Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 12:38   #1141
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Witam się po wczorajszej wizycie u Mysi! Niestety ścięłyśmy spooooro - chyba z 10 cm... Ale Mysia powiedziała, że teraz rosną mi tak piękne, gęste włosy, że nie ma sensu zostawiać tych "smutasów" na końcu. Zacisnęłam zęby i poszłooooo. Skręciły się od razu jak szalone. Tak dużego skrętu jeszcze nigdy nie miałam, nie wiem, jak Mysia to robi. xD Szkoliły się na mnie praktykantki, więc trochę puchu było, ale i tak szał. Są koszmarnie krótkie teraz, ale loki są spektakularne. Swoją drogą, wydaje mi się też, że jak sama się wystylizuję, to będą trochę dłuższe, bo mi aż takie spirale nigdy nie wychodzą. (po ostatniej wizycie u Mysi było dokładnie tak samo - szok, że krótkie, a po pierwszym myciu już nie najgorzej no ale teraz ścięłam znaaacznie więcej...)
Mysia powiedziała, że bardzo chciałaby się przyczepić do mojej pielęgnacji, bo to lubi, ale nie ma do czego. Włosy bardzo zadbane, miękkie, błyszczące, gęste i w ogóle nie wypadające. Jak miło coś takiego usłyszeć po tylu latach walki z sianem. Pozytywnie śmiała się też z mojego włosomaniactwa. Praktykantki nie mogły się napatrzeć na moje loki. xD
Łaaaał, jakie loki :O i nawet kolor odżył po ścięciu ogonków, ładna objętość i grubszy skręt, super.

Zrobiłam małe zakupy - maska z glikolem propylowym i makadamią, odżywka z olejem arganowym i panthenolem i jedna z parafiną i olejkami eterycznymi. Szczena mi do ziemi opadła, jak zobaczyłam tą z arganowym, w ogóle cena śmieszna. Będę testować dzisiaj, już mi się znudził ten garnier oleo i aik w kółko.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:01   #1142
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Królewno, jest mega!!!
mam znajoma co ma takie loczyska.. do pasa!!! Zazdro!


Moje włosy tak bardzo wypadają, że nie wiem juz co robić. Płakać mi się chce, bez robienia dramatu, wygląda to smutno ;/
to jest WSZYSTKO co mam. W tej chwili przerzucone na jedną stronę...
dwa lata intensywnej pielęgnacji. Przyrost praktycznie żaden. To juz drugie takie wypadanie na przestrzeni roku. Masakra
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-06-23 o 13:06
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:04   #1143
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Są mega zjawiskowe korkociągi królewna_sniezka i zdecydowanie dobrze im zrobilo podciecie

Joanku: ja bym u Ciebie zeszła z objętości górą, wtedy ten dół nie będzie wyglądał tak "biednie".

Wrzucam zdjęcie po fryzjerze. Puch spowodowany mżawką za oknem i ciągłym ich dotykaniem dzisiaj (odruch stresowy przed egzaminami). Nie są w najlepszym stanie, ale to już półmetek kuracji antybiotykami, maściami i rypaczami antygrzybicznymi w formie szamponu, więc i tak jestem z nich dumna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7859.jpg (98,4 KB, 43 załadowań)
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:07   #1144
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Tak właśnie robię... ale to nie zmienia faktu ze w miesiąc popsuła sie cala fryzura wyhodowana przez lata, a o objętości to w ogóle mogę zapomnieć.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:15   #1145
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Tak właśnie robię... ale to nie zmienia faktu ze w miesiąc popsuła sie cala fryzura wyhodowana przez lata, a o objętości to w ogóle mogę zapomnieć.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Wiem, że ciężko to przełknąć. Od maści i szamponu, mam na głowie wieczny puch i choć wypadanie się uspokoiło jest mi przykro, widząc w jakim są stanie, więc naprawdę rozumiem twoją frustrację, kiedy człowiek nic nie może zrobić, aby sytuacje ratować.
Jesteś pewna, ze nie ma na to wpływu stres/jedzenie, czy jakies czynniki, ktore da sie wyeliminowac?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:29   #1146
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

No właśnie powinno byc ok. Po raz pierwszy od lat mam uzupełniony poziom żelaza. Mam czas na picie SkPok, i wiem ze mogą przez to włosy polecieć ALE NIE TAK!
WIEC po apokalipsie 2012 mam kolejna 2015...
Jest zle. Nie mogę przeczesac palcami włosów by nie wyjąć z nich 10ciu.. i tak za kazdym razem! A jak nie wyciągnę to wiszą pojedyncze, zaplatne wlosy co wypadly :/
Badania krwi w normie. Wjechala placenta hp (120zl za 12 ampulek) i modle sie o cud... ;/ skora glowy czysta. Nie wiadomo dlaczego lecą.
Od dwoch lat nie zmienila sie dlugosc moich wlosow. Nie chca rosnąć. Mimo podcinania i zabezpieczania zaraz sie rozDwajają i kruszą a przecież odżywiam! No kto jak kto ale ja dbam!
Na razie farba i henna poszlt w odstawke (choc farbowalam sam odrost zeby jak najmniej wlosy w kość dostaly) ;/
Olejowac tez sie boje bo ich wiecej po oleju leci (jakby bylo za ciężko)
Jestem w rozsypce, bo znów sie podziala katastrofa z blizej nieznanych przyczyn..i tak po prostu, wysilek dwoch lat jak krew w piach.
Włosy odżywione i odratowane wypadly. Super jest ;(

Aaa właśnie mialam wrzucic kiedyś, kiedyś włosy przed pierwszym dramatem.
Proszę bardzo.
Tak było bez niczego i sie posypalo.
A potem dwa lata, wzięłam się za pielęgnację zadbałam i bylo spoko az do kolejnego widzimisie. -_-



Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:42   #1147
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Joanku - ja miałam 3 wielkie wypadania w ciągu roku, teraz sypią się minimalnie mniej, ale czuć pod palcami że nowe włosy rosną. Jedno zakole mi tylko zarasta, drugie nie chce a zawsze miałam gęsto. Do tego również rosną bardzo wolno i nie mają żadnej objętości. Na pewno mogę powiedzieć, że są mocniejsze niż były i wypadają głównie dystroficzne (takie cienkie, przezroczyste) oraz są w lepszej kondycji. I niby mam wszystko w normie też, a tu taki misz masz :/
Robię sobie teraz kurację zewnętrznie, jeśli da jakieś rezultaty to dam Ci znać. Nie wiem czy to coś da, ale już chwytam się czegokolwiek bo moje włosy są wszędzie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 05:07   #1148
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziękuję za wszystkie miłe słowa

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Powiedz no, jak Mysia wydobywa ten skręt?
Nie mam pojęcia. Tak naprawdę tylko mi umyły szamponem, nałożyły odżywki na kilka minut każdą (Kallos Latte i Kallos Blueberry), po obcięciu psikały każde pasmo wodą, wyciągały je do samego końca dłońmi, żeby rozprowadzić wodę i lekko ugniatały. Tak przygotowane włosy Mysia pokryła dosłownie minimalną ilością żelu, dziewczyny mi je wysuszyły dyfuzorem (ale tak na 100% wysuszyły, co trwało wieki) i na koniec odgniotły. Ja chyba tak sama nigdy sobie nie zrobię, bo nie mam cierpliwości do suszenia, a też trochę mi rąk brakuje, żeby je dobrze suszyć - dziewczyny przy każdej zmianie suszonego pasma zdejmowały dyfuzor, zmieniały jego położenie i dopiero wtedy podczepiały suszarkę i dalej suszyły, wszystko bardzo powoli i dokładnie. Po każdym odsunięciu dyfuzora od głowy miałam loki jak baranki po papilotach, które po odgnieceniu stały się spiralkami. Nawet wczoraj - na drugi dzień po wizycie u fryzjera - wyglądały super i nasłuchałam się sporo komplementów, również od obcych ludzi. Serio, nie wiem, jak ona to robi. xD
Dzisiaj będę sama myć, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2015-06-24 o 05:08
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:06   #1149
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa


Nie mam pojęcia. Tak naprawdę tylko mi umyły szamponem, nałożyły odżywki na kilka minut każdą (Kallos Latte i Kallos Blueberry), po obcięciu psikały każde pasmo wodą, wyciągały je do samego końca dłońmi, żeby rozprowadzić wodę i lekko ugniatały. Tak przygotowane włosy Mysia pokryła dosłownie minimalną ilością żelu, dziewczyny mi je wysuszyły dyfuzorem (ale tak na 100% wysuszyły, co trwało wieki) i na koniec odgniotły. Ja chyba tak sama nigdy sobie nie zrobię, bo nie mam cierpliwości do suszenia, a też trochę mi rąk brakuje, żeby je dobrze suszyć - dziewczyny przy każdej zmianie suszonego pasma zdejmowały dyfuzor, zmieniały jego położenie i dopiero wtedy podczepiały suszarkę i dalej suszyły, wszystko bardzo powoli i dokładnie. Po każdym odsunięciu dyfuzora od głowy miałam loki jak baranki po papilotach, które po odgnieceniu stały się spiralkami. Nawet wczoraj - na drugi dzień po wizycie u fryzjera - wyglądały super i nasłuchałam się sporo komplementów, również od obcych ludzi. Serio, nie wiem, jak ona to robi. xD
Dzisiaj będę sama myć, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

No to faktycznie sie narobily, co widac nawet po wloskach. Wrzuc zdjęcie jak samam umyjesz i wystylizujesz
I jeszcze raz...boskie są!
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 18:17   #1150
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Jeeeej znalazłam stronę uk gdzie można kupić kallosy *.* chyba sobie sprawię bo coś ostatnio kocham oleje z omega 9 nasycone i chętnie bym spróbowała Blueberry i Banana.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 06:13   #1151
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ułożone po mojemu. Tak jak już wcześniej pisałam, ja nie umiem zrobić aż tak mocnego skrętu, ale dzięki temu są trochę dłuższe. Spiralki nadal są, więc to chyba kwestia cięcia.
Tak wczoraj się zastanawiałam, jak uzyskać idealne spiralki i przypomniało mi się, że Mysia czasami skręca dłonią pojedyncze moje loki, żeby im pokazać kierunek, w którym mają się kręcić (tak jak czasami spiralny kabel telefoniczny się przekręcał na drugą stronę i trzeba było go wygiąć, żeby był idealną spiralą ). Spróbowałam tak na kilku lokach i zadziałało, więc może muszę tak ogólnie robić.
Starałam się robić dokładnie to samo, co miałam robione u Mysi, ale wiadomo, że niestety mniej starannie. Dałam też małą ilość żelu jak na mnie.
Loki po wizycie u Mysi były ładniejsze, ale chyba moja własna stylizacja mi bardziej pasuje do twarzy, bo nie robi ze mnie pyzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24 czerwca 2015_1.JPG (106,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 czerwca 2015_2.JPG (128,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 czerwca 2015_3.JPG (102,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 czerwca 2015_4.JPG (89,3 KB, 43 załadowań)
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 10:15   #1152
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ułożone po mojemu. Tak jak już wcześniej pisałam, ja nie umiem zrobić aż tak mocnego skrętu, ale dzięki temu są trochę dłuższe. Spiralki nadal są, więc to chyba kwestia cięcia.
Tak wczoraj się zastanawiałam, jak uzyskać idealne spiralki i przypomniało mi się, że Mysia czasami skręca dłonią pojedyncze moje loki, żeby im pokazać kierunek, w którym mają się kręcić (tak jak czasami spiralny kabel telefoniczny się przekręcał na drugą stronę i trzeba było go wygiąć, żeby był idealną spiralą ). Spróbowałam tak na kilku lokach i zadziałało, więc może muszę tak ogólnie robić.
Starałam się robić dokładnie to samo, co miałam robione u Mysi, ale wiadomo, że niestety mniej starannie. Dałam też małą ilość żelu jak na mnie.
Loki po wizycie u Mysi były ładniejsze, ale chyba moja własna stylizacja mi bardziej pasuje do twarzy, bo nie robi ze mnie pyzy.
Cudowne loczyska
(Ja to nawet nie widzę specjalnej różnicy między Twoimi a Mysi )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:53   #1153
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ułożone po mojemu. Tak jak już wcześniej pisałam, ja nie umiem zrobić aż tak mocnego skrętu, ale dzięki temu są trochę dłuższe. Spiralki nadal są, więc to chyba kwestia cięcia.
Tak wczoraj się zastanawiałam, jak uzyskać idealne spiralki i przypomniało mi się, że Mysia czasami skręca dłonią pojedyncze moje loki, żeby im pokazać kierunek, w którym mają się kręcić (tak jak czasami spiralny kabel telefoniczny się przekręcał na drugą stronę i trzeba było go wygiąć, żeby był idealną spiralą ). Spróbowałam tak na kilku lokach i zadziałało, więc może muszę tak ogólnie robić.
Starałam się robić dokładnie to samo, co miałam robione u Mysi, ale wiadomo, że niestety mniej starannie. Dałam też małą ilość żelu jak na mnie.
Loki po wizycie u Mysi były ładniejsze, ale chyba moja własna stylizacja mi bardziej pasuje do twarzy, bo nie robi ze mnie pyzy.

No są dłuższe, ale powiem Ci ze lepiej wyglądają jak sa trochę "rozciągnięte" Twoje spiralki. Te od Mysi tak jakby nakładały się na siebie. Śliczne masz te lokasy, ile ja bym dała chociaż za połowę Twojego skrętu...

A co do tego nawijania na palec to coś w tym jest, kiedyś grzywka mi się strasznie ułożyła, zrobiłam podobnie i już było okej
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 09:58   #1154
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witajcie. Wprawdzie kreconych wlosow nie mam, ale mam puszace sie i skłonne do kręcenia. Możecie polecić jakies kosmetyki podkreślające skręt jakaś piankę itd
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:35   #1155
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Witajcie. Wprawdzie kreconych wlosow nie mam, ale mam puszace sie i skłonne do kręcenia. Możecie polecić jakies kosmetyki podkreślające skręt jakaś piankę itd
Pigulka po raz enty.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 11:24   #1156
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Chyba kocham olejek rycynowy. Rok temu robił mi suszę okrutną, a teraz mi nawilża włosy. Cieszę się bo ponoć ładnie wzmacnia, przyspiesza porost itd. więc stosowanie takiego oleju dłużej może być zbawienne. Nowe kosmetyki też mi pasują, więc używam tylko 3 odżywek obecnie, czasami tylko rzucę coś dla odmiany żeby zdenkować Jest wreszcie minimum haha
Tylko dzisiaj mam strąki i przychlast bo wczoraj mnie spuszyło, masakra, kiedyś brak objętości był czymś niemożliwym.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 14:20   #1157
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Właśnie mnie oswiecilo ze nie mam prostych i suchych wlosow tylko podatne typu 2a. Chciałabym zacząć pielęgnacje cg. Czytałam pigułkę ale tam jest tyle tych produktów ze mozna dostać oczopląsu... Możecie doradzić kosmetyki które aktualnie używacie i które sie sprawdzają najlepiej?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 14:31   #1158
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Też mam skręt tego typu.
Co mi obecnie służy:
Maska Kallos botox, kallos cherry, alterra z granatem.
Serum Bioelixire arganowe na końce.
Olejowanie olejem winogronowym.
Odżywka - Syoss repair.
Szampon - Glisskur hyialuron, Glisskur awokado i karite, alterra z granatem.
Ale musisz pamiętać o tym, że każde włosy są inne. Ja do tego jakie moje włosy lubią kosmetyki doszłam metoda prób i błędów. Teraz już wiem czego szukać.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

I oczywiście stosuje metodę omo.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:06   #1159
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też mam skręt tego typu.
Co mi obecnie służy:
Maska Kallos botox, kallos cherry, alterra z granatem.
Serum Bioelixire arganowe na końce.
Olejowanie olejem winogronowym.
Odżywka - Syoss repair.
Szampon - Glisskur hyialuron, Glisskur awokado i karite, alterra z granatem.
Ale musisz pamiętać o tym, że każde włosy są inne. Ja do tego jakie moje włosy lubią kosmetyki doszłam metoda prób i błędów. Teraz już wiem czego szukać.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

I oczywiście stosuje metodę omo.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Nie pamiętalam ze masz fale 2a. To tak jak ja, ale nie mogę ich okiełznać.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 16:08   #1160
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mam, mam. Jak mają dobry dzień to i 2b. Ale ostatnio przeważnie mają złe dni :-(. A jak są piękne to się robią prawie że proste albo góra jest przeciażona. Wr! :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:38   #1161
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Mam, mam. Jak mają dobry dzień to i 2b. Ale ostatnio przeważnie mają złe dni :-(. A jak są piękne to się robią prawie że proste albo góra jest przeciażona. Wr! :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Bloga nie masz? Poczytałabym.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:54   #1162
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też mam skręt tego typu.
Co mi obecnie służy:
Maska Kallos botox, kallos cherry, alterra z granatem.
Serum Bioelixire arganowe na końce.
Olejowanie olejem winogronowym.
Odżywka - Syoss repair.
Szampon - Glisskur hyialuron, Glisskur awokado i karite, alterra z granatem.
Ale musisz pamiętać o tym, że każde włosy są inne. Ja do tego jakie moje włosy lubią kosmetyki doszłam metoda prób i błędów. Teraz już wiem czego szukać.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

I oczywiście stosuje metodę omo.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
dziekuje, a jaka odzywke stosujesz do OMO? Ta z sayoss?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:58   #1163
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dzień dobry!
Pewnie nigdy nie nadrobię, wrócę na dłuzej jak bedzie zima i mniej obowiązków
Skruszona poczytam trochę, bo mam ostatnio mega problemy, ciągle noszę związane włosy, nie mogę wydobyć takiego skrętu jak wcześniej, włosy się puszą, wypadają, przetłuszczają masakra.

Z wami było lepiej
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:29   #1164
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Pewnie nigdy nie nadrobię, wrócę na dłuzej jak bedzie zima i mniej obowiązków
Skruszona poczytam trochę, bo mam ostatnio mega problemy, ciągle noszę związane włosy, nie mogę wydobyć takiego skrętu jak wcześniej, włosy się puszą, wypadają, przetłuszczają masakra.

Z wami było lepiej
Ooo! Ooo! Podpisuję się pod tym.

Moje tez wydziwiaja od dluzszego czasu, co bym nie zrobila to jest zle, caly czas je spinam no bo nie daaa radyyy. W dodatku w kitce wygladam bardzo niekorzystnie ... Macie jakieś sprawdzone upięcia, triki zeby dobrze wygladac w upieciu ?
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:35   #1165
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Ooo! Ooo! Podpisuję się pod tym.

Moje tez wydziwiaja od dluzszego czasu, co bym nie zrobila to jest zle, caly czas je spinam no bo nie daaa radyyy. W dodatku w kitce wygladam bardzo niekorzystnie ... Macie jakieś sprawdzone upięcia, triki zeby dobrze wygladac w upieciu ?
Ja sobie ostatnio wzięłam podkręcilam loki, zrobiłam kitke, przekręciłam włosy na spod i zawinęłam w jakby kok. Potem poszczególne loki dobierałam jeden z prawej drugi z lewej aż powstało upiecie. Z boku zostawiłam trochę włosów, podzieliłam na 3 pasma i podpielam z boku. Wiem, opis niezbyt jasny, nie umiem wytłumaczyć. :-D Bok wyglądał jak na zdjęciu, z tyłu było to upiecie z loków.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:50   #1166
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja sobie ostatnio wzięłam podkręcilam loki, zrobiłam kitke, przekręciłam włosy na spod i zawinęłam w jakby kok. Potem poszczególne loki dobierałam jeden z prawej drugi z lewej aż powstało upiecie. Z boku zostawiłam trochę włosów, podzieliłam na 3 pasma i podpielam z boku. Wiem, opis niezbyt jasny, nie umiem wytłumaczyć. :-D Bok wyglądał jak na zdjęciu, z tyłu było to upiecie z loków.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
No niezbyt.
Na zdjęciu wygląda bardzo prosto, a po opisie to jakaś czarna magia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 18:08   #1167
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Eh jak ja bym chciala moc juz koka sobie robic
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 18:30   #1168
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No niezbyt.
Na zdjęciu wygląda bardzo prosto, a po opisie to jakaś czarna magia.
No właśnie :-D. Pracowałam nad tym jakąś godzinę, tył był świetny, tylko oczywiście nie miał mi kto zrobić zdjęcia, wyszłam i zaczęło padać, więc jak wróciłam to już nie było czemu zdjęcia robić :-D.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:42   #1169
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Uwielbiam koki, też sobie już mogę upinać i używam do tego takich falowanych, średniej długości wsuwek zakończonych kuleczką - trzymają wszystko, polecam bardzo!
Muszę sobie ukręcić jakaś maseczkę z olejem rycynowym, chyba użyję do tego ziaji kakaowej bo ziaja kolor mi się skończyła, buuu. Nie wiem co ten rycynowy w sobie ma ale włosy go wsiąkają i potem są takie fajniusie Używa któraś z Was olei na parafinie? Ja właśnie kładę troszkę amli pod olej rycynowy i solidnie zapobiega odparowywaniu wody, 10 razy lepiej niż silikony. Mam tą Amlę już na dnie i myślę nad migdałowym a dabur bo Amli nigdzie nie widuję już u siebie stacjonarnie. A szkoda, bo uwielbiam jej zapach, mój tż też
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:54   #1170
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Możecie polecić jakaś piankę bez sylikonow?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.