Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-31, 13:05   #1111
monika_koww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Mnie żurawina bardzo pomaga, ale ja stosuje sok a nie suszone owoce. Kupuję 100% naturalny producenta Polska Róża, ten sok nie zawiera ani konserwantów ani cukru. Wcześniej piłam herbatki, ale sok to większy kaliber
monika_koww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:15   #1112
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziewczyny dziś sylwester a ja biorę furagine, czy mogę sobie pozwolić na piwo bezalkoholowe (ponizej 0.5%) czy lepiej odpuścić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:44   #1113
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś sylwester a ja biorę furagine, czy mogę sobie pozwolić na piwo bezalkoholowe (ponizej 0.5%) czy lepiej odpuścić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie ryzykowala, mimo ze to piwo z niskim procentem. Nawet lampki wina, bo bedziesz reszte sylwa spedzala w lozku wymiotujac, a drugi dzien z ostrym kacem. Furagina sprawia, ze alkohol nie jest rozkladany w naszym organizmie

Edytowane przez 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Czas edycji: 2017-12-31 o 14:48
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 11:47   #1114
lukrecjaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 23
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Jak brałam leki i byłam na weselu to alkoholu nie piłam, nawet symbolicznego szampana, na pewno w ulotce powinno być napisane, z tego co teraz widze na szybko w ulotce w necie to nie powinno się laczyć

Edytowane przez lukrecjaczarna
Czas edycji: 2018-01-17 o 09:44
lukrecjaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:34   #1115
mgrfarm_tadam
Przyczajenie
 
Avatar mgrfarm_tadam
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Przyjmując furaginę, nawet niewielka ilość alkoholu może powodować dosyć gwałtowną reakcję organizmu - wzrost tętna, zaczerwienie twarzy, nadmierna potliwość, wymioty. Dlatego zdecydowanie nie polecam spożywania jakiegokolwiek alkoholu w czasie kuracji furaginą.
__________________
Hej! Jestem farmaceutką, a także autorką bloga Wiarygodnie o Zdrowiu, na którym piszę nt. leków, suplementów, leczenia i zdrowia właśnie. Moje artykuły podparte są zawsze wiarygodnymi źródłami, tak, abyś nie musiała szukać ani kroku dalej
mgrfarm_tadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 09:13   #1116
PaniiSowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziewczyny mam pytanie. Przejrzałam trochę wątek sama teraz od trzech miesięcy borykam się z zapaleniem pęcherza (przynajmniej tak mi sie wydaje choć do końca nie wiem) (nie uprawiam i nie uprawiałam seksu) z badania moczu wyszło że mam bakterie i miałam tylko lekkie kłócie w podbrzuszu. Lekarz przepisał ciprinol 250mg. Na początku leczyłam się furaginą ale po dwóch dniach zaczęło boleć bardziej. Wzięłam ciprinol i przez tydzień bolało mnie tak strasznie że nie mogłam wytrzymać. Miałam wrażenie, że strasznie bolą mnie jajniki ;/. Odstawiłam lek. przez tydzień nie brałam nic troszeczkę ustąpiło ale dalej boli. Zrobiłam posiew ale niestety było zrobione coś źle wyszło tylko że bakterie sa 10^4 czyli dalej coś jest. Zrobiłam dziś kolejny posiew i czekam. Boli mnie podbrzusze ale przy oddawaniu moczu nie czuje bólu. Lekarz przepisał mi teraz Amoksiklav. Boję się troszkę brać bo mam wrażenie że będzie dalej to samo...co wam pomogło czy też miałyście takie objawy?
PaniiSowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 11:51   #1117
mgrfarm_tadam
Przyczajenie
 
Avatar mgrfarm_tadam
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

A byłaś może u ginekologa? Odczuwasz tylko ten ból w podbrzuszu? Typowy ból przy zapaleniu pęcherza jest tępy i o niewielkim nasileniu. Chorujesz na jakieś choroby przewlekłe, stosujesz jakieś leki na co dzień?
__________________
Hej! Jestem farmaceutką, a także autorką bloga Wiarygodnie o Zdrowiu, na którym piszę nt. leków, suplementów, leczenia i zdrowia właśnie. Moje artykuły podparte są zawsze wiarygodnymi źródłami, tak, abyś nie musiała szukać ani kroku dalej
mgrfarm_tadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 22:13   #1118
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez PaniiSowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Przejrzałam trochę wątek sama teraz od trzech miesięcy borykam się z zapaleniem pęcherza (przynajmniej tak mi sie wydaje choć do końca nie wiem) (nie uprawiam i nie uprawiałam seksu) z badania moczu wyszło że mam bakterie i miałam tylko lekkie kłócie w podbrzuszu. Lekarz przepisał ciprinol 250mg. Na początku leczyłam się furaginą ale po dwóch dniach zaczęło boleć bardziej. Wzięłam ciprinol i przez tydzień bolało mnie tak strasznie że nie mogłam wytrzymać. Miałam wrażenie, że strasznie bolą mnie jajniki ;/. Odstawiłam lek. przez tydzień nie brałam nic troszeczkę ustąpiło ale dalej boli. Zrobiłam posiew ale niestety było zrobione coś źle wyszło tylko że bakterie sa 10^4 czyli dalej coś jest. Zrobiłam dziś kolejny posiew i czekam. Boli mnie podbrzusze ale przy oddawaniu moczu nie czuje bólu. Lekarz przepisał mi teraz Amoksiklav. Boję się troszkę brać bo mam wrażenie że będzie dalej to samo...co wam pomogło czy też miałyście takie objawy?
Przede wszystkim przejdź się do ginekologa.. Ja po furaginie mam gorzej wiec nie mogę jej brać.. Polecam Ci jeść żurawine albo kupić sobie taki preparat multiUri. Piłam go przy takich problemach.. Czy załapałas może ecoli? Ja z nią męczyłam się dość długo.. Teraz mam trochę spokoju ale nadal jakieś drobne problemy ginekologiczne.. Możesz też spróbować herbatek ziołowych. Polecam Ci np macznice lekarska. Ale jak się na nią zdecydujesz to nie możesz jeść żurawiny,bo wzajemnie się wykluczają. Można też pic pokrzywe. Polecam Ci również ziołowe tabletki urosept. Przyjmuj prebiotyki i jedz jogurty po antybiotyku.. Warto też nagrzewac termoforem bolące miejsca. Ubieraj się ciepło żebyś sobie nie zawiala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 15:10   #1119
chicks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Ja mam stwierdzoną metaplazje w pecherzu, odezwij się jak chcesz pogadać
chicks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 21:09   #1120
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez chicks Pokaż wiadomość
Ja mam stwierdzoną metaplazje w pecherzu, odezwij się jak chcesz pogadać
Jakie są objawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 01:07   #1121
chicks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

U mnie są to bóle pęcherza prawie codziennie, częste oddawanie moczu. Metaplazje mam stwierdzoną w cystoskopii z wycinkiem.
chicks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 08:24   #1122
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez chicks Pokaż wiadomość
U mnie są to bóle pęcherza prawie codziennie, częste oddawanie moczu. Metaplazje mam stwierdzoną w cystoskopii z wycinkiem.
Ja właśnie ostatnio mam wrażenie, że się odnowiła infekcja. Dbam o siebie jak mogę. Codziennie rano i wieczorem się myję jakimś specjalnym żelem do higieny intymnej z prebiotykiem. A teraz nie ma nocy żebym nie wstała i nie poszła się wysikać. Od ponad tygodnia boli mnie w okolicy lędźwiowej, mam taki ból szczypiący jakby ktoś mnie kuł. We wtorek mam wizytę u ginekologa.. Będzie brała cytologię to powiem, że chce posiew jeszcze bo już nie wytrzymuję.
Chyba będzie trzeba odnowić wszystkie badania i pić codziennie jakieś ziółka.
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 09:40   #1123
karolaola00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 50
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziewczyny, też dręczyła mnie ta straszna przypadłość, ale znalazłam na nią prosty sposób (tak mi się przynajmniej wydaje, że to to )
Otóż parę miesięcy temu postanowiłam sobie, że każdy dzień będę zaczynać szklanką ciepłej wody z cytryną (sporo soku z cytryny dodaję), żeby oczyścić organizm i dobrze się czuć.
Oto rezultaty:
-0 przeziębień i infekcji
-0 przypadków zapaleń pęcherza (a dochodzi do zbliżeń bez zabezpieczenia) + po każdym stosunku dla bezpieczeństwa idę zrobić siusiu
-więcej energii
Polecam
karolaola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 22:44   #1124
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez karolaola00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, też dręczyła mnie ta straszna przypadłość, ale znalazłam na nią prosty sposób (tak mi się przynajmniej wydaje, że to to )
Otóż parę miesięcy temu postanowiłam sobie, że każdy dzień będę zaczynać szklanką ciepłej wody z cytryną (sporo soku z cytryny dodaję), żeby oczyścić organizm i dobrze się czuć.
Oto rezultaty:
-0 przeziębień i infekcji
-0 przypadków zapaleń pęcherza (a dochodzi do zbliżeń bez zabezpieczenia) + po każdym stosunku dla bezpieczeństwa idę zrobić siusiu
-więcej energii
Polecam
Sprawdzę.. Ale jeszcze biorę leki na tarczyce wiec nie wiem czy można je tak mieszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 18:01   #1125
PaniiSowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziękuje dziewczyny za odpowiedź!
@mgrfarm_tadam nie, jeszcze nie byłam u ginekologa ale jestem zapisana. To właśnie taki tępy ból na samym środku. Żadnych innych leków nie przyjmuję ani na nic się nie lecze.

malgos93 Kochana brałam teraz FuragineMax i zrobiło mi się troszkę lepiej...chociaż ocenie to w przyszłym tygodniu bo teraz bylam niedysponowana. Pije żurawinę. Mącznice wypróbuje - dziękuje za polecenie. Urospet brałam przez jakiś czas ale miałam wrażenie, że tak jakby mniej moczu oddaje ? I miałam taki wzdęty brzuch po nim. Staram się ciepło ubierać. Leginsy i jeszcze na to takie dłuższe spodenki i spodnie.

Tak w ogóle dziś miałam usg jamy brzusznej i wyszło mi że mam w prawym jajniku torbiel. Czy to może być przyczyną zakażeń bakteryjnych i ogólnie bólu podczas okresu? Zawsze jakiś jest ten ból ale nigdy nie łączyłam go z jakimiś zmianami. Czy usg powinien zobaczyć lekarz ginekolog ? I czy to on ewentualnie prowadzi dalsze leczenie jajnika? Troszeczkę się wystraszyłam....
PaniiSowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 19:52   #1126
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez PaniiSowa Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź!
@mgrfarm_tadam nie, jeszcze nie byłam u ginekologa ale jestem zapisana. To właśnie taki tępy ból na samym środku. Żadnych innych leków nie przyjmuję ani na nic się nie lecze.

malgos93 Kochana brałam teraz FuragineMax i zrobiło mi się troszkę lepiej...chociaż ocenie to w przyszłym tygodniu bo teraz bylam niedysponowana. Pije żurawinę. Mącznice wypróbuje - dziękuje za polecenie. Urospet brałam przez jakiś czas ale miałam wrażenie, że tak jakby mniej moczu oddaje ? I miałam taki wzdęty brzuch po nim. Staram się ciepło ubierać. Leginsy i jeszcze na to takie dłuższe spodenki i spodnie.

Tak w ogóle dziś miałam usg jamy brzusznej i wyszło mi że mam w prawym jajniku torbiel. Czy to może być przyczyną zakażeń bakteryjnych i ogólnie bólu podczas okresu? Zawsze jakiś jest ten ból ale nigdy nie łączyłam go z jakimiś zmianami. Czy usg powinien zobaczyć lekarz ginekolog ? I czy to on ewentualnie prowadzi dalsze leczenie jajnika? Troszeczkę się wystraszyłam....
Przejdź się do ginekologa..

Ja się dzisiaj mega zdenerwowałam bo mamuśka mnie zapisywała do lekarza, a czeka się do tej babeczki miesiąc i okazało się, że dostałam złą godzinę i przegapiłam moją kolejkę ;/ Następna wizyta za miesiąc. A mi po okresie zrobiła mi się chyba grzybica i już nie mam siły.. Najpierw te zapalenia pęcherza -> teraz to ;/
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 06:52   #1127
mgrfarm_tadam
Przyczajenie
 
Avatar mgrfarm_tadam
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

PaniiSowa: tak, te objawy mogą występować przy torbielu na jajniku. A wyszły Ci bakterie w moczu? Idź do ginekologa i pokaż mu wyniki USG, żeby mógł Cię odpowiednio leczyć.
__________________
Hej! Jestem farmaceutką, a także autorką bloga Wiarygodnie o Zdrowiu, na którym piszę nt. leków, suplementów, leczenia i zdrowia właśnie. Moje artykuły podparte są zawsze wiarygodnymi źródłami, tak, abyś nie musiała szukać ani kroku dalej

Edytowane przez mgrfarm_tadam
Czas edycji: 2018-01-25 o 18:04
mgrfarm_tadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 10:58   #1128
PaniiSowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

@mgrfarm_tadam Tak. Od listopada miałam stwierdzone bakterie. Później w grudniu w posiewie nie wyszło nic konkretnego bo chyba zostało źle zrobione. A teraz w styczniu jak robiłam posiew wyszedł ujemny. Teraz jestem po okresie i jajniki mnie cały czas bolą... Czy leczenie zawsze ma związek z przyjmowaniem hormonów? Co wtedy kiedy mam żylaki...? Dosyć spore. Czy jest jakaś alternatywa dla tabletek anty ?
PaniiSowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 18:09   #1129
mgrfarm_tadam
Przyczajenie
 
Avatar mgrfarm_tadam
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

PaniiSowa: Nie martw się na zapas. Jeśli wyszło, że nie masz bakterii w moczu to faktycznie możliwe, że te objawy są spowodowane przez torbiel. Nie obejdzie się tutaj bez dokładnego badania przez ginekologa. Metody leczenia są różne, bo torbiele też są różne i wymagają różnego podejścia. Nie wszystkie wymagają leczenia, niektóre ustępują same. Teraz wiele kobiet ma niestety takie problemy.
Trzymam kciuki!
__________________
Hej! Jestem farmaceutką, a także autorką bloga Wiarygodnie o Zdrowiu, na którym piszę nt. leków, suplementów, leczenia i zdrowia właśnie. Moje artykuły podparte są zawsze wiarygodnymi źródłami, tak, abyś nie musiała szukać ani kroku dalej
mgrfarm_tadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 22:00   #1130
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziewczyny.. Wcześniej miałam problemy z pęcherzem i infekcje w drogach rodnych. Czy mogę iść na saunę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:58   #1131
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Dziewczyny miesiąc temu miałam zapalenie pęcherza wyleczylam i brałam zurawine i urosept codziennie a mimo to wczoraj znów mnie złapało. Pójdę na dniach do ginekologa i być może urologa ale jak się przed tym chronić jeśli zurawina juz nie pomaga? Moje zapalenia nie są po stosunkowe, one się chyba biorą z powietrza 😦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Dziewczyny miesiąc temu miałam zapalenie pęcherza wyleczylam furagine potem brałam zurawine i urosept codziennie a mimo to wczoraj znów mnie złapało. Pójdę na dniach do ginekologa i być może urologa ale jak się przed tym chronić jeśli zurawina juz nie pomaga? Moje zapalenia nie są po stosunkowe, one się chyba biorą z powietrza 😦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:35   #1132
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

W tabletkach, ale kupie chyba sok w aptece i będę piła czytałam ze lepiej działa i do tego nadczczo woda z cytryna może zadziała + herbatki ziołowe. Ostatnio brałam wlasnie furagine max 10 dni, teraz tez tak będę brała. No nie wiem co mogę jeszcze zrobić �� na pewno pójdę do urologa myślę nad szczepionką ale nie wiem czy się nie rozczaruje ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 15:13
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 22:12   #1133
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
W tabletkach, ale kupie chyba sok w aptece i będę piła czytałam ze lepiej działa i do tego nadczczo woda z cytryna może zadziała + herbatki ziołowe. Ostatnio brałam wlasnie furagine max 10 dni, teraz tez tak będę brała. No nie wiem co mogę jeszcze zrobić 😕 na pewno pójdę do urologa myślę nad szczepionką ale nie wiem czy się nie rozczaruje 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam szczepionkę na ecoli i po dwóch tygodniach strasznie bolał mnie brzuch i miałam biegunki ciągle. także nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 08:46   #1134
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
Ja brałam szczepionkę na ecoli i po dwóch tygodniach strasznie bolał mnie brzuch i miałam biegunki ciągle. także nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale pomogła ci coś? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 21:21   #1135
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Ale pomogła ci coś? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.. Ale ja brałam tyle rzeczy że chyba najbardziej mi zioła pomogły.. Bo jak zazwyczaj kolonia się prawie wcale nie zmieniała to po ziołach zeszła z 10 do 6 na 10 do 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 21:24   #1136
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
Tak.. Ale ja brałam tyle rzeczy że chyba najbardziej mi zioła pomogły.. Bo jak zazwyczaj kolonia się prawie wcale nie zmieniała to po ziołach zeszła z 10 do 6 na 10 do 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałam dzisiaj ta szczepionkę tylko musze zamówić w aptece, mam nadzieje ze pomoże a jakie zioła konkretnie? Ja zaczęłam pić rumianek, skrzyp i pokrzywe, i zamówiłam sok zurawinowy w aptece 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 11:07   #1137
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj ta szczepionkę tylko musze zamówić w aptece, mam nadzieje ze pomoże a jakie zioła konkretnie? Ja zaczęłam pić rumianek, skrzyp i pokrzywe, i zamówiłam sok zurawinowy w aptece 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macznice gorąco polecam. IMG_20171205_105525.jpg
Brałam zioła na zdjęciu. Wymieszalam całość i dwa razy dziennie gotowalam łyżkę ziół na 1.5 szklanki wody. Musisz wypić takie dwa kubki. tylko jak macznica to nie wolno żurawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 18:15   #1138
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
Macznice gorąco polecam. Załącznik 7431431
Brałam zioła na zdjęciu. Wymieszalam całość i dwa razy dziennie gotowalam łyżkę ziół na 1.5 szklanki wody. Musisz wypić takie dwa kubki. tylko jak macznica to nie wolno żurawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super dzięki , na pewno się zaopatrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 22:23   #1139
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Super dzięki , na pewno się zaopatrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To polecił mi Pan z sklepu zielarskiego. Mieszanka jest na mocne zapalenie trzeba pic tydzień dwa razy dziennie. tylko uważaj z ziołami bo trzeba sprawdzić czy nerki zdrowe żeby sobie krzywdy nie zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 20:31   #1140
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza

Od piątku boli mnie podbrzusze i boli po oddaniu moczu. Od soboty biorę Furagine ale nie widzę jeszcze efektów. Czy powinnam już iść do lekarza czy jeszcze poczekać aż lek zadziała ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-13 14:19:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.