Panny Młode 2021 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-17, 09:11   #4111
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy te pacany z rządu w tym tygodniu ogłaszają nowe genialne pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
konferencje są zwykle w czwartki więc jutro zobaczymy
ale nie liczyłabym na zbyt wiele. ponoć zachorowalność nam wzrosła, a dodatkowo ekscesy ludzi na krupówkach w ostatni weekend są idealnym pretekstem aby nie luzować
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:22   #4112
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
konferencje są zwykle w czwartki więc jutro zobaczymy

ale nie liczyłabym na zbyt wiele. ponoć zachorowalność nam wzrosła, a dodatkowo ekscesy ludzi na krupówkach w ostatni weekend są idealnym pretekstem aby nie luzować
Niech już nie pierdzielą, bo w ostatnich dniach pojawiały się liczby 2 tys i dwa razy 5 tys. Tak też pamiętałam, ale mówię "sprawdzę". Im chyba jedyne co wzrasta to ego. Ale skoro mówią, że wzrasta to pewnie szukają pretekstu żeby nie otwierać..

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:24   #4113
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
konferencje są zwykle w czwartki więc jutro zobaczymy
ale nie liczyłabym na zbyt wiele. ponoć zachorowalność nam wzrosła, a dodatkowo ekscesy ludzi na krupówkach w ostatni weekend są idealnym pretekstem aby nie luzować
No właśnie też tak przewiduje, nie wiadomo czy jeszcze nie dokręca żeby się zemścić za te akcję, otwieranie mimo zakazów itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ale skoro mówią, że wzrasta to pewnie szukają pretekstu żeby nie otwierać..

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Oni używają tych liczb jak chcą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:29   #4114
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Sprawdziłam dalej. W zeszłym tyg były to liczby ok 7 tys więc faktycznie wtedy był wzrost, ale to też nie był taki wzrost żeby sobie pozamykać wszystko o wyrabane, bo tak to będziemy się bujać z tymi zamknięciami wieczność. Ale w tym tyg wzrostu już nie ma. Wkurzają mnie, bo ja serio mam wrażenie, że oni robią według "widzi mi się".

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:29   #4115
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Byłam wczoraj u księdza, ale niestety, tylko się przywitaliśmy, weszła jakaś pani, że musi zamówić pogrzeb, więc mamy dziś przyjść, nawet nie zdążyłam powiedzieć w jakiej sprawie....
Co do tych obostrzeń, to mogliby na miesiąc wszystko zamknąć, a nie co chwilę coś otwierać i znów zamykać. Szczepienia by jakoś poszły lekko naprzód, może byłoby lepiej...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:32   #4116
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Dziś 8694. Jutro konferencja... Mówiaą, że wzrasta? No i wzrasta!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:59   #4117
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Czytałam dzisiaj, że stoki chcą zamknąć. Mają działaś do 28ego czyli otworzyli na 2 tyg.
Czytałam też coś, że więcej mają mówić na początku kolejnego tygodnia o luzowaniach/obostrzeniach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 10:11   #4118
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Sprawdziłam dalej. W zeszłym tyg były to liczby ok 7 tys więc faktycznie wtedy był wzrost, ale to też nie był taki wzrost żeby sobie pozamykać wszystko o wyrabane, bo tak to będziemy się bujać z tymi zamknięciami wieczność. Ale w tym tyg wzrostu już nie ma. Wkurzają mnie, bo ja serio mam wrażenie, że oni robią według "widzi mi się".

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
ponoć wzrost był o 5% - czy to prawda nie wiem, od dawna nie chce mi się tego śledzić dokładnie, tylko rzucam okiem na liczby.




ja się wczoraj tochę wkurzyłam na księdza w mojej parafii rodzinnej. nie mieszkam tam na stałe już od dawna, ale chciałam żeby tam poszły też zapowiedzi (bo wiem, że babci bardzo zależy). ksiądz z parafii gdzie bedzie ślub nie robił problemów, wypisał kartkę bez słowa.

poprosiłam mamę aby zaniosła te zapowiedzi do księdza w tej rodzinnej parafii, bo kancelaria jest tam czynna tylko w tygodniu, w weekend nie. a nie będę brać wolnego żeby specjalnie jechać 200 km, żeby dać zapowiedzi.
księdzu się to ponoć bardzo nie spodobało. i zapowiedział że po odbiór mamy przyjść osobiście, albo nie wyda potwierdzenia, że zapowiedzi się odbyły

aż się we mnie zagotowało trochę. dopiero co byliśmy po zaświadczenie chrztu, tłumaczyłam, że mieszkamy daleko i przyjazd w tygodniu jest praktycznie niemożliwy.

cieszę się tylko, że tam ślubu nie bierzemy.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 10:12   #4119
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u księdza, ale niestety, tylko się przywitaliśmy, weszła jakaś pani, że musi zamówić pogrzeb, więc mamy dziś przyjść, nawet nie zdążyłam powiedzieć w jakiej sprawie....
Co do tych obostrzeń, to mogliby na miesiąc wszystko zamknąć, a nie co chwilę coś otwierać i znów zamykać. Szczepienia by jakoś poszły lekko naprzód, może byłoby lepiej...
Na miesiąc to można było zamykać na poczatku, a i tak to by niewiele dało... Teraz po miesiącu totalnego lockdownu to już by nie było czego zbierać z tego kraju.

Poza tym pamiętam jak na początku Czechy miały bardzo dobrą sytuację, zachorowania im malały a teraz są podobno czwarci w Europie. To jest dynamiczna sytuacja, ludzie się mieszają, jeżdżą,trzeba by całkowicie zamknąć granice, również na transport. Nie da się tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 10:12   #4120
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u księdza, ale niestety, tylko się przywitaliśmy, weszła jakaś pani, że musi zamówić pogrzeb, więc mamy dziś przyjść, nawet nie zdążyłam powiedzieć w jakiej sprawie....
Co do tych obostrzeń, to mogliby na miesiąc wszystko zamknąć, a nie co chwilę coś otwierać i znów zamykać. Szczepienia by jakoś poszły lekko naprzód, może byłoby lepiej...
bardzo, bardzo słabo. ksiądz powinien was chociaż wysłuchać.

ale jeśli protokół to nastaw się tak na ponad godzinę :/
nam ksiądz do spisania protokołu kazał przyjść na umówioną godzinę poza godzinami działania kancelarii. i faktycznie - nam zeszło ponad półtorej godziny. głupio byłoby gdyby ktoś inny tyle czekał.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 10:15   #4121
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Na pocieszenie ci powiem, że ja już też wkurzona jestem. Szkoła, z której tz musi wziąć duplikat świadectwa ma wyłączony telefon. USC nie odbiera. Wszędzie wymagają umawiania się telefonicznie, a nie da się dodzwonić. No masakra. Co do księdza to nawet nie chce myśleć jakie problemy będzie robił Książ w parafii u tz... Chociaż ostatni chyba coś złamał i był inny taki fajny na zastępstwo. Mam nadzieję, że jest dalej i nie będziemy musieli się denerwować.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 10:35   #4122
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo słabo. ksiądz powinien was chociaż wysłuchać.

ale jeśli protokół to nastaw się tak na ponad godzinę :/
nam ksiądz do spisania protokołu kazał przyjść na umówioną godzinę poza godzinami działania kancelarii. i faktycznie - nam zeszło ponad półtorej godziny. głupio byłoby gdyby ktoś inny tyle czekał.
Bylismy w sobotę spisywać protokół i zeszło ok godziny, także całkiem w porządku. Niektóre pytania sam ksiądz komentował, że nie wie po co są aa i odnośnie zapowiedzi to powiedział, że złoży prośbę o dyspensę 🤣 trochę to śmiesznie zabrzmiało ale niech robi jak uważa. Nam przynajmniej odpadną te zapowiedzi bo teoretycznie powinny być w tej parafi co mieszkamy obecnie a to trochę bezsensu bo nikt nas tu nie zna 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 10:44   #4123
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo słabo. ksiądz powinien was chociaż wysłuchać.

ale jeśli protokół to nastaw się tak na ponad godzinę :/
nam ksiądz do spisania protokołu kazał przyjść na umówioną godzinę poza godzinami działania kancelarii. i faktycznie - nam zeszło ponad półtorej godziny. głupio byłoby gdyby ktoś inny tyle czekał.
my to w ogóle chcieliśmy się tylko zapytać czy możemy dostać w tej parafii licencję na ślub. W mojej parafii ksiądz mnie olał, idziemy do obecnej, w której ksiądz nas nie zna, ale mam nadzieję,że chociaż zgodę wyrazi
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 14:09   #4124
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Nawet nie chce myśleć co będzie w naszym przypadku, przy ślubie jednostronnym jesteśmy skazani jeszcze na łaskę biskupa No cóż w razie gdyby łaskawie nie udzielili nam ślubu będziemy mieć piękny ślub plenerowy haha
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 15:06   #4125
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Udało się dodzwonić wszędzie i ogarnac co i jak. We wtorek jesteśmy umówieni w USC, a w przyszły czwartek idziemy spisać protokół. Świadectwa ukończenia szkoły nie są potrzebne jednak, ale i tak niech tz to ogarnie bo czas oczekiwania jest na tyle długi, że jeśli będzie mu potrzebne kiedyś chociażby do pracy to będzie problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 15:17   #4126
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Niech już nie pierdzielą, bo w ostatnich dniach pojawiały się liczby 2 tys i dwa razy 5 tys. Tak też pamiętałam, ale mówię "sprawdzę". Im chyba jedyne co wzrasta to ego. Ale skoro mówią, że wzrasta to pewnie szukają pretekstu żeby nie otwierać..

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Im wiecznie rośnie. Co Oni myślą, że jak się ludzie zaszczepią to z dnia na dzień zachorowalność wyniesie 0. Przecież takie wyciszenie pandemii może być liczone w latach i co? będziemy tak siedzieć, wszystko pozamykane, a przedsiębiorcom kasa z nieba będzie spadać w darze? nie dziwne, że się towarzystwo na Krupówki rzuciło jak mało co jest otwarte i Ci ludzie zamiast się rozpraszać to się kumulują w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Oni używają tych liczb jak chcą
Dokładnie. Tak jak im pasuje do sytuacji. Żenada.

To otwieranie czegoś na kilka tygodni to też śmiech według mnie. Chcieli chyba kina na 2 tygodnie otworzyć czy jakoś tak.. jak to było? to się większość ,,kin wypowiedziała'', że na 2 tygodnie nie będą się otwierać bo to bez sensu. Nie dziwię się.


Spisujecie protokół na max 3 miesiące przed?

My dostaliśmy umowę od muzyków do kościoła. Wczoraj też przyszedł nam e-mail od managerki sali (podesłała całe menu, plan rozstawienia stołów w przypadku okrągłych/prostokątnych, informacje dotyczące wiejskiego stołu itd.). Będziemy dzisiaj wieczorem Jej odpisywać i na pewno umówimy się na spotkanie bo jakoś bezpośrednio lepiej załatwiać takie rzeczy.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-02-17 o 15:21
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 15:22   #4127
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Im wiecznie rośnie. Co Oni myślą, że jak się ludzie zaszczepią to z dnia na dzień zachorowalność wyniesie 0. Przecież takie wyciszenie pandemii może być liczone w latach i co? będziemy tak siedzieć, wszystko pozamykane, a przedsiębiorcom kasa z nieba będzie spadać w darze? nie dziwne, że się towarzystwo na Krupówki rzuciło jak mało co jest otwarte i Ci ludzie zamiast się rozpraszać to się kumulują w jednym miejscu.



Dokładnie. Tak jak im pasuje do sytuacji. Żenada.

To otwieranie czegoś na kilka tygodni to też śmiech według mnie. Chcieli chyba kina na 2 tygodnie otworzyć czy jakoś tak.. jak to było? to się większość ,,kin wypowiedziała'', że na 2 tygodnie nie będą się otwierać bo to bez sensu. Nie dziwię się.


Spisujecie protokół na max 3 miesiące przed?

My dostaliśmy umowę od muzyków do kościoła. Wczoraj też przyszedł nam e-mail od managerki sali (podesłała całe menu, plan rozstawienia stołów w przypadku okrągłych/prostokątnych, informacje dotyczące wiejskiego stołu itd.). Będziemy dzisiaj wieczorem Jej odpisywać i na pewno umówimy się na spotkanie bo jakoś bezpośrednio lepiej załatwiać takie rzeczy.
Protokół spisywany jest 3 msc przed ślubem najwcześniej, bo tyle czasu są ważne dokumenty ogolnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 15:46   #4128
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Protokół spisywany jest 3 msc przed ślubem najwcześniej, bo tyle czasu są ważne dokumenty ogolnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ok, czyli dobrze pamiętam dzięki za potwierdzenie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 16:28   #4129
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie przeczytałam artykuł na wp gdzie redaktor rozmawiał z doradcą premiera ws Covid i zapytał go o wesela:

Co z zaplanowanymi weselami, trzeba odwołać? - Wczesną wiosną bym odwołał, późną - to jeszcze do zobaczenia.


No ciekawe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 16:49   #4130
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam artykuł na wp gdzie redaktor rozmawiał z doradcą premiera ws Covid i zapytał go o wesela:

Co z zaplanowanymi weselami, trzeba odwołać? - Wczesną wiosną bym odwołał, późną - to jeszcze do zobaczenia.


No ciekawe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A od kiedy zaczyna się późna wiosna? 🧐🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 18:17   #4131
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
A od kiedy zaczyna się późna wiosna? 🧐🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ciekawe co autor miał na myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 19:45   #4132
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Byliśmy z Tż w górach. Dzisiaj wróciliśmy. Sporo knajp i pubów bylo normalnie otwartych. Ja się wcale nie dziwie. Co oni mają do stracenia ? Chętnych ludzi nie brakuje, to może trochę nadrobią straty.

Kat_wisz, zamówiłam identyczne buty jak twoje mam nadzieję, że mi też podpasują. Trochę się martwię rozmiarem, bo czytałam, że wkładki trochę różnią się od standardowych.

W przyszłym tygodniu mamy ostatnie spotkanie w poradni. Jak jeszcze nauki przedmałżeńskie bardzo mi się podobały i były bardzo wartościowe, tak tej poradni nie rozumiem.
Pod koniec przyszłego tygodnia idziemy też spisać protokół.
A spotkanie w USC udało mi się dopiero umówić w połowie marca


Równe 2 miesiące do ślubu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 19:49   #4133
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
A od kiedy zaczyna się późna wiosna? 🧐🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to końcówka maja i pierwsza połowa czerwca, a dla nich to nie wiem
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 20:12   #4134
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Byliśmy z Tż w górach. Dzisiaj wróciliśmy. Sporo knajp i pubów bylo normalnie otwartych. Ja się wcale nie dziwie. Co oni mają do stracenia ? Chętnych ludzi nie brakuje, to może trochę nadrobią straty.

Kat_wisz, zamówiłam identyczne buty jak twoje mam nadzieję, że mi też podpasują. Trochę się martwię rozmiarem, bo czytałam, że wkładki trochę różnią się od standardowych.

W przyszłym tygodniu mamy ostatnie spotkanie w poradni. Jak jeszcze nauki przedmałżeńskie bardzo mi się podobały i były bardzo wartościowe, tak tej poradni nie rozumiem.
Pod koniec przyszłego tygodnia idziemy też spisać protokół.
A spotkanie w USC udało mi się dopiero umówić w połowie marca


Równe 2 miesiące do ślubu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To konieczne daj znać jak przyjdą 🤩

Ja zamówiłam biżuterię opaskę do włosów dograłam szczegóły z animatorka zaklepalam fotobudke także praca wre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 09:34   #4135
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Noo też tak myślałam, że chcę najzwyklejszą, a po przymierzeniu to mi się podoba tak sobie - z pierścionkiem ok, ale jak jest sama obrączka to niezbyt, a liczyłam, że pierścionek pójdzie na lewą stronę. I nawet zwykłe mają dużo opcji (półokrągłe, proste, frezowane, itp.) i nie jest to takie oczywiste. I mam kminę, czy jakąś szczególną (bo zwykła sama bez pierścionka mi się nie podoba) i nosić samą, czy jednak zwykłą i nosić z pierścionkiem.
Uff udało mi się dobrać najzwyklejszą obrączkę i to nawet do zaręczynowego Ale rzeczywiście proste to nie było Na zamówienie i tak mamy jeszcze czas, ale chciałam się upewnić, że coś znajdę, bo trochę mnie przestraszyłaś
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 15:09   #4136
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dzisiaj rano wysłałam zapytanie do USC w jakim trybie mogę uzyskać to zaświadczenie o braku przeciwwskazań. No ale wiadomo... USC w gminie wiejskiej ma z pewnością sporo pracy i ciężko się odkopać z setek maili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 15:25   #4137
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano wysłałam zapytanie do USC w jakim trybie mogę uzyskać to zaświadczenie o braku przeciwwskazań. No ale wiadomo... USC w gminie wiejskiej ma z pewnością sporo pracy i ciężko się odkopać z setek maili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mail musi nabrać mocy urzędowej
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 15:33   #4138
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano wysłałam zapytanie do USC w jakim trybie mogę uzyskać to zaświadczenie o braku przeciwwskazań. No ale wiadomo... USC w gminie wiejskiej ma z pewnością sporo pracy i ciężko się odkopać z setek maili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie mów... My serio 2 dni próbowaliśmy się dodzwonić i bez znaczenia czy to były godziny przedpołudniowe czy popołudniowe nikt nie odbierał. Nawet nie to, że np ciągle było zajęte tylko sygnał był a nikt nie raczył podnieść słuchawki

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 15:42   #4139
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Oni w tych urzędach zawsze mają czas na wszystko 🤦☠♀️ ale jak ty musisz coś donieść to będą dzwonić codziennie ..


My dzisiaj świętujemy - 9 lat razem, kolejne będziemy świętować już we wrześniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 15:47   #4140
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Kat, gratuluję długiego stażu! Pięknej rocznicy zatem 🥳

Cóż, za kilka dni stukną nam magiczne trzy miesiące do ślubu, więc pora ruszyć z tym USC i kościołem... Będę dzwonić jutro, jeśli nie spłynie na mnie łaska mailowa

Jutro chyba przyjdzie moja suknia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.