panieński zrobi?" a ostatnio "wiesz, bo normalnie świadkowa takie głupoty ogarnia, jakieś pudełka na koperty i w ogóle - ja się w to nie mieszam" - na co stwierdziłam, że ogarnęliśmy sami, a mój brat ma po prostu być, nie zrobić z siebie głupka i się podpisać
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:50   #2369
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
U mnie brat TŻ ma trochę ubaw z faktu, że dostał do kompletu drugiego świadka zamiast świadkowej Najpierw było: "ej, a brat Ci panieński zrobi?" a ostatnio "wiesz, bo normalnie świadkowa takie głupoty ogarnia, jakieś pudełka na koperty i w ogóle - ja się w to nie mieszam" - na co stwierdziłam, że ogarnęliśmy sami, a mój brat ma po prostu być, nie zrobić z siebie głupka i się podpisać
Mój TŻ się upiera, że dwóch świadków nie wypada i uzależnia swój wybór od mojego...
Ja chciałam poprosić mojego przyjaciela, ale nie udaje mi się z nim spotkać, więc na 2,5 miesiąca przed nie mam nikogo wciąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:52   #2370
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mój TŻ się upiera, że dwóch świadków nie wypada i uzależnia swój wybór od mojego...
Ja chciałam poprosić mojego przyjaciela, ale nie udaje mi się z nim spotkać, więc na 2,5 miesiąca przed nie mam nikogo wciąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak moja mama brała ślub to wręcz nie wypadało żeby było inaczej niż dwóch świadków kobieta przynosiła pecha małżeństwu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.