Nie wiem co to...;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 17:56   #1
Samuela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 70

Nie wiem co to...;(


Witam, bardzo ale to bardzo potrzebuje porady i pomocy, rowniez wsparcia...otoz...mam 20 lat. Od zawsze sliczna skore, nigdy tradziku nie mialam moi rodzice rowniez, nikt z mojej rodziny. ale pojawil sie problem. w czasie sesji podczas nauki bardzo sie stresowalam, mialam nawyk ciaglego pocierania czola i twarzy( nawet mocno)...i tu zaczal sie problem, na czole zaczely pojawiac sie zaskorniki (taka kaszka) pozniej zaczely sie wysypywac na calej twarzy. czasem pojawi sie tez wieksza krostka. Wyklada to zle, buzia jak tarka. bylam u dermatologa, przepisal mi Izotziaja, ale musialam odstawic bo bardzo mnie boli twarz po nim. stosuje zel puntowy, ale o zgrozo. ostatnio od jakich 3 dni moja skora zaczela sie niemilosiernie blyszczec i krostki nie znikaja jest ich coraz wiecej. straszne sie martwie, placze po nocach nie moge spac uczyc sie myslec...jest to dla mnie wielki problem...czy wiecie jak pozbyc sie tego? mialyscie odobny przypadek..blagam doradzcie cos...(pani dermatolog stwierdzila ze to od stresu...dodam tez ze w tamtym okresie nie odzywaialam sie zdrowo. teraz jestem na zdrowej diecie, ale tak bardzo sie boje)...prosze pomozcie ;(
Samuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.