Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 17:27   #1351
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Wybaczcie za uniesienie ;-) Dziewczyny duza czesc strupa mi odpadla juz i musze przyznac jest coraz lepiej...
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 16:34   #1352
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Czesc Dziewczyny!
Juz Niedlugo Moj Pierwszy Zabieg, Ciekawi Mnie Jedna Rzecz Czy Mozna Do Zabiegu Laserem Q-switch Miec Skore Opalona?czy Ktos Z Was Moze Sie Orientuje?gdyz W Tej Chwili Mieszkam W Takim Kraju Gdzie Jest Bardzo Wysoka Temperatura I Moja Skora Jest Opalona...prosze O Odpowiedz...dzieki
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 07:44   #1353
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Najlepiej skontaktuj się z kliniką i zapytaj czy opalona skóra nie przeszkadzawtedy będziesz na 100 procent pewien
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:26   #1354
stokrocia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cześc Dziewczyny,przeczytałam wasze 42 strony i mam ten sam problem,czyli tatuaż...na ramieniu.I ze wzgledu na to że mieszkam na niedaleko Krakowa umówiłam się na sobote do Pani Ani. Czy któraś z Was widziała zdjęcia po tej metodzie ?
stokrocia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 00:33   #1355
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej!Ja mieszkam w Krakowie i też pragnę usunąć tatuaż.Nie mam pojęcia gdzie to mogę zrobić i jaka metoda jest w miarę skuteczna.Proszę napisz mi coś bliżej o Pani Ani, z którą się umówiłaś.Z góry dziękuję.Pozdrawiam.
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:52   #1356
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

ja widziałam na "żywo" efekt usuwania metodą p. Ani na jej ramieniu wszystko o tej metodzie jest na wcześniejszych stronach.ja również zastanawiam się nad Krakowem ale nie mogę się zdecydować, szczególnie, że jest teraz coraz cieplej, a z tego ci slyszałam ciepło opóźnia proces gojenia
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 11:13   #1357
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez hmresign Pokaż wiadomość
ja widziałam na "żywo" efekt usuwania metodą p. Ani na jej ramieniu wszystko o tej metodzie jest na wcześniejszych stronach.ja również zastanawiam się nad Krakowem ale nie mogę się zdecydować, szczególnie, że jest teraz coraz cieplej, a z tego ci slyszałam ciepło opóźnia proces gojenia
niestety masz rację, wysokie temperatury zwiększają ryzyko zakażeń, infekcji, skóra się poci, bakterie mają dobre warunki do rozmnażania, trzeba niestety dużo bardziej uważać, ja zazwyczaj robię sobie przerwę w zabiegach na wakacje...
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 16:27   #1358
stokrocia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Ola Pani Ania jest na ul. Grodzkiej 50 Studio Tatuażu, tel 0124215399.
Ja jednak zdecydowałam sie na Kraków, wiec zobaczymy w sobote...
stokrocia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 17:19   #1359
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Stokrocia to zrób zdjęcie tatoo przed i po i wyślij metoda Pani Ani usuwa przewaznie za pierwszym razem tatuaz ,ale trzeba liczyć sie z tym, że zostają blizny ale bedede mówiła mi ostatnio, że blizny u niej nie są aż tak duże i zbliżają się do koloru skóry także to zalezy od tego jak nasza skóra zareaguje na taki zabieg
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 16:25   #1360
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej Stokrocia! Byłaś już może na zabiegu na Grodzkiej.Z niecierpliwością czekam na efekt.Trzymam kciuki za Ciebie.Ja z tym moim tatuażem nie mogę już wytrzymać, zaraz chyba oszaleję!!!Mam go już ok.9 lat i jest w niezmienionej formie ( dobrze mu chyba u mnie) ale już mam DOSYĆ i jeszcze na dodatek mam go na piersi...beznadzieja.Stok rocia, odezwij się bo umieram z ciekawości.Przejdziemy może przez to razem.Czekam na odpowiedź.Buziaki!!!
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 08:40   #1361
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej!
Niektorzy pewnie juz zapomniel o mnie bo barrrdzo dawno juz tu nie pisalam.
A tak dla przypomnienia: robilam probke usuniecia na w Kraku u Pani Ani i teraz widze juz, ze praktycznie nie widac sladu po tatuazu, ani zaczerwienienia (jak to bylo wczesniej). Jestem bardzo zadowolona, ale nie mam na razie czasu sie tam ponownie wybrac. Tak chcialabym juz usunac calosc, ale caly czas cos mi przeszkadza w tym, zeby w koncu wybrac sie do Kraka i usunac.
Jak juz znajde czas to dam Wam znac jak poszlo usuniecie calosci )
Mam nadzieje, ze to juz niedlugo bedzie.
Pozdrawiam wszystkich zamartwiajacych sie o te swoje dziwactwa
BUZKI
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 18:48   #1362
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Bedede ja o Tobie nie zapomniałam wyslij mi jakąś foteczke ,jak to teraz wygląda
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:07   #1363
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

OK. Jak tylko dorwe sie do aparatu brata to przesle fotki
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 06:18   #1364
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Bedede ja też proszę o fotki.Zastanawiam się tylko czy jak usunę tatuaż metodą Pani Ani, to czy będę miała dużą bliznę - ja mam to moje paskudztwo na piersi niestety a skóra jest tam bardzo delikatna i cieniutka.No cóż, będąc młodym robi się różne głupstwa....
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 00:15   #1365
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dlaczego nic nie piszecie? Zaglądam codziennie i nic
Jak tam wasze tatuaże?
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 14:29   #1366
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Elo,elo!U mnie bez zmian.Opalam swoje paskudztwo i jakos kurcze chyba robi sie troszke ciemniejsza ta blizna;].Czekam i czekam na tego q-switcha i sie doczekac nie moge.A jak sie pewnie doczekam to cena mnie zabije za jeden zabieg i pewnie nie wiem co bede musiala obrabowac bank;].Mysle o mikrodermabrazji,zeby moze teraz zrobic ale to chyba nie mialo by sensu skoro caly tatuaz jeszcze jest na moim ciele;/
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 19:13   #1367
stokrocia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam wszystkich, byłam u pani Ani i nie usunełam tatuażu i nie usune go. Blizna jest wypukła, skóra nie ma pigmentu więc nigdy się nie opali i mimo że mój tatuaż nie jest taki duży(i cały czas twierdziłam że wole blizne niż tatoo...)ale zmieniłam zdanie. Jedyny sposób na usunięcie tatoo jest laser Rubinowy(nie ma po nim blizn i skóra jest gładka) którego nie ma w Polsce...ale ja poczekam...a to całe usuwanie laserami i mikrodermabazji i całe inne dziadostwo to jest naciąganie i pic bo blizna i tak zostanie a skóra nie ma pigmentu po takim zabiegu. Więc uzbrajam się w długą cierpliwość i wierze że kiedyś usune...
stokrocia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 19:19   #1368
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

A widziałyście tą stronę? Był już może ktoś w solmedzie w Częstochowie?Tam jest laser rubinowy.Może to jest jakaś nadzieja ? (*_*)
http://www.solmed.com.pl/tatuaz.html
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 20:13   #1369
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez stokrocia23 Pokaż wiadomość
Jedyny sposób na usunięcie tatoo jest laser Rubinowy(nie ma po nim blizn i skóra jest gładka) którego nie ma w Polsce...ale ja poczekam...
Twierdziłaś że przeczytałas całe 42 strony... ale widocznie bardzo pobieżnie skoro takie rzeczy piszesz. Jedyny sposób?? na pewno nie.

U mnie po kolejnym zabiegu tatuaż bardziej "wypłowial". Zrobił się niebieski a gdzieniegdzie są już prześwity do skóry. Niedługo jade znowu na zabieg i mam nadzieje ze zamknę sie w 10 zabiegach. Pozdrawiam
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 20:26   #1370
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Stokrocia to bardzo dziwne, że pani Ani Ci tak powiedziała Gdy ja u niej byłam to powiedziala, że skóra się normalnie opala i że sporo osób przyjeżdża do niej usuwać tatuaże.pani Ania ma bardzo duże blizny a bedede pisała ,że u niej blizny nie bedą duże.może to zależy od tego jak nasza skóra przyjmie taki zabieg Nie wiem czy dobrze pamietam, ale mówiła coś takiego, że najlepiej usunie osoba, która robi na codzień tatuaże-chcę powiedzieć ,że ta kobietka co usuwała pani Ani nie robiła tatuażu i nie miała zbytnio "wyczucia"...tak zrozumiałam z rozmowy z panią Anią...(bedede jest zadowolona)
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 22:43   #1371
olunia111
Przyczajenie
 
Avatar olunia111
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej Bedede! Błagam przślij mi fotki swojego usuniętego już tatuażu.Wiem, że robiłaś to u Pani Ani.Ja jestem a Krakowa i chciałaby usunąc tatuaż właśnie u Niej.Będę wdzięczna za wszelką pomoc.Aha, napisz mi jeszcze tak obiektywnie czy rzeczywiście warto usunąć tatuaż tą metodą.Z góry dziękuję.Pozdrawiam.Ola
Mój e-mail: aleksandraambrozy@interia .pl
olunia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 15:39   #1372
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej dziewczyny!!!!
Ale jestem przeszczesliwa!!!Tzn....z samej wiadomosci.Juz wszystko pisze.Cos mnie przed chwila podkusilo zeby zadzwonic do Epi bo na ostatniego maila w ogole nie dostalam odpowiedzi.Zapytalam o q-switcha czy maja i jaka cena zabiegu.Uzyskalam odpowiedz ze maja ale dopiero beda go testowac i potem ustala cene.
Wiec w ramach testowania Pani zaproponowala mi jeden caly BEZPLATNY zabieg!!!!!Jestem umowiona na poniedzialek na 13. Z tego co ona wie to efekty sa super,skora moze byc opalona!Napisze wam wszystko jak wroce.Buziaki**
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:41   #1373
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

hehe a może metoda mojej kumpeli? papier ścierny i kwasek cytrynowy robią swoje nie no nie rób tego. nie w takim miejscu i blizna zostaje
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 22:33   #1374
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!!
Ale jestem przeszczesliwa!!!Tzn....z samej wiadomosci.Juz wszystko pisze.Cos mnie przed chwila podkusilo zeby zadzwonic do Epi bo na ostatniego maila w ogole nie dostalam odpowiedzi.Zapytalam o q-switcha czy maja i jaka cena zabiegu.Uzyskalam odpowiedz ze maja ale dopiero beda go testowac i potem ustala cene.
Wiec w ramach testowania Pani zaproponowala mi jeden caly BEZPLATNY zabieg!!!!!Jestem umowiona na poniedzialek na 13. Z tego co ona wie to efekty sa super,skora moze byc opalona!Napisze wam wszystko jak wroce.Buziaki**

super kotuś,ciesze sie
u mnie bez zmian-wciąż nie widać końca ;]
pozdrawiam wszystkich
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:25   #1375
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witojcie
Ojojoj ciezko troche bylo,ale przezylam...Niestety calego tatuazu mi nie usuneli na raz,poniewaz tak sie nie babra przy mniejszej ranie.
Jak weszlam to w gabinecie siedzialo 5 osob .2 lekarki,jakis fizyk i jeden z nim koles i koreanczyk (chyba to byl koreanczyk?) ktory wykonywal mi zabieg.
Bolalo ale zdecydowanie mniej niz IPL'em, tym bardziej ze mialam wczesniej skore posmarowana emla.Ten bol mozna porownac do mocnego szczypania. Oczywiscie z calych tych nerwow slabo mi sie zrobilo;/ i musielismy na chwile przerwac. Na kontrole mam sie pokazac za 3 tygodnie, a za 6 tygodni na kolejny zabieg. Tylko za bardzo nie zrozumialam czy tez bedzie bezplatny czy nie...Ale tego dowiem sie jak pojde na wizyte.Dostalam antybiotyk wiec musze smarowac ranki 2 razy dziennie.
Przepraszam ze tak jakos rozrazle pisze ale czuje sie jakos dziwacznie;/
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:48   #1376
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Weruś kochanie ciekawa jestem tych efektów straszliwie super że wogóle on już jest w Epi doczekałaś się
buziaczki
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 07:55   #1377
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam, do Vea82- bardzo się cieszę, że się doczekałaś. ja jak wracałam do domu samochodem po pierwszym zabiegu,to tylko się modliłam aby dojechać, szok i to ogromny. Jutro mam już 4 zabieg, na 3 niestety sie nie skończyło. Zobaczymy co będzie po tym. Ja też tego nie opalam i może by inaczej skóra wyglądała jakby była opalona. Pytałam sie mojego lekarza ostatnio, to po kilku dniach juz w sumie można. Kup sobie capivit a+e forte w kapsułkach, zrób dziurke małą i zawartość wcieraj, ja odczuwam różnicę , skóra jest wtedy taka gładka.
Pozdrawiam
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 11:28   #1378
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Vea a ten laser co oni kupili w Epi to jaki jest dokladnie wiesz moze??? Nd-Yag q-switch ale co dalej?? Orentujesz sie jaka moc ustawial ten Koreanczyk??

Nola lekarz Ci powiedzial ze po kilku dniach mozna to opalac?? szok
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 11:34   #1379
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

A propo tego epi w Warszawie.... dzwonilam do nich żeby zapytać się czy też będą posiadać taki laser co jest w Gdańsku ale oni twierdza że mają dobry laser Photoderm Nd-Yag do usuwania tatuaży na którym pracują od kilku lat i nie widzą powodów żeby kupować ten q-switch.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 13:08   #1380
zusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Część dzieciątka!

Nie było mnie tu bardzo długo z powodu przeprowadzki i braku dostępu do świata (tzn. netu). Chciałam się z wami podzielić tylko jedną wiadomością. W solmedzie (częstochowa) zakupili q-switcha. Usuwałam tam tatuaż początkowo IPL, a ostatnio zjawiłam się na kolejny zabieg i niespodzianka - mają to cudo. Nie wiem jaka jest cena zabiegu, bo miałam farta i płaciłam na starych zasadach - 700 zł za całe usunięcie, ale zapewne znajdziecie takie informacje na stronie.

Pozdrawiam
zusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.