grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 14:44   #1
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607

grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna


WĄTEK ZAKOŃCZONY - BARDZO PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE

Witam dziewczęta
ogłaszam niniejszym mikołajkową wymiankę biżuteryjną

pod hasłem: grzeczna czy nie?


Aby nie było niedomówień osoby zgłaszające się proszone są o uważne przeczytanie regulaminu zabawy!

Wzorując się na poprzednich wymiankach, podaję kilka sprawdzonych zasad:

1.Wymiana jest dobrowolna i każdą osobę obowiązują w niej te same zasady.

2. Wymiana dotyczy osób będących czynnymi członkami podforum biżuteria.

3.Do wzięcia udziału w zabawie potrzebna jest nienaganna opinia na forum. Staż co najmniej od kwietnia 2012 roku i minimum 100 postów (rzetelnych a nie nabitych w dwa dni, żeby wziąć udział). Konieczne jest także w miarę aktualne, działające miejsce gdzie można zobaczyć prace: wątek na wizażu, blog, album na FB itp. W przypadku osób, które zgłoszą się po raz pierwszy- kandydatura będzie poddana pod dyskusję grona 'seniorów' Odstępstwa są możliwe w przypadku twórców, których prace znamy, a które długo były np. obserwatorami, a zaczęły się udzielać na naszym forum niedawno.

4. Kwota do jakiej ma zostać wykonana praca to standardowo około 30 zł, jednak nie zawsze przekłada się ona na zużycia materiałów (prace z AC, wire-wrapping, plecionki, sutasz, chainmaille)

5. Każdy prezent musi zostać zapakowany bezpiecznie i antypocztowo.
OZNACZENIE Z TYŁU KOPERTY, aby od razu było wiadomo co jest w środku. : Mikołajki

6. Dane osobowe oraz inne informacje uczestniczek będę znała tylko ja i osoba, która daną wizażankę wylosuje.

Zgłoszenia w wątku poparte PW z następującymi informacjami:
1. adres wysyłkowy
2. preferencje- tylko osoby, które nie mają ich zebranych w specjalnym wątku do tego przeznaczonym, osoby mające post w tym wątku proszone są o podrzucenie linka do tegoż postu.

Jeżeli ktoś nie ma spisanych nigdzie preferek to proszę podać (a przekażę je odpowiedniej osobie):
- przeznaczenie biżuterii (ucho, szyja, ręka, stopa, palec)
- wielkość (ciężkie, lekkie, długie, krótkie, szerokie, wąskie itp); długość- w przypadku naszyjników i bransolet, ale i kolczyków (może być przedział)
- ulubione kształty
- kolory
- ewentualne materiały i co kto jeszcze ma potrzebę podać

8. Zgłoszenia i ew. rezygnacje (naturalnie dobrze, gdyby ich nie było) będę przyjmowała do 2.11 do 00:00 a do 4.11.2012 powinnam uporać się z rozesłaniem danych wszystkim uczestniczkom

UWAGA!!!
Osoby, które nie doślą do zamknięcia listy brakujących danych - albo przynajmniej adresu zostaną z niej SKREŚLONE


9. Wysyłka prezentów powinna nastąpić najpóźniej do 2.12.2012. nie wcześniej jednak niż 28.11.2012. Wysyłamy przesyłki TYLKO listem poleconym, lub kurierem.

10. Prace wykonujemy w srebrze lub innych metalach, jednak wtedy bigle muszą pozostać srebrne. Chyba, że wylosowanka wyraźnie zaznaczy, że nie życzy sobie nic poza srebrem. Elementy posrebrzane akceptowane są jedynie w prezentach dodatkowe, tych "od siebie" i tylko w wypadku, gdy wylosowana osoba zaznaczy, że takowe też nosi

11. Wszystkie prace muszą być wykonane z największą dokładnością i dbałością o każdy szczegół wizualny i techniczny. Po prostu- daj to, co sama chciałabyś otrzymać

12. Najnowszy punkt: nieuczciwe postępowanie w organizowanych wymianach będzie karane wykluczeniem osoby z tego typu zabaw! Jeżeli zadośćuczynienie nastapi w najbliższym tygodniu- na 2 wymianki, jeżeli nie nastapi w ogóle- na stałe! Punkt ten zgodnie z uaktualnieniem regulaminu jest objęty banem! Jeżeli komuś się coś poważnego przydarzy proszę o informację do mnie na PW, a spróbujemy zaradzić. Najlepiej nie zostawiać na ostatnia chwilę wykonania prezentów by nie kusić losu!

Przebieg zabawy:
a) zgłaszajcie się w komentarzach do tematu - na czerwono , jednocześnie wysyłając do mnie na PW odpowiednie informacje (nowe osoby po zaakceptowaniu kandydatury )
b) po zamknięciu listy poproszę o czas na losowanie
c) rozsyłam na PW (najpóźniej 4.11.12) adres wylosowanej dla Was osoby
d) do 28.11.2012 max - czekam na PW na informację kto gotowy do wysyłki, a kto może mieć opóźnienie
e) po otrzymaniu paczuchy szalejąc z radości powiadamiamy wszystkich o tym fakcie i wstawiamy zdjęcie, może być także zrobione telefonem, (potem można, a nawet trzeba podmienić fotki na lepsze)
f) nie przyznajemy się, kiedy paczkę wysłaliśmy, żeby nie podpowiadać nikomu w zgadywaniu, kto od kogo paczuszkę otrzymał i nie psuć radochy!
Główna treść zabawy:


Ogłaszam preferkowe bezkrólewie!
każda z Was TU W WĄTKU pisze co najchętniej by chciała kolce/branskę/wisior/coś-tam/broszkę... długość/ciężkość/kolory... itp (wykluczenia metod i metali tylko w przypadku uczuleń)
po losowaniu dowiecie się kto jest Waszą ofiarą i dostaniecie adres - reszta będzie w wątku, kto przesłał zdjęcia, to są, kto wstawi preferki tu w wątku, to będą, kto ma linka do preferków w podpisie to ma, kto podał mi i jest link w drugim poście, to jest...

a potem robimy coś dla wylosowanki - robimy w SWOJEJ METODZIE, nie kombinujemy z nowymi, nie eksperymentujemy... dokładamy coś, co-by się z mikołajkami kojarzyło można dołożyć słodkości i inne różności - wg uznania - daty - tak jak określone w regulaminie

można też się trzymać oryginalnej formuły - ale to już wybór mikołajki będzie


aha i najważniejsze, zmiana formuły wymianki na CHOTO-CHOTO...
ZNACZY KAŻDA Z NAS ROBI DWA PREZENTY I DWA DOSTAJE
z tym, że pierwszy wysyłamy tak, żeby dotarł na 6 grudnia, a drugi tak, żeby dotarł na 6 stycznia


A. dwa warianty do wyboru: same wybieracie, który chcecie zrealizować - znaczy czy dajecie opis, czy linka
wariant 1:
Razem z adresem przesyłacie krótki, ale rzeczowy opis pierwszych Mikołajek, które pamiętacie, oraz pierwszego prezentu mikołajkowego, jaki pamiętacie! W ramach całości prezenciku należy w jakiś sposób nawiązać do tegoż opisu - w dowolny sposób ! Jak to zrobimy- nasza inwencja twórcza, a łatwe to chyba nie będzie - dla prezentów dodatkowych (które obowiązkowe nie są) można stosować każdą technikę, jaką się tylko wymyśli...
wariant 2:

Razem z adresem przesyłacie linka do obrazka/obrazków, który się wam z naulubieńszym waszym prezentem mikołajkowym kojarzy (na przykład kolorami, formą, czy w jakiś inny sposób)! W ramach całości prezenciku należy w jakiś sposób nawiązać do zdjęcia/zdjęć - w dowolny sposób ! Jak to zrobimy- nasza inwencja twórcza, a łatwe to chyba nie będzie - dla prezentów dodatkowych (które obowiązkowe nie są) można stosować każdą technikę, jaką się tylko wymyśli...


B. Jako, że chodzi o Mikołajki, należy dołączyć coś słodkiego, lub smaczno-pijalnego

C. I ostatni zakręt tej zabawy:

w momencie wpisywania na listę zakładam, że wszystkie byłyście grzeczne, proszę na dwa dni przed końcem zapisów spójrzcie na listę i prześlijcie do mnie n a PW listę 3 waszym zdaniem najgrzeczniejszych osóbek... - nie wolno wskazywać na siebie!
wyjaśnię to po losowaniu

gotowe? to zaczynamy

lista w drugim poście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xmas_sheep_by_bsign-1.jpg (90,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2013-02-08 o 10:12 Powód: NA niebiesko i czerwono DROBNA KOREKTA ZASAD :)
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:47   #2
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Lista uczestniczek
w nawiasie wypisane brakujące elementy

dziewczęta - te osóbki, które brały udział w primaaprilisowej też są proszone o adres... komp mi padł w tak zwanym międzyczasie i nie mam adresów z tamtej wymianki

1. daguś_gd LINKI: preferki, OBRAZEK
2. rusa1ka LINKI: preferki , obrazek
3. anetars- LINKI: preferki, obrazek1, obrazek2
4. shachownica preferki i obrazek
5. Rusa48 LINKI: preferki
6. nika_34 LINKI: preferki obrazek
7. rododendron7 rezygnacja
8. snice preferki
9. iwona sikorska preferki
10. viviola preferki
11. multanka preferki
12. vestis preferki
13. Killa Ree - link do preferków w podpisie (obrazek1 , obrazek2, )
14. staśka_stasia preferki

LISTA ZAMKNIĘTA
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:02
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 23:54   #3
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Zglaszam sie Poprosze ze zrozumialych wzgledow o nr 7 ;D
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 10:23   #4
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

wpisuję na listę - pamiętaj o dosłaniu potwierdzenia adresu wysyłkowego, linku do preferek, albo preferek tekstowych, oraz opisu pierwszych mikołajek, jakie pamiętasz wraz z opisem pierwszego prezentu
wpisuję na listę

witaj
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:37   #5
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

ja się zgłoszę jak preferki opracuję
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 00:23   #6
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

A ja sobie tylko Was pooglądam, szkoda bo niestety ja dopiero zaczynam moją drobną przygodę z biżutkami.

ale i przy okazji wrazie czego (tu przepraszam za zaśmiecenie wątku ) zapraszam na wymiankę świąteczną do mnie taką dla wszystkich technik
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 22:38   #7
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Joanno - liczę na Ciebie
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 21:46   #8
Biedroneczk4
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedroneczk4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z-dów
Wiadomości: 2 277
GG do Biedroneczk4
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez MagdaBM1 Pokaż wiadomość
A ja sobie tylko Was pooglądam, szkoda bo niestety ja dopiero zaczynam moją drobną przygodę z biżutkami.

ale i przy okazji wrazie czego (tu przepraszam za zaśmiecenie wątku ) zapraszam na wymiankę świąteczną do mnie taką dla wszystkich technik
Magda to my razem poobserwujemy
__________________

Wybierz rodzinę, której podarujesz na święta paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci los. Może dzięki Tobie te święta będą dla kogoś lepsze od poprzednich?
www.szlachetnapaczka.pl


Preferencje

Moje próby tworzenia -wątek wizażowy
Biedroneczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:04   #9
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie czego obserwować.... tyle chętnych
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:45   #10
Biedroneczk4
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedroneczk4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z-dów
Wiadomości: 2 277
GG do Biedroneczk4
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Killa my z Magdą chętne tylko wymogów nie spełniamy...
__________________

Wybierz rodzinę, której podarujesz na święta paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci los. Może dzięki Tobie te święta będą dla kogoś lepsze od poprzednich?
www.szlachetnapaczka.pl


Preferencje

Moje próby tworzenia -wątek wizażowy
Biedroneczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:46   #11
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

może się zgłoszą jeszcze a jak nie to my z Biedronką chętne, ale my pod wytyczne nie pasimy za bardzo
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 22:55   #12
Biedroneczk4
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedroneczk4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z-dów
Wiadomości: 2 277
GG do Biedroneczk4
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

no właśnie... szczególnie jeśli o staż na forum biżuteryjnym chodzi... za wszystko inne można zapłacić MasterCard
__________________

Wybierz rodzinę, której podarujesz na święta paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci los. Może dzięki Tobie te święta będą dla kogoś lepsze od poprzednich?
www.szlachetnapaczka.pl


Preferencje

Moje próby tworzenia -wątek wizażowy
Biedroneczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 00:45   #13
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Ha, ha, no zobacz a my tak obie o tym samym i w tym samym czasie wczoraj

Killa a może zmień ciut zasady to Ci przybędzie ciut osób
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 00:49   #14
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość

Główna treść zabawy:

A. Razem z adresem przesyłacie krótki, ale rzeczowy opis pierwszych Mikołajek, które pamiętacie, oraz pierwszego prezentu mikołajkowego, jaki pamiętacie! W ramach dodatku należy wykombinować coś, co do tego opisu jak najbardziej nawiąże. Jeżeli komuś się uda nawiązać do niego również w prezencie głównym - bosko ! Jak to zrobimy- nasza inwencja twórcza, a łatwe to chyba nie będzie - dla prezentów dodatkowych (które obowiązkowe nie są) można stosować każdą technikę, jaką się tylko wymyśli...
Nie chce przymarudzac, ale ten temat, moim zdaniem, przypomina dosyc mocno ostatni Doroty... kolejny raz wspomnienia z dziecinstwa i dzieciece prezenty/zabawki. Przyznaje, ze zalapalam sie na czasy, kiedy najbardziej cieszyly pod choinka pomarancze i cos slodkiego, bo wiadomo, na polkach w sklepach byl glownie ocet ;] Najbardziej podobala mi sie przyznam ostatnia wymianka swiateczna z dedykowanymi zdjeciami, wtedy powstaly niesamowite rzeczy na ich podstawie...ach, ogladalam je z zapartym tchem Uwazam, ze wystarczajaco czesto dostajemy na mikolaja/gwiazdke niechciane rzeczy, i jakies takie na sile, i milo byloby dla odmiany lekko nakierowac na to, o czym naprawde marzymy

Edytowane przez rododendron7
Czas edycji: 2012-10-09 o 00:53
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 08:19   #15
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Killa- jest na to sposób- porozsyłaj na PW zaproszenia- ja tak robię jak szukam chętnych. Tak też robiłam przy akcji dla kotów z Pruszkowa.

Chciałam się zgłosić, ale mam dylemat- nie pamiętam Mikołajek i mikołajkowych prezentów - tak to dawno było .... A może ich nie miałam....
Dziecięce gwiazdki też gdzieś za mgłą i to dość gęstą. Pamiętam jakieś pomarańcze, ale to już dość spora byłam no i stanie w kolejce po kurczaka na święta.... Jednym z najlepszych prezentów gwiazdkowych, jaki pamiętam były papierosy od siostry z mojej kartki zresztą, bo rodzice nie wiedzieli wtedy, że palę...
Potem to już jajowe prezenty robiłyśmy z siostrami i tak jest do dzisiaj. Tylko, że gwiazdkowe...
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog

Edytowane przez Rusa48
Czas edycji: 2012-10-09 o 08:27
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 08:53   #16
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

rododendronku, rusa - ok, to zmienię troszkę...

ja swoja drogą pierwsze, jakie pamiętam, to jak rozbiłam sobie w łóżku głowę o zabawkową maszynę do szycia - ale było wrzasku - chociaż wcale nie z powodu guza
rusa - zaproszenia na PW będę wysyłać od piątku wieczór... najpierw daję szansę na "dobrowolne" zgłoszenia...

dobra - mam pomysła na modyfikację

i co lepiej?
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2012-10-09 o 09:01
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 20:42   #17
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

nie wiem jak było przed modyfikacja... ale ja nie pamiętam po prostu mikołajek swoich pierwszych.... zgłaszam się
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 21:34   #18
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Daguś wpisuję na listę oczywiście

a chodzi nie o pierwsze mikołajki, ale o pierwsze, jakie pamiętasz...
te, które ja opisałam były, jak miałam jakieś 6 czy 7 lat... tak mi się wydaje

przed zmianą był tylko wariant 1, i nieco inaczej zapisany
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 12:07   #19
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

mogę się dopisać?
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 12:35   #20
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

oczywiście - proszę doślij dane adresowe i jeden z wariantów, preferki widzę w podpisie
dopisuję na listę
witaj
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 13:31   #21
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
oczywiście - proszę doślij dane adresowe i jeden z wariantów, preferki widzę w podpisie
dopisuję na listę
witaj
przesłałam już brakujące rzeczy
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 13:52   #22
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

to się nazywa karna uczestniczka
hihihi
większość takich jest... chociaż dziwnie to brzmi, w momencie, kiedy na liście w sumie 4 osóbki włącznie ze mną...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 16:57   #23
anetars
Raczkowanie
 
Avatar anetars
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Myslenice
Wiadomości: 241
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Jeżeli można to ja się chętnie dołącze
anetars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:49   #24
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

a czy ja mogę się zapisać?
wszystkie wymagane dane wysłałabym po weekandzie.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:42   #25
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

rododendron brałaś udział w ostatniej mikołajkowej? Bo o ile pamiętam prowadziłam ją i Cię nie pamiętam


ja jeszcze pomyślę
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:20   #26
snice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 243
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Hej
Troszkę warunków nie spełniam, poddam się chętnie głosowaniu.
Chciałabym dołączyć do wymianki, szalenie lubię dawać prezenty .
Nowe prace niewidoczne w necie i nie bardzo mam na to czas, nie udzielam się z tej samej przyczyny zanadto na wizażu, więc proszę o zaopiniowanie na podstawie staroci.
Ogólnie prace w srebrze, na stronce w większości zwyklaki, trochę wrapuje, zaczynam dopiero, na pewno otworzę swój wątek przedstawiający jak nowości obfocę.
Nie wiem czy jak podam stronkę, to nie będzie poczytywane za reklamę, to może na PW?
snice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 21:46   #27
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez snice Pokaż wiadomość
Hej
Troszkę warunków nie spełniam, poddam się chętnie głosowaniu.
Chciałabym dołączyć do wymianki, szalenie lubię dawać prezenty .
Nowe prace niewidoczne w necie i nie bardzo mam na to czas, nie udzielam się z tej samej przyczyny zanadto na wizażu, więc proszę o zaopiniowanie na podstawie staroci.
Ogólnie prace w srebrze, na stronce w większości zwyklaki, trochę wrapuje, zaczynam dopiero, na pewno otworzę swój wątek przedstawiający jak nowości obfocę.
Nie wiem czy jak podam stronkę, to nie będzie poczytywane za reklamę, to może na PW?
Jeśli chodzi o stronkę to zależy czy masz na niej umieszczoną ofertę sprzedaży lub linki do miejsc, w których oferujesz sprzedaż. Jeżeli jest to zwykła stronka, na której pokazujesz swoje prace to nie ma problemu.
Co do udziału to koniecznie pokaż nam swoje prace W ciemno brać nie będziemy
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:42   #28
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez anetars Pokaż wiadomość
Jeżeli można to ja się chętnie dołącze
pewnie pobieżnie przeglądnęłam bloga - dokładniej się przyglądnę w weekend : ale to co zobaczyłam mi wystarczy - dane poproszę
na listę wpisuję i witam serdecznie

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
a czy ja mogę się zapisać?
wszystkie wymagane dane wysłałabym po weekandzie.
pewnie - komentarz, jak wyżej, tyle, że zaglądnęłam na wątek wizazowy
proszę o dosłanie danych przed zakończeniem zapisów

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
rododendron brałaś udział w ostatniej mikołajkowej? Bo o ile pamiętam prowadziłam ją i Cię nie pamiętam

ja jeszcze pomyślę
myśl kochana - byle wynik tego myślenia był pozytywny

Cytat:
Napisane przez snice Pokaż wiadomość
Hej
Troszkę warunków nie spełniam, poddam się chętnie głosowaniu.
Chciałabym dołączyć do wymianki, szalenie lubię dawać prezenty .
Nowe prace niewidoczne w necie i nie bardzo mam na to czas, nie udzielam się z tej samej przyczyny zanadto na wizażu, więc proszę o zaopiniowanie na podstawie staroci.
Ogólnie prace w srebrze, na stronce w większości zwyklaki, trochę wrapuje, zaczynam dopiero, na pewno otworzę swój wątek przedstawiający jak nowości obfocę.
Nie wiem czy jak podam stronkę, to nie będzie poczytywane za reklamę, to może na PW?
Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o stronkę to zależy czy masz na niej umieszczoną ofertę sprzedaży lub linki do miejsc, w których oferujesz sprzedaż. Jeżeli jest to zwykła stronka, na której pokazujesz swoje prace to nie ma problemu.
Co do udziału to koniecznie pokaż nam swoje prace W ciemno brać nie będziemy

snice - rusa1ka odpowiedziała idealnie "kota w worku" nie bierzemy - sama rozumiesz... jeśli stronka nie jest komercyjna - czyli nie promuje sprzedaży, wrzuć tu, jeśli tak, podaj mi na priv - a podam ją każdej chętnej do oceny - szkoda tylko, że nie masz wątku na wizazu... skoro zdjęcia są gdzieś, to może założysz wątek tutaj, żeby było nam łatwiej obejrzeć i ocenić
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 00:20   #29
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
rododendron brałaś udział w ostatniej mikołajkowej? Bo o ile pamiętam prowadziłam ją i Cię nie pamiętam

ja jeszcze pomyślę
Nope, nie bralam udzialu, tak jak napisalam, obserwowalam ja tylko Wtedy dopiero zapoznawalam sie z Wizazem, wzielam udzial w nastepnej, prima-aprilisowej
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 07:42   #30
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Proszę wpisać mnie na listę. Mam nadzieję, że dam radę Preferki są w podpisie Wariant nr 2
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.