Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-08, 20:52   #31
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.¦l.
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

to w³±snie te kremy s± na twarz i inne partie cia³a, szczerze Ci powiem, ze nie u¿ywa³am ich ja-tylko moja mama, której buzia sie strasznie poci jak tylko sie zrobi cieplo;/ ale po kremach usta³o i znacznie sie zmniejszy³a ta nadpotliwosc. tyle, ze s± one drogie cena takiego kremu-jest on na rece, stopy, pachy twarz itp 50 ml ok40 z³. wiadomo, ze nie kazdemu pomaga, ale warto spróbowac, ja mame d³ugo namawia³am i teraz nie zaluje najlepiej pytaj o wszystko farmaceutki aa nazwa to SVR Spiral-krem antyperspiracyjny. mam nadzieje, ze Ci pomo¿e, je¶li wypróbujesz
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, ¿e jestem szczê¶liwa.


sty-love.blogspot.com





Edytowane przez Kaluch
Czas edycji: 2009-08-08 o 20:55
Kaluch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-09, 10:38   #32
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 389
GG do Miriam19
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

dziêkujê Ci za odpowied¼
taka kwota to dla mnie niestety trochê du¿o ale podejdê jutro do apteki i zapytam, mo¿e maj± próbki. Chcia³abym najpierw sprawdziæ czy na mnie to podzia³a, a je¶li tak to na pewno kupiê, mimo tej ceny. Je¶li chocia¿ w jakim¶ tam stopniu zredukuje pocenie na twarzy, to bêdê na prawdê szczê¶liwa
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-11, 20:33   #33
Panna Wiza¿anka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kaluch Poka¿ wiadomo¶æ
to w³±snie te kremy s± na twarz i inne partie cia³a, szczerze Ci powiem, ze nie u¿ywa³am ich ja-tylko moja mama, której buzia sie strasznie poci jak tylko sie zrobi cieplo;/ ale po kremach usta³o i znacznie sie zmniejszy³a ta nadpotliwosc. tyle, ze s± one drogie cena takiego kremu-jest on na rece, stopy, pachy twarz itp 50 ml ok40 z³. wiadomo, ze nie kazdemu pomaga, ale warto spróbowac, ja mame d³ugo namawia³am i teraz nie zaluje najlepiej pytaj o wszystko farmaceutki aa nazwa to SVR Spiral-krem antyperspiracyjny. mam nadzieje, ze Ci pomo¿e, je¶li wypróbujesz
Mam pytanie a propos tego kremu stosowanego na twarz. Czy on nie podra¿nia albo nie wysusza? Moja cera nale¿y do wra¿liwych i bojê siê, ¿e krem antyperspiracyjny mo¿e jej wyrz±dziæ krzywdê. I drugie pytanie: jak siê to stosuje? Na "zwyk³y" krem, pod czy zamiast?

Pozdrawiam Ciebie i Twoj± mamê
Panna Wiza¿anka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 08:00   #34
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.¦l.
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

moja mama nie stosowa³a tego na ca³± twarz, tylko na te wra¿liwe i poc±ce sie portie, czo³o, brwi, broda, pod nosem. smarowa³a sobie buzke na noc, poczeka³a az sie wch³onie, nastepnie normalny krem. Kazdy ma inn± cere i inaczej bedzie owego kremu uzywa³ ja o próbki nie pyta³am, bo mama poszala³a i kupi³a krem-bo jej powiedzia³am, ze moze pomoc ale spróbuj z probkami, zapytaj dermatologa albo farmaceuty, czy np. ktos narzeka³/lub nie na krem itp Mojej mamie nie wysusza³ mimo, ze ma nieco wra¿liw± cerê, nie mia³a zadnych zmian skórnych po nim

Dziekuje, pozdrawiam równie¿
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, ¿e jestem szczê¶liwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 23:53   #35
Danka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

witam wszystkich, sluchajcie, zupelne odstawienie kofeiny w kawie, herbacie, czekoladzie napewno pomaga, mi przynajmniej ogromnie pomoglo niedawno , od kilku dni od kiedy zaczelam ten nowy eksperyment tak wiec polecam !!! sprobujcie, nie obiecuje, ze wszystko minie ale napewno poprawi, a wiem co pisze dlatego, ze sama mecze sie z tym od 26 lat, aha! no i jeszcze sporzywanie goracych napojow, zup potraw tez trzeba odstawic, pozdrawiam :-*
Danka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 22:51   #36
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 8 175
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,

nie bardzo wiedzia³am gdzie umie¶ciæ ten w±tek. W koñcu pad³o na forum plotkowe (je¶li co¶ ¼le zrobi³am to proszê o przesuniêcie). Dosz³am do wniosku, ¿e du¿o Dziewczyn tu zagl±da, wiêc mo¿e kto¶ pomo¿e...

Otó¿ mam problem z nadmiernym poceniem siê. Ale nie chodzi o to, ¿e poc± mi siê paszki...

Gdy tylko temperatura na dworzu wzro¶nie do 20 stopni ogarnia mnie przera¿enie, bo wiem co to oznacza - zalewanie siê potem I to nie tak, ¿e poc± mi siê pachy; to co mnie spotyka jest duu¿o gorsze...

Wystarczy, ¿e wyjdê na dwór, przejdê kawa³ek a potem gdzie¶ siê zatrzymam to czujê jak po czole, plecach sp³ywaj± stru¿ki potu... Czujê siê fatalnie Jak wsiadam np. do tramwaju to jest identyczna sytuacja. Wiecie, ja siê tego po prostu wstydzê. Bo jak wygl±da osoba, która stoi i ci±gle wyciera siê z potu? No, niezbyt ³adnie...
Nie wspomnê o wizycie na si³owni/fitnessie. Pocê siê po kilku minutach a czerwona na twarzy jestem jeszcze szybciej. Moja buzia jest ca³a rozpalona, czujê jak mi wszystko pulsuje. Ostatnio wstydzi³am siê wyj¶æ z sali po fitnessie, bo wygl±da³am jak spocony pomidor albo jeszcze gorzej.
Od tego momentu przesta³am chodziæ na zajêcia. Bardzo mnie to martwi, bo chcia³abym popracowaæ nad swoj± sylwetk± a jak mogê to zrobiæ rezygnuj±c z æwiczeñ?
Taki sam problem ma moja Mama i Siostra - nie wiem, mo¿e to dziedziczne?
Jeste¶my za³amane, dla nas to naprawdê koszmar. Mama nawet ostatnio siê pop³aka³a tak ma do¶æ.

Posz³am do lekarza, zrobi³am badania i nic! Doktor rozk³ada rêce, ci±gle daje skierowania na nastêpne badania....

Ile to jeszcze bêdzie trwaæ? Czym mo¿e to byæ spowodowane? Mo¿e która¶ z Was mia³a podobny problem?


mam identycznie, jednoczê sie w bólu .U¿ywam Odobanu pod pachy i plecy bo mo¿na nim psikaæ , pod pachami sucho ale na plecy juz tak dobrze nie dzia³a.Poza tym jak sie zblokuje pot w danej czê¶ci to wyjdzie inna w moim przypadku na gêbie...co¶ potwornego. Wszystkie sposoby zawiod³y musialabym zbotoksowaæ ca³e cia³o ¿eby siê z niego tak nie la³o (nawet rym mi siê uda³) ale to za droga impreza dla mnie i trzeba powtarzaæ. Nadmieniê ¿e wszystkie badania mam ok.. tak ¿e taka uroda- lata nienawidze... i gor±ca

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Sympatic Poka¿ wiadomo¶æ
Jedyn± skuteczna metod± jest zabieg sympatektomii. www.certus.med.pl

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


Sympatektomia piersiowa w nadpotliwo¶ci r±k. www.certus.med.pl
niestety nie dzia³a to na plecy

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Danka33 Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkich, sluchajcie, zupelne odstawienie kofeiny w kawie, herbacie, czekoladzie napewno pomaga, mi przynajmniej ogromnie pomoglo niedawno , od kilku dni od kiedy zaczelam ten nowy eksperyment tak wiec polecam !!! sprobujcie, nie obiecuje, ze wszystko minie ale napewno poprawi, a wiem co pisze dlatego, ze sama mecze sie z tym od 26 lat, aha! no i jeszcze sporzywanie goracych napojow, zup potraw tez trzeba odstawic, pozdrawiam :-*
to te¿ przetestowa³am i nic
Milennka03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-15, 13:09   #37
anulka36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Nadmierna potliwo¶æ (do¶æ niezwykla).Pomocy!

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Poka¿ wiadomo¶æ
Antidral odpada, bo dla mnie jest za mocny (zreszt± podobnie jak Etiaxil) -> strasznie swêdzi mnie po nim skóra. Stosowa³am pod pachy i po pewnym czasie dosta³am uczulenia.
Poza tym nie wyobra¿am sobie smarowaæ ca³ych pleców...

A co do reszty to w³a¶nie zastanawia³am siê do jakiego lekarza siê wybraæ. My¶la³am o ginekologu, bo mo¿e to jakie¶ hormonalne sprawy? Oj, ju¿ sama nie wiem...

I dlatego proszê Was o rady - mo¿e kto¶ mia³ podobny problem i sobie z tym poradzi³? Bêdê przynajmniej mia³a jaki¶ punkt zaczepienia i pod odpowiednim k±tem zacznê robiæ te badania...
hej mam podobny problem z nadmiern± potliwo¶cia,zw³aszcza gdy wchodzê do sklepu i mam mokra koszulkê na plecach lub gdy jadê rowerem do poci±gu, to dojezdzam i tez wilgotna koszulka,robi³am badania -wysz³y znakomicie,lekarz rozk³ada rece ,posz³am do ginekologa a ona mi wciska antykoncepcje do której nie jestem przekonana i co dalej ...niewiem jak ju¿ mam siê ratowaæ,pozdrawiam
anulka36 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 14:09:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.