Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 19:05   #1
coverted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8

Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.


Witam!

Nazywam się Ania, mam 21 lat.
Chciałabym się poddać całkowitej metamorfozie: zarówno zmiana fryzury (kolor, długość włosów) jak i nowy sposób malowania się (do tej pory tylko tusz, błyszczyk i róż).

Mam stosunkowo jasną karnację (ale zdecydowanie nie porcelanową). Na twarzy strasznie widoczne są wszelakie żyłki, różowe pajączki i dodatkowo piegi. Oczy mam niebieskie, rzęsy bardzo krótkie i cienkie. Twarz o dziwnym kształcie (raczej chyba okrągłą) z wysokim czołem.W sumie typowa ruska uroda. Włosy brązowe, lekko za ramiona, bardzo cienkie. Dodatkowo mam zapuszczoną grzywkę, która aktualnie sięga mi po uszy.

Nie wiem czy to również istotne, ale mam niestety nadwagę. Wzrost 171.

Prosiłabym o wszelkie konstruktywne porady. Bardzo mi zależy również o porady odnośnie makijażu (jakie kosmetyki i w jaki sposób używać).

Ta metamorfoza jest dla mnie bardzo ważna ze względów osobistych - nie chcę wyglądać poniżej przeciętnej (aktualnie kumple oceniają mnie na 5/10). Z dietą mi nie wychodzi - więc mam nadzieję, że chociaż może to pomoże.

Pozdrawiam serdecznie.
coverted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:28   #2
ouii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 68
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Jeśli chodzi o makijaż to poczekaj az wypowie sie ktoś kto się na tym zna. Przynajmniej bardziej niż ja, nie chce zrobic ci krzywdy :P

Ale ja chciałam napisac w sprawie Twojej figury. Na zdjęciu nie wyglądasz na jakąś wychudzoną tylko na zwyczajnie szczupłą. Dziewczyno, to jest najbardziej porządana figura na świecie! Szczupła, nawet chuda sylwetka to marzenie 90 % kobiet! Nawet gdybys była trochę za szczupła to to również jest Twój atut! Obejrzyj zdjęcia z wybiegów, te ubrania są szyte głównie dla chudzielców. Podkreślaj swoją figurę, jeśli chcesz gdzie "przybrać" nie jest to trudne. Wystarcza fakieś bufki, falbanki, po prostu odpowiedni krój. Choc moim zdaniem (co prawda nie wiele widac na zdjęciu) jesteś IDEALNA. W ogóle wyglasz na ładną dziewczynę, mala zmiana napewno dobrze ci zrobi, podkreśli Twoją urodę.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

[QUOTE=ouii;21285890]Jeśli chodzi o makijaż to poczekaj az wypowie sie ktoś kto się na tym zna. Przynajmniej bardziej niż ja, nie chce zrobic ci krzywdy :P

Ale ja chciałam napisac w sprawie Twojej figury. Gdzie ty widzisz jakąś nadwagę?
Co prawda na zdjęciu nie wiele widać ale... ja tam nic takiego nie widzę Jeśli masz troche kobiecych kształtów to przestań sie odchudzać tylko je podkreślaj!

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Hahaha, dobra tamten post wygląda strasznie Gdzies sobie poszło edytuj dlatego tak szaleję, lepiej wytłumczę o co mi chodzi :P Na poczatku przeczytałam, że napisałas niedowagę, a że naprawdę wyglądasz na szczupła to nie zdziwiło mnie to. Potem sie dopiero zorientowałam, że jest "nadwagę" (opanuj się!) i chciałam zmienić. No i tak wyszło.


Także sama widzisz, że byłam w stanie uwierzyć, że masz niedowage a nie nadwage!
ouii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:36   #3
dieMadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 122
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

według mnie wyglądasz na bardzo ładną dziewczynę, i też raczej uwierzyłabym w niedowage niż nadwagę Sądzę, że taką figurę powinnaś podkreślać-na zdjęciu widać poza tym bardzo ładne, szczupłe nogi. Widzę Cię raczej w grzywce, ale może troszkę krótszej i lżejszej niż ta na 1. zdjęciu. Na makijazu się nie znam;p mogę jedynie polecić pobawienie się w modelowanie buzi - to naprawdę może dać super efekt. A przede wszystkim - więcej UŚMIECHU skala kumpli mnie rozbawiła- chyba chłopcy posiali gdzieś oczy, bo według moich kumpli, to byłabyś przy górnej granicy ich skali. Wyglądasz naprawdę ładnie, uśmiech i będzie jeszcze lepiej pozdrawiam
dieMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:00   #4
paulape18
Raczkowanie
 
Avatar paulape18
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 72
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

jestes bardzo ładna 5/10 ?? dziwne masz te kolezanki

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

wróć ... KUMPLI
paulape18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:09   #5
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Olej skalę, bo wyglądasz świetnie. U mnie masz 9,5/10, i to nie na odczepnego, tylko jakbym musiała oceniać w ilu % wykorzystujesz swój potencjał.
Jeśli to dziewczyny oceniały - to pamiętaj, że my czasami mamy nierealne wymagania
A jeśli faceci - to naoglądali się za dużo plastiku w reklamach i "męskich" gazetach a teraz szukają niewiadomoczego.

Nadwagi nie widzę, prawdopodobnie jest jedynie w twojej głowie.
Bardzo zgrabne nogi, przynajmniej ta część, którą widać.
Nie widzę w tobie nic, do czego można się przyczepić, no może do tej tuniki Nie to, że jest brzydka, tylko do twojego typu urody pasują mi rzeczy proste, o nowocześniejszej linii. Połączenie tuniki z marynarką też mi się nieco "gryzie" - sama marynarka świetna.

Podkreślaj oko, może być kreska na górnej powiece, czarna, niezbyt gruba + wytuszowane rzęsy.
Niedoskonałości nie widzę, kolor cery śliczny, lekki rumieniec obecny, więc możesz sobie darować tapetę.

Jedynie co, to możesz odświeżyć cięcie. Fajnie wyglądałabyś w krótkiej, asymetrycznej fryzurce, w długości do żuchwy, z jednej strony zaczesanej do tyłu, z drugiej puszczonej luźno. Przedziałek z boku głowy.

Kolor włosów bardzo ładny, pasuje Ci.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:52   #6
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Albo twoje koleżanki to zazdrośnice, albo dyskotekowe solaro/blachary, które mają specyficzny "gust" . Pierwsze co mi się rzuciło w oczy - masz piękną twarz, ala wybiegowa modelka, taka specyficzna uroda - wydatne usta, kości policzkowe, gęstę brwi, pięknie ci w zaczesanych włosach. Twój wyraz twarzy jest taki...sexowny . Masz mega potencjał.

Moja propozycja - ciemne loki w stylu Seleny Gomez/Katie Melua/Katty Perry.

__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:54   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

więcej pewności siebie, bo co jak co, ale nie wyglądasz "poniżej przeciętnej" i nie piszę tego, żeby pocieszyć, bo nie taki jest cel forum metamorfozy, tylko po prostu tak uważam. wymień kolegów na nieco bardziej dojrzałych, bo już sam fakt oceniania kogoś wg jakiejś tam dziesięciostopniowej skali jest troszkę żenujący i powinien ich dyskwalifikować w twoich oczach. co to za znajomi.....

masz bardzo regularne i proporcjonalne rysy twarzy, co sprawia, że będzie Ci pasowało wiele fryzur, zarówno kucyki, jak i włosy rozpuszczone, kręcone lub proste.
z tą atrakcyjnością to jest szkopuł taki, że ona często nie zależy tylko od powierzchowności, ale i od tego jaką ma się osobowość, jak się czujesz sama ze sobą, jak zachowujesz w towarzystwie..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 06:03   #8
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

jasne ze nie wygladasz ponizej przecietnej
dobra rada
TWARZ
idz do kosmetyczki i wyreguluj brwi
idz na solarium (poprawia humor a twoja skora nabierze ladnego blasku
zaznacz kości policzkowe brzoskwiniowym różem
usta pomaluj błyszczykiem
mocno wytuszuj rzesy i na gornej powiece zrob kreskę eyelinerem bądź kredką i lekko ją rozmarz
WŁOSY
możesz zrobić refleksy na włosach
troche skrócić i wypazurkować przy twarzy
CIAŁO
załóż stanik push up i bokserke do tego spodnie rurki i wysokie obcasy do tego jakies fajne dodatki pierscionek fajne wiszące kolczyki i bransoletka
pomaluj paznokcie...

I SPÓJRZ W LUSTRO
TY TEŻ DAJESZ SOBIE 5???
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:39   #9
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Masz piękne usta i kości policzkowe, nie jestem znawczynią, ale moim zdaniem te 2 rzeczy powinnaś podkreślać w makijażu, bo są naprawdę megakobiece Wyregulowałabym też lekko brwi.
Jeśli chodzi o fryzurkę, to zgadzam się z wredną babą.
Nadwagi również nie widzę
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:53   #10
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Ja Cię widzę w jakiejś krótszej, sexownej fryzurce, kolor jest ładny, więc w tej kwestii raczej nie ma czego poprawiać. Co do makijażu - nie znam się. W ogóle, to moja odpowiedź raczej w niczym Ci nie pomoże, ale muszę to napisać.. Jeżeli Twoi kumple dają Tobie 5/10, to ja pewnie miałabym mniej niż zero (nie wiem jakie "laski" im się podobają, skoro Ciebie uważają za przeciętną) i jeżeli twierdzisz, że masz nadwagę, to w takim razie ja chyba otyłość II stopnia. Dziewczyno, więcej wiary w siebie, wyglądasz super!
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 17:41   #11
Gosiuch90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Zawsze jest tak, że najbardziej odmienia zmiana fryzury, więc koniecznie zapuść włosy! Wiem, że do tego potrzeba czasu, ale będziesz wyglądać świetnie, może nawet pomyśl nad przedłużeniem? Będziesz wyglądać jak hmm... uwodzicielka, masz to spojrzenie Przepraszam za cudowną symulacje, nie ma to jak nie-działający-Photoshop czytaj: paint w dłoń!
Gosiuch90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 19:20   #12
ouii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 68
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Przede wszystkim rozluźnij się i uśmiechnij! Wyglądasz na pierwszym zdjęciu na spiętą. Jeśli poczujesz się piekna to inni też to zobaczą. Zresztą - oni już to widzą (Ci Twoi kumple to durnie niepojęte)
ouii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:12   #13
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

masz obecnie pożądane rysy twarzy ( mówię to jako fotograf także nie rozumiem skąd ta niska ocena.Przy Twojej urodzie ocena 5/10 to jakieś nieporozumienie .
Niewiele jest do zmiany.... możesz coś poeksperymentować dla odmiany ale na pewno nie masz przeciętnej urody!
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 01:57   #14
wysysaczkatlenu
Zadomowienie
 
Avatar wysysaczkatlenu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

propozycja gosiucha jest ekstra.
wysysaczkatlenu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:37   #15
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

zgadzam sie z tym, pięknie by Ci bylo w dluzszych ciemniejszych wlosach ciekawa jestem jak Ci Twoi kumple wygladają skoro takiej dziewczynie daja 5/10, nie przejmuj sie, olej, jestes piękna!
Nadwaga? hahaha w ktorym miejscu? chyba nie wg wskaznika BMI
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:51   #16
m_na_obcasach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 34
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

a ja ci takie dobrałam fryzury
m_na_obcasach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.