chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 11:25   #1
dropsiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41

chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?


Witam

przeglądam już od dłuższego czasu różne wątki, ale nadal sama nie potrafię sobie odpowiedzieć...

chciałabym bardzo wyregulować brwi bo są okropne, takie wielkie, ale nie mam pojęcia jak. na pierwszy raz chcę oczywiście pójść do kosmetyczki, ale po pierwsze chciałabym już wiedzieć w jakim kształcie mi dobrze, a po drugie - nie mam pojęcia do której pójść, bo jeszcze nigdy nie byłam (aż wstyd - w tym wieku), a boje się wybrać jakąś bez rekomendacji - bo nie chciałabym żeby mi zły kształt nadała - bo chyba potem jest już trudniej coś z nimi zrobić?

a druga spara to makijaż oczu - zawsze malowałam sie tak bardzo amatorsko - jeden cień na całośc i tusz, ale chciałabym wreszcie coś ze soba zrobić! tylko nie wiem co mi pasuje? strasznie podobaja mi sie takie przydymione makijaże, ale nie wiem...

a zdjęcia całej mojej buzi są już w wątku o południowych zimkach tylko nie wiem jak wstawic do nich linka?
z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (5,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (6,2 KB, 67 załadowań)
dropsiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:30   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

Wydaje mi się, ze masz ładne brwi- gęste i ciemne. Wystarczy chyba drobna korekta i będzie dobrze. Polecam ten link: http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_05/
Dobrze Ci będzie w brwiach w kształcie łuku- grubsze od wewnątrz, potem delikatne przewężenie w najwyzszym punkcie- takie klasyczne brwi w łuku, jak na zdjęciach w linku, który podałam
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:38   #3
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

Wydaje mi się, że kosmetyczka najlepiej Ci doradzi, przecież się na tym zna. Jeśli nie wiesz, którą wybrać to może popytaj wśród koleżanek i dowiedz się, z której sa zadowolone, pozdrawiam:*
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:43   #4
dropsiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

bardzo ci dziękuję Meariel <cmok>, takie właśnie brwi by chciała! ale sama ich nie skoryguję, dla mnie cały problem na tym polega, że boję się, żeby za dużo nie wyskubać, bo potem już ładnie nie odrośnie...
dropsiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:48   #5
dropsiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

Cytat:
Napisane przez sylwoonia1
Wydaje mi się, że kosmetyczka najlepiej Ci doradzi, przecież się na tym zna. Jeśli nie wiesz, którą wybrać to może popytaj wśród koleżanek i dowiedz się, z której sa zadowolone, pozdrawiam
sęk w tym, że w zasadzie nie mam kogo zapytać, bo towarzystwo mam takie rozjazdowe, każdy gdzieś indziej... a z tych co w wawie to akurat nikt tego nie robił... albo mi się efekt nie podoba.
dropsiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:57   #6
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

W takim razie możesz zaryzykować:) Zresztą wyrównanie brwi to nie jest taki duży problem i większość kosmetycznek powinna dać sobie z tym rade. Btw-kształt Twoich jest bardzo ładny, na pewno da się zrobić z nimi coś ciekawego:]
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 12:04   #7
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

u kosmetyczki mozesz kupic takie specalne szablony ktore sluza wlasnie do tego by dopasowac ksztalt brwi do twarzy. ale mysle ze jesli poddasz sie kosmetyczce to ona sama vedzie wiedziala jaki ksztalt bedzie ci pasowal.. regulacja brwi kosztuje jakies 3 zl. a co do makijazu to faktycznie moze powinnas kupic sobie cienie w takich pakietach (np kilka roznych odcieni brazu) i nakladac na oko stopniowo od najciemniejszego do jasniejszego to da ci efekt przydymionego oka
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 12:10   #8
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

Cytat:
Napisane przez giganciara
u kosmetyczki mozesz kupic takie specalne szablony ktore sluza wlasnie do tego by dopasowac ksztalt brwi do twarzy. ale mysle ze jesli poddasz sie kosmetyczce to ona sama vedzie wiedziala jaki ksztalt bedzie ci pasowal.. regulacja brwi kosztuje jakies 3 zl. a co do makijazu to faktycznie moze powinnas kupic sobie cienie w takich pakietach (np kilka roznych odcieni brazu) i nakladac na oko stopniowo od najciemniejszego do jasniejszego to da ci efekt przydymionego oka
ja placilam 8 zł. widocznie zalezy to od kosmetyczki
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 12:11   #9
dropsiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: chcę zmiany (brwi i makijaż)- ale jak?

dziękuję wam wszystkim!!

a i udało mi się chyba wymyśleć jak wstawić tego linka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...18097&posted=1
dropsiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.