Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-08, 12:27   #2431
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
jak tak Was czytam to sobie myślę,że gdyby mnie coś przeorało, to pewnie w końcu dałabym sobie spokój z chęcią kolejnego dziecka. A tak to co, wspomnienia mam rewelacyjne, wszystko ok...ja nie wiem, ta moja pani dr to chyba tylko chce,żebym do niej z ciążami chodziła









oj tak tak, suszarka super rzecz, zwłaszcza jak musisz między wakacjami szybko przeprać







i serio przez samą czcionkę tyle im to zajmuje?eeeeee







piękna, moje kolory Gorzej z dostępnością do bufetu







ja kupiłam póki co klocki, ale myślę nad tą lokomotywą. A ty co masz?









dla maluchów tak, ale już jak starsze chce coś zaawansowanego zbudować to nie ma zmiłuj, tylko Lego
Też podoba mi się ta lokomotywa bardzo ale kurcze czy jest sens kupować coś czym będzie bawiła się za kilka miesięcy dopiero

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:33   #2432
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaki też mają taką niebieskawą żyłkę na nosie pomiędzy oczami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak!
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Też podoba mi się ta lokomotywa bardzo ale kurcze czy jest sens kupować coś czym będzie bawiła się za kilka miesięcy dopiero

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
A czemu nie, nie zepsuje się, poczeka Już mam kilka takich zabawek bo dostaliśmy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:33   #2433
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Też tak mam.



Wiem, że były złe chwile, że bolało mocno po cesarce, że kilka tygodni siedziałam i wyłam w domu chcąc wsiąść w wehikuł czasu, że na początku karmienie czy wstawanie w nocy to był dla mnie dramat. Wiem, że tak było ale totalnie nie pamiętam już tego smutku, frustracji. Teraz jestem na etapie cieszenia się macierzyństwem i zaczynam powoli dojrzewać do tego, że to naprawdę najlepsze co może człowieka spotkać. Było na początku taaaak dziwnie i ciężko, a teraz nie wyobrażam sobie, że miałabym nie mieć drugiego dziecka.
Mam to samo !
Ja bardzo tęsknię za byciem w ciąży, czułam się wspaniale sama ze sobą wtedy. Wiem, że ciąża ciąży nierówna ale bardzo chciałbym tego doświadczyć raz jeszcze. Trochę minie zanim się zdecyduje ale w końcu do tego dojrzeje. Nie chce, żeby córka była sama bo ja teraz doświadczylam jakim błogosławieństwem jest rodzeństwo (gdyby nie siostra poleglabym) Ta radość rodziny z dziecka, bezcenna


Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:33   #2434
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, ja już nie daje rady z tym, że mały nie chce spać w dzień. Już mi się tak chce ryczeć. Teraz jest moja mama to ugotuje itp. więc chociaż nie głoduję, ale mnie to dziś strasznie dobiło, że już tyle to trwa u niego, myślałam, że zacznie zasypiać, to chwila dla siebie no i on, żeby się dobrze rozwijać, to musi spać. Dodatkowo jak pospi to mam chwilę odpoczynku od karmienia, a jak nie śpi, to co chwila chce jeść. Jeszcze wczoraj miałam małego odłożyć, to tż i mama zaczęli pękać talerzami i oczywiście się obudzili. Na moją wściekłość, mówili, że mi się wydawało, że głośno itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:36   #2435
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Tak!A czemu nie, nie zepsuje się, poczeka Już mam kilka takich zabawek bo dostaliśmy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
My też, dobrze, że mamy jeden pokój niewykończony. Jest tzw. "graciarnia" Już kilka lalek tam czeka

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już nie daje rady z tym, że mały nie chce spać w dzień. Już mi się tak chce ryczeć. Teraz jest moja mama to ugotuje itp. więc chociaż nie głoduję, ale mnie to dziś strasznie dobiło, że już tyle to trwa u niego, myślałam, że zacznie zasypiać, to chwila dla siebie no i on, żeby się dobrze rozwijać, to musi spać. Dodatkowo jak pospi to mam chwilę odpoczynku od karmienia, a jak nie śpi, to co chwila chce jeść. Jeszcze wczoraj miałam małego odłożyć, to tż i mama zaczęli pękać talerzami i oczywiście się obudzili. Na moją wściekłość, mówili, że mi się wydawało, że głośno itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Długo tak nie śpi? Moja też malutko śpi i były tygodnie, że nie spala w ogóle. Próbowałaś chusty? Moja zasypia w niej. Piłka też działa cuda.
Jest marudny?

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:43   #2436
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Powiem wam laski, że coś w tym jest. Ja już nie pamiętam bólu po cesarce, tego wstawania, pierwszego bólu przy sikaniu, które robiłam na 10 razy. A przecież bolało jak uj i same leciały łzy. Nie pamiętam wycia młodej po 7 godzin pod rząd do 4 rano. Wiem, że płakała a ja z nią ale nie umiem sobie już przypomnieć jak to było. Dobrze, że o tym mówimy. To znaczy, że wszystko to co teraz przeżywamy, krzyki, wrzaski, bóle brzuszkowe, nasze dziwne myśli, pójdą w niepamięć. Każda z nas ma gorsze chwile, każda ! Nie wierzę, że tak nie jest. Dobrze, że siła jest kobietą

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
W punkt

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:47   #2437
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Mam to samo !
Ja bardzo tęsknię za byciem w ciąży, czułam się wspaniale sama ze sobą wtedy. Wiem, że ciąża ciąży nierówna ale bardzo chciałbym tego doświadczyć raz jeszcze. Trochę minie zanim się zdecyduje ale w końcu do tego dojrzeje. Nie chce, żeby córka była sama bo ja teraz doświadczylam jakim błogosławieństwem jest rodzeństwo (gdyby nie siostra poleglabym) Ta radość rodziny z dziecka, bezcenna


Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Pewnie, fajnie mieć rodzeństwo. I mówię to ja, która nie mam jakiegoś super kontaktu z bratem, ale cieszę się, że go mam. My teraz jesteśmy na etapie kupowania działki pod dom, mam nadzieję, że w tym miesiącu to sfinalizujemy i mamy plan na stan surowy w przyszłym roku i żeby przeprowadzić się jak mały będzie szedł do przedszkola. Wtedy też, mam nadzieję, przyjdzie moment na drugie dziecko.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 12:49   #2438
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Tak!A czemu nie, nie zepsuje się, poczeka Już mam kilka takich zabawek bo dostaliśmy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Czytałaś coś o tym? Ja się naczytalam o jakiejś mutacji genu MTHFR i teraz kurczę rozkminiam jakie badania zrobić żeby to wykluczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:53   #2439
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
My też, dobrze, że mamy jeden pokój niewykończony. Jest tzw. "graciarnia" Już kilka lalek tam czeka

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Długo tak nie śpi? Moja też malutko śpi i były tygodnie, że nie spala w ogóle. Próbowałaś chusty? Moja zasypia w niej. Piłka też działa cuda.
Jest marudny?

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Śpi albo max 3 godziny ciągiem, albo 2-3 razy po ok. Godzinę. Trwa to już kilka tygodni, już nie pamiętam jak to było jak spał więcej
Chusty nie próbowałam, boję się, że nie dam rady dobrze zawiązać i będzie np. krzywo czy coś. No i nie chcę go cały czas nosić, nie dam rady, jestem bardzo szczupła, nie mam tyle sił. A na piłce to jak?
Marudny mocno nie jest, tylko ciągle by jadł i ciągle przez to ulewa i często się krztusi️ Pediatra przepisała debridat na te ulewanie i chyba w koncu kupię. Tylko to upierdliwe, bo muszę to w mleku rozpuścić, a nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:08   #2440
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czytałaś coś o tym? Ja się naczytalam o jakiejś mutacji genu MTHFR i teraz kurczę rozkminiam jakie badania zrobić żeby to wykluczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, zauważyłam to ale jakoś mnie nie zmartwiło...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:35   #2441
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny
Dzieciowe ciuszki cały czas pierzecie oddzielnie?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 13:46   #2442
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Roczna córka koleżanki nosi rozmiar 68...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:48   #2443
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Dzieciowe ciuszki cały czas pierzecie oddzielnie?
Tak, ale zastanawiam się czy jak skończy mi się proszek dzieciowy to tego nie olać bo żadnych problemów skórnych do tej pory nie było..

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:49   #2444
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja piorę wszystko w dzieciowym proszku, moje i tż rzeczy też
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:58   #2445
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj Tour de Pologne i oczywiście trasa obok przedszkola i musiałam dziewczyny wczesnie odebrać.Zoska dzisiaj przechodzi sama siebie...



Grejpfrutowa jak będę miała czas wieczorem to ci pokaże.autek tam nie ma,raczej gładkie ale ciemne kolory,no takie typowo chłopskie







Laski chyba do kościoła założyłaby rajstopy i nude szpilki,myślicie,ze lepszy kremowy żakiet czy taki nude z ekoskorki? (Oczywiście zdjęcie niż zrobiło super proporcje,wielka góra i mały dol haha,ale nieważne )
Ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jak powiem że mój mnie nie obsikal jeszcze to tak zrobi więc nie pisze

Czeka nas przeprowadzka w tym miesiącu. Właściciel odwala cuda nie widy z kwotami więc trzeba uciekać zanim sobie doliczy za nie wiadomo co. Przeprowadzka z dwójką dzieci. O Boże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, współczuję mieliście jakiś zapis w umowie który mu na to pozwala?

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Motyl, zazdroszczę brzucha, a raczej jego braku. Za dwa tygodnie mam wesele koleżanki i wszystkie kiecki nie pasują bo albo się nie zapnę w biuście albo brzuch mi odstaje.
Mam dokładnie to samo, a tyle ukochanych sukienek w szafie

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
.Załącznik 7686756

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ale fajne ogarniacie rozmiary skarpetek i bucików? Muszę się zacząć orientować w temacie żeby móc kupować na zaś na promkach

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na myśl o zakiecie i ekoskorce mi gorąco... Weź mniejsze zło
Skąd spódnica? piękna! Ło paniiii współczuję! Ja usupialam Helke od 18.30, bez kąpieli bo niby taka aaaa zmęczona do 21.25
Kutfa to było jakieś nieporozumienie. Po 1.5h odpuściłam, zresztą to dla młodego było za długo że aż bajki mu się znudziły, chciał juz kolacje i poszłam z nią na dół i miała dalej dzień... Ręce mi odpada zaraz... Nie wiem co Jej się stało...

Dziś Hela świętowała 100 dni na świecie
Z tej okazji odkryła że ma rękę. Matko jakie to śmieszne!!! (synek odkrył rękę duzu po tym jak uuz jej używał więc był starszy to mnie tak nie smieszylo) a Ona takie miny robi!! I obczaja cała rękę. Trzyma sztywno do góry i ogląda od ramienia po czubku paluszkow Piękne!! Gdzie takie dają?!


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje dla Heli moja odkryła kolanka ale jakoś jej nie zachwyciły

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
moja też się śmieje na całego, a najbardziej do Dominika. Ale najfajniejsza rzecz rano jak się budzi to wita nas uśmiechem, no i od razu dzień jakiś lepszy i zdarza jej się coraz częściej złapać zabawkę, lubi patrzeć na karty kontrastowe, i jak coś ktoś mówi do niej to odwraca się tam skąd głos dobiega. Na brzuchu raz lubi raz nie. Jak ma ten moment że lubi to ładnie podnosi glowke, i ma ręce otwarte, jak nie lubi to z brzucha się na bok przewraca bo nie to znaczy że nie i koniec ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak ten uśmiech z rana to jest to dla czego warto przez to wszystko przechodzić

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Roczna córka koleżanki nosi rozmiar 68...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eee to chyba niemożliwe? A może taki drobny wczesniaczek?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:58   #2446
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Śpi albo max 3 godziny ciągiem, albo 2-3 razy po ok. Godzinę. Trwa to już kilka tygodni, już nie pamiętam jak to było jak spał więcej
Chusty nie próbowałam, boję się, że nie dam rady dobrze zawiązać i będzie np. krzywo czy coś. No i nie chcę go cały czas nosić, nie dam rady, jestem bardzo szczupła, nie mam tyle sił. A na piłce to jak?
Marudny mocno nie jest, tylko ciągle by jadł i ciągle przez to ulewa i często się krztusi️ Pediatra przepisała debridat na te ulewanie i chyba w koncu kupię. Tylko to upierdliwe, bo muszę to w mleku rozpuścić, a nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój zadko tyle śpi, więc może być gorzej.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:01   #2447
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Melduję że na 2msc miss pączek waży prawie 5,5kg splakala się na szczepieniu i bardzo walczyła żeby nie przyjąć rotarixu

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:22   #2448
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

dziewczyny, ktorym dzieci usypiaja pozno - o ktorej wasze dzieciaczki maja ostatnia drzemke? moze po prostu sa wyspane i jeszcze nie ich pora? ja mlodej juz nie pozwalam po 17 zasypiac jak ja chce usypiac kolo 19
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:28   #2449
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Dzieciowe ciuszki cały czas pierzecie oddzielnie?
Nigdy nie pralam w dzieciowym nawet nie kupilam. Od poczatku ubrania maleho pralam z naszymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 14:40   #2450
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Martita 2-3x po godzinie to Hela spi i 2 życiu bym nie powiedziała że to mało

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Mój na rok nosił 74

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Dzieciowe ciuszki cały czas pierzecie oddzielnie?
Ja tak i pewnie długo tak będzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:41   #2451
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Śpi albo max 3 godziny ciągiem, albo 2-3 razy po ok. Godzinę. Trwa to już kilka tygodni, już nie pamiętam jak to było jak spał więcej
Chusty nie próbowałam, boję się, że nie dam rady dobrze zawiązać i będzie np. krzywo czy coś. No i nie chcę go cały czas nosić, nie dam rady, jestem bardzo szczupła, nie mam tyle sił. A na piłce to jak?
Marudny mocno nie jest, tylko ciągle by jadł i ciągle przez to ulewa i często się krztusi️ Pediatra przepisała debridat na te ulewanie i chyba w koncu kupię. Tylko to upierdliwe, bo muszę to w mleku rozpuścić, a nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bujasz się na piłce góra dół Babo nie narzekaj, moja ma jakieś 3 drzemki po pół godziny albo mniej w ciagu dnia

My po szczepieniu, malutka już nie taka malutka 5kg, obwód główki 38,5 cm
W nagrodę kupiliśmy te drewniana zabawne z Biedry Zwierzątka przekonały mnie najbardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:43   #2452
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie ma co się chusty bać. Przecież jest lustro. Jak krzywo to się poprawia
Ja dziś do domu 2 nowe przywiozłam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Moja hela jadła dziś przed 9, po 12... I nic... Zero chęci... Nie ma upału to nie planuje chyba jeść...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:55   #2453
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Martita 2-3x po godzinie to Hela spi i 2 życiu bym nie powiedziała że to mało

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Mój na rok nosił 74

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Ja tak i pewnie długo tak będzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
No bujasz się na piłce góra dół Babo nie narzekaj, moja ma jakieś 3 drzemki po pół godziny albo mniej w ciagu dnia

My po szczepieniu, malutka już nie taka malutka 5kg, obwód główki 38,5 cm
W nagrodę kupiliśmy te drewniana zabawne z Biedry Zwierzątka przekonały mnie najbardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Dziś nie śpi od 8:15, tzn. teraz drugi raz śpi na mnie tak gdzieś pół godziny wcześniej a teraz jakieś 15-20 minut.
Np. kolezanki 7 miesięczne dziecko śpi po każdym karmieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:00   #2454
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie ma co się chusty bać. Przecież jest lustro. Jak krzywo to się poprawia
Ja dziś do domu 2 nowe przywiozłam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Moja hela jadła dziś przed 9, po 12... I nic... Zero chęci... Nie ma upału to nie planuje chyba jeść...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wlasnie wlasnie lustro! Ja jeszcze nie umiem wiazac bez lustra.
Moj dzisiaj tez nie chce jesc. Dziamdzioli smoczek od butelki i wypija po 60ml. Czasy noworodkowe mu sie chyba przypomnialy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:02   #2455
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Chusta jest super. Tez na poczatku nie umiałam a teraz sprawnie mi to idzie. Im więcej ćwiczysz tym lepiej ci to wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:03   #2456
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie ma co się chusty bać. Przecież jest lustro. Jak krzywo to się poprawia
Ja dziś do domu 2 nowe przywiozłam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Moja hela jadła dziś przed 9, po 12... I nic... Zero chęci... Nie ma upału to nie planuje chyba jeść...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Moja to samo, o 3 w nocy, potem o 12 w południe i nic !! Te Hele

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:04   #2457
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A z tym bujaniem góra dół, to jest na pewno ok? Mama fizjo:
"☠energiczne „bujanie” dziecka na rękach w górę i w dół☠w celu uspokojenia… (tak, wiem… może się wydawać, że to działa… Maluch przecież w końcu zasypia… Tylko, że najprawdopodobniej z przebodźcowania, a nie rzeczywistego ukojenia…" w tekście o Zespół Dziecka Potrząsanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:05   #2458
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Dziś nie śpi od 8:15, tzn. teraz drugi raz śpi na mnie tak gdzieś pół godziny wcześniej a teraz jakieś 15-20 minut.
Np. kolezanki 7 miesięczne dziecko śpi po każdym karmieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, co dziecko to inaczej. Moja mała np. od powrotu z porodówki nie spala ani raz chyba 3h ciągiem. Dzisiaj też od 9 spala raz 20 minut. Chyba musisz się pogodzić z tym, że tak może zostać

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:06   #2459
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jeśli chodzi o rozwój to mój z 18.05 i jeszcze też się nie obraca na boki. Dużo leży na plecach i się ciągle rusza Ale się nie obraca. Kiedyś mu 2 razy wyszło z brzuszka na plecki.

No i wczoraj zauważyłam że my się główka trochę splaszczyla od tego leżenia co z tym zrobic?
Kładę go do spania raz na lewą raz na prawą strone Ale w dzień to sam głowa kręci jak mu się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:07   #2460
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny jest tu jeszcze jakiś dzieciaczek który nie był szczepiony? Mój miał tylko rotarix podany póki co. Za tydzień będziemy się szczepic prawdopodobnie.

Malutki waży 6.5 kg na 14t3d

Co do tych zmian skórnych ma prawdopodobnie alergie na bmk. Lekarz kazał póki co spróbować nan Opti pro ha a jeśli będzie się pogarszac to wtedy coś mocniejszego typu nutramigen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.