Sperma. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 21:04   #31
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Sperma.

Nie da się... Wierz mi że już wszystko chyba próbowałam. Ze swoją ex też tak miał. Tu wina nie leży po mojej stronie. Nie dość że ma problem z erekcją podczas seksu to podczas oralu z dojściem..
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:09   #32
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Sperma.

a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:17   #33
Private
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez ktoskogonieznasz Pokaż wiadomość
Nie da się... Wierz mi że już wszystko chyba próbowałam. Ze swoją ex też tak miał. Tu wina nie leży po mojej stronie. Nie dość że ma problem z erekcją podczas seksu to podczas oralu z dojściem..
aha, no ok ;]
napisałem tak, bo jak tak miałem z byłą partnerką, też nie mogłem dojść i ogólnie myślałem, że to takie przereklamowane i w ogóle nic specjalnego ... dopóki nie zmieniłem partnerki teraz to, jak sobie o tym pomyśle to mam twarde dowody, że to uwielbiam

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
a co to ma wspólnego z szanowaniem? chyba za dużo "filmów" się naoglądał skoro ma takie skojarzenia...
Private jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:16   #34
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Sperma.

Mój były po naszym pierwszym wspólnym finale w ustach powiedział, że dla niego to wspaniałe uczucie i że czuje się wtedy silnie związany nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie (z powodu wielkiej intymności tego wydarzenia).

Dla mnie to także duża oznaka bliskości i przyznam szczerze, że kiedy mój inny były nie chciał kończyć w buzi, tylko na własnym brzuchu, to było mi przykro...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:53   #35
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Sperma.

Szczerze? Mi też by było wtedy przykro
___________________
Podobnie jak Private uważam też, że co ma wspólnego kończenie w ustach z szanowaniem... Trochę dziwne.
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:25   #36
kouralik
Przyczajenie
 
Avatar kouralik
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sperma.

nie wiedzialam gdzie umiesic swoje pytanie wiec podpinam sie tu a wiec chcialam sie spytac czy po stosunku wyplywa z was sperma dosc obficie ? jest to jakis problem ?
kouralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:10   #37
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Sperma.

to żaden problem. a jeśli ktoś odczuwa dyskomfort to wystarczy pójść pod prysznic potem jak wiem, że nie ma czasu (albo możliwości) wykąpania się to po prostu kocham się z TŻ w gumce, ale to wyjątkowo.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 01:46   #38
karolcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 137
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
mam podobnie ;P moj tz tez mowi ze mnie szanuje i tez nie chce
__________________
Przy Tobie szczęście to coś więcej.. <3
karolcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:50   #39
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Private Pokaż wiadomość
dlatego on chce Ci móc skończyć w buzi, żeby w momencie największego podniecenia być stymulowany w maksymalnie podniecający sposób, czy mieć mocniejszy orgazm ;] a tak btw. to świadomość, że można skończyć w buzi bardzo rozluźnia, bo można oddać się całkowicie przyjemności a nie myśleć o pilnowaniu się ;]

pzdr,
moj kochany tak samo mi kiedys powiedzial

zadam jeszcze tylko pytanie, ktore mi normalnie zyc ostatnio nie daje.
Co myslicie na temat polykania spermy? Wiem, ze to kobiece forum ale oczekuje odpowiedzi szczegolnie od meskiej czesci uzytkownikow. Pytam sie poniewaz pare razy zdarzylo mi sie polknac nasienie mojego misia. Raz, nie mialam gdzie 'wypluc', dwa nie brzydzi mnie to w zaden sposob wiec nie uwazam zeby to bylo cos zlego. Niestety, odkad zdarzylo mi sie to czesciej moj kochany juz nie chce oralu Co najwyzej da mi sie popiescic ale przed finalem woli porobic cos gdzies indziej...

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-02-04 o 10:01
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:20   #40
Lion Heart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 171
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
zadam jeszcze tylko pytanie, ktore mi normalnie zyc ostatnio nie daje.
Co myslicie na temat polykania spermy? Wiem, ze to kobiece forum ale oczekuje odpowiedzi szczegolnie od meskiej czesci uzytkownikow. Pytam sie poniewaz pare razy zdarzylo mi sie polknac nasienie mojego misia. Raz, nie mialam gdzie 'wypluc', dwa nie brzydzi mnie to w zaden sposob wiec nie uwazam zeby to bylo cos zlego. Niestety, odkad zdarzylo mi sie to czesciej moj kochany juz nie chce oralu Co najwyzej da mi sie popiescic ale przed finalem woli porobic cos gdzies indziej...
Dla mężczyzny orgazm w buzi kobiety jest bardzo przyjemny, zwłaszcza jak kobieta nie przestaje ssać w momencie wytrysku. Co do połykania spermy przez kobietę. Niewątpliwie dla wielu mężczyzn jest to pewien dowód całkowitego oddania się, akceptacji, pokazania "uwielbiam cię".
Oczywiście część dziewczyn, które połykają spermę wcale nie musi kochać swoich partnerów, więc połykania spermy nie należy traktować jako dowodu świadczącego o wielkim uczuciu. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mężczyzny połykanie jego spermy przez partnerkę może świadczyć o szczególnej więzi łączącej go z partnerką.

Wydaje mi się też, że część mężczyzn nie chce dochodzić w buzi partnerki jak przykładowo za pierwszym razem widzieli niezadowolenie partnerki, pospieszne wypluwanie spermy itd.
Lion Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:39   #41
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Lion Heart Pokaż wiadomość
Dla mężczyzny orgazm w buzi kobiety jest bardzo przyjemny, zwłaszcza jak kobieta nie przestaje ssać w momencie wytrysku. Co do połykania spermy przez kobietę. Niewątpliwie dla wielu mężczyzn jest to pewien dowód całkowitego oddania się, akceptacji, pokazania "uwielbiam cię".
Oczywiście część dziewczyn, które połykają spermę wcale nie musi kochać swoich partnerów, więc połykania spermy nie należy traktować jako dowodu świadczącego o wielkim uczuciu. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mężczyzny połykanie jego spermy przez partnerkę może świadczyć o szczególnej więzi łączącej go z partnerką.

Wydaje mi się też, że część mężczyzn nie chce dochodzić w buzi partnerki jak przykładowo za pierwszym razem widzieli niezadowolenie partnerki, pospieszne wypluwanie spermy itd.
no tak, tylko w zaden sposob nie odpowiada to na moje pytanie
Nie musisz tez mi mowic o tym jakie to przyjemne bo chyba napisalam, ze wiem, przeciez widze, czuje, i nawet mi powiedziano wprost :P

Jakos do tej pory nie mial zadnych oporow przed dochodzeniem mi w buzi. Ja nigdy tez nie mialam. No bo po co opierac sie czemus co jest naturalne i normalne, nie? Tylko... eh... no, on nie chce nic odkad ostatnich kilka razy z rzedu polknelam. Dziwne to wszystko
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 11:54   #42
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Private Pokaż wiadomość
a co to ma wspólnego z szanowaniem? chyba za dużo "filmów" się naoglądał skoro ma takie skojarzenia...
mysle, ze lepiej zeby byl przewrazliwiony i szanowal mnie za bardzo niz za malo
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:58   #43
Lion Heart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 171
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość

Jakos do tej pory nie mial zadnych oporow przed dochodzeniem mi w buzi. Ja nigdy tez nie mialam. No bo po co opierac sie czemus co jest naturalne i normalne, nie? Tylko... eh... no, on nie chce nic odkad ostatnich kilka razy z rzedu polknelam. Dziwne to wszystko
Może po prostu lubi urozmaicenie. W końcu jest tyle możliwości dochodzenia w kobiecie i na niej. Nie jest powiedziane, że ma zawsze dochodzić w Twojej buzi. Jeżeli współżyjecie, to normalene, że mężczyzna chce dochodzić także w pochwie. Jeżeli Twój partner wie, że lubisz połykanie spermy to raczej nie powinien się martwić, że Cię do czegoś zmusza. Jeżeli ta sprawa tak Cię nurtuje porozmawiaj ze swoim facetem i zapytaj.
Lion Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:05   #44
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Jakos do tej pory nie mial zadnych oporow przed dochodzeniem mi w buzi. Ja nigdy tez nie mialam. No bo po co opierac sie czemus co jest naturalne i normalne, nie? Tylko... eh... no, on nie chce nic odkad ostatnich kilka razy z rzedu polknelam. Dziwne to wszystko
A zapytałaś go o co chodzi, zanim postanowiłaś napisać tutaj?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:21   #45
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Lion Heart Pokaż wiadomość
Może po prostu lubi urozmaicenie. W końcu jest tyle możliwości dochodzenia w kobiecie i na niej. Nie jest powiedziane, że ma zawsze dochodzić w Twojej buzi. Jeżeli współżyjecie, to normalene, że mężczyzna chce dochodzić także w pochwie. Jeżeli Twój partner wie, że lubisz połykanie spermy to raczej nie powinien się martwić, że Cię do czegoś zmusza. Jeżeli ta sprawa tak Cię nurtuje porozmawiaj ze swoim facetem i zapytaj.
Ja sama uwielbiam urozmaicenia. Nieraz kochalismy sie oralnie, nieraz analnie, nieraz 'normalnie'. Nieraz dochodzil mi w buzi, nieraz na twarz, brzuch, posladki. Juz w wiecej szczegolow nie bede sie wdawac. Jak za pierwszym razem polknelam to normalnie zareagowal. Ostatnio kilka razy z rzedu jak go piescilam oralnie doszedl mi w ustach a ja polknelam. Pozatym, jak jest tak gleboko to zeby nie polknac musialabym chyba zwymiotowac.
Od tamtej pory nie chetnie sie do calej sprawy zabiera.

Oczywiscie ze sie zapytalam, no bo szybciej bym dostala odpowiedz od niego osobiscie niz od obcych (tak myslalam) - tylko nie dostalam. Powiedzial, ze wszystko dobrze i w ogole. Nie bardzo chce na ten temat rozmawiac. Tylko, ze nie bardzo wszystko dobrze skoro kochac sie ze mna tez juz nie specjalnie chce.
Eh
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:46   #46
Lion Heart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 171
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Ostatnio kilka razy z rzedu jak go piescilam oralnie doszedl mi w ustach a ja polknelam. Pozatym, jak jest tak gleboko to zeby nie polknac musialabym chyba zwymiotowac.
Od tamtej pory nie chetnie sie do calej sprawy zabiera.

Oczywiscie ze sie zapytalam, no bo szybciej bym dostala odpowiedz od niego osobiscie niz od obcych (tak myslalam) - tylko nie dostalam. Powiedzial, ze wszystko dobrze i w ogole. Nie bardzo chce na ten temat rozmawiac. Tylko, ze nie bardzo wszystko dobrze skoro kochac sie ze mna tez juz nie specjalnie chce.
Eh
Może czuje sie trochę onieśmielony Twoim temperamentem ...

Skoro jednak napisałas, że do łóżka też ostatnio nie chce z Tobą chodzić to problem może nie dotyczyć połykania spermy tylko być dużo głębszy. Porozmawiaj sobie z nim szczerze.
Lion Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:48   #47
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
Skąd ja to znam....
mój TŻ mówi dokładnie tak samo, że nie skończy w buzi u mnie, bo szkoda mu jej, a zbyt mnie szanuje i nie chce by później gdybym była mamą jego dzieci, widział jak całuję je na dobranoc.
Trochę dziwne no ale....
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:18   #48
Lion Heart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 171
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez LilAli Pokaż wiadomość
mój TŻ mówi dokładnie tak samo, że nie skończy w buzi u mnie, bo szkoda mu jej, a zbyt mnie szanuje i nie chce by później gdybym była mamą jego dzieci, widział jak całuję je na dobranoc.
Trochę dziwne no ale....
Widocznie Twój facet błędnie zakłada, że porządna dziewczyna nie powinna tego robić...

Seks daje wiele możliwości na sprawianie przyjemności partnerowi i sobie. Jezeli czegoś nie chcecie robić to wasza sprawa... A co do całowania dzieci, to czy nie przeszkadza mu spuszczanie się do pochwy, skoro wie, że wasze potencjalne dzieci będą się przez nią przeciskać całym swoim ciałkiem ?
Lion Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:48   #49
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez LilAli
Skąd ja to znam....
mój TŻ mówi dokładnie tak samo, że nie skończy w buzi u mnie, bo szkoda mu jej, a zbyt mnie szanuje i nie chce by później gdybym była mamą jego dzieci, widział jak całuję je na dobranoc.
Trochę dziwne no ale....
To on penisa nie myje zanim ci go do buzi wpakuje czy ty zebow...

To nie ma nic wspolnego z szacunkiem :P

Cytat:
Napisane przez Lion Heart Pokaż wiadomość
Widocznie Twój facet błędnie zakłada, że porządna dziewczyna nie powinna tego robić...

Seks daje wiele możliwości na sprawianie przyjemności partnerowi i sobie. Jezeli czegoś nie chcecie robić to wasza sprawa... A co do całowania dzieci, to czy nie przeszkadza mu spuszczanie się do pochwy, skoro wie, że wasze potencjalne dzieci będą się przez nią przeciskać całym swoim ciałkiem ?

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-02-04 o 14:49
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 16:22   #50
kouralik
Przyczajenie
 
Avatar kouralik
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
to żaden problem. a jeśli ktoś odczuwa dyskomfort to wystarczy pójść pod prysznic potem jak wiem, że nie ma czasu (albo możliwości) wykąpania się to po prostu kocham się z TŻ w gumce, ale to wyjątkowo.
no ale gdyby sie mialo ochote na dalsze pieszczoty? no i pobrudzona posciel ;/
kouralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:21   #51
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez kouralik Pokaż wiadomość
no ale gdyby sie mialo ochote na dalsze pieszczoty? no i pobrudzona posciel ;/
No faktycznie ta posciel to spory problem. Przeciez zyjemy wciaz w czasach gdzie o pralkach sie czyta w ksiazkach fantasy a proszek do prania jeszcze nie istnieje...
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 21:29   #52
kouralik
Przyczajenie
 
Avatar kouralik
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
No faktycznie ta posciel to spory problem. Przeciez zyjemy wciaz w czasach gdzie o pralkach sie czyta w ksiazkach fantasy a proszek do prania jeszcze nie istnieje...
no i po co ta ironia ? chodziło tylko o pewien dyskomfort, a nie o problem z wypraniem późniejszym,
kouralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 21:37   #53
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez LilAli Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam....
mój TŻ mówi dokładnie tak samo, że nie skończy w buzi u mnie, bo szkoda mu jej, a zbyt mnie szanuje i nie chce by później gdybym była mamą jego dzieci, widział jak całuję je na dobranoc.
Trochę dziwne no ale....
Moj takich argumentow nie podaje ale fakt faktem nie chce tego tlumaczac sie szacunkiem. Jak dla mnie nei jest to problem, kazdy ma jakies swoje 'odchyly' Mimo roznych tlumaczen i dziwnych skojazen uwazam ze dobrze to o nich swiadczy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 00:23   #54
Bubelos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sperma.

Cytat:
Co myslicie na temat polykania spermy? Wiem, ze to kobiece forum ale oczekuje odpowiedzi szczegolnie od meskiej czesci uzytkownikow.
bardzo bym chciał by moja partnerka to robiła i niesamowicie strasznie kręci mnie oral a tym bardziej koniec w ustach i połyk, nie mam nic do tego pomimo że nigdy tego nie robiłem ale na pewno bardzo by mnie to podniecało, jednak nie dostaję w ogóle seksu oralnego od mojej partnerki pomimo, że ja to robię jej bardzo często i ubolewam
Bubelos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:16   #55
tom87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez Bubelos Pokaż wiadomość
bardzo bym chciał by moja partnerka to robiła i niesamowicie strasznie kręci mnie oral a tym bardziej koniec w ustach i połyk, nie mam nic do tego pomimo że nigdy tego nie robiłem ale na pewno bardzo by mnie to podniecało, jednak nie dostaję w ogóle seksu oralnego od mojej partnerki pomimo, że ja to robię jej bardzo często i ubolewam
Rozmawiałeś już o tym z nią? Widzisz może być tak, że nie ma ochoty na czynny seks oralny a może być tak że ma ochotę ale obawia się np. że może to zrobić źle...i potrzebuje od Ciebie sygnału iż byłoby cudnownie gdyby w taki sposób Cię popieściła. Może być tak też, że chce to zrobić i jest na to gotowa ale np. nie jest gotowa na finał w ustach. Możliwości jest wiele, najlepiej gdy po prostu oboje w spokojnej atmosferze np. podczas leżenia i przytulania podejmiesz ten temat i z nią porozmawiasz.
tom87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 18:07   #56
Bubelos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez tom87 Pokaż wiadomość
Rozmawiałeś już o tym z nią? Widzisz może być tak, że nie ma ochoty na czynny seks oralny a może być tak że ma ochotę ale obawia się np. że może to zrobić źle...i potrzebuje od Ciebie sygnału iż byłoby cudnownie gdyby w taki sposób Cię popieściła. Może być tak też, że chce to zrobić i jest na to gotowa ale np. nie jest gotowa na finał w ustach. Możliwości jest wiele, najlepiej gdy po prostu oboje w spokojnej atmosferze np. podczas leżenia i przytulania podejmiesz ten temat i z nią porozmawiasz.

Próbowała dwa razy jak byliśmy po dużej ilości wina, widziała że daje mi strasznie dużo przyjemności ale po minucie, dwóch kończyła i robiliśmy to "normalnie". Rozmawiałem z nią, powiedziała że "nie lubi", ja ciągle pytania zadawałem może brzydziła się że będzie brudny, albo coś, ale zawsze mi odpowiadała że to nie przez to, a wcześniej też nigdy tego nie robiła (dlatego następnym razem chcę też spróbować z nią pokochać się pod prysznicem, może będzie lepiej) Od kiedy rozmawialiśmy (kilka miesięcy temu) to nie naciskałem w ogóle gdyż im bardziej ja chciałem tym większą ona ścianę stawiała..ja mam szczerą nadzieję że w końcu jej się zmieni. A co do tego że może robić to źle - mamy umowę, zawsze mówimy sobie otwarcie/pokazujemy sobie jak coś robić żeby wykrzesać 100% przyjemności, w końcu każdy lubi coś innego

Edytowane przez Bubelos
Czas edycji: 2011-02-06 o 18:09
Bubelos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:52   #57
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
Nie tylko z Twojego Mój też nie chce, mimo że wiele razy mu proponowałam.
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:29   #58
Bubelos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sperma.

jak tak czytam o Was jak to jeszcze Wy proponujecie to tak zazdroszczeee...
Bubelos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:41   #59
JedenDwa
Przyczajenie
 
Avatar JedenDwa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 17
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
a moj TZ nie chce konczyc w ustach...dla mnie to nie problem, kocham Go. On mowi ze ponad wszystko mnie szanuje i nie chce. Odmieniec z tego mojego mezczyzny
no właśnie .. co to ma z szanowaniem wspólnego? Nie przeszkadza mu,że robisz mu dobrze ustami (choć nawet przed wytryskiem pojawia się płyn preejakulacyjny,który również zawiera plemniki) a kończenie w ustach to już brak szacunku? Ja chyba nie rozumiem tego ..
__________________
` Za mało dla mnie znaczysz,żeby mnie zdenerwować `
JedenDwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:56   #60
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Sperma.

Cytat:
Napisane przez JedenDwa Pokaż wiadomość
no właśnie .. co to ma z szanowaniem wspólnego? Nie przeszkadza mu,że robisz mu dobrze ustami (choć nawet przed wytryskiem pojawia się płyn preejakulacyjny,który również zawiera plemniki) a kończenie w ustach to już brak szacunku? Ja chyba nie rozumiem tego ..
No jak mozna nie rozumiec, ona nie chce zeby jej dochodzil w ustach, albo jego bylym kobieta -kazdej to nieodpowiadalo - wiec on rycerza struga ze ja tak kocha i szanuje i nie wyobraza sobie zeby mogl jej tam skonczyc. No bo po co bedzie jej gadal ze chce z finalem jak ona stwierdzi, ze 'Nie', 'No co ty', i wielka drama... lepiej zjesc pol swiniaka niz chodzic zupelnie glodnym, nie ? :P
Ale fiuta pchac do srodka mozna bo w koncu tak te usteczka szanuje i nie chce ich zbeszczescic, ze narzad ktorym sika pare razy dziennie, i preejakulat az sie pieni i ciagnie nie sprawi przeciez ze stana sie 'nieczyste'.

To troche jak niektore wyjasnienia dotyczace seksu analnego... Niektorzy tlumacza, ze to brudne, nieodpowiednie, grozi chorobami, ale dla tych samych osob pieszczoty odbytu dlonia, jezykiem, czy koncowka penisa sa ok...

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-02-07 o 19:05
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.