Największa zbrodnia przeciwko modzie to...... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 20:48   #91
nikita17
Raczkowanie
 
Avatar nikita17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: )
Wiadomości: 82
GG do nikita17
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

rajstopy zamiast legginsów i jeszcze do tego krótka bluzka ;|
__________________
Pomóżmy zwierzakom...
http://www.theanimalrescuesite.com/c...faces?siteId=3
nikita17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:57   #92
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Kolejna wiocha- dziewczyna z opalenizną/ ciemną karnacją z talkiem na udach
I żeby nie było osobiście to widziałam na mojej siostrze stryjecznej która ma ciemną karnacje a w lato wręcz czarną i kiedyś ktoś jej powiedział że leginy do mini są be to się macła tym talkiem cienką warstwą...PORAŻKA
No jak ktos nie umie nakladac i nie rozumie sie, ze takie kosmetyki powinno ukrywac sie pod ubraniem, to ja juz nic na to nie poradze. Niewiedza w polaczeniu z ignorancja, to dopiero zbrodnia
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:00   #93
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Największa zbrodnia przeciwko modzie? Ślepe za nią podążanie bez względu na to, że w "modnym" wygląda się koszmarnie

Typu kobieta z krótkimi nogami, nosząca botki do kostek albo skracające falbany na sukience. Co z tego, że modne, jak się wygląda koszmarnie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:06   #94
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod postem szatanicy1989.
Poza tym te koszule z krótkim rękawem do garnituru to naprawdę okropny widok. Argument temperaturowy jest śmieszny, bo koszule dobrej jakości nie sprawiają, że człowiek oblewa się potem.
wiesz, nie każdego stac na drogie koszule, a akurat tu cena jest wyznacznikiem
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:09   #95
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Te 3 strony to był istny horror do poczytania .
ogólnie zgadzam się z wypowiedziami, dorzucę tylko jeszcze:

Krągłe dziewczyny, nieszczupłe, zazwyczaj niskie, które nagminnie wciskają się w rurki (wszelkiej maści- kolorowe, eleganckie, dżinsowe itp.) Nosz.... pojęcia nie mam, jak można wciskać (przepraszam, ale muszę)- grube dupsko z baleronowymi udami, krótkimi nogami w rurki, bo modne ...

Kolejna rzecz:
hipstersi... odwracam wzrok. Fajnie jedna z dziewczyn określiła- pipcie, czy cipcie
I oczywiście okularnice- "stare dziewczynki".
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:09   #96
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ubieranie za małych ubrań

I to wbrew pozorom nie dotyczy tylko grubszych osób, ale także szczupłych.
Jak dziewczyna ma rozmiar powiedzmy 38, a na siłę próbuje się wcisnąć w 36 i wydaje jej się, że dobrze w tym wygląda, to wcale nie wygląda to lepiej niż osoba w rozmiarze 44, która kupiła sobie za mały ciuch.

Zwłaszcza tutaj chodzi mi o spodnie, szczególnie biodrówki, z których dziewczynom i szczupłym i grubszym - wylewają się boczki.
Czy naprawdę tak ciężko kupić spodnie rozmiar większe? Albo z wyższym stanem?
Ciężko, szczególnie gdy rozmiar to 38/40 :/ Aby kupić jakieś spodnie musze miesiac polazic po sklepach a i tak po niewiele dluzszym czasie zjezdzaja juz z tylka... Co prawda ja tego nie uprawiam, ale jest troche logiki w tym, ze kupuje sie spodnie przyciasne, aby sie troche "rozbily"
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:15   #97
dziki_kot
Raczkowanie
 
Avatar dziki_kot
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 99
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Sandały i skarpetki, jakiekolwiek.
dziki_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 21:18   #98
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
wiesz, nie każdego stac na drogie koszule, a akurat tu cena jest wyznacznikiem
Skoro cena nie jest wyznacznikiem, to chyba nie ma problemu?
Poza tym naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że w koszuli z krótkim rękawem (sięgającym jakoś do łokcia czasem) jest zdecydowanie chłodniej niż w tej z długim.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:41   #99
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

niesmiertelne skarpetki do sandalow
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:29   #100
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
80% dziewczyn ma grzywkę na bok
No własnie tak... przejadło mi się trochę
A może to zazdrość, bo w grzywce wyglądam jak brat Miley Cyrus

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, był czas kiedy 80% dziewczyn miało proste grzywki do samych oczu
Ano, tak już jest z modą. Za jakiś czas 80% dziewczyn może mieć włosy "na jeżyka", bo tak będzie modnie
Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Te 3 strony to był istny horror do poczytania .
ogólnie zgadzam się z wypowiedziami, dorzucę tylko jeszcze:

Krągłe dziewczyny, nieszczupłe, zazwyczaj niskie, które nagminnie wciskają się w rurki (wszelkiej maści- kolorowe, eleganckie, dżinsowe itp.) Nosz.... pojęcia nie mam, jak można wciskać (przepraszam, ale muszę)- grube dupsko z baleronowymi udami, krótkimi nogami w rurki, bo modne ...
Zgadzam się
Ja nie chcę być wredna, ale takie dziewczyny wyglądają jak parówki w folii (tak mi się kojarzy)
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:37   #101
eJolanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z zachodu
Wiadomości: 1 492
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

jejjjj przeczytalam do konca i powiem tak;p skoro takie wszystkie jestescie madre i ubieracie sie idealnie bez wpadek to chyba nalezy wiedziec ze najwieksza zbrodnia przeciwko modzie jest patrzenie na innych najpierw proponuje samemu siebie ocenic
__________________
R
eJolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 22:39   #102
dziki_kot
Raczkowanie
 
Avatar dziki_kot
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 99
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez eJolanta Pokaż wiadomość
jejjjj przeczytalam do konca i powiem tak;p skoro takie wszystkie jestescie madre i ubieracie sie idealnie bez wpadek to chyba nalezy wiedziec ze najwieksza zbrodnia przeciwko modzie jest patrzenie na innych najpierw proponuje samemu siebie ocenic
no, ja np. nie noszę skarpetek do sandałów wiec...
dziki_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:53   #103
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez eJolanta Pokaż wiadomość
jejjjj przeczytalam do konca i powiem tak;p skoro takie wszystkie jestescie madre i ubieracie sie idealnie bez wpadek to chyba nalezy wiedziec ze najwieksza zbrodnia przeciwko modzie jest patrzenie na innych najpierw proponuje samemu siebie ocenic
a czy my mówimy, że ubieramy się idealnie?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:21   #104
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez eJolanta Pokaż wiadomość
jejjjj przeczytalam do konca i powiem tak;p skoro takie wszystkie jestescie madre i ubieracie sie idealnie bez wpadek to chyba nalezy wiedziec ze najwieksza zbrodnia przeciwko modzie jest patrzenie na innych najpierw proponuje samemu siebie ocenic
a ja proponuję trochę dystansu (również i do tego tematu, czego Tobie brak) i ciutkę samokrytycyzmu, to nikomu nie zaszkodzi ;-)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:36   #105
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
No jak ktos nie umie nakladac i nie rozumie sie, ze takie kosmetyki powinno ukrywac sie pod ubraniem, to ja juz nic na to nie poradze. Niewiedza w polaczeniu z ignorancja, to dopiero zbrodnia
o zesz laska zabłysła swoim niskim IQ Weź proszę czarną bluzkę czy co tam masz pod ręką, weź na to antyperspirant cienką wartwą..wróć i pomądruj dalej

Swoja drogą jak insynuujesz..po kij jej talk do dłuższych spodni?

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Skoro cena nie jest wyznacznikiem, to chyba nie ma problemu?
Poza tym naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że w koszuli z krótkim rękawem (sięgającym jakoś do łokcia czasem) jest zdecydowanie chłodniej niż w tej z długim.
Cena JEST wyznacznikiem moja droga...źle przeczytałaś

Załóż w lato w taką koszulę z rękawami długimi i powiedz jak się czujesz
Wg mnie koszula z długim rękawem i do tego nie daj BOŻE kamizelka i marynarka to moje myśli są 1..WIOCHA bo wali potem
Jeśli marynarka to only bez kamizelki i krótki rękawek w koszuli

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Aaaaa...i czemu tak upieram się przy koszulach? Mój eks w "terenie" jak pracuje z klientami w lato w te cholerne upały jeździ tylko i wyłącznie w krótkich rękawach, co innego jak pracuje w biurze gdzie ma klimę- marynarka i koszula z dł rękawem. Nie szukajcie wiochy tam gdzie jej nie ma:/
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:43   #106
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Widzę tu duży najazd na silikonowe szelki . To naprawdę takie straszne? Lepiej gdyby wystawały mi znad sukienki bez ramion zwykłe szelki? Bo nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi bez stanika, a stanik bez szelek raczej się nie utrzyma ( tak, wiem że są specjalne szerokie ale nie spełniają swojego zadania więc zwykle itak producent do nich dołącza szelki). Biustonosz silikonowy nie utrzyma piersi na odpowiednim poziomie.
Czy jest jakiś inny sposób o którym nie wiem a który może zastąpić silikonowe szelki? Z chęcią się dowiem bo szczerze ich nie znoszę ale jak na razie nie widzę innego wyjścia w pewnych sytuacjach
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:51   #107
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Do garnituru nie powinno się zakładać koszuli z krótkim rękawem i basta, nie ja to wymyśliłam, ale ja też uważam, że wygląda to fatalnie.
A kojarzenie koszuli z długim rękawem z nieprzyjemnym zapachem pozostawię bez komentarza, bo nie spotkałam się z takim przypadkiem, kwestia podstawowej higieny.
Tak, silikonowe ramiączka są straszne. Niestety nie mogę poradzić niczego w kwestii zamiennika, bo odpowiadają mi te wymienione przez Ciebie, ale może po prostu nie dla każdego każdy fason bluzki czy sukienki.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2012-02-09 o 23:56
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:56   #108
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Do garnituru już chyba lepsza koszula z krótkim rękawem niż białe skarpetki... :/
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:59   #109
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
o zesz laska zabłysła swoim niskim IQ Weź proszę czarną bluzkę czy co tam masz pod ręką, weź na to antyperspirant cienką wartwą..wróć i pomądruj dalej

Swoja drogą jak insynuujesz..po kij jej talk do dłuższych spodni?
Ty na prawde nie wiesz, jak uzywa sie talku Porownujac go do antyperspirantu, smiem twierdziec, ze nie wiesz tez jak i tego kosmetyku uzywac. A co do spodni, to juz sie zupelnie osmieszylas, ty na prawde nie masz bladego pojecia w jakich sytuacjach uzywac danych produktow . Mnie osobiscie bawia takie prostackie wypowiedzi, wiec nie musisz sie wiecej wysilac.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 00:03   #110
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
Widzę tu duży najazd na silikonowe szelki . To naprawdę takie straszne? Lepiej gdyby wystawały mi znad sukienki bez ramion zwykłe szelki? Bo nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi bez stanika, a stanik bez szelek raczej się nie utrzyma ( tak, wiem że są specjalne szerokie ale nie spełniają swojego zadania więc zwykle itak producent do nich dołącza szelki). Biustonosz silikonowy nie utrzyma piersi na odpowiednim poziomie.
Czy jest jakiś inny sposób o którym nie wiem a który może zastąpić silikonowe szelki? Z chęcią się dowiem bo szczerze ich nie znoszę ale jak na razie nie widzę innego wyjścia w pewnych sytuacjach
Wg mnie jakakolwiek wystająca/prześwitująca/wrzynająca się/widoczna część bielizny to coś strasznego, nie mówiąc już o tym, że jeśli jest to np. pożółkły stanik czy coś tego typu to w ogóle bleh...
A dlaczego nie wyobrażasz sobie wyjść do ludzi bez stanika? Ja nie wyobrażam sobie np. ubrać sukienki maxi bez pleców (a uwielbiam je! mam chyba z pięć w lecie nie ma dla mnie nic wygodniejszego) i do tego stanika, bo prostu byłoby go widać i wyglądałoby to średnio estetycznie.

A od siebie dorzucę (choć pewnie zaraz zostanę zlinczowana tak jak zostałam zlinczowana przez moją koleżankę) ubrania z cekinami, jakieś rzeczy za bardzo błyszczące i brokatowe, jakieś ponaszywane koraliki, kamyczki, piórka i inne takie. No po prostu wydaje mi się to tandetne i kiczowate, i choćby nie wiem jak było modne, nie przekonam się do tego (no może tylko na okazje typu Sylwester).
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 00:04   #111
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Tak, silikonowe ramiączka są straszne. Niestety nie mogę poradzić niczego w kwestii zamiennika, bo odpowiadają mi te wymienione przez Ciebie, ale może po prostu nie dla każdego każdy fason bluzki czy sukienki.
Może lepiej po prostu sobie cycki odciąć zamiast rezygnować z danego fasonu?
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 00:13   #112
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Czułabym się naga . Może czas się do tego przekonać? A jak reszta dziewczyn radzi sobie z tym problemem? Chodzicie bez biustonosza jeśli wymaga tego ubranie? Czy to ja jestem odmieńcem?

Tak, ja też toleruję brokatowe i cekinowe ciuchy tylko w sylwestra.
Nie rozumiem mody na kalosze i okulary zerówki
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 00:23   #113
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
Czułabym się naga . Może czas się do tego przekonać? A jak reszta dziewczyn radzi sobie z tym problemem? Chodzicie bez biustonosza jeśli wymaga tego ubranie? Czy to ja jestem odmieńcem?

Tak, ja też toleruję brokatowe i cekinowe ciuchy tylko w sylwestra.
Nie rozumiem mody na kalosze i okulary zerówki
Też miałam kiedyś ten problem Ale wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia, no i oczywiście ubrania, fasonu, materiału, poziomu prześwitywania Mam koleżankę, która używa specjalnych nalepek, żeby nie było widać sutków, ale jej się zdarza chodzić bez stanika w zimie, co z kolei dla mnie jest nie do pomyślenia, brrr...

A okulary zerówki... Ech... Dla mnie to szczyt bezmyślnego podążania za modą.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:10   #114
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Rażące jest dla mnie tylko to, gdy ktoś zakłada coś niestosownie, np ubrałby się w mało stonowane kolory na pogrzeb.
Poza tym raczej niewiele mnie razi i dla mnie, powtarzam dla mnie niefajnym jest ciągłe ocenianie ludzi po tym jak ktoś się ubrał.
A ta to tak się ubrała...A ta to tak.. Bezguście Czekam tylko aż ludzie przestaną się tak oceniać. Ja rozumiem, że coś nam bardziej podoba się czy mniej, ale żeby przywiązywać do tego aż taką wagę? Ja tam ubieram się najczęściej by było mi wygodnie, wisi mi czy jest modne, czy pasuje mi do figury i czy rażę tym czyjeś poczucie estetyki. Po prostu. Nie wiem po co te całe ograniczenia nie noś tego czy tamtego Jakieś wytyczne są potrzebne, ale zrozumieć trzeba, że może komuś taki ciuch się podoba i czuje się w nim dobrze.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:26   #115
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

-Rurki przy wylewających się, obfitych kształtach
-leginsy do bluzek odkrywających tyłek (nawet ten najzgrabniejszy)
-drobniutkie osoby w wielgachnych ciuchach i odwrotnie, te wielgachne w przymałych
-botki (wyglądające jak kopytka) przy odsłoniętych, masywnych łydkach
-poduszki wszyte w ramiona
-wzorzyste koszule u facetów (patrz W. Cejrowski)
-powłóczyste szarobure spódnice bo zniekształcą najładniejszą sylwetkę
-wielkie, ostatnio modne wełniane czapy sprawiające, że dziewczyny wyglądają jak krasnale jakieś z bajki
-botki, takie niby jesienne z odkrytymi palcami, jak dla mnie wyglądają na ortopedyczne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:33   #116
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
- od zawsze dziwiło mnie noszenie podręczników, zeszytów itp. w torbie (takiej zwykłej damskiej) zamiast w plecaku Jak któraś z was tak robi, to może mi powie: wygodnie tak? (może nie zbrodnia przeciw modzie, ale dla mnie osobiście głupio to wygląda)
Jeżeli mam np taką torbę: [zdjęcie z gógli]
http://2.bp.blogspot.com/-VldJqYjrgp.../s1600/999.JPG

i spokojnie mieści mi się w nią A4 to czemu nie chodzić z nią na uczelnię? Pewnie, że jeżeli naładuję do niej 7 książek i 4 zeszyty to będzie brzydko wyglądało, wtedy bierze się większą torbę, ale studia to nie podstawówka, że trzeba mieć wszystkie ksiązki ze sobą ^^ Poza tym jakie inne wyjście? Z plecakiem mam chodzić? Do sukienki na przykład?


Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
23. Cieliste rajstopy.

28. Makijaż na plaży - yyy
Ad 23 - co jest złego w cielistych rajstopach

Ad 28 - pełnego makijażu typu podkład, puder, kilo maskary i smoky eyes też nie rozumiem, ale ja np lubię zrobić sobie jakąś kolorową kreskę wodoodpornym linerem i mieć coś fikuśnego na oczach. Jak nie w wakacje to kiedy?


Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
* Podróbki butów Emu. Wszędzie pełno dziewczyn chodzących w takich muklukach, powyginane te buciska, poszarpane, wiejące tandetą.
Mnie nawet te oryginalne się nie podobają

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Kopytko jest z przodu, a rów z tyłu.



Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Widzialam sto razy i zawsze chcialam zadac magiczne pytanie dlaczego? Niektore kobiety nosza cieliste przejrzyste rajstopki do nieogolonych nog. Nie mowie niedogolonych, ale z wlosami na dlugosc ramienia Dla mnie to zbrodnia!
o fuuuuuuuu!


Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
stringi męskie
Hyhy, na 60te urodziny mojego ojczulka zrobiłam mu kawał i oprócz normalnego prezentu kupiłam mu właśnie męskie stringi. Śmiechu było co nie miara jak je wyjął z paczki
Tyle, że ja kupiłam jakieś tam najtańsze, bo wiedziałam, że nie będą używane [chociaż, kto ich tam wie, tych moich rodziców ], ale widziałam też takie za 80zeta - skórzane, pełne sadomaso


Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Też miałam kiedyś ten problem Ale wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia, no i oczywiście ubrania, fasonu, materiału, poziomu prześwitywania Mam koleżankę, która używa specjalnych nalepek, żeby nie było widać sutków, ale jej się zdarza chodzić bez stanika w zimie, co z kolei dla mnie jest nie do pomyślenia, brrr...
Ja to w ogóle nie mogłabym wyjśc z domu bez stanika. Bez niego moje piersi rozpierzchają się we wszystkie strony, lądują gdzieś pod pachami, czasami znajduje je nawet na plecach


Oprócz tego wszystkiego co już wymieniłyście to nie mogę pojąć czemu niektóre kobiety zakładają czarny stanik pod białą bluzkę?! WTF Jaki jest w tym cel? Manifestacja, że jest się już dużą dziewczynką i umie zakładac stanik? O ile jeszcze biały ścierpię, chociaż też się gryzie, to czarny - klasyczne łot de fak.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 01:33   #117
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
/.../
- białe kozaczki
Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
5. Buty ze szpicem, hit sprzed kilku, kilkunastu lat.

Trochę się nachodziłam wtedy, żeby dostać normalne kozaki, za nic bym butów w szpic nie ubrała.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 06:35   #118
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Skoro cena nie jest wyznacznikiem, to chyba nie ma problemu?
Poza tym naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że w koszuli z krótkim rękawem (sięgającym jakoś do łokcia czasem) jest zdecydowanie chłodniej niż w tej z długim.
cena JEST wyznacznikiem jakości materiału, co za tym idzie -twój poprzedni post o niepoceniu się, nawet nie chodzi tu o smród, jesli facet dba o higienę to w tańcu i tak się spoci, chyba, że tylko walczyka umie, zalezy tez od regionu Polski, byłam na śląsku, a tam wesela raczej stonowane porównując lubelskie

Edytowane przez joannajj
Czas edycji: 2012-02-10 o 06:44
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:14   #119
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

  • Białe kozaczki - masakra, tak jak bazarowe kozaczkiz czubem, metalową szpilką - obcas i jeszcze czasem dodatek specjalny - łańcuszek.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:46   #120
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Największa zbrodnia przeciwko modzie to......

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.